>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2013/2014 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Orientuje się ktoś gdzie mogę znaleźć tytuł utworów z highlightsów w trakcie przerw na żądanie itp lecących w canal+?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dzisiaj losowanie numerków, moim zdaniem top1 nie trafi poza trzy drużyny z największymi szansami:
Milwaukee Bucks
2.50
Philadelphia 76ers
3.00
Orlando Magic
4.00
Wiadomo, że to loteria, ale każdy zawsze sobie jakieś dodatkowe argumenty wytworzy. Jakie są Wasze przeczucia/typy/może jakieś pewnie info od Silvera? ;)
Ja odkąd było wiadomo kto będzie na dnie czułem że jedynka trafi do Orlando. Może jakieś value jest w Lakers. W betsson kurs 9, a Lakers to potężna marka która nie może być w tym miejscu gdzie jest teraz. A co Wy o tym sądzicie?
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Ja odkąd było wiadomo kto będzie na dnie czułem że jedynka trafi do Orlando. Może jakieś value jest w Lakers. W Betsson kurs 9, a Lakers to potężna marka która nie może być w tym miejscu gdzie jest teraz. A co Wy o tym sądzicie?
ja już od kilku miesięcy powtarzam, że LAL muszą się zakręcić w TOP3, a NR 1 nie zdziwi mnie totalnie. NBA będzie miała wielką pocieche z następcy Kobego w Lakersach, oczywiście jeśli A Wiggins zostanie wybrany z 1 i jeśli spełni oczekiwania. Ja leciutko dałem, że LAL wygrają draft. ;]
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
W NBA/USA ktoś najwidoczniej lubi miasto Cleveland , które ostatnim czasie dostaje za dużo atencji.
Najpierw wałkowanie pół tygodnia Johnny Manzielem i wyborem w Drafcie do gry w kijowych Browns.
A teraz Cavaliers dostaje drugi rok z rzędu nr 1 Drafcie NBA
http://www.nba.com/2014/news/05/20/cavs-win-draft-lottery.ap/index.html
Szansa , że dostana jedynkę wynosiła 1.7 %... ????
Browns gra kijowo , Cavaliers poza era LeBrona tez nie błyszczy , Indians w MLB pod koniec lat 90. miało swój czas w lidze , ale przegrali decydujący mecz o tytuł.
 
leebo 236

leebo

Użytkownik

Czyzby Kevin Love trafil do Celtics? Ciekawy temat. Z drugiej strony Cavs po raz trzeci w ostatnich czterech latach dostaja pierwszy pick... Mam nadzieje, ze wybiora &quot;drugiego Bennetta&quot;. Nie rozumiem filozofii ludzi decydujacych o wyborze pickow. Przeciez Cavs nigdy nie wejda do play-offs, wiec ci najlepsi w drafcie nigdy nie dostana szansy wywaleczenia tytulu mistrzowskiego.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Mam nadzieje, ze wybiora &quot;drugiego Bennetta&quot;.
seriously ??? a kogo mieli niby wybrać z tego draftu bustów? Poza tym, co to w ogóle znaczy ?? Po roku uznałeś, że Bennett jest bustem? Gratulacje. Bennett bedzie miał się dobrze w drugim sezonie gry, a Cavs to drużyna playoffowa gdyby na ławce mieli kogoś pokroju Hollinsa.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Czyzby Kevin Love trafil do Celtics? Ciekawy temat. Z drugiej strony Cavs po raz trzeci w ostatnich czterech latach dostaja pierwszy pick... Mam nadzieje, ze wybiora &quot;drugiego Bennetta&quot;. Nie rozumiem filozofii ludzi decydujacych o wyborze pickow. Przeciez Cavs nigdy nie wejda do play-offs, wiec ci najlepsi w drafcie nigdy nie dostana szansy wywaleczenia tytulu mistrzowskiego.
Od dawna nie widziałem tyle głupot w jednym poście.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Derek Fisher został nowym trenerem New York Knicks jak myslicie da rade?
Ciężko powiedzieć...Jeśli zawodnicy przejmą od niego pracowitość i zaangażowanie to da radę. Kidd&#39;owi początkowo nie wychodziło, a później ogarnął Netsów. Podobnie może być i tu, że początki mogą być ciężkie, ale finalnie powinien sobie poradzić. Gość ma ogromne doświadczenie. W defensywie też grał dość dobrze za najlepszych lat, więc może dać nową siłę i jakość Knicksom. Ale jednak tak szybkie przejście z zawodnika na trenera zawsze wiąże się z lekkim ryzykiem niewypału.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Myślę, że da radę, tym bardziej, że ma nad sobą Jacksona, z którym się przecież świetnie zna, więc na pewno będzie mógł liczyć na mentorskie wsparcie. Jako były lider stowarzyszenia graczy ma też na starcie pewien autorytet w szatni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Zen Master od początku chciał kogoś zaufanego na prowadzenie ławki NYK. I od początku było wiadomo, że tu chodzi o Fishera. Nie powinno być powtórki jak z Kiddem, gdyż właśnie Fish będzie od początku prowadzony przez Jacksona; ba! wydaje mi się że Fisher już teraz ma lepsze papiery na trenerkę niż Kidd po roku pracy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Jego pierwszym wyborem był jednak Kerr, ale ten go zrobił w ostatniej chwili w bambuko i poszedł do Warriors. Pewnie nie chciał mimo nazwiska Jacksona brać udziału w tym całym teatrzyku, który ma miejsce w Knicksach już od dawna. No i GSW dali mu większy kontrakt.

Co do Fishera to też uważam, że to dobry wybór. Facet od zawsze był ogarnięty i wykazywał się większym IQ, niż przeciętny gośc biegający po parkiecie w NBA. Do tego od samego początku będzie pod opieką Jacksona. Powinno wypalić. Zobaczymy.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Jakies argumenty za takim stwierdzeniem czy intuicja ? Oprócz zwierzchnictwa Jacksona.
Może wejdę na trudne wody ale wydaje mi się, że Fish jest bardziej szanowanym weteranem niż Kidd. Ten drugi zawsze mi się kojarzył z boiskowym cwaniactwem. Należy również zauważyć, że podczas lockoutu w 2011 roku Fishu kierował związkiem zawodników; to on prowadził rozmowy z innymi frakcjami; to on walczył o wyższe pensje dla zawodników. Bardzo fajny artykuł mówiący o tym, że ta rola dobrze go przygotowała na ławkę trenerską - wie kiedy ustąpić, kiedy cisnąć itd.

@ Karmol

Fisher dostanie 25mln$ w 5 lat - tyle samo co Kerr, więc nie wydaje mi się, że różnice finansowe decydowały o wyborze tego drugiego
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom