>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Seriale

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Prison Break super serial ale fatalnie się skończył, właściwie to skończył się tak że wygląda na koniec serii
ostatnio oglądam Bananowego Doktora i nowego Nieustraszonego czasem lukam Sanktuarium ale teraz głównie liczę na LOST;)
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Prison Break super serial ale fatalnie się skończył, właściwie to skończył się tak że wygląda na koniec serii
ostatnio oglądam Bananowego Doktora i nowego Nieustraszonego czasem lukam Sanktuarium ale teraz głównie liczę na LOST;)
Prison Break skończył się w jedyny możliwy i rozsądny sposób, czyli śmiercią Majkela. Za dużo było w tym serialu happy endów, żeby jeszcze główny bohater uratował wszystkim i sam pozostał przy życiu. Tak więc zakończenie tej serii dla mnie jak najbardziej słuszne. Co do LOST - jestem w stanie wyrazic zdanie, że VI sezon będzie najlepszą serią w historii wszystkich seriali telewizyjnych, choc póki co na to się nie zanosi. ????
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Prison Break skończył się w jedyny możliwy i rozsądny sposób, czyli śmiercią Majkela. Za dużo było w tym serialu happy endów, żeby jeszcze główny bohater uratował wszystkim i sam pozostał przy życiu. Tak więc zakończenie tej serii dla mnie jak najbardziej słuszne. Co do LOST - jestem w stanie wyrazic zdanie, że VI sezon będzie najlepszą serią w historii wszystkich seriali telewizyjnych, choc póki co na to się nie zanosi. ????
LOSTY żądzą ???? ja ich uwielbiam , wielu ten serial intryguje ponieważ to ludzie mało rozumni , by to zrozumieć trzeba to oglądać , i wiele brać na &quot;domysł&quot; , chętnie po 6 sezonie zacznę oglądać od początku, np w Wakacje taki tydzień wolnego ;) ufff.. ;)
 
other 60

other

Użytkownik
Obejrzałem 2 sezony Dextera i powiem, że takiego serialu jeszcze nigdy nie oglądałem. Znakomity i perfekcyjny w każdym calu. Zawiera w sobie to coś, co przyciąga do ekranu i nie można się temu oprzeć. 24 odcinki luknąłem w 2 dni. Po prostu szkoda było robić przerwy. Niebawem zaczynam 3 sezon. Polecam wszystkim. Serial nieprzewidywalny w każdym aspekcie. Miażdży jajka ????
Ps. Skąd mogę pobrać 4 sezon? Byłbym wdzięczny za jakieś info. Tutaj bądź PW. ;)
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
Najlpeszy serial wojenny &quot;Kompania Braci&quot;. a juz 14 marca kolejny 10 odcinkowy serial wojenny &quot;Pacyfik&quot; nakręcony przez twórców &quot;Kompani Braci&quot; zapowaqda się bardzo ciekawie.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
LOSTY żądzą ???? ja ich uwielbiam , wielu ten serial intryguje ponieważ to ludzie mało rozumni , by to zrozumieć trzeba to oglądać , i wiele brać na &quot;domysł&quot; , chętnie po 6 sezonie zacznę oglądać od początku, np w Wakacje taki tydzień wolnego ;) ufff.. ;)
Nie żebym sie czepiał ale &quot; rządzą&quot; a po drugie chyba chodziło ci o irytuje , intryguje to można powiedziec synonim ciekawi itp.

Co do samych seriali nie lubie ich , nie lubie taśm i różnych tego typu strata czasu a jednak wyjatek od reguły to LOST mimo , że oczywiście była seria , którą można uznac , że sie przeciągała , że na siłe to jednak Abrams dla mnie i spółka stworzyli serial wybitny. CAła fabuła mimo iż zagmatwana jest bardzo ciekawa połączenie zagadek z zastosowaniem &#39;flashbacków&#39; czy &#39;flashforwardów&#39; mistrzostwo. Ten serial ma w sobie taką siłę , że ludzie zbieraja sie po jakimś zdarzeniu w odcinku i doszukują sie czy to na forum czy to w necie odpowiedzi na nie. Było wiele domysłów czym jest wyspa : sen, piekło, niebo, czyściec, gra komputerowa:grin: różne frazy sie pojawiały i to...jest w tym serialu najpiekniejsze.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Najlepszy polski serial to Pit Bull. Nie żadne tam Prawa Miasta, Mafie czy inne Fale
Zbrodni.
Bardzo żałuje, że już nie emitują Pit Bulla, bo mogłem oglądać w nieskończoność.
http://www.youtube.com/watch?v=v7HnQ46JbEM
I obok część druga.
Wszystko na ten temat, dialogi miażdżą cycki
emitują.
Bodajże TVP Polonia ?, nocne pory. Dokładnych dat emisji nie znam, ale możesz poszukać na str tvp.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Świat Według Kiepskich oczywiscie ! ????
oczywiście.
nie ma Waldusia, to nie ten sam serial.
Kilka odcinków ciekawych, reszta popelina.
a odcinki z ziomkiem to padaka straszna.

ale jak najbardziej, najlepszy polski serial.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom