>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Na bet365 na APEP w bardzo krótkim czasie nastąpił drastyczny wręcz spadek kursu z 2.20 na 2.00. Wnioski są 2 - albo zrobił się public bet, albo ktoś wyłożył na ten mecz naprawde sporą sumkę. Ja jednak skłaniam się ku temu drugiemu, bo na większości for nie przewija się ten typ.
Tak czy siak - powodzenia ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W momencie jak ja napisałem to były spadki w Azji. Teraz są spadki wszędzie o 0.1 -0.2 średnio. Na Centrebet też spadek dokładnie 2 minuty temu. Z tego co zerkam to nigdzie nie ma tego typu publicznie. Stawka szału nie robi. Ale zawsze byłoby coś do przodu ;)
Edit: obserwuje kursy w Azji... robią się zawirowania. Poszły w dół teraz reakcja do góry, z @2.05 na @2.10. Spore zawirowanie na bukach które łykaja na miękko kilka K $
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Jeśli chodzi o Azję, to masz na mysli 188bet, czy jakieś inne ?

Vader // też
188 bet właśnie skok na @2.15 z @210
edit 2 No już w każdym buku azjatyckim rośnie. europejskie jakoś korekty nie mają jeszcze.
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
hehe to widze niezłe jajca powoli robią sie z tym meczem... mi na bet365 dokładnie o 17:26 przyjeło zakład na HT/FT. Po meczu okaże się czy słusznie... ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
stawiając ten mecz ponad godzinkę temu był taki myk w bet365. wpierw kurs na 2/1 wynosił 29, a po chwili szybki spadek na 21... dosłownie na minutkę odszedłem od kompa i taki szybki spadek nastąpił.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No to jajca w Bet365 juz nie chca za bardzo przyjmowac na 2/1
pisało ze Twoj wniosek zostanie skierowany do tradera ;)
Na taki rynek tam jest limit max. 43 euro z groszami normalnie. Jak coś się dzieje to spada. Bwin ma 162 zł z gorszami itd.
Jak kiedyś mi zarzucałeś za co i gdzie gram. To jest właśnie różnica między mną a Tobą. Ja wiem co i jak. A Ty nie. Dlatego łaskawie następnym razem nie spinaj się o czymś o czym nie masz pojęcia. To na przyszłość i nie mam zamiaru sie z Tobą tutaj kłócić.
Nie chce mi się już wiecej pisać o spadakach. Konkluzja taka fonbet zrobił korektę i zbił do @2.00 z @2.40 przed chwilą. A Azja ciągle rośnie. Leon troche poszedł do góry.
Nie ma się co podniecać.
Edit: dobra nie chce mi się już patrzeć na to... od 0.560 poszło na 0.620 teraz spadło na 0.590... mówię o zapisie &quot;Hong Kong&quot;
Re down: Ja nie chce mieć żadnego kontaktu z Tobą. Proste. Nie odpisuje Ci na żadne PW, GG itd. I nikt mnie do tego nie zmusi. Nie wchodź mi w drogę, nie szukaj zaczepki ze mną i będzie ok.
Tylko przypomniało mi się jak przypierdoliłeś sie do mnie o wiadomą sprawę. To Ci pisze człowieku, że jesteś za słaby w majtkach żeby wiedzieć jakie buki jakie mają limity na dane rynki. A Ty mnie zaatakowałeś. Tamten palant co się z nim kłóciłem miał w tym interes. Bo pracuje dla nich kumasz? Jakbyś dostawał kasę od buka X to byś bronił jego marki i pisał że jest super zajebisty. A każdego kto mówi inaczej zgnoił. Proste! To ja miałem rację w sporze z tamtym lamusem ale byłem na przegranej pozycji. A Ty wywląkłeś jakieś gówna w Mod City. To co robię poza tym forum to jest moja sprawa.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
stawiając ten mecz ponad godzinkę temu był taki myk w bet365. wpierw kurs na 2/1 wynosił 29, a po chwili szybki spadek na 21... dosłownie na minutkę odszedłem od kompa i taki szybki spadek nastąpił.
nie wiem czy Ty nemowisz o 1/2 bo na 2/1 caly czas prawei kurs 34
a nie dobrze 29 to ja xle mówie :/
Vader pamiętaj jak ma byc między nami albo wersja &quot;jak powietrze&quot; &quot;tylko PM lub gg&quot; albo &quot;miłe rzeczy&quot; wybierz jedna z nich
re. up // pozdro :!: ;)
 
C 0

curt

Użytkownik
moze być różnie w tym meczu, mi tu pachnie właśnie Public Betem i uczciwym meczem, ale obym się mylił bo sam postawiłem 300 zł na gołą 1.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Strasznie wysoki kurs @3.00 na live jest na bet365, bwin @2.40, Azja ok 2.8
Nie wiem co jest z tym meczem ale spore zawirowania są.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zostało 20 minut. Ciężko to widzę.

Przed meczem na gospodarzy kurs był niższy, teraz na live jest zdecydowanie nwyższy, za to na gości mamy dużo mniejszy kurs. Może to dobry znak?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jeszcze jedno spostrzeżenie z mojej strony. Pierwsza połowa fixów kończy się zazwyczaj 0:0, bądź pada jedna bramka... nie kojarzę innego wyniku. APEP zapewne coś ustrzeli w 2. połowie, bo nie zagrałem tego meczu = Wam wejdzie ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jak ma być 2/1 to bramka padnie między 42 minutą a ońcem pierwszej połowy.
Trace wiarę powoli benuś ;)
Ale tak jak mówiłem, takie typy zazwyczaj kończą się tak, a nie inaczej.
Jeszcze 7 minut, a kurs na 2 ciagle w bet365 jest bardzo niski.

I po zabawie.. 0:0.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Dziwne rzeczy się dzieją z tym meczem... :|
http://www.hot-odds.com/games.php?id=141917852
Kursy przed meczem lecą na łeb na szyję w dół na gospodarzy a teraz, gdy powinno być ~2,00-2,50 to jest dużo za dużo.

PS. Ładuje się Wam rozpiska Hourly Odd Change ? To jest chyba najbardziej interesujące, mnie jednak się nie pojawia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom