>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Seriale

Status
Zamknięty.
V 0

vip_madame

Użytkownik
No ja to oglądam Moda na sukces oraz oczywiscie Na Wspólnej - w Modzie na Sukces jestem fanką Stephanie Forester ale lubie tez Ridge (jest bardzo przystojny)
Natomiast w Na Wspolnej lubię Michła Brzozowskiego oraz Borysa.
Nie wyobrażam sobie życia bez tych filmów.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Nie szkoda Ci czasu na takiego gniota ? Mówi.ę o modzie na sukces... Te pół godziny dziennie możnaby spożytkować w jakiś bardziej pożyteczny sposób.
 
P 0

pavlinho

Gość
Nie szkoda Ci czasu na takiego gniota ? Mówi.ę o modzie na sukces... Te pół godziny dziennie możnaby spożytkować w jakiś bardziej pożyteczny sposób.
Jak juz to godzinę, bo lecą dwa odcinki.
 
matex 0

matex

Użytkownik
ja ostatnio sobię przypomniałem mini-serial &quot;Kompania braci&quot; ???? jak ktos nie zna, to nie wiem na jakim świecie żyje :p
 
blaster 0

blaster

Użytkownik
Fala Zbrodni , Miodowe lata , 13 posterunek , Świat wedlug kiepskich , swiat wedlug bundych , 39 i pol , pierwsza milosc , barwy szczescia
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
Nie szkoda Ci czasu na takiego gniota ? Mówi.ę o modzie na sukces... Te pół godziny dziennie możnaby spożytkować w jakiś bardziej pożyteczny sposób.
Ja bardzo lubie ten film i nie uważam go za gniota!!
Moim zdaniem to klasyka,film ktory jest nie zwykle wciagający,trzyma w napięciu a oczekiwanie na następny odcinek jest na prawde ciezkie.
Ja Mode na sukces oglądam od początku powstania,wszystkie postacie sa mi tak bardzo znane i bliskie jak rodzina.
Zwłaszcza rodzina Foresterów.
Z seriali też oglądam ale to tylko czasami Detektywa Monka ale czasami.
Kiedyś bardzo lubiłam oglądać Miodowe lata.
Szkoda że już nie kręcą.
A co do Mody Na Sukces to ten film jest wspanialy bo nie kończy sie po kilku latach.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Ja bardzo lubie ten film i nie uważam go za gniota!!
Moim zdaniem to klasyka,film ktory jest nie zwykle wciagający,trzyma w napięciu a oczekiwanie na następny odcinek jest na prawde ciezkie.
Ja Mode na sukces oglądam od początku powstania,wszystkie postacie sa mi tak bardzo znane i bliskie jak rodzina.
Zwłaszcza rodzina Foresterów.
Z seriali też oglądam ale to tylko czasami Detektywa Monka ale czasami.
Kiedyś bardzo lubiłam oglądać Miodowe lata.
Szkoda że już nie kręcą.
A co do Mody Na Sukces to ten film jest wspanialy bo nie kończy sie po kilku latach.
On sie w ogole nie konczy i nie zapowiada sie zeby sie skonczyl ????????
Widzialas wszystkie odcinki? tak z ciekawosci pytam ????
Ja Monka ubóstwiam :]
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
No oczywiscie,Moda na sukces jest kochana i nie obejżenie odcinka mogło by spowodować to że w następnym bym nie wiedziała o co chodzi,mam nadzieje że do póki będe żyła Moda Na Sukces sie nie skończy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No oczywiscie,Moda na sukces jest kochana i nie obej ż enie odcinka mogło by spowodować to że w następnym bym nie wiedziała o co chodzi,mam nadzieje że do póki będe żyła Moda Na Sukces sie nie skończy.
Bosko... Jak czytam to co piszesz a zwłaszcza jak piszesz to myślę nad złożeniem Tobie konkretnej oferty towarzyskiej...
Tylko powiedz jedno- czemu non stop maskujesz się na forum? Chodzi mi oto za pomocą jakiego dostawcy/IP wchodzisz na forum?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Bosko... Jak czytam to co piszesz a zwłaszcza jak piszesz to myślę nad złożeniem Tobie konkretnej oferty towarzyskiej...
Tylko powiedz jedno- czemu non stop maskujesz się na forum? Chodzi mi oto za pomocą jakiego dostawcy/IP wchodzisz na forum?
Ona wchodzi przez szklaną kulę. Z jej wypowiedzi wynika, że taką bez watpienia posiada.
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
On sie w ogole nie konczy i nie zapowiada sie zeby sie skonczyl ????????

Widzialas wszystkie odcinki? tak z ciekawosci pytam ????

Ja Monka ubóstwiam :]
no wlasnie co ciekawe jest podobno chyba 5 czy 6 dluzej trwajacych seriali niz moda na sukces, gdzies to czytalem nie wiem czy nie na wikipedi, do tego w polsce sa chyba emitowane odcinki z przed paru lat a to dalej kreca....
serial ciekawy napewno jestt a swiadczy o tym opis jednej z bohaterek

&quot;Postać serialu, z którą związane są najbardziej zaskakujące wydarzenia. Dwukrotnie miała umrzeć, aby po jakimś czasie powracać uleczona. Najpierw rzekomo zginęła w wypadku samolotu. Po miesiącach powróciła jako wyleczona z amnezji. Drugim razem była choroba na gruźlicę. Miała wtedy śmierć kliniczną (umarła, a po chwili ożyła(!). Rozmawiała wtedy z pijakiem, który ją zaraził (w niebie, jako anioły). Trzecim razem została zastrzelona, odbył się jej pogrzeb. Ukazała się jako duch Ridge&#39;owi i Brooke. Prawie po trzech lat powróciła zza światów, Znów więził ją książę Omar. Jej dzieci były już dorosłe, a Stephanie dalej jej sojuszniczką. Największa rywalka, Brooke, walczyła z nią przede wszystkim o Rigde&#39;a, ale także o jego brata. Miała wiele podobnych kochanków co ona. Ma problemy z alkoholem, pijana zabiła przypadkowo żonę Thorna - Darlę. Ma troje dzieci. Była ciężko chora na gruźlicę. Za romans z Rickiem dostała w twarz od Brooke. Rozstała się z nim, bo zrozumiała, że kocha Ridge&#39;a. W postać wciela się ciągle ta sama osoba Hunter Tylo&quot;
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kompania Braci wymiata ;)
A co do serialów to ostatnio spodobała mi się Brzydula :p sympatyczny serial jak nie masz co robi o godzinie 17:45 xD
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
SERIAL &quot; OZ &quot;

produkcja: USA
gatunek: Kryminał, Thriller, Dramat
data premiery: 1997-07-14 (Świat)
czas trwania odcinka: 60 minut

Oz - tak popularnie nazywane jest stanowe więzienie o zaostrzonym rygorze. Akcja rozgrywa się głównie na oddziale eksperymentalnym zwanym Em City, lecz także w strefie cel śmierci, cel izolacyjnych jak i na oddziałach ogólnych. Przez sześć lat widzowie obserwowali dole i niedole, codzienne zmagania z sobą samym i z innymi ludźmi zarówno więźniów jak pracowników.

Obsada:

Ra Hanna......... ...Nacim Bismilla
Kinya Shakur.........Clarissa (gościnnie)
Rick Fox.............Jackson Vayhue
José Ramón Rosario...Eduardo Alvarez
Pat McNamara.........Dr Prestopnick
Sean Dugan...........Timmy Kirk
Dana Ivey............Patricia Nathan
Ernie Hudson Jr......Hamid Khan
J.Carlos Hernández...Carlo Ricardo
Reg E. Cathey........Martin Querns
Connie Nelson........Detektyw Guinevere McGorry
Tessell Williams.....Pielęgniarka
Tim McAdams..........Johnny Post
Zeljko Ivanek........Gubernator James Devlin
Domenick Lombardozzi.Ralph Galino
Terry Serpico........Freakie
Derrick Simmons......Billie Keane
Curtis L. McClarin...Oficer Lonnie Smith
John McMartin........Lars Nathan

Ciekawostki związane z serialem:

- Serial składa się z 56 odcinków.
- Większość aktorów grających więźniów zagrała wcześniej policjantów w innych serialach.
- Wszystkie odcinki były zrealizowane jako tzw. serial godzinny, oprócz ostatniego 56 pt. &quot;Exeunt Omnes,&quot; który trwał około 100 minut.
- W serialu nigdy nie pada nazwa stanu, w którym Oz się znajduje
- Oz jest skrótem od Oswald Maximum Security Prison.
- Adewale Akinnuoye-Agbaje musiał opuścić serial, aby zagrać w filmie &quot;Mumia powraca&quot;.
- &quot;Oz&quot; było pierwszym godzinnym serialem wyprodukowanym przez HBO.
- Tom Fontana (twórca serialu) nazwał więzienie po Russell&#39;u Oswaldzie, który był naczelnikiem więzienia w Attice kiedy wybuchły tam zamieszki.
- Wśród reżyserów poszczególnych odcinków znalazły się takie osoby jak: Matt Dillon, Kathy Bates, Steve Buscemi czy Chazz Palminteri.
Gościnnie wystąpili m.in.: Eric Roberts, LL Cool J, Jerry Seinfeld
- Chuck Zito i muMs da Schemer to jedyni spośród aktorów obsady, którzy byli kiedyś w więzieniu.
-Aktorzy Terry Kinney (gra Tim&#39;a McManus&#39;a) i Kathryn Erbe (skazana na śmierć Shirley Bellinger) są małżeństwem w prawdziwym życiu.
- MuMs da Schemer grający poetę, sam napisał wiersze, które czytał w serialu.
- Autorzy serialu myśleli, że czwarty sezon będzie ostatnim jaki zostanie wyemitowany i zakończyli go eksplozją więzienia, lecz gdy okazało się, ze serial będzie wznowiony w następnym sezonie pierwszy odcinek rozpoczynał się wpuszczeniem więżniów na teren odbudowanego zakładu.
- Postaci Ryan i Cyril O&#39;Reilly są grani przez prawdziwych braci Deana Wintersa i Scotta Williama Wintersa, a ich brat Brad Winters jest jednym ze scenarzystów serialu.
- W trakcie napisów otwierających serial widzimy ramię, na którym jest tauowany tytuł serialu. Osoba która jest tatuowana to Tom Fontana - twórca całej serii.


POLECAM !! SERIAL JEST ŚWIETNY I MOIM ZDANIEM NUMER 1 ...
Szczególnie dla tych co lubią klimat więzienny ????
(dziwie sie, że dopiero pare dni temu o nim usłysząłem i ściągnąłem wszystkie 5 sezonów) ????
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Najlepsze seriale zagraniczne:
1. Różowe lata 70
2. Prison Break
3. One tree hill
4. Dwóch i Pół
5. Jak poznałem waszą matke
6. Dexter
Najlepsze seriale Polskie:
1. Oficer
2. 39 i pół
 
travism 190

travism

Forum VIP
ja jedynie jezeli seriale to regularnie tylko komedie ????

te nieco starsze produkcje naprawde wymiataly np. &quot;13 posterunek&quot;, &quot;Miodowe Lata&quot; czy tak jak teraz jeszcze &quot;Świat Według Kiepskich&quot;


teraz juz nie robią takich swietnych seriali komediowych, i mam na to dwa powody ???? nie ma kto ich zrobic, a po drugie nie ma w nich kto grac bo Ci &quot;dzisiejsi&quot; aktorzy to jednak nie ta sama klasa. No a nie ukrywam ze teskno mi za takimi klasykami ???? czesto nie moglem przestac sie smiac tak mnie rozbawialy, a teraz to leca jakies Klany, Pierwsze Miłości itp. ehhh... gdzie te czasy? ????
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Panowie jaki serial na zimne wieczory polecacie ?
Seriale które odpadają :

- Przyjaciele
- Skazany na śmierć
- 24 h
- House
- Californication
- Lost
Wszystkie widziałem.
- Seks w wielkim mieście zbyt dużo razy oglądałem ????
- Polskie seriale odpadają.
Zastanawiam się nad Dexterem, Kompania braci, Ally McBeal, Heroes, Nie z tego świata, Który będzie najlepszy ? Chyba że macie jakieś inne propozycje.
 
Baqu 957,6K

Baqu

Forum VIP
pierwsze dwa ????

dodam jeszcze LOST, House&#39;a oraz Rodzinę Soprano i masz już prawie całą śmietankę :razz:

jeżeli chcesz coś sprobowac polskiego to polecam ekstradycję oraz odwróceni.

pozdr,
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom