>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
Sezonówka
Ile wyścigów wygra Valentino Rossi (ITA/Ducati)?
0-1 @ 2.30 Bwin 2.5/5


Rossi w minionym sezonie najwyżej był 3ci (+14 sekund ...). W tegorocznych testach, sam mówił, że dużo poprawili i idzie o wiele lepiej, stąd 7my czas
. Na chwilę obecną conajmniej 3 zawodników by musiało się wywalić w wyścigu, żeby miał szansę. Jak dla mnie kurs adekwatny do tego, że wygra 0 wyścigów.
Właśnie patrze i zmienili linie na ov/und 0.5 , kurs na und 0.5 po 2.30 , więc opłacalność zakładu się skończyła, dla tych co by się jeszcze zastanawiali
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Fajne podejście... Inni nie podają typów, to ja również nie podaje albo niewiele podaje typów.
Stefą zarządza głownie Ted i Benek. Mamy regulamin działu, w którym określono, że dłuższe pasożytnictwo grozi wydaleniem ze strefy. Kiedy ktoś ostatni raz wyleciał ze SZ lub dostał awans?
Należy twardo trzymać zasad. W strefie jest okolo 19 osób, w miarę regularnie i aktywnie działa 20-30% tych osób. Co robi reszta?
Jeśli do końca miesiąca tematy się nie reaktywują to Benek będzie musiał zrobić tutaj czystki.
Myślę, że 2 osoby powinny zostać wyautowane.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
hm... pograłem wczoraj ten tenis z mojego tematu w Fonbecie. Dzisiaj rano miałem wygrane 2 kupony z tym tenisem. Teraz patrzę że zostały anulowane wyniki tego tenisa i dostałem zwroty! Mam pytanko: grał to ktoś u nich? rozliczyli komuś poprawnie? (na chwilę obecną)?
Napisałem właśnie maila z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji - ciekawe jakie argumenty mają.
Jeszcze jedno pytanko: wypłacał ktoś już większą kwotę z tego betcity.ru? nie robią problemów?? widziałem już wcześniej, że podawaliście typy na kosza gdzie mieli duże różnice w kursach w porównaniu do innych firm - czy były z tym jakieś problemy? Bo nie wiem czy wpłacać tam większą kasę czy nie ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
mi wypłacili bez problemów troche ponad 300e bez żadnej weryfikacji ???? z tym że szybciutko limitują najpierw na 25e potem na 1e oraz po zrobieniu depozytu trzeba chyba odczekać 72h żeby zlecić wypłatę ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tenis - Blumenau
ANDROIC, TONI - MONTEIRO, THIAGO MOURA 0:2
Typ: MONTEIRO @2,15 Fonbet 3/5 ✅
Opis: Wszyscy więksi już to spotkanie wyrzucili. Kurs leciał na Monteiro i zleciał np. w bwin z 2,3 na 1,75 ???? Chyba ustawka będzie.
okazuję się że Androic grał z kontuzją , wszyscy sie dziwili czemu nie zrezygnował przed meczem, cos czuje ze tez lubi hazard ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Betsafe i Tobet mają błędną godzinę zdarzenia: Pniówek Pawłowice Śląskie - Victoria Częstochowa i cały czas można obstawiać. Mecz odbył się o godzinie 11 i zakończył się wynikiem 5-1 dla Pawłowic. Nie wiem, jak liczą niższe ligi w takim wypadku, ale spróbować chyba można.
E/ No i rozliczyli mi na plus w betsafe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Pytania, sugestie, wątpliwości.


Pytanie - co to ma za znaczenie czy ktoś poda x/5 czy x/10 :?:

Sugestia - generalnie liczby całkowite są bardziej czytelne niż te po przecinku, więc x/10 wg mnie jest bardziej czytelne.

Wątpliwość - moment kiedy wszystkie sezony praktycznie się kończą to chyba nie jest dobry moment na wprowadzanie minimalnej ilości typów.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jakoś gdzie indziej też jest minimum i to działa. A 1-5/5 wszyscy się stosują. Będzie lepiej liczyć yield, który ma zachęcić niektórych do wstąpienia do SZ ;) Ale 3 typy to nie dużo , myślę, że każdy jest w stanie tyle podać nawet przy małej liczbie zdarzeń.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie bardzo widzę jakikolwiek argument, że dla x/5 lepiej się liczy niż dla x/10.

Wręcz przeciwnie, dla x/5 masz więcej klepania w kalkulator, bo będą pojawiały się dużo częściej liczby niecałkowite.

Niby nie jest dużo, ale jak mam potem na siłę szukać typów z brazylijskiej ligi kosza kobiet albo czegoś w tym stylu to wg mnie to trochę bezsens.

To doprowadzi do tego, że w wakacje będziesz miał przez ostatnie 3-4 dni wysyp typów, a przez większość miesiąca nadal będzie cisza.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
1/10 to wieksza rozbieznosc co w SZ nie powinno miec miejsca jak podajemy tylko pewniaki
mają być całkowite liczby bez zadnych 2.5/5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom