>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Score Generator 1.01a

G 27

gumos

Użytkownik
Korzystam z Twoich typów i jestem mile zaskoczony.. Według mnie yield +10% przy płaskiej stawce to bardzo dobry wynik a Ty masz wyższy wiec wszystko jest ok :)
 
F 0

feljack

Użytkownik
Również uważam, że wyniki jakie osiągasz są bardzo dobre i chętnie przetestuję z Tobą więcej Twoich typów ???? Dzięki ????
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Nie jest źle, ale zawsze chciałoby się lepiej ;) chociaż patrząc na fakt ze gra odbywa się płaska stawka, to 10% wzrostu kapitału co tydzien, jest świetnym wynikiem. Oczywiście obracając większą suma ???? Zakładając ze gramy pierwszy tydzień za 1000. To liczac 10%/tydzień otrzymujemy 460 zysku miesięczne. Ryzyko tez jest dużo nizsze, bo mamy pule rozbita na wiele spotkań, tak wiec całkowitą strata kapitału nie wchodzi w gre.
Teraz pozostaje tylko czekać do następnego weekendu ;) typy dla obydwóch systemów juz na stronie.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Tak...z opcja wysyłania kuponów po ustalonej stawce, lapiacą najwyzszy kurs u określonego bukmachera. Najlepiej za pomoca jednego klikniecia ????
Nie mam pojecia jak zrobic taki program. Ja operuje tylko liczbami ????
@Cock, musisz jak na razie zadowolic sie typami na stronie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Ten weekend przetestuje jeszcze normalnie wszystkie spotkania, ale od następnego wrzucac będę tylko typy dla spotkań z kursem min. 1,6 na faworyta. Pozbędziemy się trochę smieciowego typowania. Spadnie skuteczność typowania, ale na pewno przełożył się to na lepszy yeld ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
No to zaczynamy konfrontacje dwóch algorytmów ;) tylko w 7 na 22 spotkania, programy są zgodne co do wyniku. Taki układ najprawdopodobniej będzie oznaczał klęskę jednego z algorytmów. Aktualny system w ciągu dwóch ostatnich tygodni wygenerować 60% i 15% yeld. Dla sieci neuronowych będzie to pierwszy oficjalny test ( ale nadal zbieram dane do uczenia sieci).
Chciałbym zaznaczyć ze aktualna kolejka rozgrywek jest chyba jedna z najtrudniejszych jakie kalkulowalem. Bardzo dużo spotkań na wyrównanym poziomie, stad tez wysokie kursy.
Który system wyjdzie zwycięsko z pierwszej bitwy? Odpowiedz w poniedzialek ;)
Dokładniejsze info na stronie
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Celem jest yeld over 20%
Bardzo ciekawi mnie jak wypadna remisy zaproponowane przez sieci neuronowe
(gospodarz - gosc - system1 - system2(sieci))
HiFK - KEMI 2⛔ 1✅

ILVES - VPS 1⛔ X✅

INTER - HJK 2⛔ X⛔

LAHTI -KUPS X✅ X✅

ROVANIEMI - PK 35 1✅ 1✅
HAUGESUND - VALERENGA 1⛔ X✅
JONKOPINGS - HAMMARBY X⛔ 1⛔

OREBRO - SUNDSVALL 1⛔ 1⛔
System 1 - Yeld: -43%????
System 2 - Yeld: +59%✅ (poprawione, poczatkowo wpisalem 32%)
Co do remisów wygenerowanych w sieci to skutecznosc 3/4 (czyli zayebiscie) ???? MIALEM DOBRE PRZECZUCIE
Zrobiony mialem na boku jeszcze trzeci system w oparciu o sieci neuronowe. Wynik: yeld 57,5%✅✅✅
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
To od razu jedziemy z rozkładem na jutro:
(gospodarz - gosc - system1 - system2(sieci) - system 3 (sieci))
SJK - MARIEHAMH - 1✅ - 1✅ - 2⛔
TROSMO - LILLESTORM - 1✅ - X⛔ -2⛔
VIKING - MOLDE - 2⛔ - 2⛔ - 1✅
KALMAR - OSTERSUNDS - 2⛔ - 1✅ - 1✅
Podsumowanie po 12 typach:
SystemX - -30,1% yeld⛔
System57 - +39,5% yeld ✅
System55 - +44,6% yeld ✅✅
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Wykaz niedzielnych spotkań:
(gospodarz - gosc - systemX - system57* - system55- system73)
*System z numerem podaje ile spotkan obejmuje baza danych
SOGNDAL - SARPSBORG - 2⛔ - X⛔ - 2⛔

AALESUND - STROMSGODSET - 1✅ - 2⛔ - 2⛔ - 1✅

BODO - BRANN - 1⛔ - 2✅ - X⛔ - 2✅

ODD - STABAEK - 2✅ - 1⛔ - 1⛔ - 1⛔

AIK - GEFLE - 1✅ - - 2⛔

ELFSBORG - FALKENBERGS - 1✅ - 1✅ - 1✅

HELSINGBORG - NORRKOPING - 2✅ - 2✅ - 1⛔

DJURGARDEN - MALMO - 2⛔ - X⛔ - 2⛔ - 2⛔
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
W przyszly weekend dojdą do testów dwa nowe systemy.
System 4 - sieci neuronowe, zaktualizowany o spotkania obecnej kolejki
System 5 - sieci neuronowe, zaktualizowany o spotkania obecnej kolejki oraz poszerzony o wskaźniki prognoz wystawianych przez bukmachera, jako czynnik korygujący.
Odrzucać będę systemy które w ciągu dwóch tygodni testów, nie osiągną sumarycznego yeldu na poziomie + 10%
Jeżeli macie jakieś spostrzezenia, piszcie śmiało. Ja jak na razie widzę że w systemie 1, nie warto grać typów na gości. Ale to tylko wstępna uwaga, za mała pula typow.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Kolejne podsumowanie:

SystemX - +6,15% yeld ✅ (20 typów) wcześniejsze 2 tyg. +60%(22 typy) +15% (28 typów)
System57 - +18,57% yeld ✅ (19 typów)
System55 - -7,01% yeld ⛔ (20 typów)
System73 - +36,25% yeld ✅ (4 typy)

Jeszcze dzisiaj:

ROSENBORG - START - 1✅ - 1✅ - 1✅ - 1✅

Typ na jutro:

HACKEN - GOTEBORG - X - 1 - 1 - X

Planowane zmiany:

System55 zostanie wchłonięty przez system57.
System73 był tylko na próbę 6 spotkań. Chciałem na szybkiego zobaczyć czy dodanie do bazy danych nowych spotkań znacząco zmieni typowanie wyników. Zostanie on zastąpiony systemem79.
Od przyszłej kolejki rozgrywek podaje tylko typy z kursem ponad 1,6.
Testowane będą systemy X, 57 i 79.
 
K 0

kristofix

Użytkownik
nie myślałeś o tym żeby puścic program na archiwalnych danych? sensowna próbka to ponad 500 meczy. wtedy możesz zobaczyć czy to miało sens. na archiwalnych danych możesz to puścić na milionie spotkań i wypluje ci wynik.
troche zajmie zanim przekonasz się czy działa czekając na kolejne mecze.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Mam tak poprzerabiane dane że ich dopasowanie do archiwalnych wyników trwało by wieki. Wolę spokojnie powiększać bazę danych o aktualne spotkania.
 
K 0

kristofix

Użytkownik
jesli nie puszczałeś programu na archiwalne dane, to skąd przypuszczenie że to będzie zarabiać? pare dni na plus nie wiele znaczy.
tzn jak doszedłeś do wniosku że warto temu poświęcić czas?
dla mnie sens ma kreowanie modelu który mozna puścić na archiwum, a nie na żywca. na żywca to po po pół roku zweryfikujesz. nie daj Boże bedziesz miał 3 miesiace na plus,a w czwarty miesiąc Janusze wejdą razem z tobą w tę przygodę i może być różnie ????
 
F 0

feljack

Użytkownik
Kibicuję temu programowi od samego początku, fajny pomysł ale muszę się zgodzić z kolegą kristofix - warto przetestować go na danych archiwalnych - im większa pula danych tym lepiej.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Nie mogę przeprowadzić takiej analizy w krótkim czasie gdyż dane które pobieram są przeze mnie jeszcze obrabiane, a to jest proces długotrwały, gdyż na dane ma wpływ zmienna czasowa.
 
K 0

kristofix

Użytkownik
czyli ten wątek to będzie taka zabawa w typerka? będziesz na bieżąco typował i dzięki temu okaże się czy twoj pomysł ma sens?

jeśli tak, to spoko. myślałem że twój program zarabia już. tylko warto zaznaczyć że nie masz pojęcia bo nie testowałeś tego i nie wiesz czy zarobi, czy umoczy 20 zakładów z rzędu.

będziemy kibicować. za pół roku najwcześniej bedziemy mogli ocenić czy to ma znamiona kury znoszącej złote jajka. ;)
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Wrzucam wyniki wygenerowane przez sieci neuronowe. Co tydzień powiekszam baze o kolejne spotkania, tworząc nowe sieci. Robię porównania sieci względem siebie żeby zobaczyć jaką różnice tworza nowe dane. Jak zacznę wrzucać dane z 10-12 lig, to baza danych zapełni się migiem. Tutaj prezentuje różnice jakie będą zachodzić między coraz to nowszymi algorytmami wygenerowanymi przez sieci.
Gdyby program był sprawdzony i już zarabiał. To nie marnowal bym czasu na siedzenie tutaj i wypisywanie postów.
Pokazuje wam sposób w jaki działam. Krok po kroku.
 
filipk 0

filipk

Użytkownik
to wrzuć dane nie z 10-12 lig, ale z jednej i powiększaj bazę tak jak były kolejki grane w tamtym sezonie. Wiadomo, że będzie to czasochłonne, ale po co czekać tydzień na następną kolejkę, jak może znajdziesz chwilę czasu więcej, żeby zrobić ponad normę w tygodniu. Wyniki, czy to w ogóle ma sens byłyby dużo szybsze. Kibicuję Ci ????
 
Do góry Bottom