>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Serie A - w sezonie 2022/2023 -Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Salernitana- Roma 2
Verona- Napoli x2
Juventus- Sassuolo pow 2.5 goli
Ako: 3.04 S sts


Nie ma tematu, jak bedzie niech ktos przeniesie to. Podaje teraz bo zaraz kurs na Rome nie bedzie do gry, sam chyba 1.70-1.80 mam. Moze bardziej opisze przed meczem jak bedzie mi sie chcialo, ale w skrocie- Salernitana jest wszystko wyzej, do tego dwaj podstawowi gracze z kontuzjami - Lovato i Bohinen. Tutaj do Romy nie maja podjazdu, juz Wijnaldum jest, do tego do srody pewnie juz bedzie Belotti i nawet jedni z najbardziej fanatycznych kibicow tu nie pomogą;)
Verona gra dramat, wczoraj w pucharze 4 bramki dostali ? Do tego z kontuzja zszedl podstawowy obronca. Juz nie wspomne, ze paru pilkarzy odeszlo, to nie jest ten sam Hellas. Napoli zle wygladalo 2 tyg temu, ale teraz dosyc ciekawiej sie robi- podobno juz Raspadori uzgodnil warunki transferu, czekamy tylko na Sassuolo, jakos ciezko wyobrazic mi sobie wygranie Hellasu z druzyna Spalettiego. Over gram jak prawie zawsze w meczach Sassuolo, nie wiem jaki sklad bedzie bo pytaja jak mowilem o Raspadoriego i Fratessiego, ale DNA pilkarze z Mapei maja ciagle to samo. Juve bez Wojtka, ktory nie zagra na ten moment, do tego obrona niby z Bremerem ale nadal sie dogrywa i trzeba czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +810
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Dla mnie za dużo powielanych typów w ako - to złą strategia generalnie. Każdy sezon niesie ze sobą niespodzianki typu, że ktoś teoretycznie mocny nie odpala i gra katastrofę oraz ktoś na kogo nie liczymy gra ponad stan. Tak było w ub. sezonie np. z Milanem i Veroną gdzie po odejściu Jurića nie wróżono jej za dobrze a jednak Tudor podołał. Typów nie neguję tylko nie pochwalam powielania w takiej skali. Osobiście nie lubię patrzeć na grę Juve bo po prostu nie jest ona porywająca a do tego ten ich minimalizm. Wkurzają mnie. Lubiłem Atalantę lecz ostatni sezon był słabszy. Podobno część zawodników ma dość Gaspariniego. Sassuolo także mi się podoba a dodatkowo to ekipa, która często odkręca wynik. Z tego co piszesz to Monza może zaskoczyć nas na plus bo transfery robią wrażenie. Pytanie jak to będzie w praktyce bo dwa lata temu eksperci stawiali beniaminka Brescie lub Lecce ale chyba to Brescia była jako ekipę do pewnego utrzymania a życie zweryfikowało to brutalnie. Jako kibic Lazio i Romy (tak wiem że nie lubią się i że generalnie to nie logiczne kibicować obydwu klubom, ale ja lubię rzymskie drużyny) cieszą mnie te wzmocnienia bo to korzystnie dla ligi. Widać Lotito odrobił lekcję a Tare wykonał robotę. Pozdro i dzięki za Twoją pracę.
Popieram. Ponadto, warto zwrócić uwagę na skuteczność tego rodzaju typów chociażby po poprzednim sezonie. Jako, że autor nie rozliczył swoich typów to wrzucam je tutaj wraz z linkiem do tematu.

Liczba zwyciestw mistrza
Poniżej 27.5
Udinese- Bologna 2
Spezia- Cagliari 2
Spezia spadek
Juventus- Inter 1
Atalanta- Milan 1
Milan- Inter 2
Fiorentina- Bologna 2
Parma top1 w Serie B
Torino- Spezia 1
Juventus- Milan 1


 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Popieram. Ponadto, warto zwrócić uwagę na skuteczność tego rodzaju typów chociażby po poprzednim sezonie. Jako, że autor nie rozliczył swoich typów to wrzucam je tutaj wraz z linkiem do tematu.

Liczba zwyciestw mistrza
Poniżej 27.5
Udinese- Bologna 2
Spezia- Cagliari 2
Spezia spadek
Juventus- Inter 1
Atalanta- Milan 1
Milan- Inter 2
Fiorentina- Bologna 2
Parma top1 w Serie B
Torino- Spezia 1
Juventus- Milan 1


Nie rozliczylem bo jest zablokowane edytowanie ;)
Nie chcesz nie graj niczego, nie rozumiem kompletnie takich uzytkownikow, nic nie wnosza sensownego do tematu, a pierwsi do krytykowania.
Po prostu omijaj dział i nie korzystaj z typów :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +603
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Nie rozumiem Twojego myslenia Zibi16 przeciez kazdy gra takimi stawkami na ile pozwala mu budzet.Ja sam regularnie od kilku lat gram jeden kupon dlugoterminowy na caly rok zlozony z kilku zdazen za 5 tysi euro a pewnie sa ludzie ze graja za dziesiatki lub setki tysiecy a dziesiec tysi zlotych to nie jest jakas zawrotna suma...Dzielac 5k..euro na 52 tygodnie bo tyle ma rok to wychodzi niecala stowka na tydzien to wiecej mozna przepic i przepalic tygodniowo.... W mojej opinii duzo latwiej jest trafic dlugoterminowki i jest
margines bledu..np

Real Madryt top 4 - kurs 1.10
Inter Mediolan top 4 - kurs 1.16
Man City top 2 - kurs 1.2
Psg mistrz- kurs 1.10

Ako 1.68 x 5k - 8421 ( 3421) zysku....Przegrac zawsze mozna ale ryzyko male i jest zabawa caly rok ...Pozdrawiam
To ja też swoje 3 grosiki wrzucę i nie to żebym krytykował, ale wg mnie nie warto w takie cosik wchodzić. Raz, że najgorsze co może być to wyłożyć się na takich kursach a to zawsze może zdarzyć się, dwa, że kasa zamrożona na rok a przy obecnej sytuacji ekonomicznej na świecie i galopującej inflacji to raczej nie ma sensu takie granie. Ale życzę powodzenia i pozdrawiam.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Bartłomiej Drągowski przenosi się z Fiorentiny do Spezii za 3 miliony euro (2 miliony podstawy i milion euro w formie bonusów), do czego dojdzie 50 procent z potencjalnego przyszłego transferu bramkarza.
24-latek podpisał z nowym klubem kontrakt ważny do 30 czerwca 2025 roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +215
J 14,4K

JustCalcio93

Użytkownik
Cześć.
Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon, więc na początek kilka luźnych typów długoterminowych.

AS Roma w TOP4 @ 2.00 LVBet

Ciężko wskazać wyraźnego faworyta w tegorocznych rozgrywkach. O Scudetto powinny po raz kolejny stoczyć walkę oba kluby z Mediolanu, może do walki włączy się Juventus (tutaj jednak spory znak zapytania). Po cichu liczę jednak na The Special One.

Przede wszystkim Roma przeprowadziła kilka naprawdę niezłych transferów. Jest Paulo Dybala, który jeżeli będzie zdrowy to będzie ogromnym wzmocnieniem. Wijnaldum po niezbyt udanej przygodzie w PSG też ma coś do udowodnienia, a jest to kawał zawodnika. Celik solidny na prawej stronie obrony i spokojnie może wskoczyć do składu kosztem Karsdorpa, który miał przebłyski dobrej gry w poprzednim sezonie, ale miał też dużo słabszych momentów. Jest jeszcze Matić, czyli "żołnierz" Jose Mourinho.

Prawdopodobnie zostanie Zaniolo. W końcówce poprzedniego sezonu wrócił Spinazzola, który w optymalnej formie może dać mnóstwo dobrego na lewej stronie (zwłaszcza w ofensywie).

Ciekawe jak to wszystko poukłada Mourinho. Czy będzie w wyjściowym składzie Matić (lub Cristante), czy jednak będzie bardziej ofensywne ustawienie. Abraham, Zaniolo, Dybala, Pellegrini, Wijnaldum, Spinazzola. Wygląda to naprawdę bardzo ciekawie.

Jeżeli chodzi o słabsze punkty to cały czas nie mogę się przekonać do linii defensywnej. Smaling, Ibanez, Mancinim czy Kumbulla to jednak nie jest najwyższa półka na swojej pozycji. I tutaj jakieś wzmocnienie na pewno by się przydało.

W poprzednim sezonie Roma miała sporo problemów w bezpośrednich spotkaniach z czołówką. Wygrana Liga Konferencji Europy, dobre transfery, fajna atmosfera wokół klubu. To wszystko może pchnąć Romę do walki o udział w Lidze Mistrzów.

Warto też wspomnieć o bezpośrednich rywalach, czyli Atalancie, Napoli, czy Lazio, ale to już przy okazji kolejnych typów.


Napoli vs Roma @ 2.05 LVBet

O Romie już sporo napisałem wyżej, więc powtarzać się nie będę.

Czy Napoli znajdzie się w TOP4? Według mnie szanse są niewielkie. Odeszło sporo zawodników, którzy odgrywali często kluczowe role w poprzednich sezonach (Insigne, Mertens, Koulibaly, Ospina). Prawdopodobnie odejdzie też Fabian Ruiz.

Jeżeli chodzi o transfery to ciekawym zawodnikiem jest Gruzin Kwarachellia. Zobaczymy jak Spaletti poradzi sobie w obronie, którą trzymał Koulibaly. Przyszli Kim, Olivera czy Ostigaard, ale czy to będzie funkcjonowało na wysokim poziomie to już taki pewien nie jestem. Sporo mówi się o "konflikcie" pomiędzy Osimhenem i trenerem Spalettim. Być może w klubie pojawi się Simeone z Hellady Verona.

Według mnie dla Napoli to będzie sezon przejściowy. Roma wzmocniła się wyraźnie, czego o Napoli powiedzieć nie można. Podejrzewam, że ekipa Spalettiego będzie walczyć z Atalantą i Lazio o miejsce numer 5.

Atalanta vs Lazio @ 2.84 Fortuna

W Atalancie nie wiele się działo w okienku transferowym (przynajmniej na razie). Przyszedł Ederson z Salernitany, odszedł Pessina i to w sumie tyle z ważniejszych ruchów.

Poprzedni sezon nie był już dla podopiecznych Gaspariniego tak udany jak wcześniejsze. Widać było lekką zadyszkę i szczerze mówiąc nie wiem, w którym kierunku to wszystko pójdzie w nowych rozgrywkach. Oczywiście Gasparini to fantastyczny fachowiec, ale może ta formuła się powoli wyczerpuje i potrzeba by było jednak trochę "świeżej krwi".

Lazio kilka ruchów na rynku transferowym zrobiło. Przyszli Casale, Romagnoli, Maximiano, Vecino czy Marcos Antonio. Wykupiony z Hellady został Zaccagni, który bardzo dobrze wprowadził się do tej drużyny. Odeszli bramkarze (Reina i Strakosha) i Luiza Felipe, który naprawdę fajnie się w Lazio rozwinął.

Przynajmniej na razie trzon zespołu pozostał. Sporo mówiło się o odejściu Luisa Alberto, Milinkovica-Savica, czy Acerbiego, ale na dzień dzisiejszy są cały czas w Rzymie.

Lazio ma kilku naprawdę klasowych zawodników. Poprzedni sezon przeciętny, Roma się zbroi i powoli chyba jednak odskakuje ekipie Sarriego. Na Ligę Mistrzów według mnie potencjału obecnie nie ma, ale Immobile wspierany przez resztę ekipy spokojnie może w na przestrzeni sezonu wyprzedzić zespół Atalanty. Kurs ciekawy, można próbować.

Ciro Immobile król strzelców @ 5.80

Lekka zabawa i próba trafienia, kto w tym sezonie zgarnie tytuł króla strzelców na boiskach Serie A.

Głównymi faworytami są na pewno Lukaku i Vlahovic, a tuż za ich plecami niezawodny na własnym podwórku Immobile.

Lukaku po nieudanej przygodzie w Chelsea wraca do Mediolanu i ponownie stworzy groźny duet z Lautaro Martinezem, który tak fantastycznie funkcjonował w mistrzowskim sezonie Interu.

Juventus będzie w dużej mierze polegał na bramkach strzelanych przez młodego Serba. Vlahovic na pewno cieszy się na współpracę z Di Maria, który trochę asyst pewnie dorzuci. Prawdopodobnie za chwilę w Turynie pojawi się Kostic, może Depay, więc naprawdę w końcu może będzie większa kreatywność w ataku Juventusu.

Dlaczego stawiam na Immobile? Od kilku sezonów prezentuje wysoki i przede wszystkim regularny poziom. Ekipa Sarriego w dużej mierze polega na bramkach Ciro. Fajni skrzydłowi (Zaccagni, Anderson czy Pedro), ofensywnie usposobiony Lazzari, który już w poprzednim sezonie w końcu zaczął grać na trochę wyższym poziomie. Nie można też zapominać o Milinkovicu-Savicu (TOP), czy niezwykle kreatywnym Alberto (tutaj jednak mały znak zapytania)

Sporo wróżenia z fusów, ale tak to jest przed sezonem. Podane typy według mnie są ciekawe i warte rozpatrzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +408
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Filip Kostić podpisał kontrakt z Juventusem kontrakt do 30 czerwca 2027 roku. W jego ramach będzie inkasował 2,7 miliona euro netto za sezon.
Eintracht Frankfurt sprzedał serbskiego piłkarza za około 18 milionów euro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +215
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja najpierw chcialem przeprosic bo napisalem wczesniej, ze Kostic idzie do West Hamu, tam transfer byl na ostatniej prostej, zawodnik i kluby byly dogadane, ale wlaczyl sie w to wszystko Juventus i finalnie bardzo dobrze.

Od ostatniego wpisu troche sie zmienilo, napewno na plus beniaminki. i ja narazie odpuszczam granie za wiecej spadkow do Serie B. Wedlug transfmarkt Cremona praktycznie podwoila swoja wartosc zawodnikow. Przyszedl napastnik z Genk za 6.5 mln, obronca z Austrii za 3.5 mln, pomocnika z Portugalii za 3.8 mln, do tego wypozyczli Ascacibara z Herthy, Escalante z Lazio i dobrze znanego Okereke. ktory gral poprzedni sezon w Venzii. Czytalem gdzies tez, ze ich podstawowy bramkarz odchodzi do innego klubu, ale nie jestem pewny na 100%. Co do Salernitany to przyszedl, a w sumie wrocil Bonazolli, wypozyczyli kiedys mega talent Holendreski Vilhene, a teraz juz chyba potwierdzone Candreve z Sampdorii. w Lecce Di Francesco i jakis chlopak ze Slavii Praga. A jeszcze co do Salernitany to podobna chca Maggiore ze Spezii, co byloby fajną opcja. Dla mnie mega slabo Empoli, tak jak pisalem jest inne trener i prawie caly sklad bedzie inny.
Co do Hellasu to dogrywam z Sassuolo oczywiscie nie po 1.26, a po normalnym kursie, tam podobno trener jest wsciekly na wlasciciela, zreszta dlaczego Ivan Juric odszedl? Petagna pare minut temu widziany w Monzy na testach, a wiec pewnie Simeone idzie do Napoli, bo takie bylo zalozenie :) Co do Sassuolo to moim zdaniem genialny transfer w postaci Pinamontiego, sprawdzony w poprzednim sezonie, ponad 12 bramek w Empoli, warunki podobne do Scamacci, a na plus sa :) Mam nadzieje, ze Raspadori zostanie, chociaz on tez niby blisko Napoli, ale tutaj tez Juve walczy niby.
Dobrze do typow.

Po pierwsze buki nie potrafia liczyc.

Lvbet ma Monza- Sampdoria i 1.60 na Monze, czyli sa faworytem, a do tego kolejny zaklad ma na ilosc pkt w sezonie Mozna 33.5 linia, Sampdoria 40,5 linie. Gdzie tu logika?
Cremona w serie b 1.60, Salernitana w serie b 2.20, a ilosc pkt w sezonie Cremona 31,5 linie, Salernitana 27,5 linia.
Fortuna z kolei ma takie kursie na pary Roma- Atalanta 1,25- 3,41, Lazio- Fiorentina 1.3- 3,09,
Forbet takie same pary 1.65- 2,10 i 1,50- 2,40.

Ja dokladam napewno
Monza- Sampdoria 1
Roma- Atalanta 1
2.60 forbet forbet


Tutaj zaczne, ze wymieszalem, bo czesc zakladow dalem Napoli- Atalanta bo nie moge sie zdecydowac. Dobra, po pierwsze Monza to co robi to geniusz. Od tego co napisalem wzieli jeszcze Marlona, ktory przeciez tak dobrze gral w Sassuolo, ze jak sie nie myle to go DeZerbi zabral na Ukraine. Do tego Mari z Udinese, a wiec jeden z lepszych graczy tego klubu, a tak jak napisalem Petagna jest teraz na testach medycznych. Polecam ogladac amici sportivi, wczoraj chlopaki opisywali dosyc fajnie tez Monze i kazdy zgodnie typowal nawet top10. Co do Sampdorii tak jest biednie, odeszlo paru graczy, a teraz Candreva, ktory tyle wnosil w tamtym sezonie. Przyszedl Djuricic, ale po kontuzjach juz nie jest to samo co w Sassuolo.
Co do Romy to az zal nie zagrac z takim skladem, ja sie podpisuje do kolegi wyzej, tez martwi mnie ta defensywa, ale no taki projekt, musze wrecz to pograc. Atalanta bedzie bez pucharow to moze byc na plus, do tego co juz dodane, dopisuje Lookmana z Lipska, a podobno Freuler odchodzi do Nottingham, a wiec facet, ktory rozgrywa tam prawie wszystko. Do tego wczoraj informacja na temat Malinovskiego, ze tez kluby z Premier League zainteresowane, a wiemy jak to jest- hajs wyloza i po sprawie. Do tego ta afera z obronca, moim zdaniem projekt Gasperiniego troche gasnie i ciezko im bedzie walczyc o top4, a nawet top6. Napoli, ktore dogrywam na zmiane z Roma w tej parze to niby sie pozbylo gwiazd, ale ten Gruzin mega na treningach wyglada co wszyscy mowia, do tego Koreanczyk jest silny fizycznie, jakby udalo im sie sciagnac Simeone i Raspadoriego to bez dwoch zdan lepiej niz Atalanta.

Monza pow 33.5 pkt 1.80 @lvbet
Jak ktos gra w singlach to mozna, dla mnie bez sensu to grac solo, a nie mozna tam laczyc. Linia na Sampdorie tez za duza :p

Jeszcze bylo ostatnio w totalbet 1.80 najlepszy z beniaminkow- Monza, ale juz ktos zaladowal i jest 1.40 :)

Jest taka tabelka kto ile karnetow wykupil na ten sezon i bardzo moze dziwic Lecce, oni juz maja okolo 20 tys karnetow, a dla porownania inny beniaminek Cremona 2.5 tys :) Nawet takie Napoli ma 5 tys.

Chiesa pon 12.5 goli 1.80 U unibet
Jak ktos gra to mozna pograc, bedzie gral pelne mecze dopiero po nowym roku, a do tego tam Kostic bedzie smigal teraz, niewiadomo jak z forma.

Co do Immobile to pamietajmy, ze on sporo bramek mial z karnych, a w tym roku wchodzi nowy przepis na temat rzutow karnych- nie beda juz tak czesto dyktowane, nie znam szczegolow, ale radze doczytac. Sam mysle o zakladzie ponizej rzutow karnych :)

Vlahovic pow 21.5 goli @superbet
Ja za drobne wezme, byla linia 19.5 na ewinner, ale usuneli. Po pierwsze ma jednych z lepszych asystentow w Europie- Kostic i Di Maria. Po drugie sam przyznal, ze ostatni koncowce 21/22 gral z kontuzja, a teraz jest juz w pelni sily, jak juz napisalem.


Podam kolo 16 dwa dobre value, ale najpierw sam musze je dograc, tez po bledach buka.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Divock Origi powyżej 7.5 gola w sezonie Serie A 22/23 @ 1,85 Superbet
Świetny kurs, a raczej linia którą wystawili oddsmakerzy rodzimego buka. Niech świadczy o tym fakt, że np. w Unibecie przy takim samym kursie mamy linię 11.5. Ogromny rozstrzał z którego trzeba skorzystać. Rozumiem, że Origi ma za sobą kilka średnich strzelecko sezonów, ale umówmy się - w Liverpoolu odgrywał on rolę marginalną. Z tego co wróbelki ćwierkają, jego rehabilitacja przebiega znakomicie i na treningach jest w świetnej formie. Może w pierwszych kolejkach jeszcze nie zagra, ale we wrześniu powinien już wejść na swoje obroty. Zapewne będzie podstawowym zawodnikiem Mistrza Włoch i naprawdę wierzę, że tę linię może pokryć jeszcze w tym roku. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że sporo w tym sezonie słabszych drużyn którym można nastrzelać trochę (ot choćby takie US Cremonese). Dawno nie byłem tak pewny zakładu na cały sezon jak teraz. Raczej unikam takich rocznych lokat, zwłaszcza przy stosunkowo niskich kursach, ale tutaj nie można przejść obojętnie bo linia niziutka.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Co do Origiego to wlasnie ogladam Calcio Cast z Dumanowskim i mowil, ze Origi odbyl pierwszy trening wczoraj i wygladal podobno bardzo dobrze, do tego Giroud jakas kontuzja i trenowal indywidualnie, a z Ibra wiadomo jak jest. Typ fajny i ja chyba tez za drobne wezme. Co do tych kursow to zobacz Di Marie linia 6.5, a unibet jak sie pamietam to 9.5 :D No i wlasnie info z Juventusu, ze chyba Rovella na wypozyczenie do Monze, no must do pogrania z Sampdoaria w parze dla mnie.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Tak jak w temacie podaje dlugoterminowe to mam dwa duze value i tutaj je daje kontynuujac:

Hertha- Union 2 1.74 E efortuna
Opisane juz wczesniej, pomylka, bo wszedzie 1.24, Union na spokoju wygral pierwszy mecz ;)

Galata- Besiktas 1 2.12 E efortuna
Galata mistrzem 5.00, Besiktas 8.00, wiec jakim cudem takie kursy ? :) Do Galaty dolaczyli Mertens, Torreira, Oliviera i Dubois z Seferovicem, wiec znane nazwiska + nowy trener.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Maggiore o krok od Salernitany, jesli go wezmą to napewno spory ruch w strone utrzymanie, do tego wczoraj chyba z Metz za 1mln euro ktos przyszedl.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Jutro miedzy 17.30-18.00 podam 2 piękne bety z włoskiej, czekam na potwierdzenie czegoś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +735
J 14,4K

JustCalcio93

Użytkownik
Tanguy Ndombele i Giovanni Simeone oficjalnie w Napoli. Do tego ma przyjść jeszcze Giacomo Raspadori.

Wcześniej uważałem, że może to już nie być tak mocne Napoli jak w poprzednich sezonach, ale teraz można już się zastanawiać, czy znowu nie powalczą o udział w Lidze Mistrzów.

Ndombele to kolejna opcja w środku pola i nie wiem, czy dosyć szybko nie wskoczy do wyjściowego składu. Anguissa przychodził z Fulham, a więc półka niżej niż Ndombele (Lyon, potem Tottenham i ostatnio wypożyczenie do Lyonu), a zwłaszcza początek w Serie A miał fantastyczny.

Simeone poprzedni sezon chyba najlepszy w karierze (17 bramek, 4 asysty). I nie chodzi tu tylko o same liczby, ale też o samą grę i wartość jaką wnosił do drużyny. Miał słabszy moment pod koniec 2021 roku i na początku 2022, ale ogólnie grał dobrze (zresztą ten słabszy moment przerwał chyba 3 bramkami przeciwko Venezii). Osobiście wolę Osimhena, a dla obu zawodników miejsca na boisku raczej nie widzę. Argentyńczyk pewnie będzie zmiennikiem Nigeryjczyka, ale na pewno jest to ciekawa opcja i chyba jednak lepszy obecnie napastnik od Petagni (przynajmniej dla mnie).

Osobiście najbardziej czekam na Raspadoriego i mam nadzieję, że się doczekam. Sezon 2020/2021 to jeszcze nie był najwyższy poziom, ale już poprzedni świetny (10 bramek, 5 asyst). Kreatywny, dobry technicznie, idealnie według mnie będzie pasował do Neapolu. Warto pamiętać, że to ciągle jeszcze młody zawodnik (2000 rocznik).

Z dużym zainteresowaniem będę się przyglądał temu, co dzieje się w Neapolu i jak to wszystko poukłada Spaletti. Zwłaszcza, że kapitalnie rozpoczęli sezon w starciu z Hellasem.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Torino- Sampdoria 1 1.60@betlick

Perełka. Nie mozliwe dla mnie, zeby tutaj byla inna opcja na zakonczenie sezonu. Torino wzielo wlasnie obronce z Holandii, do tego Juric, ja juz opisywalem ten klub i Sampdorie, nie chce mi sie pisac znowu tego samego. Torino walka miejsce gorna polowa, Sampdoria walka o utrzymanie, do tego Caputo sklocony z trenerem, a nadzieja napastnik nowy kontuzja na treningu 2-5 msc nie zagra.

Torino- Sampdoria 1
Bologna- Empoli 1
Sassuolo- Udinese 1
Napoli top4
Ako: 10.40 @betlick


Zespoly opisane juz zostaly, Bologna z Empoli no kurde missmatch. Nie ma raczej opcji, pomimo tego, ze ja kibicuje Bologny i jestem nieobiektywny. Przyszedl wlasnie nowy obronca, lewa strona tez spoko uzupelniona, a w Empoli roszady i walka o utrzymanie, bez najlepszego napastnika, a co wazne trenera watpie ze powalcza o cos wiecej.
Sassuolo z Udinese opisane, dodatkowo 3 dni temu Soppy z Udinese poszedl do Atalanty, wiec juz w ogole. 1.60 to dobry kurs, forbet daje 1.40, a i tak to gralem.
Napoli transfery opisane i maja na ten moment najszersza kadre ze wszystkich zespolow, co jest bardzo wazne w walce na 3
Frontach czesto. Do tego dobre zrodlo mowi i Navasie na bramce lada chwila, wiec kompletnie 2.50 na top4 to spoko opcja. Nie rozpisuje sie bo mi sie nie chce, ale Simeone, Raspadori, Ndombele, Gruzik to mega transfery i na plus.

NIECH KTOS MNIE POPRAWI JAK GDZIE MYSLE, ze to mega value jest. Pierwszy typ pod limit, drugi za okolo 3k dla porownania do poprzednich postow.
 
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Ja mam tylko pytanie, kto według Ciebie wypadnie z top4 na korzyść Napoli? Roma? Moim zdaniem nie. Chyba bardziej bym obstawiał, że Milan się zapoci.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja mam tylko pytanie, kto według Ciebie wypadnie z top4 na korzyść Napoli? Roma? Moim zdaniem nie. Chyba bardziej bym obstawiał, że Milan się zapoci.
Ogólnie to top4 walka bedzie pomiedzy Juve, Interem, Napoli, Romą i Milanem. Lazio i Atalanty nie licze, uwazam nie ma opcji w tym sezonie.

Kazdy z nich daje 20%, sa 4 miejsca, buk daje nam najlepszy kurs ze wszystkich kandydatow wlasnie na Napoli, wiec jest moim zdaniem value. Do tego mega fajne transfery. A kogo kosztem ? Ciezko powiedziec, Inter moim zdaniem juz slabszy w obronie, Juve tez moze miec ciezko w defensywie i kontuzje, Roma spoko paka, ale to granie na 1:0 nie wiem czy ciagle bedzie skuteczne, Milan dobrze zaczeli, ale tez stawialbym, ze to ich kosztem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom