>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sezon 2013/2014 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
toudi 715

toudi

Użytkownik
Im mniej do końca tym jeden celny rzut czy nawet jedno posiadanie robi większą różnicę więc na opóźnieniu u buka łatwiej value znaleźć. Trójka na początku meczu kursy może najwyżej o 0.05-0.10 zmienić a w końcówce q4 może je nawet owrócić. Z tego względu szybszy stream niż ma buk najbardziej sie w q4 przydaje.

Indiana jakie dno w ofensywie grała w pierwszej połowie, Hill nic prawie nie rozgrywał tylko stał w rogu jak jakiś Steve Novak czekając na trójkę a grę ciągnął... Stephenson. Nie wiem czy to jakieś dziwne pomysłu Vogela ale jeżeli tak to nie wypaliło.
 
wjot 23

wjot

Użytkownik
Witam panowie. Ślędzę to forum od dłuższego czasu - szczególne wątek o NBA. Interesują się tą liga od ładnych 10 lat i to dość intensywnie. League Pass gości u mnie każdego dnia.
Chciałem już jakiś czas temu zabrać głos tutaj w dyskusji. Szczególnie po tym jak wielu z was skreślało całkowicie Lakers&#39;ów. Zresztą nie tylko wy, a większość &quot;eskpertów&quot; robiła dokładnie to samo.
Ja - zachowując w miarę obiektywizm - nie mogłęm się z tym zgodzić. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w obecnym sezonie lakersi nie są faworytami do tytułu, ale na pewno nie są też tak słabi, jak starają się to przesdstawić inni.
W dzisiejszym meczu z Los Angeles Clippers, Jeziorowcy po prostu zmietli &quot;młodszego brata&quot;. Na szczególny szacunek zasłużyła sobie &quot;ławka&quot; Lakersów. Co więcej - nie jest to przypadek - ci młodzi i nowi zawodnicy, którzy zagościli w tym sezonie w drużynie LAL już w całym presezonie pokazywali na co ich stać.
System prowadzony przez trenera D&#39;antoniego (wbrew ogromnej liczbie jego przeciwników) zdaje się sprawdzać bardzo dobrze.
 
wjot 23

wjot

Użytkownik
Ad. handicap&#39;u : buki również nie doceniły Jeziorowców. Ku mojej radości - oczywiście.
Co więcej - nie uczą się na błedach, gdyż na dzisiejszy mecz (dziś w nocy) również dają kurs ok. 1,90 przy handicapie +13 !!! dla LAL.
Co więcej - w dzisiejszym meczu z GSW nie zagra ich czołowy zawodnik Harrison Barnes.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Jesli miałeś inne zdanie nt Lakers to czemu sie nim nie podzieliłeś szybciej? Wiadomo, lepiej zgrywac pseudoznawce po fakcie. Kto sie spodziewał ze taka miazge zrobia Lalki w 4q? A Doc nic nie zrobi podczas takich runow?
Dwa: Barnes czołowy gracz GSW? Wazny ale na pewno nie czołowy tak jak probujesz go określić.

Jesli masz cos ciekawego do powiedzenia nt danego meczu lub nie zgadzasz sie z opinia userow z juz podanym typem to zrob to PRZED meczem a nie w stylu: ja wiedzialem ale nie powiedziałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
H 164

hector

Użytkownik
Jesli miałeś inne zdanie nt Lakers to czemu sie nim nie podzieliłeś szybciej? Wiadomo, lepiej zgrywac pseudoznawce po fakcie.
Jesli masz cos ciekawego do powiedzenia nt danego meczu lub nie zgadzasz sie z opinia userow z juz podanym typem to zrob to PRZED meczem a nie w stylu: ja wiedzialem ale nie powiedziałem.
Smutne,ale prawdziwe - brak odwagi ot co.Po meczu każdy jest mocny w gebie.
Co do Lakersów - D&#39;Antoni nadal bedzie D&#39;Antonim,a ich ławka nie bedzie zdobywała tylu punktów.
Co do Riversa - przyznam,że liczyłem na zupełnie inne podejście z jego strony.Czas pokaże czy podjecie pracy w LA wyjdzie mu na dobre,bo jedno co rzuciło mi sie w oczy to brak koncepcji gry w ataku.Pożyjemy zobaczymy co z tego wyniknie.
co poniektórzy znaffcy trochę zluzują w oczernianiu wszystkich po kolei sprzed monitora swojego komputera bo ilość bluzgów i wyśmiewania ze strony - co najgorsze - moderatora tego działu przekracza granice zdrowego rozsądku :]
Jeżeli to dla ciebie są bluzgi to współczuje - troche dystansu do siebie i otaczającego świata by ci sie przydało,bo popadasz w jakieś śmieszne mentorskie klimaty.
 
wjot 23

wjot

Użytkownik
Myślałem, że są tutaj osoby poważne i dorosłe, a spotykam się ze zwykłą dziecinadą i pluciem jadem.
Nie napisałem swoich typów, bo jakbyś nie zauważył - dopiero 3 dni temu założuyłęm tutaj konto i jeszcze nie typowałem ANI razu w jakimkolwiek dziale tego forum.
Co ma 4q do ew. typu? A kto przewidział, że przez 1sze 3q walka będzie wyrównana? ja nie jestem wróżką, żeby przewidywać przebieg całego meczu. Uznałem po prostu, że hc +12 przy takim kursie na Lakersów, to czysty steal i jak widać się nie pomyliłem. Oglądam każdy mecz Jeziorowców od 7 lat (KAŻDY) i wiem, czego się można po nich spodziewać.
Tak- uważam, że Barnes to czołowy gracz GSW. Czołowy, nie oznacza najlepszy, tylko taki, który jest w czołówce. Czyli zaraz za lub z Currym,Iggy,Lee,Klay itd.
I czytaj dokładnie - nie pisałem o typowaniu konktretnego meczu, tylko o ocenie Lakersów od początku preseason&#39;u. Nie zajrzałem tutaj od momentu jak wielcy znawcy zaczęli bluzgać i skreślać na wstępie LAL - czyli jakieś 10 dni temu.
Smutne,ale prawdziwe - brak odwagi ot co.Po meczu każdy jest mocny w gebie.
Czy wy naprawdę jesteście tacy dziecinni? Macie jakieś spazmy, że traficie dany mecz, że posądzcie każdego o podobne podejście? Nie pisałem tego po to, żeby kozaczyć w internecie, tylko żeby pokazać, że moje podejście do tematu i ocena danej drużyny miała poparcie m.in. w tym jednym meczu.
Wrzućcie na luz i nie spinajcie tak bardzo.
 
H 164

hector

Użytkownik
Myślałem, że są tutaj osoby poważne i dorosłe, a spotykam się ze zwykłą dziecinadą i pluciem jadem.
Nie napisałem swoich typów, bo jakbyś nie zauważył - dopiero 3 dni temu założuyłęm tutaj konto i jeszcze nie typowałem ANI razu w jakimkolwiek dziale tego forum.
I czytaj dokładnie - nie pisałem o typowaniu konktretnego meczu, tylko o ocenie Lakersów od początku preseason&#39;u. Nie zajrzałem tutaj od momentu jak wielcy znawcy zaczęli bluzgać i skreślać na wstępie LAL - czyli jakieś 10 dni temu.

Czy wy naprawdę jesteście tacy dziecinni? Macie jakieś spazmy, że traficie dany mecz, że posądzcie każdego o podobne podejście? Nie pisałem tego po to, żeby kozaczyć w internecie, tylko żeby pokazać, że moje podejście do tematu i ocena danej drużyny miała poparcie m.in. w tym jednym meczu.
Wrzućcie na luz i nie spinajcie tak bardzo.
3 dn(a dokładnie 10 - chyba,że założenie konta trwa 7 dni)i to za mało żeby cokolwiek napisać?Ciekawe......tak samo jak to jak być &quot;typerem&quot; i ekspertem po meczu.Tak trzymaj.
A z drugiej strony widze,że nastepny wynalazek z gimnazjum opowiada jakieś farmazony o bluzganiu w temacie NBA.Jakie bluzgi?Czy wy w ogóle rozumiecie znaczenie tego słowa?Nikt nikogo tutaj nie obraża,nie ubliża,a wy płaczecie o jakiś bluzgach.......
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
magiki 42

magiki

Użytkownik
PO dla Lakers to będzie wielki sukces. LAL tak naprawdę nie ma argumentów na poważne granie. Jest Gasol rokrocznie stabilny czyli OK. Kobe, który po powrocie pewnie będzie grał na podobnym poziomie co w zeszłym sezonie czyli też OK. Nash gdzieś już zagubiony, nie mam mowy o solidnym i stabilnym rozgrywaniu piłki z jego strony, dużo się już męczy raczej nie OK. Dalej, wczoraj ławka miała dzień konia i na tym pewnie się skończy, bo szczerze wątpię żeby w następnym spotkaniu Xenry powtórzył chociaż w połowie wczorajszy występ. Farmar zawsze był dobry za 3, ale też pewnie niedługo pęknie. Nie chce mi się pisać dalej o poszczególnych zawodnikach, ale LAL wygrali wczoraj spotkanie rzutami zza łuku, bo 48% zdecydowanie dużo. Co do LAC to mają wszystko żeby zdominować tą ligę w tym sezonie. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że są wstanie zgarnąć misia, bez lipy. Wczoraj pewnie trochę olali Lakerów.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Tak wszyscy piszą, że Lakersi nie wejdą do play-off, że są jedną z najsłabszych drużyn. Może to i racja, ale tak teraz spojrzałem sobie na kursy z Bet365 na to kto będzie mistrzem i na Lakersów jest tam 31,00. Według Bet365 Lakers są na 12 miejscu w całej lidze pod względem szans i mocno wyprzedzają takie drużyny: Denver, Washington, Cleveland, Minnesotę, Dallas, Portland , New Orleans itd.

Wiadomo, że dla Bet365 zapewne pracują najwięksi fachowcy, więc zastanawiam się skąd ten kurs na Lakers? Boją się jakichś spektakularnych transferów w zimie czy może po prostu w przeciwieństwie do forumowiczów widzą w nich potencjał?
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Magia nazwy Lakers ma zrobić swoje. Ludzie nie znający się na NBA albo kompletni laicy zobaczą taki kurs i dostaną orgazmu. Bo Los Angeles Lakers to hype, fame &amp; cash.
Są po prostu takie drużyny czy zawodnicy o której nawet osoba stroniąca od sportu powie Ci, że zna. Ktoś tu spojrzy - o kuźwa, na Lakers kurs @31; &quot;value&quot; w uj i rzucą kasę ;)
Przynajmniej taka moja opinia.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Faktycznie zapomniałem o opcji typu &quot;pułapka&quot; :p. Być może i właśnie dlatego taki jest kurs. No cóż, ciekawe jak tam z tymi Lakersami będzie, ja dałem typ konkursowy, że Lakersi ograją u siebie Spurs i mimo wszystko wydaje mi się to value, że ponad 4 płacą. Moje zdanie jest takie, że Lakers jakimś cudem wejdą do playoff, ale szybko tam przegrają już w pierwszej rundzie. Dokładnie to samo myślę o Bostonie.


Jeszcze słówko o typie użytkownika EloPeja. No cóż, tym razem się nie powiodło. Mam nadzieję, że ten typ mimo wszystko &quot;nie puścił Cię z torbami&quot; i zobaczymy jeszcze jakieś ciekawe przemyślenia w tym sezonie.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Na Lakers jest taki kurs bo to Lakers a do tego jak napisał Hardison sporo ludzi pewnie mimo wszystko stawia na Lakersów a buki na typy gdzie idzie kasa obnizaja kurs.
A z Bostonem to daj spokój, oni są kompletnie beznadziejni (Bradley rozgrywa, lol), do tego jeszcze będą prawdopodobnie Rondo handlować żeby jeszcze lepiej zatankować. Różnica między Bostonem a Lakers jest taka, że ci pierwsi ewidentnie tankują i są w głębokiej przebudowie a ci drudzy naściągali pół szrotu z NBA na jednoroczne kontrakty i uparcie twierdzą, że mają dobrą drużynę :cool: Boston to zresztą nie chce awansować do PO w tym roku.
Shawne Williams - prawie jak Kawhi Leonard z tym, że prawie robi wielką różnicę.
Spurs muszą się modlić żeby im żaden wysoki się nie połamał bo Baynes i Ayres z ławki to dzisiaj prawie im mecz przegrali. Ten drugi to chyba wszystkie rzuty z półdystansu (były ze 3) airballami zakonczyl z tego co pamietam.
A co do Elopeji to on już w tamtym roku bodajże wtopił all in także pozbiera się po raz kolejny :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom