>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No tak ale szczerze mowiac to co wiekszosci daje - poza graniem maszyna czyjes typy - np. Mercury +7, czemu? bo tak czuje? bo ktos jest kontuzjowany? bo z nimi dobrze im idzie? mozna takich tysiac pytan postawic. Argumentacja powoduje, ze mozna dobrac sobie stawke lub zrezygnowac z typu jesli nas cos nie przekonuje. Suchy wpis mija sie z celem wg mnie.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
To już najlepiej wie sam typer ja dostaje tylko od niego typy jeżeli chcecie poznać go bliżej to zapraszam na stronke Betadvisor.com (dostać się tam graniczy z cudem) - ogólnie to na samym początku rozmawiałem z Benkiem i zgodził się na przyjęcie mnie tutaj do strefy ze względu na to że posiadam tam dostęp - nie jestem tutaj abyśmy przegrywali.Przecież najważniejszą sprawą jest to by wygrywać , akurat trafiliśmy na złą passe.Takie życie ryzyko zawodowe.Bukmacherka jest czasem czasochłonną inwestycją.Pozdrawiam grających
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
To już najlepiej wie sam typer
To jest chyba oczywistoscia wiec rozumiem, ze rezygnujemy z analiz na rzecz dobrych typow? Moge byc nawet za tylko niech nikt nie wymaga potem produkowania sie skoro nie kazdy musi dolaczyc argumentacje.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Linia zmalała do +13.00 value w naziemnym jest opcja zagrania +19.5 w STS kurs 1.85 więc prawdziwa promocja czyli po odliczeniu podatku za tą opcje wychodzi kurs 1.63
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Jakby kogoś interesowało to Nitu na dziś noc zagrał takie coś - można zagrać już na niego progresją przypominam nie miał gorszej passy niż 4 nietrafione spotkania jak na takiego typera to niemoże sie przytrafiać zbyt często.

PHOENIX MERCURY vs INDIANA FEVER
Basketball, USA, WNBA
4:00
Over 156.5 (powyżej)
kurs 1.76 w Bet365
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rossyianka live 2,40 bet365 LE kobiet 3/5

kurs byl podany przy 0-1, zrobili spokojnie 2-1 i w 94 minucie gol na 2-2 ja mialam kontre po 23 takze ok ale oczywiscie tu wpisuje minusa ⛔
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Czesc wszystkim, taki krotki moj apel/prosba.

Proponuja aby raz jeszcze wszyscy sie dosc szybko wypowiedzieli co dalej ze strefa. W okresie sportow halowych i zimowych (szczegolnie kosz itd) bede miec wiecej czasu na analizy itd. Moge sporbowac kogos dobrego tu zaprosic, pomagac w prowadzeniu dzialu ale na teraz to nie ma sensu jak piszą 2-3 osoby.

Ja proponuje zachowac mniej wiecej obecny regulamin natomiast tych typow to chociaz 1 w tygodniu to chyba kazdego na to stac. Jak slusznie zauwazyl ciamak niektore osoby na stronie glownej sa zdecydowanie lepsze niz SZ gdzie czasem sa straszne babole.

Robimy cos razem, jeszcze raz probujemy czy nie chcecie?
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Nie wiem jak Wy, ale ja jeżeli akurat sam czegoś nie dodam to korzystam z forum tak:
1. wchodzę do SZ sprawdzić czy ktoś coś dodał ciekawego
2. wchodzę do &#39;Dyskusje na Tematy Bukmacherskie&#39; bo tam czasami ktoś z fachowców potrafi rzucić typem bez dokładnego opisu, ale już wiem, że się zna i warto zwrócić na to uwagę.
3. skaczę po działach, szukając typów od fachowców, którym już ufam
Myślę, że część z Was działa podobnie.
Dlatego może fajnie byłoby dodać adminom i fachowcom z danych dyscyplin dostęp do SZ i niech najciekawsze typy wg nich wrzucają sobie w SZ i również tam gdzie dotychczas. W ten sposób w SZ będą najciekawsze typy w jednym dziale a reszta (bez dostępu) będzie musiała skakać po forum by coś wyszukać interesującego ????
Nie chodzi mi o to, żeby tego było mega dużo w SZ, ale jeżeli ktoś kto się mega zna wrzuci na daną kolejkę najlepszy wg niego typ to ja chętnie z tego skorzystam, tak jak teraz z tego korzystam tylko to trochę czasu zajmuje żeby przeglądnąć kilkanaście tematów...
Ogólnie to trzeba spróbować coś zmienić bo nie działa to dobrze od dawna już. Jeżeli pomysł nie wypali to trzeba czegoś innego próbować.
Ja proponuję zatem tak: dodajcie podforum do SF o nazwie &#39;value bety&#39; albo &#39;fachowcy&#39; ???? czy jak tam chcecie. Tam można zrobić podfora na kilka dyscyplin &#39;noga&#39;, &#39;kosz&#39;, &#39;siata&#39;, &#39;reczna&#39; i np. &#39;inne&#39; i tam mogą pisać już ludzie o tych najciekawszych typach.
Wg mnie mogą bez problemu dublować swoje posty czyli dawać je tutaj i na publicznym forum. My, czyli członkowie SZ będziemy mieli ten plus, że szybciej i łatwiej się o tym dowiemy i o to w tym chodzi chyba ????
Jak macie jakieś inne pomysły to piszcie, może coś razem wymyślimy..
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
jawek jak buki reaguja na Twoje bety na te pomyłki? tak mniej więcej procentowo ile razy Ci anuluja a ile zaliczają?
osobiscie jestem raczej zrażony do takich zakładów, po tym jak miałem grube stawki w bet365 na brak gola po xx:xx minucie gdzie nawet nie myle co pomyłka buka, ale dal dupy oddsmaker, po czym nie anulowali kuponów, tylko po prostu zmienili sobie kursy. na szczescie wtedy zakłady powchodziły, ale nerwów było co nie miara bo w grze kilka ładnych tysi..
jesli bys mogl nakresl mniej wiecej jak to wyglada
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
nie narzekam ???? zależy od buka; sportingbet 50/50; gamebookers - ten zakład co ostatnio podałem anulowali, ale inne np u/o pozostawili i na lekkim plusie byłem ???? ogólnie gdyby nie limity to byłbym bardzo zadowolony ???? normalnych zdarzeń praktycznie nie gram i wychodzę na tym bardzo dobrze ????
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
a miales w jakims buku przypadek, że po kilku/kilkunastu kuponach robili Ci wieksze problemy blokując konta itd.?
i jeszcze jedna sprawa, jesli mozna wiedziec, oferte wertujesz sam rozumiem i szukasz takich perełek? ale masz jakis swój obrany &quot;system&quot; przeglądania oferty, bo przeciez tego jest od groma, nie wyobrażam sobie abyś w kazdym buku leciał z góry na dół przez wszystkie zdarzenia
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
korzystam z 2 stron; oddsportal.com oraz betbrain.com (płatna wersja - betonvalue.com); czasami sprawdzam u buków jak leci (po najczęściej omyłkowych ligach i bukach) - ostatnio nie mam czasu, bo zacząłem legala i w związku z tym mało się tutaj udzielam
e: limity mam praktycznie wszędzie (oprócz bet365 i pinnacle);
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom