>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
A ja proponuję, żebyśmy dołożyli wszelkich starań aby znaleźć osobę z wtykami w Belgii. Czemu? Zobaczcie na Tweede Klasse. Co kolejka jest jedno 1/2 lub 2/1. Regularnie. Od dłuższego czasu. Jakby to były 2-3 kolejki z rzędu to rozumiem, tak się ułożyło. Ale to już tyle razy się stało że szok. To co, poruszamy nasze źródła??:p Ja dostałem info raz, po Wiliglii jakoś. @ 26 jak w masło. Tyle że kontakt się urwał.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja też raz dostałem, ale to niestety nie z Belgii. Oj przydałoby się znaleźć taką osobę. Też zauwarzyłem, że notorycznie są tam takie wałki odwalane.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
14/12/08, 14:30 Hamme - KVSK United 3 : 1 (0 : 1) (3 : 0)
20/12/08, 20:00 Beveren - Waasland 2 : 1 (0 : 1) (2 : 0)
27/12/08, 20:00 Ronse - Olympic Charleroi 3 : 2 (1 : 2) (2 : 0) to mój mecz:p
27/12/08, 20:00 Deinze - RFC Liège 1 : 2 (1 : 0) (0 : 2)
24/01/09, 20:00 Antwerp - Ronse 2 : 1 (0 : 1) (2 : 0)
01/02/09, 15:00 Ronse - RFC Liège 2 : 1 (0 : 1) (2 : 0)
14/02/09, 20:00 Virton - RFC Liège 1 : 2 (1 : 0) (0 : 2)
Ronse x3
RFC Liege x3
:cool:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Można zacząć grać progresje moim zdaniem. Do max 3 poziomu. Ale obstawiać coś takiego:
Liege vs Ronse 1/2 i 2/1 obydwa kursy będą oscylować 25+. Zacząć o 5zł a skończyć na 20. Moim zdaniem i tak wyjdzie się na ✅ Jeśli się sprawdzi :]
Oczywiście ryzyko spore, ale czemu nie :?:
 
M 0

mazine

Użytkownik
Nie rzadko w pierwszej lidze belgijskie zdarzają się takie wałki, ogólnie to w Belgii spotyka się najwięcej ht/ft, ale zdobyć je jest bardzo ciężko. Z rozpiski tych meczy, które napisał Prasa, możemy dociec do wniosku, że za tydzień Ronse przegra swój mecz ht/ft. Następny mecz grają z 19 w tabeli Hamme. Można spróbować, choć z drugiej strony, gdyby przyjrzeć się statystykom meczów między Hamme i Ronse możemy stwierdzić, że kluby grają układem, i wynikało by, że teraz ma być remis :-?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Użytkownik s... Podał mi typ na Genk kurs 4.40... 10/10. Wybaczcie, że go nie podałem, ale nie miałem jak... W takim razie użytkownik, a tak naprawdę użytkowniczka sylaaa dołączy do nas w krótkim czasie ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Widzisz. Ja nie sądzę że oni układają się na remis. Tu jest ewidentnie ht/ft. Nie chciało mi się grzebać, wkleiłem mecze z dwóch ostatnich miesięcy. Ronse i Liege ewidentnie wałują 1/2. Dlatego ja osobiście nie patrze na historię wyników. Tutaj ktoś trzepie znacznie większą kasę niż na kursach @4-5. Tu wchodzą w grę oddy ponad @25. Pytanie jak dotrzeć do takiego info, żeby nie strzelać na ślepo, bo po co niepotrzebnie tracić kasę?? ????
Moja obawa dotyczy tego, czy nadal tylko Ronse i Liege będą wałować. Niemożliwe, że wszystkie ostatnie 2/1 i 1/2 w tej lidze przpadkiem były z udziałem tych teamów. Uwaga ludzi jest już skierowana na te drużyny, pewnie i odpowiednie władze powoli wyczuwają smród. Czuję, że teraz będzie mała zmiana, jakieś inne drużyny przejmą pałeczkę. Ale nie ma co się domyślać. Bez odpowiedniego info nie ma co ruszać chyba.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ale tak jak Benek pisze, można zagrać mały progres na te wyniki dwustronne (1/2 2/1). Za 10, 20, 40 zł można pograć, a i tak na pewno z takim oddem na każdym stopniu profit będzie duuży. Przy stawce 40zł *26 daje nam już 1k zysku. Warto poszperać za tymi informacjami jednak.
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Uuu szkoda nie zdązyłem podac AEL Limassol. Ale na dziś jeszcze polecam :
Clermont - Lens over 2.5
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
sorry za Makarovą. Mirza widocznie jest w tak dobrej formie, że trudności stawiane przez organizatorów turnieju jej niestraszne ????
 
C 0

curt

Użytkownik
Witam,
dodałem dzisiaj swoje pierwsze typy w SZ ???? proszę o odwiedzenie i zostawienie ewentualnie komentarza ????
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
A więc, jeśli chodzi o guimaraes to myślę, że spokojnie powinno wejść. Też mam ten typ ale złapałem na troszkę wyższym kursie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom