>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
korzystałem z dwóch takich chyba i rzadko to warte jest uwagi, aczkolwiek są rodzynki warte swojej ceny;]
 
C 0

curt

Użytkownik
A znasz takie ???? ? jak tak to poślij takiego rodzynka, jak nie tu to rzuć na PW albo gg: 4470500 ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kilka dni byłem &quot;w terenie&quot; na marnym necie i mocno zajęty więc mało tu mnie było...
Zug - Biel Bienne EHC
1 @1,60
2/10
Zacznijmy od tego że Biel gra masakrycznie na wyjazdach do tej pory 3 W 15 L, ostatni mecz wygrali u siebie a tak to 7 z rzędu wtopa. Zug jwest na 9 pozycji traci jeden punkt do Langau a tylko osiem pierwszych zespołów awansuje do fazy play-off.
Jakich fanatyków od hoka poproszę o komentarz ;)
Taki kurs to na pewno wziąłeś z betexplorera. Do teraz tam jest @1.60 w profie. Poza tym nie podałeś jaki to miał być buk.
Często widzę u niektórych że podają tutaj kursy których już nigdzie nie można złapać. Albo jakiś buk &quot;krzak&quot; że jestem pewny na 100% iż nikt tam by nie wpłacił złotówki.
Ale dobra do meczu. Jak ktoś zagrał wcześniej po kursie do przyjęcia to ok. Teraz kursy to śmiech na sali rzędu @1,3. Ja i tak zszedłem z granicą żeby to zagrać bo poniżej @1,5 nie ruszam kursów.
Wielkiej filozofii nie ma. Zug walczy o PO. Biel gra wielkie g... dlatego kursy tak poszły w dół.
Ja dołożyłem do Zugu typ z dobrym kursem i w dublu poszło za stawkę &quot;zwyczajną&quot; jak to ja mówię na piwo będzie.
A teraz za chwile spadam na mecz PLH zobaczyć jak chłopaki pogrywają sobie ????
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Narazie nie jest dobrze - Pelicans gladziutko jak w maslo, ale to MODO daje ciala - szybkie 3 minuty i 0-2... Niby pierwsza tercja dopiero ale nie jest wesolo!


No i niestety pozamiatane! 15&#39; i 0-3!
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
ja mam Koubka już dawno pogranego, ale nie widziałem nic o możliwości fixa.

Koubek jest peFFką na noc, więc śmiało grajcie.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Kilka dni byłem &quot;w terenie&quot; na marnym necie i mocno zajęty więc mało tu mnie było...



Taki kurs to na pewno wziąłeś z betexplorera. Do teraz tam jest @1.60 w profie. Poza tym nie podałeś jaki to miał być buk.
Często widzę u niektórych że podają tutaj kursy których już nigdzie nie można złapać. Albo jakiś buk &quot;krzak&quot; że jestem pewny na 100% iż nikt tam by nie wpłacił złotówki.

Ale dobra do meczu. Jak ktoś zagrał wcześniej po kursie do przyjęcia to ok. Teraz kursy to śmiech na sali rzędu @1,3. Ja i tak zszedłem z granicą żeby to zagrać bo poniżej @1,5 nie ruszam kursów.

Wielkiej filozofii nie ma. Zug walczy o PO. Biel gra wielkie g... dlatego kursy tak poszły w dół.
Ja dołożyłem do Zugu typ z dobrym kursem i w dublu poszło za stawkę &quot;zwyczajną&quot; jak to ja mówię na piwo będzie.

A teraz za chwile spadam na mecz PLH zobaczyć jak chłopaki pogrywają sobie ????
Co do Modo to dziś zagrali taki piach że ja nie wiem.
Oglądałem cały mecz i kiedy doszli na 3-4 wydawało mi się że może coś z tego jeszcze wyjdzie, jednak chwile potem bramka na 3-5 i chyba po meczu.

Po 3 bramce dla HV 71 zmiana w bramce miejscowych : Morrison za Zajkowskiego jednak pomogła ona tylko na chwile.

Jeśli Modo tak chce grać to na pewno do PO nie wejdzie. Djurgarden dziś wygralo i końcówka RS w szwedzkiej Elitserien zapowiada się niezwykle ciekawie w kontekście miejsc w PO.

Generalnie Modo z taką grą jak w czwartek przegra z Rogle to włączy się w walkę o utrzymanie. ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
kolejka bez 1/2 w Belgii kolejką straconą, coś tam dziś będzie ???? Stawiam na Namur - Deinze 1/2 ???? ???? ???? jak wejdzie to biore od wszystkich abonament za dostęp do strefy i moich peFF ???? ???? ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Higgins 5-2. Teraz jeszcze Ding niech wygra tego frejma i znów komplet w SZ. Kibicuje też Fu, którego proponowął michau bo konczy mi kupon, narazie mamy 4-3 więc tez już blisko.. ;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
o, Syllaaa, skoro jesteś dziewczyną, jesteś z Warszawy i masz dostęp do lepszych peFFek niż większość ludzi, chce Cię poznać osobiście ???? ???? Zamiast piffka z lodówki będziesz mi mogła w przyszłości podawać fixy...nie interesuje Cię taka perspektywa? :mrgreen:
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
o, Syllaaa, skoro jesteś dziewczyną, jesteś z Warszawy i masz dostęp do lepszych peFFek niż większość ludzi, chce Cię poznać osobiście ???? ???? Zamiast piffka z lodówki będziesz mi mogła w przyszłości podawać fixy...nie interesuje Cię taka perspektywa? :mrgreen:
hahah najpierw niech ten typ wejdzie:jezora:
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
jest mega value w meczu Kanepi - Jankovic. Kurs na win Jaśki @5 jest śmiesznie wysoki. Proponuję lekko spróbować.
Kanepi to wielka baba, zamęczyła się już pewnie na tym upale wystarczająco.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom