>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
ok a wiec mam prosbe do Sylwi - jesli podajesz mecz i jest on za pare/parenascie minut, to bylbym wdzieczny, gdybys napisala dokladnie o ktorej godzinie zaczyna sie ten mecz ????
tak, tak- zapamiętam ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Marco Fu 5-4 !! Jest, jest, jest ;)

Dzieki michau za Fu i dzieki Assitalia za Twoj dubelek, zrobilem tripel po kursie 3.10 i $$$iadlo ????
Gratuluje i polecamy się na przyszłość. Zapraszam do działu snooker w którym wiele ciekawych osób podaje swoje snookerowe przemyślenia ;)
 
michau 84

michau

Forum VIP
Fu to była peFFa... Tylko jeszcze nie napomniałem o fixie na DW 5:4 i mega brejku w 7 frejmie ????
Tak na serio to spodziewałem się jakiejś zaciętości, ale nie aż takiej... Ważne że plus;]
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
ja polecam Deinze i można grać przeciwko Portland San Antonio w handballa, mają trochę problemów ze składem + w zanadrzu ważny mecz w CL, mogą się oszczędzać. Kursy na gości poszły zdecydowanie w dół, 2/3 dni temu były ok. 1.50 na Portland teraz ok. 2.40 - można próbowac.
Ja póki co się nie będę odzywał, bo pogruchotałem nogę i leże w łóżku ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No i tak jak mówilem ja, sibrejk, Verti i chyba ktoś jeszcze. Deinze pewniaczek 2-0 40 minuta i jakoś jestem dziwnie spokojny.. Chyba, że HT/FT ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
jest mega value w meczu Kanepi - Jankovic. Kurs na win Jaśki @5 jest śmiesznie wysoki. Proponuję lekko spróbować.
Kanepi to wielka baba, zamęczyła się już pewnie na tym upale wystarczająco.
Za dobrze Ciebie znam... byś napisał &quot;normalnym sloganem&quot; co i jak :]
sylaa, fota albo fant ???? ???? ????
Łobuzy :jezora:
zdecydowanie za mało tutaj kobiet i czuję się molestowana :jezora:
Sylaa rzuć fotkę ;)
Możesz podać link do NK, fotki, grona czy innych serwisów.
Ja i Prasa to jesteśmy najwięksi przystojniacy wśród modów. Tylko Prasa jest... taki bezpośredni ????
Także zarzuć fotką :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom