>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
jawek 313

jawek

Użytkownik
glupie miejsce, ale co tam, jak ktos jest zainteresowany biletami na mecz otwarcia to mam na sprzedaz
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Super, robicie staty. Jutro jak wrócę z uczelni i wszyscy zrobią to zsumuje i się walnie do VIPów, bo widzę ładny plus będzie ???? A telprzem brak typów - dlaczego :?:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Grupę opuścili: Sutek oraz Hellraiser - Telprzem ostatnia szansa...
Czekam na podsumowanie SimonSa (ciągle zajęty) i zrobię ogólne staty i wrzucę do VIPów.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Podałem Fla na publicu już bo podałem typ 6 dni temu, kursy mocno spadły, typ już i tak jest dość publiczny a do meczu kilka godzin.
Ponte Preta nie mam czasu podawać na otwartym.W tym meczu Corinthians głównie rezerwy ale może z 3 piłkarzy z pierwszego składu zagrać, trener nie wyklucza ale trzyma w tajemnicy to - nie ukrywa, że głównie rezerwy.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Nie mogę edytować już posta w temacie więc proszę jakiegoś moda o rozliczenie typów wg. wzoru co ostatni typ.
Oba trafione, oba 1:0 ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
hahaha ***** no nie moge , wynik ustalony przewaga 8miu punktow i siada im trojka w ostatniej sekundzie z połowy boiska, ogolnie słaby mecz maja przewage 7-8pkt i fauluja tamtych zamiast pozwalac im rzucac co przy ich skutecznosci duzo by nie pomoglo, jeszcze chcieli po tym rzucie sfaulowac paragwajczyka ale nie zdazyli

czekam na oficjalny wynik bo niektorzy pisza 85-93, **** wi czy zalicza im ta trojke
i jednak 88 ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
no slabi ci i ci ale ogarneli sie zrobili 93-85 i cwel trafia za trzy w ostatniej sekundzie chyba z polowy no to ***** *****ane na maxa
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
1/10 to wieksza rozbieznosc co w SZ nie powinno miec miejsca jak podajemy tylko pewniaki

mają być całkowite liczby bez zadnych 2.5/5

Znowu powinniście ustalić najpierw chyba jakąś wspólną wersje :-|
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie chce mi sie pisac teraz, ale to co dalem u siebie bylo warte ok. 1.2. Bautista startuje ostatni, Spies 2gi ... wiec wywrotka badz cud moga zepsuc bet&#39;a :|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom