>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
ULZ Sparkasse Schwaz - AON Fivers Margareten 36:32 FT
Pfadi Winterthur - TSV St. Otmar St. Gallen 27:32 FT
Verti zostaje ;)
A Charleroi daje dupy ????
 
M 0

mazine

Użytkownik
Mexican Apertura
15/2/2009 - 03:00
Match : Tigres - San Luis
Pick: 1
Odd: 2.20
Stake: 10/10
Koleś podaje niezłe typy, nie wiem czy fake czy nie, ale wygląda to ciekawie, kursy juz na to lecą, co myślicie?
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
dokładnie. z ameryki nigdy nie ma sprawdzonego i potwierdzonego infa, tak myślę.
btw. benek - dzięki za drugą (ostatnią) szansę ;P
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
I Westerlo się nie sprawdziło.. Dość mam powoli takich durnych informacji, że ktoś komuś coś odpuści. Dobrze, że benek dał x2 bo by mnie wywalił ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Hahaha no 0:0. Kurs 1.50 na x2 wart uwagi był ???? Co myślisz o Huss/Hutchins na wieczór :?:
Palmieras jedynie 1:0, więc typek od typeraz amer. Płd. znów siedzie zagrał ktoś :?: ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Benuś, ja bym nie gral tego debelka. Bopanna i Nieminen wyeliminowali Bryan&#39;ów więc dziś tym bardziej tanio skóry nie sprzedadzą. Jeżeli miałbym wystawić tu szansę procentowe to daje 60-40 na korzyśc pogromców braci ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Benek co do typu na finał w Paryżu to jezeli będa 3 sety co jest prawdopodobne to raczej na pewno będzie over więc .. dla mnie no bet.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tigres 1:0. Pisali mi (ten typ z Ameryki Płd. między innymi), że mecz wyglądał na ustawiony. Jednak czasami wchodzą takie masowe fixy :] Możemy zacząć progresje ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Pescara przełożona, a więc gdyby się jeszcze ten Cypr postarał to byłby komplet ????
co by jednak nie mowić, te dwa najmocniej stawkowane typy z Grecji weszły.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No skorzystałem z Atromitosu, zagrałem na dublu z tą Brazylią co wchodzi 2:0 ???? A AEK Larnaca i$$$$$i 3:0 ;) Kto skorzystał ten na ✅ ???? Szkoda, że Kavala była zablokowana w B365 :?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No skorzystałem z Atromitosu, zagrałem na dublu z tą Brazylią co wchodzi 2:0 ???? A AEK Larnaca i$$$$$i 3:0 ;) Kto skorzystał ten na ✅ ???? Szkoda, że Kavala była zablokowana w B365 :?
Odbiegając od tematu to bedzie chyba po ⛔ 200 benuś, mialem dac na Amelie po @2.50 to wybrałem 3 sety po @2.10 ????

Edit:

A jednak mamy 3 sety ;)
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Spain.Segunda B Group II

Lorca Deportiva - Fuerteventura

1 @ 1.75 8/10 betsafe


znajomy napisał

&quot; z klubu spierdolilo 7 zawodnikow, kolejni nie chcą grać; trenera wywalili, asystent chcial odejsc ale mu zabronili &quot;

póki co 1-0 do HT jakby ktoś grał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom