>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Assitalia - możesz powiedzieć skąd miałeś ten typ od Vertiego na Dresden ? Bo nie widze aby tutaj w SZ ktokolwiek go podał...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
League : Italy B
Game : Modena - Pisa
Tip : X
Odd : 2.9
Stake : 10/10
HT/FT : X/X
Odd : 4.6
Stake : 10/10
Corect Result : 0:0

O takie coś mi się przewinęło w internecie, gdzieś w chorwacji, niby pierwszy free tip siadł, ten jest drugi i jak mówią ostatni ...
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Modena 0 - 1 Pisa

w 2. minucie gol na 0-1 ???? to nas zaskoczyli niemilo! ale jeszcze nie wszystko stracone. zaczyna sie ciekawie!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Modena 0 - 1 Pisa

w 2. minucie gol na 0-1 ???? to nas zaskoczyli niemilo! ale jeszcze nie wszystko stracone. zaczyna sie ciekawie!
No raczej już szans nie ma. Sądzę, że oni specjalnie wybieraja taki mecz, który jest ku temu prawdopodobny. Uda się to jest super. A wszyscy wiemy, że 0-0 w Serie B to częsta sprawa.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
No raczej już szans nie ma. Sądzę, że oni specjalnie wybieraja taki mecz, który jest ku temu prawdopodobny. Uda się to jest super. A wszyscy wiemy, że 0-0 w Serie B to częsta sprawa.
Co za mecz: kilka minut i wynik 1-3. Moze po prostu ktos zdecydowal, ze woli zarobic grajac ten mecz live. Jeszcze remis tam jest prawdopodobny, a kursy pewnie ladnie skocza...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
AEL - AEK 1 @ 1.60 Unibet
Z AEK odszedł główny sponsor i kilku innych, niektórzy piłkarzez. Piłkarze myślą o poszukiwaniu nowego pracodawcy, atmosfera jest beznadziejna bo niewiadomo czy klub wypłaci zaległe pensje itd. Działacze pogodzili się już ze spadkiem ...
Nie mój typ, nie moje info więc nie wrzucam do swoich ale chyba warto spróbować ..
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kurde.. Miałem informację co do Turcji, Altay 1 i Antalyaspor 1.. Niestety nie podałem bo musiałem wybyć z domu.
No a rezultaty widzicie..
Altay z 1-2 wychodzi na 3-2 @ 1.65-1.80
Antalyaspaor w 75 minucie prowadzi 2-1 po golach na samym poczatku spotkania.
 
M 0

mazine

Użytkownik
Zwracam się do was o pomoc, chce zagrac typ Teda, ale niestety nie mam w ofercie u buka i szukam kogoś kto miałby pozyczyć 40-50 zł na mb :-? , oddaje nawet z nawiązką.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zwracam się do was o pomoc, chce zagrac typ Teda, ale niestety nie mam w ofercie u buka i szukam kogoś kto miałby pozyczyć 40-50 zł na mb :-? , oddaje nawet z nawiązką.
napisz na pw, pozycze
szkoda ze tego twojego nie mozna bylo dac w bet365 .. dalem czystą 1 i narazie jest 0-1 czyli wedle planu.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Ted, nie odpisujesz na PW. Próbuję ustalić, czy masz tego fixa od mladjooo ? Bo właśnie mój znajomy dostał od niego również fixa, z tym że zupełnie inny mecz
Elche - Las Palmas
Pick: 1
Odd: 2.15
Stake: 10/10
HT/FT: 2/1
Odd: 30.00
Stake: 10/10
może coś odpiszesz, bo miałem zamiar grubo grać, a teraz się zacząłem wahać
 
ted 11K

ted

Forum VIP
z innego mi kumpel powiedzał
ale ten twoj typ jest napisany wg takiego samego wzoru, wiec cos tu smierdzi :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom