>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
to jeszcze kwestia do omówienia, chociaz 1 na miesiac jesli jest przerwa w waszych sportach i bedzie OK
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
co do zmian w SZ to wg mnie wazniejsze powinno byc stworzenie &quot;bazy danych&quot; z numerami kom w celu informowania seryjnie o tym ze:
a) sms ze ktos dodal typ w SZ
b) sms z typem
Czesto typy z okazyjnymi kursami sa przez chwile i nie kazdy ma czas 24h na dobę siedzieć w strefie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Niestety nie ma takiej możliwości. Można subskrybować tematy i to jest o tyle dobre, że na maila przychodzą wiadomości.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
wg mnie idzie cos takiego zrobic, nie przez forum, ale przez jakis program (musze popytac, bo ktos ze znajomych cos takiego mial)
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
strasznie pechowy mecz. Goście poza bramką praktycznie nie istnieli..Szewczuk zgodnie z planem swoje strzelił, ale nie wykorzystali 3-4 swietnych okazji, do tego słupek..pierwsze koty za płoty.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
czy ktoś korzystał może z betonvalue.com (płatna wersja betbrain) i nie chciałby kupić abonamentu na spółkę?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ten Zovko to jakis chory fix, dali kursy na live i jest 2,0 nawet sie mecz jeszcze nie zaczal, ja tam kontruje odrazu na C/M 1.75
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom