>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Score Generator 1.01a

scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Witam.
Od pewnego czasu zajmuję się tematyką zakładów bukmacherskich. Przy okazji, jako że jestem fanem wszystkiego co ze statystyką związane, postanowiłem połączyć ze sobą te dwie dziedziny ;)
W rezultacie podjętych przeze mnie starań, powstał on &quot;Score Generator&quot;, czyli program do analiz statystycznych spotkań piłki nożnej.
Zaczynając od prostej metodyki działania programu, opartej o podstawowe dane statystyczne, wraz z następującym czasem, program przekształcił się w &quot; grubasa&quot; pożerającego spore ilości danych ;)
Postępy mojej pracy możecie śledzić na specjalnie utworzonej w tym celu stronie http://sg.comxa.com lub zaglądając na facebooka i wyszukując fraze &quot;Scoregenerator&quot;.
Aktualnie rozpoczęte są testy najnowszej wersji programu. Program &quot; szarpie się&quot; z liga naszych wschodnich sąsiadów. Za kilka tygodni dorzucę do tego ligę norweską.
Jeżeli ktoś miałby jakieś pytania, zachęcam do dyskusji ;)
Oczywiście program jest tylko pomocą w podejmowaniu decyzji, nie jest porównywalny do wyroczni w mitycznej Grecji :p
Pozdrawiam Adam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Niestety nie mam jeszcze nabitych 10 postów, tak więc nie mam możliwości odpisywania na PW ???? wszystkie pytania proszę kierować tutaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] tak więc nie mam możliwości odpisywania na PW [...]
Nie masz czego żałować ;). Zostałbyś zasypany, przede wszystkim pytaniami o dostępność programu, możliwość pobrania, etc. Raczej nie o kwestie merytoryczne. Chyba, że zaliczymy do nich zapytania, prośby o ujawnienie szczegółów zasad na jakich program funkcjonuje.
Sądzę, że forumowicze z zaciekawieniem obserwować będą Twoją pracę, jeśli prowadził ją będziesz m.in. tutaj w obrębie Forum. Na zasadzie publicznego prezentowania prognoz, a następnie ich tzw. rozliczania czyli sprawdzania poprawności typów już post factum.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Co do pytań o dostępność programu, to masz rację, głównie owe padały ;)

Co do sfery działania programu, jak narazie obejmuje tylko ligę białoruską. Od przyszłego weekendu dorzucam ligę fińska, a za dwa norweska. Wiem że pierwsze dwie ciężko typować, gdyż są nieobliczalne jak nasza Ekstraklasa, ale chcę dobrze przećwiczyć mechanizm pracy programu.

W myśl programu, ma on być głównie skierowany do kalkulacji w ligach zachodnich. Ale z tym trzeba będzię jeszcze trochę poczekać.

Mechanizm działania
Program na podstawie udostępnionych mu danych, generuję &quot;wartość siły&quot; analizowanego zespołu. Następnie porównuje go ze wskaźnikiem drużyny przeciwnej i wyrzuca &quot;wartość porównawczą&quot;, która jest następnie zamieniana na wartości procentowe na poszczególne zajscia:
- prawdopodobieństwo zwycięstwa gospodarza,
- P zwycięstwa gości,
- bądz szansę na remis.

Teraz przy podawaniu kolejnych typów, będę również zamieszczał procentowy rozkład szans na 1, X lub 2.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Dokonałem małych zmian w programie. Ale już ruszamy. Myślę o puli 75-100 typów. Później będziemy się zastanawiać co dalej z programem ????

Testuje wszystkie spotkania. Ale podaje wam tylko te z prawdopodobieństwem zajścia większym niż 70%. Faworytów pogrubiłem.

Finlandia:

VPS - Lahti ✅
HJK - Kemi
KuPS - HIFK
Rovaniemi - Inter Turku

Norwegia:

Start - Bodo ✅
Brann - Valerenga ✅
Tromso - Haugesund ⛔
Odd - Aalesund

Edit: Minimalny kurs dla typów to 1,30.

Edit2: Testowałem ligę Irlandzką, jednakże nie zanotowałem tam żadnych zależności. Maksymalna skuteczność typów to 60%. Dlatego też zrezygnowałem z analizowania tej ligi.

edit3: Przeniosłem witryne pod adres: http://footballtips.comuf.com
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Wprowadziłem również testy dla spotkań w których wynik pracy programu nie jest jednoznaczny (1 lub 2). Poniżej przedstawiam propozycje dla typów &quot;z podpórką&quot; (1X lub X2).

SJK - PK - 35 ✅
Mariehamn - Ilves
Viking - Strömsgodset ⛔
Rosenborg - Sarpsborg 08 ✅
Sogndal -Molde ✅
Lilleström - Stabaek

Oczywiście w niektórych przypadkach kurs jest tak niski że nie warto po nim grać. Jednakże to tylko w celach statystycznych ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Wykazuję zainteresowanie, gdy pojawi się ktoś z jakimś nowym wspomagaczem. Zawsze to światełko w tunelu i bliżej pokonania Hydry ;)
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Po dwóch dniach 6:2 dla nas. Dzisiejsze mecze praktycznie na zero. Ale było bardzo blisko sporego plusa ????
Od następnej kolejki będę podawał tylko typy z kursami większymi niż 1,4. Zarówno dla typów czystych jak i podpórek.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Wprowadziłem kilka małych zmian. Postanowiłem zrezygnować z prowadzenia statystyk dla typów czystych i podpórek. Po analizie ostatnich spotkań:
- postanowiłem utworzyć tylko jedną grupę statystyczną,
- podawać tylko czyste typy (lekko zaniżyłem obecne współczynniki, gdyż większość meczy z podpórką, które były na granicy typu czystego - były trafione)
Dla wszystkich zainteresowanych, dodałem stronkę ze wszystkimi typami dla obecnie testowanych lig. Wszystko w hierarchii od najbardziej prawdopodobnych do tych mniej pewnych: http://footballtips.comuf.com/All-tips/
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
fajnie jakby dało się to zrobić w formie tabelki z sortowaniem, da się coś takiego zrobić na tym całym zyro? ????
i nie wrzuciłeś typu z Malmo FF do statystyk ????
tak z ciekawości spytam, testowałeś program pod kątem remisów ?
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Pewnie wszystko da radę zrobić, ale jestem dosyć zielony w tym temacie ???? zrobilem dodatkowa stronkę ze wszystkimi typami, gdzie zrobiłem sortowanie od tych najbardziej prawdopodobnych, do tych najmniej.
Malmo nie wrzuciłem, po prawdopodobienstwo było poniżej 80% (wrzucam te powyżej 80%). Chociaż teraz testuje wszystkie typy i myślę żeby prowadzić statystyki dla typów z różnych przedziałów procentowych, np. Dla wszystkich, dla typów ponad 70%, ponad 80% itd
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Postanowiłem utworzyć tabelkę z danymi statystycznymi dla różnych typów, w zależności od prawdopodobieństwa jakie wygenerowane zostało przez program.
Grupy typów:
- wszystkie typy
- typy ponad 70%
- typy ponad 80%
- typy ponad 90%
Jak na tym n moment liczba przeanalizowanych typów jest dosyć mała (17), ale juz na koniec tego tygodnia będzie ich 40. To już pozwoli chociaż w malutkim stopniu przewidzieć efektywność działania programu.
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Na razie wszystko w miarę dobrze się układa ???? Jak to działa? Wrzucasz jakieś dane typu ostatnie wyniki zespołów, h2h, kontuzje, pogodę, miejsce w tabeli itp. i on oblicza % prawdopodobieństwa?
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Na razie wszystko w miarę dobrze się układa ???? Jak to działa? Wrzucasz jakieś dane typu ostatnie wyniki zespołów, h2h, kontuzje, pogodę, miejsce w tabeli itp. i on oblicza % prawdopodobieństwa?
W aktualnej wersji programu zrezygnowałem z kontuzji i warunków atmosferycznych, jak również spotkań h2h.
 
Do góry Bottom