>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Score Generator 1.01a

scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Przyciąłem ilość typów wrzucanych na stronę. Zamieszczał będę jedynie typy dla których P*K &gt; 0,8. Sprawdziłem ten system dla poprzednich tygodni i tam wygenerowało ładny ponad 50% yeld (25 spotkan, skuteczność 62%). Mam nadzieję że podobnie będzie i tym razem.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Nie czytajcie moich wpisow, bo co dwa dni zmieniam systemy gry. Dzisiaj wprowadzilem nowy upgrade. Tak wiec zaczynam zabawe od nowa. Testuje wszystkie mecze dla wiekszosci lig gdzie rozegrano juz minimum 10 kolejek spotkan. Pierwsza pula juz na stronie. Reszta wieczorem
edit: Dodałem typy na HT (half-time)
Planuje jeszcze dodać under/over.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Od kiedy zrobiłem pełna automatyzację systemu, wrzucam większe ilości typów na stronę. Zamieszczam wszystkie progrnozy, bez względu na kurs spotkania. Gram wszystko jak leci. Mam nadzieję że większa ilość spotkań przełoży się na szybsze analizy i pozytywne zmiany w programie.
 
N 0

nosignal

Użytkownik
Od kiedy zrobiłem pełna automatyzację systemu, wrzucam większe ilości typów na stronę. Zamieszczam wszystkie progrnozy, bez względu na kurs spotkania. Gram wszystko jak leci. Mam nadzieję że większa ilość spotkań przełoży się na szybsze analizy i pozytywne zmiany w programie.
A dało by radę abyś wrzucał jak kiedyś a nie zdjęcie tabeli jak teraz? Kiedyś to łatwiej do exela szło skopiować ????
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
To wpisywanie do tabelki na strone zajmuje najwiecej czasu. Tak wiec bede wrzucal to w formie zdjecia. Tym bardziej ze coraz wiecej typow bedzie sie pojawiac na stronie. W jakim celu wrzucasz to do excela? ????
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Zrobilem nowy wspomagacz do selekcji spotkan. Ulepszone typy pojawia sie od weekendu. Wszystkie typy podane aktualnie na stronie działaja jeszcze na starej zasadzie doboru spotkan ( a wrecz na zadnej, wrzucam wszystkie spotkania jak leci), ale powoli bedziemy wprowadzac kurs minimalny dla typow.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Hej ScoreGenerator,

Powiedz mi, dlaczego testujesz program i różne strategie na aktualnych rozgrywkach? Jak masz w głowie kilka strategii/sposobów typowania, to sprawdź każdą z nich na danych historycznych - powiedzmy 1 tys. spotkań, zobacz która wypadła najlepiej i sprawa załatwiona. A najlepiej to zebrać powiedzmy 25 tys. spotkań i zrobić wiele razy symulację dla każdej metody dla losowych 1 tys. spotkań, później dla każdej metody zobaczyć np. histogram Yield. Moim zdaniem to dużo lepsze podejście niż czekanie na kolejne mecze, a później zmienianie działania programu.
 
andrzejpluuu 42

andrzejpluuu

Użytkownik
Siema, bardzo ciekawe jest to co tu wyprawiasz, brawo i przygladam się dalej.
Kursy którego bukmachera bierzesz do rozliczenia typów?

Widzę że szykuje się zmiana raktyki bo dziś już na stronie pusta tabelka ;)
 
Do góry Bottom