>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Niestety tak. Co do typów z weryfikacji to tam wdarł się błąd naszemu koledze. Zamiast 1, powinno być 2 w meczu Chico ;)
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Jestem w SZ od niedawna ale szkoda Vertiego, bo z tego co zauwazylem mial naprawde - chyba najlepsze zrodla z nas... Teraz mu sie noga powinela - fakt - regulamin regulaminem, ale moze dac mu szanse - jesli tylko bedzie chcial - na odbudowanie naszego zaufania? Wiem ze nie mam duzo do gadania tutaj ale sprawe mozna przemyslec, bo do tej pory naprawde - zarobilismy chyba dzieki niemu ladne pieniazki! A nie ma typera ktory mialby skutecznosc 100%!

Pozdrawiam i prosze mnie nie zjechac odrazu za tego posta. Wyrazilem tylko swoje zdanie...
 
M 0

mazine

Użytkownik
Verti jako jedyny z naszego grona nie bał się podawać typów w dziale z fixami, choć mógł je pisać w swoim temacie , no ale to już wasza decyzja ;)
___
Nasz kolega win1x2 zapodał 2 typy.
Boyaca Chico-Santa Fe
Tip:2
kvota:3.75
stake:7/10
Razlog:
Kao sto je poznato Boyaca chico je prije par dana
gostovala kod aurore u utakmici Copa Libertadores,
i pobijedili su sa 3-0. Ali info vezan za ovu utakmicu je
taj da se cijela momcad Boyaca Chicio otrovala
hranom, skoro 20 ljudi je dobilo trovanje.Stoga
za danasnju utakmicu ce biti najvjerojatnije
dosta izostanaka kod domacih i na ovu kvotu
ovo obavezno cu da probam.
( neki su se oporavili
neki ne, u toku dana cu imati vise informacija o
ovome, tako da cu prema informaciji povecavati ili
smanjiti stake)

Tip igrate na svoju odgovornost

Jadar Sport Radom - PGE Skra Belchatow
Tip-1
kvota:2.50
stake:8/10
Gosti u velikim problemima sa sastavom, jedva
su skupili 12 igraca da mogu da nastupe. Plus
ovi neki sto ce igrati isto imaju probleme
sa ozlijedama.
Co myślicie ? ????
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Podpisuje się pod tym co powiedział maradie.... Wiem, że ja nie mam wpływu na decyzje ModTeamu ale zastanówcie się nad tym... chyba duuuuża strata...
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Verti ma zostać i tyle. 10x bardziej zasługuje na dostęp tu niż ja, mimo że nie wszedł fix.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tak, ale Verti podał już drugi fixed z rzędu, który nie wszedł. Proszę zrozumieć.... Oczywiście jeśli wróci do formy to wróci także i tutaj. Mam nadzieje, że mnie nikt z Was nie znienawidzi, a w szczególności Verti ????

EDIT: Zachowam się jak pewienmoderator, ale napisze... Jeśli ręczne wejdą to Verti zostaje.
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Taka prawda... Jeśli chcemy budować solidne forum nie możemy tracić najlepszych ludzi...
(prasa - Ty akurat zasługujesz na ten dostęp prawie tak samo jak Verti:spokodfhgfh: )

A tak w ogóle to dzień się nie skończył... odrabiamy Panowie ;)

OK, ale i tak myślę że powrót vertiego to kwestia czasu...Regulamin to regulamin, więc nie ma co się na Benka obrażać....
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
regulamin to regulamin, powinienem wylecieć bez względu na wszystko.
podaje się sam do dymisji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom