>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Serie A - w sezonie 2022/2023 -Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Cześć. Mam pobrane dwie pary z Juve:
Inter-Juve 1
Roma-Juve 2

pierwsze zdarzenie weszło nawet bez odjętych punktów. Drugie jest w grze, może tez wejdzie.Bez odjętych punktów byłoby tez rozliczone na plus. I zupełnie subiektywnie uważam, ze jedynym uczciwym rozliczeniem jest rozliczanie na podstawie punktów zdobytych na boisku. Analogicznie jak to ma miejsce w przypadku walkowerów z powodu gry nieuprawnionych zawodników, anulowania wyników z powodu korupcji czy dopingu. Jesli bukmacher rozlicza na podstawie wyniku sportowego, to niech się tego trzyma od A do Z, a nie subiektywnie…
Tyle ode mnie
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Cześć. Mam pobrane dwie pary z Juve:
Inter-Juve 1
Roma-Juve 2

pierwsze zdarzenie weszło nawet bez odjętych punktów. Drugie jest w grze, może tez wejdzie.Bez odjętych punktów byłoby tez rozliczone na plus. I zupełnie subiektywnie uważam, ze jedynym uczciwym rozliczeniem jest rozliczanie na podstawie punktów zdobytych na boisku. Analogicznie jak to ma miejsce w przypadku walkowerów z powodu gry nieuprawnionych zawodników, anulowania wyników z powodu korupcji czy dopingu. Jesli bukmacher rozlicza na podstawie wyniku sportowego, to niech się tego trzyma od A do Z, a nie subiektywnie…
Tyle ode mnie
Nie wiem jak Ty liczysz, ze pierwsze zdarzenie weszło Ci juz bez odjętych punktow… Bez odjecia 10 pkt Juventus miałby 69 pkt tyle samo co Inter. W tym przypadku brany pod uwage jest mecz bezposredni- w tym wypadku Juve dwa razy ograło Inter.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tak, brawo dla Fortuny :) a tak serio...

5. Zakłady pozostają ważne i nie są zwracane, jeśli:
a) prowadząca wydarzenie komisja sędziowska lub oddelegowany sędzia zmieni lub
anuluje pierwotne zasady wydarzenia w trakcie jego trwania (np. gdy w trakcie trwania
zawodów motoryzacyjnych dochodzi do obniżenia liczby okrążeń). W tym przypadku
zostają wyłącznie zwracane Zakłady zawarte na dokładny wynik, który w takim
przypadku nie może być zgodnie z pierwotnymi regułami osiągnięty,
b) wydarzenie zostaje na krótki czas przerwane (np. mecz piłkarski przerwany na kilka
godzin z powodu warunków atmosferycznych itp.),
c) wydarzenie zostaje przełożone na następny dzień lub kolejny, tj. ma się odbyć po
godzinie 00:00 następnej doby czasu lokalnego,
d) w przypadku wydarzeń o charakterze długoterminowym, dojdzie do jakiejś zmiany
cząstkowej, np. jeśli dojdzie do zmiany kolejności poszczególnych meczy. Taka
zmiana nie ma wpływu na Zakłady zawarte na zajęcie miejsca w tabeli, awans do
dalszych rund konkurencji itp.


Doszło do zmiany, która miała wpływ na miejsce w tabeli... zamiast liczyć na "łaskę" fortuny :) wejdzie na jakieś forum prawne albo połączcie się w grupę i walczcie o swoje... bo ta zmiana ewidentnie miała wpływ na zakłady na zawarte miejsca w tabeli i nastąpiła w trakcie sezonu... gracz o tym nie wiedział...

bla bla bla... albo zadacie to pytanie w profesjonalnym miejscu, gdzie są ludzie którzy będą mieli interes w tym aby WAM pomóc (kurde no tylu was jest...) albo skończycie jak Ci od bestbet24...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1106
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Tak, brawo dla Fortuny :) a tak serio...

5. Zakłady pozostają ważne i nie są zwracane, jeśli:
a) prowadząca wydarzenie komisja sędziowska lub oddelegowany sędzia zmieni lub
anuluje pierwotne zasady wydarzenia w trakcie jego trwania (np. gdy w trakcie trwania
zawodów motoryzacyjnych dochodzi do obniżenia liczby okrążeń). W tym przypadku
zostają wyłącznie zwracane Zakłady zawarte na dokładny wynik, który w takim
przypadku nie może być zgodnie z pierwotnymi regułami osiągnięty,
b) wydarzenie zostaje na krótki czas przerwane (np. mecz piłkarski przerwany na kilka
godzin z powodu warunków atmosferycznych itp.),
c) wydarzenie zostaje przełożone na następny dzień lub kolejny, tj. ma się odbyć po
godzinie 00:00 następnej doby czasu lokalnego,
d) w przypadku wydarzeń o charakterze długoterminowym, dojdzie do jakiejś zmiany
cząstkowej, np. jeśli dojdzie do zmiany kolejności poszczególnych meczy. Taka
zmiana nie ma wpływu na Zakłady zawarte na zajęcie miejsca w tabeli, awans do
dalszych rund konkurencji itp.


Doszło do zmiany, która miała wpływ na miejsce w tabeli... zamiast liczyć na "łaskę" fortuny :) wejdzie na jakieś forum prawne albo połączcie się w grupę i walczcie o swoje... bo ta zmiana ewidentnie miała wpływ na zakłady na zawarte miejsca w tabeli i nastąpiła w trakcie sezonu... gracz o tym nie wiedział...

bla bla bla... albo zadacie to pytanie w profesjonalnym miejscu, gdzie są ludzie którzy będą mieli interes w tym aby WAM pomóc (kurde no tylu was jest...) albo skończycie jak Ci od bestbet24...
Dzięki za porade, tak zrobię :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dzięki za porade, tak zrobię :)
Ja się nie znam na prawie (zawsze to podkreślam..., bo tutaj ludzie przypisują nadprzyrodzone moce ;)), ale... regulamin bukmachera to akt prawny... i prawnik może go Wam zinterpretować. Być może jest tak, że fortuna i inni bukmacherzy nie mają prawa brać pod uwagę tych -10 punktów 🤷‍♂️ i może być taka sytuacja (ze względu na regulaminy), że albo nie mogą brać tych -10 punktów pod uwagę albo... muszą zrobić zwrot za wszystko. Tak czy siak warto iść z regulaminem na jakieś forum gdzie ktoś to zinterpretuje ewentualnie kancelarie online... za darmo można pytania zadawać... Jak będą szansę na wygraną to się tego podejmą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Nie wiem jak Ty liczysz, ze pierwsze zdarzenie weszło Ci juz bez odjętych punktow… Bez odjecia 10 pkt Juventus miałby 69 pkt tyle samo co Inter. W tym przypadku brany pod uwage jest mecz bezposredni- w tym wypadku Juve dwa razy ograło Inter.
Racja, zasugerowałem się wpisem kolegi powyżej, który postawił ten sam zakład.
W takim razie para z Romą byłaby już rozliczona na plus, para z Interem ciągle w grze, w zależności od wyników w ostatniej kolejce.

Nie zmienia to faktu, że uważam, że powinny być brane pod uwagę wyniki z boiska, tak jak pisałem.
Niemniej, jeśli Fortuna w takiej sytuacji wykona zwroty dla przegranych zakładów, będzie to duży pozytyw i ukłon w stronę graczy z ich strony.
Rzekłbym nawet, że byłoby to coś zupełnie niespotykanego wśród bukmacherów, gdzie raczej wszyscy tylko czekają na okazję, by zastosować regulamin na niekorzyść graczy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +902
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Fortuna, podobnie jak pozostali operatorzy, rozlicza zakłady na podstawie oficjalnych wyników. Jeżeli organizator (Serie A) poda klasyfikację końcową ligi to Fortuna rozliczy zakłady na jej podstawie. To wyniki z regulaminu operatora, który muszą przestrzegać. Zdziwię się gdyby ktoś rozliczył inaczej. Tym bardziej, że PRowo sytuacja nie jest okazją dla nikogo bo Juve ma odjęte punkty za brak fairplay..
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
I jak tam u Was?
U mnie kupony rozliczone zgodnie z oficjalnymi wynikami organizatora rozgrywek.
Będe pisał reklamacje do fortuny przynajmniej o zwrot za to zdarzenie, bo absurdem jest taka kolej rzeczy.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jak obstawisz w tenisie zwycięstwo takiej Curenko w całym French Open, a ona kreczuje ze Świątek, to nikogo to nie obchodzi, że skreczowała. Kupon rozliczony jako przegrany. Widzę w tym podobieństwo, co Wy macie.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
I jak tam u Was?
U mnie kupony rozliczone zgodnie z oficjalnymi wynikami organizatora rozgrywek.
Będe pisał reklamacje do fortuny przynajmniej o zwrot za to zdarzenie, bo absurdem jest taka kolej rzeczy.
Dlaczego absurd ? Ja uwazam ze uczciwie rozliczyli bo " co konia obchodzi ze woz sie wywrocil" Juventus jest sam sobie winien byli nieuczciwi to poniesli kare.Rozliczyli na podstawie klasyfikacji serie A. Nie zdziwie sie jak takich przypadkow niebawem bedzie wiecej w przypadku bogatych klubow jak Psg,City,Barca Real itd...
 
Otrzymane punkty reputacji: +302
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Czemu miałby być pokrzywdzony, skoro w pierwszym poście pisałeś o intencji do robienia ZWROTÓW za to zdarzenie w przypadku PRZEGRANEJ, czyli obstawienia na Juve?
Wtedy jedynym pokrzywdzonym byłaby Fortuna, dlatego od początku było to dla mnie coś z gatunku science-fiction ...
Niemniej duże podziękowania i wyrazy uznania za próbę! :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +908
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Czemu miałby być pokrzywdzony, skoro w pierwszym poście pisałeś o intencji do robienia ZWROTÓW za to zdarzenie w przypadku PRZEGRANEJ, czyli obstawienia na Juve?
Wtedy jedynym pokrzywdzonym byłaby Fortuna, dlatego od początku było to dla mnie coś z gatunku science-fiction ...
Niemniej duże podziękowania i wyrazy uznania za próbę! :)
Bardziej tez chodzi o to, że małe zainteresowanie tutaj tym tematem było- inicjatywa ze strony fortuny była, prosili o liczbe osob i udokumentowanie tego. Skoro odezwało sie tu moze 6 osob to co mieli zrobic ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +908
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom