>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Seriale

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Nie z tego świata
zdecydowanie :grin:

u mnie nr to House, później Przyjaciele, LOST, CSI kryminalne zagadki Las Vegas, Agenci NCIS, Świat wg Bundych, swego czasu Z archiwum X, z polskich 13 posterunek i Daleko od noszy.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mój ulubiony serial to &quot;Przyjaciele&quot;.

Dosyć często oglądam też &quot;Modę na sukces&quot;. Szkoda tylko, że numery odcinków pokazywanych w Polsce nie zgadzają się z właściwą numeracją odcinków.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
LOST - ostatni sezon się zaczął(VI), ale po 2 premierowych odcinkach już nic z tego nie rozumiem i właśnie za to uwielbiam ten serial ????
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
aż dziwne że nikt nie wymienił &quot;The Big Bang Theory&quot; chyba najlepsze serial komediowy wg mnie ????
 
bujal 0

bujal

Użytkownik
Przyjaciele, Kompania Braci, Alternatywy 4, Czterej pancerni, Świat wg Kiepskich i Bundych, 13 Posterunek, dwóch i pół, gotowe na wszystko, początki Prisona i Losta, no i wiadomo stare - dragon bull czy kapitan Tsubasa ????
Z tego co piszecie i inni mowią wynika ze musze poogladac Dextera i Californication, ale np. z tych nowszych polecanych nie trawie dr house, kompletnie mi nie przypadł do gustu.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
HOŻY doktorzy (specjalnie jest tak napisane :p)
Jim wie lepiej (mega kosmos serial)
On, ona i dzieciaki (takiej beki jeszcze nie widziałem, gorąco polecam)
Moje trzy ulubione ????
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
HOŻY doktorzy (specjalnie jest tak napisane :p)
Jim wie lepiej (mega kosmos serial)
On, ona i dzieciaki (takiej beki jeszcze nie widziałem, gorąco polecam)
Moje trzy ulubione ????
widzę że comedy central rulez :p prócz tych mi jeszcze podchodzi diabli nadali :p
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
On, ona i dzieciaki (takiej beki jeszcze nie widziałem, gorąco polecam)

Ja też polecam bo rzeczywiście jest bekowo, szczególnie Wayans przechodzi samego siebie.

Oglądam jeszcze tylko House i tyle.
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
Nie ma tu żadnych fanów S-F :confused:

Ode mnie:

Star Trek: TNG, DS9 i VOY
Stargate: SG-1, SGA i SGU

No i świetną: Kompanię Braci oraz jeszcze lepszy: Rzym

BTW Szukam napisów do mini serii: Shtrafbat
 
password 6

password

Użytkownik
Kiedyś leciał bardzo fajny serial &quot;Jim Profit&quot; mroczny, socjopatyczny i bardzo klimatyczny. Polecam.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
A to i ja coś od siebie dodam:
Oglądałem:
-Przyjaciele (AKA Friends)- mimo, iż z początku byłem sceptycznie nastawiony, to po ogladnięciu pierwszych kilku odcinków po prostu &quot;Zakochałem&quot; się w tym serialu ???? mega beka, samo życie
-4400 - pierwszy sezon był całkiem całkiem, na szczescie serial skończył się po sezonach trzech, a właściwie przerwali produkcję. oglądnałem do końca dla przyzwoitości
-Skazany na śmierć (AKA Prison Break) - no to z czystej ciekawości oglądnałem do końca, bo po 2 sezonie zrobiło się troche naciągane wszystko. Niemniej jednak zakończenie było OK
-My name is Earl - zabijacz czasu, krótkie odcinki, czasami dość zabawne, podobało mi sie ????
-Trawka (AKA Weeds) - perypetie wdowy z dwójką dzieci, handlującą z początku trawką, a później to już sie rozkręca. Fajna fabuła, teksty - to co lubie w tym serialu. Chyba skończyło sie na 4 sezonie, nie pamietam, ale czekam na dalszą część, bo zapewne będzie
-Zagubieni (AKA Lost) - no ten tasiemiec też już z czystej ciekawości oglądam, bo o ile pierwsze dwa sezony były mega, to później już zaczeło się sypać niestety. Obecnie wystartował 6 (i podobno ostatni już) sezon, zapowiada się dość ciekawie, mam nadzieję, że wszystko wyjaśnią i tego nie spartolą.
-Joey - a to taka troche gorsza kontynuacja Przyjaciół, gra sam Joey, który sie przeprowadza do swojej siostry i jej syna, do LA i tam próbuje zrobić kariere aktorską. Śmieszy głównie głupkowatość Joey&#39;a, teksty itp. Konwencja jak we Freinds&#39;ach
Z polskich to:
-Alternatywy 4 ???? polecam perypetie mieszkańców z bloku pod wspomnianym adresem
-Sfora - dość ciekawy, stary już serial z Lubaszenką, Wilczakiem, Pazurą. później nakręcili jeszcze...
-Powrót Sfory, ale już nie było tak porywające
-Ranczo - samo przez sie rozumie;)
-Boso przez świat - może to nie typowy serial, ale zawsze, Cejrowski rulezzz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom