>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wybacz nivetnivet[/b ale pierwszy raz się cieszę jak Ci typ nie wszedł. Grałem 1x i powinni zdecydowanie to wygrać ???? Pecha mieli jak cholera.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Maja jaja w tym Lechu... Z jednej strony brawo za to jak odrobili straty... A z drugiej strony nasuwa sie to slowo co zawsze po meczach polskich druzyn w pucharach... &quot;SZKODA&quot; ???? ale nie badzmy pazerni - rewanz bedzie ciekawy i tu jeszcze nie jest nic rozstrzygniete! A kursik na awans bedzie pewnie ponad 3 ????
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Wybacz nivet[/b ale pierwszy raz się cieszę jak Ci typ nie wszedł. Grałem 1x i powinni zdecydowanie to wygrać ???? Pecha mieli jak cholera.

Ta akcja stilic ( słupek ) murawski (poprzeczka ).... ale nie ma co narzekać.. Ludzie Serie A... a grali 30 min tak jakby grali Polonią Bytom... WYGRAMY...:spokodfhgfh: :jezora:
 
M 0

mazine

Użytkownik
No, meczyk bardzo ciekawy, choć jestem kibicem Wisły to dzisiaj trzymałem kciuki za Lecha, w końcu to nasz zespół. Szkoda tego samobója Arboledy i najbardziej pechowej akcji meczu czyli słupek i poprzeczka :/
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
No, meczyk bardzo ciekawy, choć jestem kibicem Wisły to dzisiaj trzymałem kciuki za Lecha, w końcu to nasz zespół. Szkoda tego samobója Arboledy i najbardziej pechowej akcji meczu czyli słupek i poprzeczka :/
widzę, że porządek już zrobiony po kłótni ;)
słyszeliscie cos może o Universitario - San Lorenzo , 2 ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dałem typy do weryfikacji. Koleś podał właśnie mecz z San Lorenzo na ich wygraną. Ich rywalem podobno bez 8 podstawowych graczy. Kurs kuszący, a San Lorenzo to nie słaby zespół. Zagram low stake, 1.5/10 ????
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Dałem typy do weryfikacji. Koleś podał właśnie mecz z San Lorenzo na ich wygraną. Ich rywalem podobno bez 8 podstawowych graczy. Kurs kuszący, a San Lorenzo to nie słaby zespół. Zagram low stake, 1.5/10 ????
O, dzięki Benek własnie chcialam sie upewnic, bo mi tylko jakies info przeleciało, a potem nie mogłam nigdzie potwierdzic; takze delikatnie spróbowac mozna.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
O, dzięki Benek własnie chcialam sie upewnic, bo mi tylko jakies info przeleciało, a potem nie mogłam nigdzie potwierdzic; takze delikatnie spróbowac mozna.
Ja spróbuje podobnie jak Benek, za niską stawkę, wspólnie z tym moim typem.. ;)
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Ja polecam z weryfikacji zagrac na Cartagene.
W moim najlepszym zrodelku tez pojawil sie ten typek z identycznym info, lecz nie szalejemy ze stawka ????
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Ja już więcej tego g*wna nie tykam. Nie pierwszy raz sie przekonałem, że w tych niższych ligach jak drużyna wystawia rezerwy, to i tak wynik jest z dupy.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
HSG Nordhorn -6,5 - Stralsunder HV
Tipp: HC1 Quote: 1,83 Buchmacher: Eurobet Einsatz: 800 € Deutschland, Handball Bundesliga
Nach Tusem Essen musste nun auch die HSG Nordhorn Insolvenz anmelden. Nach Peter Kukucka und Erlend Mamelund musste auch Holger Glandorf in der Not verkauft werden. Noch mit Holger Glandorf gab es zuletzt 3 Siege in Folge. Die Nordhorner werden durch die Abgänge natürlich geschwächt und die finanziellen Probleme sorgen für den Rest in den Hinterköpfen der Fans.
Stralsund steht auch kurz vor dem Abgrund. Auch hier gibt es finanzielle Probleme. Mit dem Abstieg hat man sich schon so gut wie abgefunden. Geplant wird schon für die 2. Liga. Dem Nachwuchs soll eine Chance gegeben werden. Zuletzt setzte es deftige Niederlagen gegen Göppingen, Lemgo, Füchse, Hamburg und Großwallstadt. Alle diese Spiele wurden mit 10 oder mehr Toren verloren.
Nordhorn ist zwar angeschlagen, aber die Spieler müssen sich für einen weiteren Verein empfehlen. Bei Strahlsund spielt hingegen nur noch das Nachwuchssteam.
Gość ma pojęcie jeśli chodzi o handball, warto przetłumaczyć. Z tego co udało mi się mniej więcej ustalić, to goście mają poważne problemy finansowe i grają młodzikami, w zasadzie pogodzili się ze spadkiem.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Nie martw sie Benek ???? nie takie pieniadze sie przegrywalo! A mecz faktycznie jakis dziwny byl - jutro sie odrobi! Dobrze ze stake 6/10 tylko bylo!!
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Rizespor po 70 minutach prowadzi 2:1, wprawdzie dokładny wynik i under nie siądą, ale jest szansa na 1x2 oraz ht/ft - ciekawe, czy dowiozą ;)
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
dostałam takie info od kolegi, tylko do końca nie potrafie go przetłumaczyć: &quot;BARCI NE TREBA, BJEŽI DALEKO ISPRED REALA, ESPANYOL AKO NE IZVUČE 3 BODA NAJVJEROJATNIJE ISPADA IZ LIGE, TAKO DA IM BARCA VRAĆA ZA ZADNJU USLUGU KOJU JE DOBILA OD ESPANYOLA......&quot; może ktos chętny? ;)
w spotkaniu Barcelona - Espanyol poleca 2, ale czym to argumentuje, to nie do końca rozumiem..
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zapewne chodzi o to, że Barca pomoże lokalnemu rywalowi bronić się przed spadkiem, ale moim zdaniem to niemożliwe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom