>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Seriale

Status
Zamknięty.
M 3

mistrzunio

Użytkownik
nie no,koniec prison breaka,teraz koniec lostów i 24 godziny czyli kończą emisję najlepsze seriale(no lost zdecydowanie z tej trójki najmniej żałuję),wszystkie fajne seriale się kończą-macie jakieś inne godne polecenia? (wiem o dexterze-fajny serial choć nie tak fajny jak PB czy 24 to jednak warto oglądać,polecam też ... fale zbrodni czyli polski serial jak ktoś nie widział ) ale szukam czegoś co nie oglądałem ,macie jakieś propozycje? chciałbym czegoś typu seriale przeze mnie wymienione
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
ja obecnie ogladam flashforward, tylko jeden sezon i skonczylem nie dawno spartacusa tez jeden sezon, polecam how i met your mother :p
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
szukam czegoś co nie oglądałem ,macie jakieś propozycje? chciałbym czegoś typu seriale przeze mnie wymienione
Ja Ci mogę polecić:
1. Fringe - super klimat ma, chociaż jakbyś zaczął oglądać to nie zrażaj się pierwszymi 3-4 odcinkami, które są istnym wstępem do zawikłej fabuły ????
2. Burn Notice - O Jesus ;D To dopiero serial z klimatem! Miał być zapełniaczem czasu antenowego w wakacje 2007r. w stacji USA Network czy jakoś tak i okazał się strzałem w dziesiątkę bijąc rekordy popularności i oglądalności, nie dziwię się, bo naprawdę świetny serial
A z zakończonych seriali:
1. The Kill Point - klimat podobny do pierwszego sezonu Prison Breaka, czyli ogólnie akcja dzieje się w jednym miejscu - banku, na który napada kilku amerykańskich żołnierzy po powrocie z Iraku. Jest to miniserial - ma bodajże 6 odcinków, ale właśnie zachęciło mnie do obejrzenia opisy innych, że klimat podobny do Prisona, więc może też się skusisz ;)
2. The Shield - czyli pokazanie bad copów, a nie tak jak w innych serialach, gdzie policja jest święta i wogóle. Sam jestem w trakcie 3 sezonu (ma 7sezonów), ale naprawdę niektóre pomysły wgniatają w fotel w pozytywnym tego słowa znaczeniu!
3. Harper&#39;s Island - fajny horror, który wg mnie takim ostrym dreszczowcem nie jest, ale 13 ciekawych odcinków, lubię survival horrory, a ten do takich należy :p
To by było na tyle, jakbym sobie o czymś przypomniał to napisze :jezora:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
całkowicie przypadkiem ogladając 1wsza milosc zauwazylem niepokojace zjawisko.
wpierw ten angolo jezyczny koles powiedział ze dobry obiad a jego blondyna wzieła knorra w rece i powiedziała ze dzieki tym przyprawom
a dzis paweł sie zmartwił ze ta piosenkara za duzo wydzwania do angli i duzy rachunek jej przyjdzie to ona na to ze ma heyah i jest tam bardzo tanio
takiej żenady dawno nie widziałem, że musiałem az to napisac tutaj ;D
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
całkowicie przypadkiem ogladając 1wsza milosc zauwazylem niepokojace zjawisko.
wpierw ten angolo jezyczny koles powiedział ze dobry obiad a jego blondyna wzieła knorra w rece i powiedziała ze dzieki tym przyprawom
a dzis paweł sie zmartwił ze ta piosenkara za duzo wydzwania do angli i duzy rachunek jej przyjdzie to ona na to ze ma heyah i jest tam bardzo tanio

takiej żenady dawno nie widziałem, że musiałem az to napisac tutaj ;D
Żenada czy nie żenada ale z puntu ekonomicznego jest to uzasadnione i korzystne dla producentów serialu. Działa to mniej więcej tak, że przedstawiciel czy to Heyah czy Knorra dogaduje sie ze scenarzystami że wplotą oni do scenariusza scenę czy dwie na temat danego produktu a w zamian za to im zapłacą porządną kasę. Sam bym pewnie na to nie wpadł, ale czytałem w jakiejś gazecie, że podobny trik został użyty pewien czas temu w M jak Miłość tylko że tam Ministerstwo Edukacji Narodowej chciało żeby do scenariusz włożyć wątek o informowaniu (albo zachęcaniu-już nie pamiętam) rodziców że sześciolatki mogą w tym wieku iść do szkoły a nie do przedszkola
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
To samo było w Klanie. Ostatnio ciągle Delicje były na deser u każdej rodziny.
Z kolei, jakiś czas temu była reklama Danone. No, ale Delicje to mówię Wam ostatnio ciągle były :]
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
To samo było w Klanie. Ostatnio ciągle Delicje były na deser u każdej rodziny.
Z kolei, jakiś czas temu była reklama Danone. No, ale Delicje to mówię Wam ostatnio ciągle były :]
Tak jak kiedys w ktoryms z polskich seriali wszyscy jezdzili Hondami.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
To samo było w Klanie. Ostatnio ciągle Delicje były na deser u każdej rodziny.
Z kolei, jakiś czas temu była reklama Danone. No, ale Delicje to mówię Wam ostatnio ciągle były :]
no delicje to były srednio z 2x na odcinek, reklamy karty telegrosik też się zdarzały ;]
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Sprawdzcie sobie Breaking Bad&#39;a, mocny serial od AMC, ostatnio był finał 3 sezonu ;) .

Głównym bohaterem &quot;Breaking Bad&quot; jest Walter White (Bryan Cranston), nauczyciel chemii mieszkający w Nowym Meksyku wraz z żoną (Anna Gunn) oraz nastoletnim synem (RJ Mitte) cierpiącym na porażenie mózgowe. Kiedy u Waltera zostaje zdiagnozowany rak w trzecim stadium, lekarze rokują, że pozostały mu dwa lata życia. Dzięki tym prognozom Walter wyzbywa się wszelkich lęków i pragnąc zabezpieczyć swoją rodzinę finansowo decyduje się wkroczyć do niebezpiecznego świata narkotyków i zbrodni. Serial...
ukazuje jak śmiertelna diagnoza jaką postawiono White&#39;owi, zwyczajnemu mężczyźnie z typowymi, codziennymi problemami zmienia go z łagodnego domatora w trzon narkotykowej branży.
A już w niedziele, wraca Ekipa(Entourage - HBO) z siódmym sezonem, świetny serial przedstawiający perypetie grupki przyjaciół obracających się w hollywódzkich sferach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom