>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SHL, Liiga, Metal / Get Ligaen - Skandynawia / Finlandia 2020/2021

Status
Zamknięty.
patryk7 555,8K

patryk7

Typer
patryk7 patryk7
Sorry, ale nie rozumiem tego wywodu...Frolunda była lepsza na wyjezdzie , ale dziś gra u siebie i nie będzie wsparcia kibiców? Na wyjeździe było wsparcie kibicow i dlatego grała lepiej, a u siebie nie będzie wsparcia więc mecz będzie raczej wyrównany ??
Tu chodzi głównie o motywację do gry, która przy wsparciu licznych fanów Frolundy w domu była znacznie większa, niż obecnie przy pustych trybunach. Frola zanotowała nieudany sezon regularny i dlatego gra w kwalserien. Atut własnej areny nie był dominującym czynnikiem jak dotąd i dzisiaj nim także nie będzie. Ale na dzień dzisiejszy jest to ekipa mocniejsza od DIF, co pokazał pierwszy mecz.
 
patryk7 555,8K

patryk7

Typer
Frolunda - Djurgarden - x2 - 2.1 - fortuna
A Wy co myślicie ?
Jak to mówią "miałeś nosa" bo Frola została dzisiaj u siebie zdeklasowana przez DIF (na wyjeździe wygrana 3:1 po bardzo dobrej grze, usiebie dwa dni później katastrofa i "w palnik" 2:7). I "konia z rzędem" dla tego, kto potrafi przewidzieć co będzie działo się jutro w Goteborgu
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Jak to mówią "miałeś nosa" bo Frola została dzisiaj u siebie zdeklasowana przez DIF (na wyjeździe wygrana 3:1 po bardzo dobrej grze, usiebie dwa dni później katastrofa i "w palnik" 2:7). I "konia z rzędem" dla tego, kto potrafi przewidzieć co będzie działo się jutro w Goteborgu
To było zupełnie inne spotkanie, niż pierwsze. Frolundzie nie pomogli bramkarze, ale sam wynik nie do mońca oddaje to, co działo sie na tafli. Mattsson zdecydowanie na minus, a Rubin może lepszy od Johana, ale w momencie zmiany w zasadzie było po meczu. Djur jako zespól zupełnie odmieniony. Na forum dałem z x, a na kupon trochę odważniej ;) . Scandinavium zdobyte. Goście wygrali każdą z tercji. No i co to sie wydarzy dziś ? Dziś wygra HV :) i chciałbym, żeby Djur wyrzuciło Frolunde z PO, ale....dla mnie no bet.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
To było zupełnie inne spotkanie, niż pierwsze. Frolundzie nie pomogli bramkarze, ale sam wynik nie do mońca oddaje to, co działo sie na tafli. Mattsson zdecydowanie na minus, a Rubin może lepszy od Johana, ale w momencie zmiany w zasadzie było po meczu. Djur jako zespól zupełnie odmieniony. Na forum dałem z x, a na kupon trochę odważniej ;) . Scandinavium zdobyte. Goście wygrali każdą z tercji. No i co to sie wydarzy dziś ? Dziś wygra HV :) i chciałbym, żeby Djur wyrzuciło Frolunde z PO, ale....dla mnie no bet.
Wczoraj chyba nikt sie nie spodziewał takiego wyniku , nawet biorac pod uwagę porazke Frolundy bo to tylko sport i pewniaków nie ma. Nie dosć , że bramkarze nie pomagali to Fro zrobiła tyle baboli w obronie, że można by było nimi obdzielic ze trzy spotkania. Osobnym tematem jest jednak podejscie do meczu zawodników gospodarzy , kilku słusznie zauwazyło, że jednak zlekcewazyli Djur i bez pokory i nalezytej koncentracji przystapili do meczu no i faktycznie to tak wyglądało, ale ile w tym słuszności dowiemy sie dziś. Armalis zrobił bardzo duzo, wyciagnął kilka takich strzałów, że az sobie gospodarze kiwali głowami ze gumy w siatce nie ma. Kolega słusznie zauwazył , ze wynik nie oddaje przebiegu meczu . Druga tercja , która w dużej mierze zdecydowała o wyniku zdominowana przez Frolunde ale z takimi błędami w obronie to i mogło 6 bramek dla Djur też wpaść. Maja nad czym mysleć gracze Indian, dodatkowo Djur ich przesladuje w tym sezonie na własnej tafli, trzy mecze i trzy porazki a dwie z nich w RT. Mlode Wilki z Djur dzis tez nie beda kombinować tylko starac sie ostrzeliwać bramke gospodarzy by sprawdzic dyspozycje golie. Wczoraj u gospodarzy nic nie działało ani PP, ani atak pozycyjny, mnóstwo błedów w obronie przez co bramkarz tez niewiele nieraz mógł zrobić , jednak golie tez jakby byli poza lodem czasem, wczorajszy obraz mistrza troche obraz nędzy i rozpaczy.
Jednak każdy mecz jest inny i sadze ze ten dzis tez bedzie inny a gospodarze zagraja zupełnie inaczej ,nie liczyłbym dzis na wiele prezentów ze strony gospodarzy bo juz marginesu błędu nie będzie. Pytanie kto jakie szanse wykorzysta. Czy czwarta porazka u siebie z Djur, hmm, mysle jednak że nie. Moje chcenie lub nie by ktoś kogoś wyrzucił nie ma tu nic do rzeczy ani sympatie bądź antypatie. Dzis widze po prostu inny mecz z ostateczną wiktorią Frolundy. Jak bedzie okaże sie późnym wieczorem i chyba ten mecz własnie obejrze na zywo a nie CSKA, choc moze sie uda cos połaczyc w przerwach. ✅ ✅ ✅
Z hokejowym pozdrowieniem dla fanów SHL :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
patryk7 555,8K

patryk7

Typer
Czy warto dzisiaj pójść w kierunku Frolundy, czy Djurgarden?
Zapowiada się dzisiaj okrutna i zacięta bitwa o ostatnie miejsce ćwierćfinałowe.
Frolunda po fatalnym wczorajszym starciu z Djurgardenem (w którym miała wbić drugi "gwóźdź do trumny" ekipie ze Sztokholmu , a dostała "wielkiego gonga") dzisiaj będzie dużo bardziej zmotywowana. Ekipa z Goteborga ma w zasadzie lepszy skład od DIF (z takimi gwiazdami ofensywnymi jak choćby skrzydłowy Max Friberg, słoweński środkowy Jan Mursak, czy środkowy Patrik Carlsson). Fakt, bramkarze nie są "ścianą" dla rywali (wczoraj Mattsson zaczął, ale został zmieniony po 0:4 przez Rubina), ale to solidni goalie. Frolunda to lepszy zespół, z kolei Djurgarden pokazało wczoraj ogromną wolę walki i rozmach.
Najprawdopodobniej dzisiejsze spotkanie nie będzie to "impreza bramkowa", jak wczoraj. Zapowiada się bardzo zacięty mecz przez długi czas (może nawet z dogrywką), z którego Frola powinna wyjść jednak zwycięska!
Jak dla mnie no bet.........
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
No i stało się, ale trzeba przyznać, że awans Frolundy był nieco bardziej prawdopodobnym scenariuszem. Wymiar kary dość srogi, ale Djur próbowało ratować serie.....Dwie bramy do pustej......Cała drużyna Fro zagrała solidniej. Mattsson również wszedł na swój normalny poziom. Co tu gadać...szkoda !
Piękną walkę możemy oglądać od początku PO. Dzisiaj w Jönköping nie spodziewam się aż tak ciasnego meczu. Przynajmniej nie tak ciasnego jak ostatnio. Osobiście idę w HV.
W Brynas jest dziwna sytuacja. Kontuzje są w sporcie czymś naturalnym, inne absencje też sie zdarzają, ale żeby dość nagle gdzieś zniknęli dyrektor sportowy i trener ;) to rzecz mniej codzienna. Zwłaszcza, że to się stało na kilka dni przed pierwszym meczem o pozostanie w SHL....Stery przyjęli Ekman i Boumedienne.
Gdyby Brynas grało w pełnym składzie, to potencjały drużyn byłyby porównywalne. Tutaj jednak mamy wiele absencji, a co za tym idzie mniejsza opcja rotacji. Fizycznie mogą odstawać zwłaszcza, że ostatnio grali prawie 80 minut. Poza tym chaos w Brynas trwa w najlepsze. O ile na swojej tafli potrafią być groźni, o tyle w delegacjach to jakby inna drużyna. Więcej argumentów jest po stronie HV....w tym mocny power play, a jak będzie to zobaczymy wieczorem. Już sie nie mogę doczekać tego spotkania.

HV - Brynas - 1 RT - 2.1 - fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
patryk7 555,8K

patryk7

Typer
Półfinałowa seria dla Timra IK?
Vastervik "podniosło poprzeczkę" dla Red Eagles po ostatnim domowym zwycięstwie 3:1. Ten "najnowszy skalp" gospodarzy oznacza, że faworyzowana do awansu Timra dzisiaj już nie zlekceważy jak ostatnio rywala. Fakt, nadal nie może grać kluczowy środkowy Victor Lodin i kanadyjski ważny defensor Patrick Wiercioch, ale i tak "Czerwone Orły" mają kim postraszyć. Timra przed dzisiejszym meczem prowadzi 2-1 w serii półfinałowej Allsvenskan. Jest wyraźnie lepszą drużyną, co powinna dzisiaj potwierdzić wygraną (w dużej mierze dzięki znakomitej ofensywnej jakości zespołu).
Timra (1.82) Betclic
 
Ostatnia edycja:
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzisiaj dalszy ciąg walki w SHL. Pasjonująco to wygląda. Wczoraj w zasadzie zgodnie z planem chociaż....Frolunda w naprawdę nieciekawej sytuacji.
Niesamowita pogoń Vaxjo. Wyciągnęli z 0:3 i jeszcze wygrali w RT.
Bardzo imponuje mi Brynas, które walczy jak może i kim może. Na przekór wszystkiemu i wszystkim. Dodatkowo doszły problemy Berglunda z prawem. Sprawa czeka na dalsze wyjaśnienia. Chodzi o byłą dziewczynę Patrika....wobec której miał sie dopuścić przestępstwa... . Zajrzałem w historię i ciekawa sytuacja. Brynas - HV - na ostatnie 10 spotkań, aż 6 razy grali dogrywkę. O tej serii napisaliśmy już chyba wszystko. Wiemy, jak rozkładają się siły. Dodam tylko, że dziś spróbuję HV, bo nie nie wydaje mi się, żeby przegrali po raz trzeci na tak krótkim dystansie. Poza tym 3:0 po trzech meczach, to jak wyrok. Więc mecz praktycznie o życie....

Brynas - HV - 2 ML - 2.16 fortuna ✅

Trochę mnie też kusi Lulea. Wczoraj drużyny w sumie oddały ponad 90 celnych strzałów. Bardzo ofensywne spotkanie. Niestety nie widziałem ani minuty....ale para dość wyrównana i widzę dziś szanse dla Lulea. Nie sądze, żeby bramkarze utrzymali aż taki poziom, jak wczoraj. Może ktoś z Was widział to spotkanie i wniesie coś więcej do tematu ?

Skelleftea - Lulea - x2 - 1.71 - fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +512
patryk7 555,8K

patryk7

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Która drużyna otrzyma "piłkę meczową"?
Bjorkloven wygrało pewnie ostatni mecz u siebie z BIK Karlskoga 6:3 i w serii jest remis 2:2. W ostatnim spotkaniu bramkarz Stefan Steen nie utrzymał tego samego poziomu co wcześniej broniący Tim Juel. Do tego nieobecność kapitana drużyny, doświadczonego środkowego Mikaela Erikssona jest bardzo mocno zauważalna na lodzie, podobnie jak utalentowanego młodego obrońcy Filipa Roo.
Bjorkloven dzisiaj bez braków kadrowych, z jednym z najlepszych bramkarzy HockeyAllsvenskan, kanadyjskim goalie Kevinem Poulinem i olbrzymią siłą ofensywną w postaci takich graczy jak choćby
Brown, Perron, Vessel, Hutchings, Andreasson, Possler, czy Liss.
Nobelhallen nie jest tak "przerażające" dla rywali, jak wtedy, gdy publiczność dopiguje BIK.
Zwycięzca piątego meczu zdobędzie "piłkę meczową" i ja stawiam na Bjorkloven, które wygrało pięć z ostatnich sześciu wizyt w Nobelhallen.
Bjorkloven (2.25) Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +392
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Czyżby jutro dwie jedynki w SHL (?) Farjestad + Frolunda ml - 3.7 - fortuna ⛔

Edit: Posypać głowę popiołem. Vaxjo gra tak poukładany hokej, że mogą zaczarować każdego. Frolundzie życzę żeby ta seria skończyła się dla nich jak najszybciej. Dominacja Rogle trwa, a Fro jest kompletnie bezradna. Polowanie na czarownice już się w Goteborgu zaczęło.
 
Ostatnia edycja:
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
"Farjestad + Frolunda ml"....ale to Suomi napisales prześmiewczo, taaaak? Wolę dopytać bo aż czuje jak zgłosiłem gdy zobaczyłem ten wpis, a przecież bardzo cenię a twoje typy...więc albo ja już całkiem nic nie czuję w SHL albo sobie zazartowales zeby burzę mozgów wywolac ;)
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
"Farjestad + Frolunda ml"....ale to Suomi napisales prześmiewczo, taaaak? Wolę dopytać bo aż czuje jak zgłosiłem gdy zobaczyłem ten wpis, a przecież bardzo cenię a twoje typy...więc albo ja już całkiem nic nie czuję w SHL albo sobie zazartowales zeby burzę mozgów wywolac ;)
To nie żart :) Zastanawiam sie nad tymi kierunkami. Niestety brak czasu nie pozwala sie rozpisać w temacie, ale chyba zaryzykuję obie ekipy na F. Nie wyobrażam sobie porażki Farjestad do zera w serii. Z kolei Frolunda, to uśpiony potwór ;) . Porażka jednych, czy drugich w trzecim meczu serii oznacza praktycznie koniec. Farje - Vaxjo oba mecze na styku. Ostatni mecz Farjestad przegrali w dość frajerski sposób. Jest sportowa złość, bo w PO nie wypuszcza sie z rąk meczu w którym prowadzi się trzema bramkami. Haukeland do poprawy. Frolunda troche zdominowana przez Rogle, ale to klasowy team. Temat poddaje do dyskusji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dyskusja to lecimy. Typy podane przez kolege suomi suomi dobre, mimo ze odwazne to jednak po przemysleniu sa duze szanse wg mnie. Farjestad w dobrej formie na PO , dobrze wchodza w mecz, trzeba popracowac nad koncentracja bo sklad maja niegłupi. Co do Fro to taki przyczajony tygrys, jak odpala to pojada. Rogle to trudny przeciwnik , osobiscie ich bardzo lubie i szanuje ale Frolunda jest w stanie to wygrac w RT. Ja proponuje tutaj taki dubel ktory z pewnoscia zagram

Frolunda z x + Farjestad z x kurs ako 2,39 fortuna
 
patryk7 555,8K

patryk7

Typer
Czyżby jutro dwie jedynki w SHL (?) Farjestad + Frolunda ml - 3.7 - fortuna 🏒
Frolunda.............. teraz albo nigdy
Dwie przegrane na wyjeździe, jeśli dzisiaj Frola u siebie przegra to będzie już 100% pewne, że Rogle awansuje do półfinału. Dlatego też Frolunda dzisiaj musi wygrać i ..........nie jest to absolutnie niemożliwe.
W ostatnim meczu mimo że Frola przegrała wysoko 2:5, nie grała tak źle jak pierwszym przegranym 0:4. Fakt, Rogle był lepszym zespołem, ale było dużo płynniej i dobrej gry ze strony Frolundy. Dzisiaj jest "pod ścianą", ale zagra u siebie (niestety, ale nadal bez swoich licznych kibiców) i wie, że trzeba ten mecz bezwzględnie wygrać. Czy to się uda?
Rogle było niesamowite w sezonie zasadniczym i do tej pory równie imponująco kontynuuje rozgrywki w fazie play-off. W drużynie jest zapewne "fałszywe poczucie bezpieczeństwa" przed dzisiejszym spotkaniem (prowadzą 2:0 w serii, a także pokonali Frolundę ostatnio na ich terenie w lutym 4:0). Ale w tego typu meczach może się łatwo zdarzyć wpadka. Rogle ma już solidną przewagę, może trochę nie docenić Frolundy i nie zagrać od początku na 100%. A to "woda na młyn" dla Frolundy, która pokonała RBK na własnym lodzie na początku sezonu.
Frolunda ML (1.96) Betclic
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
W drużynie jest zapewne "fałszywe poczucie bezpieczeństwa" przed dzisiejszym spotkaniem (prowadzą 2:0 w serii, a także pokonali Frolundę ostatnio na ich terenie w lutym 4:0). Ale w tego typu meczach może się łatwo zdarzyć wpadka. Rogle ma już solidną przewagę, może trochę nie docenić Frolundy i nie zagrać od początku na 100%. A to "woda na młyn" dla Frolundy, która pokonała RBK na własnym lodzie na początku sezonu.
Frolunda ML (1.96) Betclic
Zapewniam Cie , że nie ma w Rogle żadnego fałszywego poczucia bezpieczeństwa i żadnego nie doceniania takiego zespołu jakim jest Frolunda. Kazdy ma świadomość, że to wielki mistrz i zespół a prowadzenie Rogle narazie nic nie znaczy. Posłuchaj co mówi trener na lodzie i jak wypowiadaja sie zawodnicy, pełen szacun dla przeciwnika i to nie tylko kurtuazja. Dzis czeka ich cięzki mecz z mocnym przeciwnikiem i trzeba zapomniec o tym, że sie prowadzi 2-0, to mecz o mistrzostwo kraju a nie towarzyskie granko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
patryk7 555,8K

patryk7

Typer
Zapewniam Cie , że nie ma w Rogle żadnego fałszywego poczucia bezpieczeństwa i żadnego nie doceniania takiego zespołu jakim jest Frolunda. Kazdy ma świadomość, że to wielki mistrz i zespół a prowadzenie Rogle narazie nic nie znaczy. Posłuchaj co mówi trener na lodzie i jak wypowiadaja sie zawodnicy, pełen szacun dla przeciwnika i to nie tylko kurtuazja. Dzis czeka ich cięzki mecz z mocnym przeciwnikiem i trzeba zapomniec o tym, że sie prowadzi 2-0, to mecz o mistrzostwo kraju a nie towarzyskie granko.
No niby tak, ale...........zawsze gdzieś tam w głowach siedzi ten "margines błędu" jakby się coś nie udało. Rogle jeszcze niedawno balansowało na granicy SHL i Hockeyallsvenskan (dopiero od sezonu 2015-16 gra nieprzerwanie w tej klasie rozgrywkowej), a tutaj już po 2 meczach prowadzi 2-0 w serii z wielką Frolundą.
Ta świadomość "swojej obecnej wielkości" nie zawsze pomaga w grze (tym bardziej w zespole, który zawsze niemal był w cieniu Frolundy) i nie każdy umie (chce) sobie z tym poradzić.
RBK jest faworytem to nie podlega dyskusji, ale faktycznie dzisiaj czeka ich chyba najtrudniejszy mecz z Frolą, dla której jest to gra o "być albo nie być".
 
Ostatnia edycja:
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
No niby tak, ale...........zawsze gdzieś tam w głowach siedzi ten "margines błędu" jakby się coś nie udało. Rogle jeszcze niedawno balansowało na granicy SHL i Hockeyallsvenskan (dopiero od sezonu 2015-16 gra nieprzerwanie w tej klasie rozgrywkowej), a tutaj już po 2 meczach prowadzi 2-0 w serii z wielką Frolundą.
Ta świadomość "swojej obecnej wielkości" nie zawsze pomaga w grze (tym bardziej w zespole, który zawsze niemal był w cieniu Frolundy) i nie każdy umie (chce) sobie z tym poradzić.
RBK jest faworytem to nie podlega dyskusji, ale faktycznie dzisiaj czeka ich chyba najtrudniejszy mecz z Frolą, dla której jest to gra o "być albo nie być".
patryk7 patryk7 Każdy ma świadomość co znaczy dla całej hokejowej Szwecji i Skandynawii ( nawet ) marka/firma jaką jest FROLUNDA. Rogle to ambitna i ciekawa drużyna, która zrobiła ogromny progres, ale nadal jest w fazie budowy. Polecam zajrzeć trochę "do szatni" i na fora, bo to co piszesz jest wiedzą powszechną. Myślę, że to co najlepsze jest jeszcze przed Rogle. Drużyna ma wsparcie nie tylko w Ängelholm, ale też z niektórych sektorów prowincji i to dobra prognoza na "różową" przyszłość klubu......a jeśli Fro z nimi odpadnie, to będzie afera :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +274
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
No niby tak, ale...........zawsze gdzieś tam w głowach siedzi ten "margines błędu" jakby się coś nie udało. Rogle jeszcze niedawno balansowało na granicy SHL i Hockeyallsvenskan (dopiero od sezonu 2015-16 gra nieprzerwanie w tej klasie rozgrywkowej), a tutaj już po 2 meczach prowadzi 2-0 w serii z wielką Frolundą.
Ta świadomość "swojej obecnej wielkości" nie zawsze pomaga w grze (tym bardziej w zespole, który zawsze niemal był w cieniu Frolundy) i nie każdy umie (chce) sobie z tym poradzić.
RBK jest faworytem to nie podlega dyskusji, ale faktycznie dzisiaj czeka ich chyba najtrudniejszy mecz z Frolą, dla której jest to gra o "być albo nie być".
Widze, że nadal starasz sie czytac co w głowach zawodników wiec nie zamierzam sie powtarzac, spójrz w roster Rogle i zobacz jacy gracze tam graja , z jakiego pieca jedli chleb i co przeszli. Nie ma mowy o żadnym siedzeniu czego z tyłu glowy. To profesjonalisci którzy jak wyjda na lod to nie beda myslec cos w stylu " przeciez prowadzimy 2-0 i jest komfort" bo za chwile zrobi sie 2-1 i moze byc ciezko.
Typu nie neguje ale argumentacja jakoby Fro miało byc łatwiej bo Rogle zluzuje szyki do mnie nie przemawia .
 
Otrzymane punkty reputacji: +185
patryk7 555,8K

patryk7

Typer
Widze, że nadal starasz sie czytac co w głowach zawodników
to tylko taka moja "teoria spiskowa" z której Frola mogła by skorzystać, gdyby tak faktycznie było :giggle:
Merytoryczne argumenty za i przeciw (tak w jedną, jak i drugą stronę) ogólnie znane, a to tylko wzmaga emocje związane z tym spotkaniem. Bo raczej nie będzie to mecz "bez historii"....
 
Ostatnia edycja:
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Chyba już czas pomyśleć nad typami długoterminowymi 🏒 jak o SHL chodzi. Zakładam ( zobaczymy, czy słusznie ) że Vaxjo i Skelle awansują dalej....i tu może być wojna. Tak przy okazji dzisiaj bym szedł w Skelleftea, ale nie bez wątpliwości ! Rogle i Orebro też wydają się być jedną nogą w drugiej rundzie. Rogle w zasadzie obiema nogami. Życzę Fro, żeby ta seria sie dzisiaj dla nich skończył, bo mimo, że nie jestem kibicem Indians, to ciężko się patrzy na to co obecnie grają. W przypadku pary Leksand - Orebro brakuje mi przede wszystkim lepszej gry Juvonena. PO to już nie są żarty ;) .
Zatem widzę to w ten sposób: Vaxjo - Skelle i Rogle - Orebro. Co wy myślicie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom