>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
przy pomocy googlowskiego translatora, udało mi się wykminić, że Barca ma dużą przewagę nad Realem i może odpuścić dzisiejsze spotkanie, na rzecz rywala zza miedzy, który &quot;oddał&quot; zwycięstwo na swoim stadionie Barcy. Teraz &quot;Duma Katalonii&quot; ma się niby im, zreważnować.
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Zagram za drobne. Jeszcze mam na dziś bardzo dobre typy :
KETTERING - TORQUAY typ : 2 kurs : 2.40
Weymouth - Rushden typ : x2 kurs : 1.45
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No ale wyobrażacie sobie, że Messi czy Eto&#39;o odpuszczają, żeby ich lokalny rywal sobie wygrał?
Nie twierdzę, że Espanyol nie może wygrać, bo w piłce jest wszystko mozliwe, ale na pewno Barca nie odpuści.
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Zgadzam się z assitalia... Barcelona to Barcelona.. tam nawet od nie chcenia mogą 3 bramki w meczu strzelić...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
od jakiejs kobity dostałem to na emaila ????
Portugal Liga Sagres
Rio Ave - Vitoria Setubal
Pick: Home Win
Odds: 2.3

ps. powinno wejsc boo za nast. chce 400euro
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Co do Rio Ave, to wczoraj przeglądając ich ostatnio mecze ciągle był home win ???? a jakoś później o tym zapomniałem
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No przecież to jest typ ściągnięty z bloga Vertiego... Widać gołym okiem i napisałem o tym już w weryfikacji.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No przecież to jest typ ściągnięty z bloga Vertiego... Widać gołym okiem i napisałem o tym już w weryfikacji.
Tak. Ale ten link co dałem to kolejny magik z otwartego forum. W swoim temacie podał to. Ludzie mają siano w głowie... chociaż by czcionkę zmienili. Cokolwiek. A Ci na pałe podają w swoich tematach i chcą być fajni ????
Edit:
tak jak obiecalem
Weymouth - Rushden
na gosci kurs 2.9
Gospodarze bez kilku podstawowych zawodnikow.W szatni chujowa atmosfera ostatnio 3 pilkarzy sie pobilo na treningu
c.... (na tego typera warto zwrócić uwagę ;)
A ten to zobacz na usunięte posty tego magika: tiptop99
Poza tym warto wcześniej chyba zweryfikować każdego pod względem multikonta.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
We sent today this FREE fixed info to our members,
League : Italy B
Game : Weymouth - Rushden
Pick : 2
Odd : 2.7
Stake : 10/10
League : England One
Game: Tranmere - Milton Keynes
Pick : 2
Odd : 2,6
Stake : 10/10

Bałkany polecają się na obiad ???? popróbować można ...

 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
to powiedzcie gdzie macie taki kurs n R&amp;D. Bo wszędzie albo spotkania nie ma, albo 1.72, jedyne co znalazłem na pierwszy rzut oka;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom