>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rumunia - Polska, el. MŚ 2018 [piątek, 11.11.2016, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
piotrkulinoga 15

piotrkulinoga

Użytkownik
Bardzo trudny mecz dla naszych piłkarzy. Rumunia wcale nie jest tak łatwym przeciwnikiem jak mogłoby się wydawać. Wielkim nieobecnym w naszej kadrze jest Arkadiusz Milik, którego nieobecność osłabiła nasz zespół. Myślę, że będzie to mecz obfity w bramki i liczę na zwycięstwo naszych piłkarzy.
 
D 453

dresu

Użytkownik
Zacznijmy od bramki Fabiański we wszystkich 3 meczach w tych eliminacjach nie zagrał jeszcze dobrego meczu i tu bym postawił na Szczęsnego. Obrona tu raczej zmienić nic nie można, bo narazie nie mamy lepszych zawodników. Pomoc i tu zaczyna się problem, Krychowiak, on jest nie do ruszenia, ale od kiedy nie gra regularnie w klubie to w reprezentacji nie gra nic. Złe przyjęcie o podaniu już nie mówię, jego gra wygląda fatalnie. Ja bym zagrał Linetty przed nim Zieliński, na bokach Grosicki i Błaszczykowski i w przodzie Lewandowski i WilczeK. Co myślicie o takim ustawieniu?
 
K 19

krychaj5

Użytkownik
Liczba goli: over 1.5
Kurs: 1.47 bet365
Tak widzę typ na ten mecz, Polacy w tym spotkaniu po prostu wcisną swoją bramkę do 60 minuty, a później albo stracą koncentrację jak to było w dwóch ostatnich spotkaniach eliminacji lub przybiją kolejną, nie przeszkadza tutaj brak Milika mamy dalej Lewandowskiego oraz dwóch mocno rozstrzelanych ostatnio napastników w swoich klubach: Wilczek i Teo.
Liczę również na to, że Zieliński rozkręci się w tym meczu reprezentacji (czas najwyższy) i zaliczy jakąś asystę a być może strzeli bramkę zza 16tki.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Liczę również na to, że Zieliński rozkręci się w tym meczu reprezentacji (czas najwyższy) i zaliczy jakąś asystę a być może strzeli bramkę zza 16tki.
Przykro mi to powiedzieć ale Zieliński w kadrze nie strzela zza 16tki przeważnie dogrywa na skrzydło lub szuka podaniem napastników. Brakuje u nas w kadrze zawodników którzy oddają strzał z dystansu nie można tego ukrywać.
 
7majkel 17

7majkel

Użytkownik
Jak czytam te wypociny jaki to nasz zespół nie jest mocny to się zastanawiam co stało się z tym forum... Kiedyś można było tu spotkać racjonalne oceny sytuacji i kotów takich jak viceversa, to była gwiazda tego forum. teraz nie ma nikogo kto przyciąga uwagę. a do ViP typów to nawet nie ma co zaglądać, same ogórki ...
Ale nic wróćmy to meczu. Polska wygra?? Tylko i wyłącznie jak im się sfarci. Daje na to 10% szans. co jest calkowicie nie oplacalnym betem.
Krycha wiadomo nie gra więc nie ma co liczyć, że tu zagra jak trzeba. Zieliński ostatni mecz może być nawet, na tle tych pijaków wyglądał przyzwoicie ale z mocnym rywalem pewnie nic nie zagra jak zawsze. Linetty hmm cud że to drewno cos gra w tej włoskiej. W reprezentacji nic. Grosicki w klubie gra za mało. Jak zagra od początku to w drugiej polowie znowu karetka go beda musieli zabrać. Obrona hmm jedyny Glik cos gra. Pazdan to juz nie jest pazdan z mistrzostw, nie oszukujmy sie to co ten typ robi w ekstraklasie w meczach z pogonia czy innymi leszczami to przechodzi ludzkie pojecie. Jedza powalczy ale bez rewelacji, Pichu juz stary. Fabian solidny jak zagra obrona dobrze to i on.
Jedyna nadzieja te 10% to Lewy, jest jak messi dla barcelony w tej reprze. Może sam coś wyczaruje, powalczy, strzeli z bani. Ale czarno to widzę bo zagramy pewnie jednym napadziorem co uważam za wielki błąd bo tak grac poprostu nie umiemy i Lewy tez tak nie daje rady. Bedzie walczyl rozpychał sie a nie miał sytuacje.
Reasumując, mecz typowy do obejrzenia a jak juz cos pograc chcecie to w strone Rumunii która u siebie bedzie zmotywowana bardziej niż nasi i powalczą bardziej.
Rumunia - Polska Dokładny wynik (wiele opcji)
4.40 1:0, 2:0 lub 3:0
kurs: 4,4
Lub bezpieczniej 1x
A jak wygrają nasi to nic tylko się cieszyć ale powtarzam szanse na to są naprawdę małe. Więc większość tych typów że My wygramy gładko to się nadaje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 0

diablodaro

Użytkownik
Wydaję mi sie ze dziś pilkarze bedą chcieć się zrehabilitować . Po pierwsze 11.11. dzisiejsza data świeto niepodległosci mysle ze malo osób trzeba motywować na ten mecz, zobaczycie ze bedą walczyć dodatkowo. Po drugie zatrzeć złe wrażenie po ostatich plotkach w mediach jakie to alkoholicy z naszych piłkarzy. Moim zdaniem w koncu zagramy dobry mecz i na 0 z tyłu wynik 0:2 dla naszych . Osobiscie postawiłem ze Polska wygra przynajmniej jedną połowę po kursie 1.80 .
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Jak czytam te wypociny jaki to nasz zespół nie jest mocny to się zastanawiam co stało się z tym forum... Kiedyś można było tu spotkać racjonalne oceny sytuacji i kotów takich jak viceversa, to była gwiazda tego forum. teraz nie ma nikogo kto przyciąga uwagę. a do ViP typów to nawet nie ma co zaglądać, same ogórki ...
Już kilka lat jesteś na forum, więc czemu sam nie podniesiesz poziomu swoimi postami? Przy tak niskim poziomie chyba to nie będzie dla Ciebie problem.
Krycha wiadomo nie gra więc nie ma co liczyć, że tu zagra jak trzeba. Zieliński ostatni mecz reprezentacji może być nawet, na tle tych pijaków wyglądał przyzwoicie ale z mocnym rywalem pewnie nic nie zagra jak zawsze. Linetty hmm cud że to drewno cos gra w tej włoskiej. W reprezentacji nic. Grosicki w klubie gra za mało. Jak zagra od początku to w drugiej polowie znowu karetka go beda musieli zabrać. Obrona hmm jedyny Glik cos gra. Pazdan to juz nie jest pazdan z mistrzostw, nie oszukujmy sie to co ten typ robi w ekstraklasie w meczach z pogonia czy innymi leszczami to przechodzi ludzkie pojecie. Jedza powalczy ale bez rewelacji, Pichu juz stary. Fabian solidny jak zagra obrona dobrze to i on.
Z tego co piszesz to wydaje się, że swoje oceny naszych piłkarzy opierasz tylko i wyłącznie na tym, co widziałeś w meczach reprezentacji i ze statystyk. Zieliński w ostatnim meczu wreszcie nie miał obowiązków w defensywie i mógł grać tak, jak najbardziej lubi. &quot;Drewno&quot; Linetty gra regularnie w średniaku Serie A - tam raczej cudów nie ma i trzeba sobie wywalczyć miejsce w składzie. Grosicki kondycyjnie nie jest w stanie grać co tydzień po 90 minut. W Rennes co mecz się melduje na boisku. Stary Piszczek ma 31 lat, jeszcze przed nim kilka lat gry. Alves ma 33 i jakoś jeszcze sobie radzi, to samo Lahm.
Opisujesz tylko reprezentację Polski, jaka ona słaba ale nawet pół słowa nie napisałeś o Rumunach, z którymi mamy przegrać.

Reasumując, mecz typowy do obejrzenia a jak juz cos pograc chcecie to w strone Rumunii która u siebie bedzie zmotywowana bardziej niż nasi i powalczą bardziej.
Jakieś argumenty za tym, że Rumuni będą bardziej zmotywowani? Grają u siebie i ostatnio głupio stracili punkty, więc chcą się pokazać. U nas z kolei była afera alkoholowa i słaba gra, więc również motywacja będzie bardzo duża.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Żółta Kartka Kamil Glika @@ 2,50- 2,75
Warto dzisiaj iść w stronę Żółtej kartki dla Glika lub Pazdana osobiście celuję w Glika który da jasny sygnał do walki. Robił to dotychczas w spotkaniach kadry to samo robi w Monaco. Wysoki kurs na jakie żółtko robi wrażenie więc warto zaryzykować.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Żółta Kartka Kamil Glika @@ 2,50- 2,75
Warto dzisiaj iść w stronę Żółtej kartki dla Glika lub Pazdana osobiście celuję w Glika który da jasny sygnał do walki. Robił to dotychczas w spotkaniach kadry to samo robi w Monaco. Wysoki kurs na jakie żółtko robi wrażenie więc warto zaryzykować.
Trzeba jednak pamiętać, że Glik dostał kartkę w spotkaniu z Kazachstanem i kolejna kartka wyeliminuje go z następnego meczu. W marcu gramy chyba najtrudniejsze spotkanie tych eliminacji, bo na wyjeździe z Czarnogórą.
Za to Pazdan dopiero zagra pierwszy mecz w eliminacjach i ma czyste konto.
 
7majkel 17

7majkel

Użytkownik
Już kilka lat jesteś na forum, więc czemu sam nie podniesiesz poziomu swoimi postami? Przy tak niskim poziomie chyba to nie będzie dla Ciebie problem.

Z tego co piszesz to wydaje się, że swoje oceny naszych piłkarzy opierasz tylko i wyłącznie na tym, co widziałeś w meczach reprezentacji i ze statystyk. Zieliński w ostatnim meczu wreszcie nie miał obowiązków w defensywie i mógł grać tak, jak najbardziej lubi. &quot;Drewno&quot; Linetty gra regularnie w średniaku Serie A - tam raczej cudów nie ma i trzeba sobie wywalczyć miejsce w składzie. Grosicki kondycyjnie nie jest w stanie grać co tydzień po 90 minut. W Rennes co mecz się melduje na boisku. Stary Piszczek ma 31 lat, jeszcze przed nim kilka lat gry. Alves ma 33 i jakoś jeszcze sobie radzi, to samo Lahm.
Opisujesz tylko reprezentację Polski, jaka ona słaba ale nawet pół słowa nie napisałeś o Rumunach, z którymi mamy przegrać.


Jakieś argumenty za tym, że Rumuni będą bardziej zmotywowani? Grają u siebie i ostatnio głupio stracili punkty, więc chcą się pokazać. U nas z kolei była afera alkoholowa i słaba gra, więc również motywacja będzie bardzo duża.
Nie udzielam się na forum bo mam za mało czasu na to. Przeglądam typy szukając ciekaweg i przydatnego info. Zgodzisz sie chyba ze mna ze poziom spadł??? Nie ma na kim polegać.
Ale Luzik i bez spinki. Napisałem minusy (wg mnie) naszej reprezentacji bo jak widzę z jaką ochotą typują win naszych to jest to po prostu nie racjonalne. I nie powiesz mi że nasza reprezentacja jest mocna??? Jak ogarniasz coś z piłki to wiesz ze ta afera to moze byc tylko początek czegoś złego a nie dobrego.
A co do Rumunów to myślę że maja wieksze jaja od naszych pijaczków i co do motywacji to nie przesadzajmy z Nia u naszych bo afera była nikt nie odstrzelony i zyjemy dalej. Nie wierze ze zagraja żeby przeprosić za afere ????
 
paweltkwm 55

paweltkwm

Użytkownik
Rumunia - Polska (remis) @3.1 Pinnacle

Obie ekipy prezentują defensywny styl gry. Na pewno kurs na Polaków wzrósł przez afere hotelową oraz słaby mecz z Armenią. Rumuni pokazali, że potrafią przeciwstawić się czołowym zespołom. Myślę, że obie 11 skupią się na grze na 0 z tyłu. Oczekuje nudnego meczu i wyniku 0:0.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwal. Mistrzostw Świata, Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia-Polska
Typ: 2/+2,5
Kurs: 4,75
Bukmacher : Sportingbet
Analiza:
Wszyscy piszą jak to Polska zaprezentowała się słabo w pierwszych 3 meczach w tych eliminacjach, że nie pokazała nic, że straciła aż 5 goli ze średniakami... Okey... Ale to My mamy 7 punktów a Rumunia tylko 5 a grali również z Armenia, Kazachami i mimo wszystko słabszą Czarnogórą od Danii z którą My graliśmy. W tym meczu to Rumunia musi atakować a My będziemy grać z kontry to co lubimy robić i robimy to dobrze kontrataki potrafimy grać, mamy szybkiego turbo Grosika, którego musimy dobrze wykorzystać. Po drugiej stronie Kuba w świetnej formie, w środku prawdopodobnie zagramy 3 pomocnikami, Krychowiak, Mączyński/Linetty i z przodu przed Lewym Zieliński. Do obrony wraca Pazdan i jest to dobra wiadomość dla nas. Glik nie zagra już tak słabego meczu jak z Dania czy z Armenią. Jędza i Piszczu będą również mocnym punktem a i myślę, że jest to pora na zmianę w bramce zamiast Fabiana który spisuje się moim zdaniem nie najlepiej powinien wejść Szczęsny.
Rumunia ma dobrych piłkarzy takich jak w przodzie Stancu, Stanciu, Chipciu czy w bramce Tatarusanu.
Stawiam w dzisiejszym meczu na Polaków myślę, że w końcu wygramy jakiś ważny mecz na wyjeździe lecz wiedząc, że od 5 meczów nie gramy z czystym kontem stawiam na 2 i powyżej 2,5 gola w meczu.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 29

przem_l

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Polska
Typ: wynik 0:0
Kurs: 7
Bukmacher: STS

W dzisiejszy dzień 11 listopada mój typ dość mało patriotyczny i pewnie dla większości nie zrozumiały.
Za takim typem przemawia fakt, że Rumuni stracili tylko 1 bramkę w tych eliminacjach. Daum na konferencji przed meczem powiedział, że nie wyobraża sobie przegrać z Polakami przez kontrataki. Odda nam piłkę, zacieśni obronne i pozwoli nam rozgrywać piłkę, czego kompletnie nie umiemy. Zakładam, że będziemy się męczyć, a mecz nie powali na kolana. Lewandowski jak zawsze odda serducho na boisku, będzie poobijany i wycieńczony, ale sam nic nie zrobi. Krycha nie ma rytmu meczowego, Zieliński zawodzi w kadrze, zobaczymy jak zagrają boczni pomocnicy. Grosicki zagrał rewelacyjnie z Danią, ale już z Armenią katastrofa. Błaszczykowski oprócz centry do Lewego dającej zwycięstwo z Armenią, jak dla mnie nie pokazał nic nadzwyczajnego. Od takiego zawodnika wymagam więcej. Co do obrony, to w końcu wraca Pazdan. Nareszcie zagramy ustawieniem sprawdzonym na Euro 2016 i uważam to za następny plus świadczący o słuszności mojego typu. Jędza - Pazdi - Glik - Piszczu, są to obrońcy już ze sobą zgrani, najlepsi jakich może wybrać Nawałka, sprawdzeni na dużym turnieju. Mam nadzieje że dadzą rade powstrzymać podopiecznych Dauma.
Podsumowując Rumunia tracąca dotychczas jedną bramkę odda nam pole gry, strzelając nam w kolano. Mecz będzie rozgrywał się w środku pola, a sytuacji podbramkowych będzie można zliczyć na palcach jednej ręki.

Dla osób chcący bardziej bezpieczny typ proponowałbym jakiś under ;)
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Rumunia - Polska
Rumunia powyżej 1,5 gola @ 3,2 Expekt

Idę tutaj w stronę goli gospodarzy. Może dziwić, ale teraz nieco rozjaśnię.

Nawałka raczej nie zaskoczy i zobaczymy coś na kształt Fabiański - Jędrzejczyk Pazdan Glik Piszczek - Grosicki Krychowiak Zieliński Błaszczykowski - Lewandowski Teodorczyk.

Widząc ten skład od razu rzuca się w oczy jedno - słabe zbalansowanie zespołu (co było widać niestety z Armenią, która grała w 10). Jeżeli zatem zobaczę takie ustawienie (czyli tam godzinkę przed meczem) to idę w stronę gospodarzy. U siebie są zawsze groźni, z Polakami radzili sobie całkiem nieźle, solidna obrona i właśnie ustawienie rywala...Przypatrzmy się bowiem.

W środku pola zapewne będzie znowu autostrada jak z Gdańska do Łodzi. Krychowiak nie gra w PSG - dla mnie w kadrze drzwi też powinni przed nim zamknąć dopóki się nie ustatkuje. Gość ma straszne przestoje, był bardzo ważnym ogniwem na Euro i teraz widać jego brak, bo cała kompozycja drużyna się posypała. Obok będzie Zieliński, który raczej pociągnie coś do przodu a do tyłu to bywa z tym różnie...Powstaję luka, której nie załata nikt z przednich grajków, bo Teodorczyk czy Lewandowski to stricte napastnicy i cofanie to nie ich natura.

Boki pomocy to kolejne newralgiczne miejsca. Błaszczykowski jest dla kadry nadal ważny, ale mam wrażenie, że słabo u niego z parą w drugich połowach - brak sił czy jak? W BVB mieli wybór (tak czytałem), że chcieli z niego zrobić już bocznego obrońcę tudzież pozbyć się go i wybrali drugą opcję. Piszczek będzie zatem w drugiej połowie często stawał naprzeciw dwójki rywali, no chyba że Nawałka wykona jakieś zmiany, ale z tym u niego ciężko.

Po drugiej stronie sytuacja analogiczna o ile nawet nie gorsza. Grosik potrafi szarpnąć, zagrać dobre tylko 45 minut czy nie wyjść na boisko w ogóle. Jedno jest jednak pewne - zdolności obronnych to za wysokich nie ma. Podsumowując zatem w środku polu dziura, na bokach w drugiej połowie dziura - cieszyć może fakt, że Pazdan powoli wraca (bo ten powrót to z początku miał taki średni), martwić z kolei fakt, że z Fabiańskim dzieje się coś złego.

Jego Swansea zalicza najgorszy od sezonów start a Polak obronił bodaj 60% strzałów (taką statystykę słyszałem). Przy golu na 2:0 Ibry to co puścił było karygodne. Nawałka jednak tak jak mówiłem zmian nie lubi, mam nadzieję, że mnie zaskoczy, bo jak zobaczę z ławki po raz kolejny Kapustkę to mnie krew zaleję - wpierw mówi, że ważne jest aby ktoś grał w klubie a potem stawia na ten sam garnitur. Oby wyciągnął konsekwencje, bo teren jest naprawdę ciężki i wydaje się, że zdobycie tutaj punktu byłoby kluczowe w sprawach awansu przy założeniu wygranej u siebie.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Już kilka lat jesteś na forum, więc czemu sam nie podniesiesz poziomu swoimi postami? Przy tak niskim poziomie chyba to nie będzie dla Ciebie problem.
Nie dałby rady. Ja też pamiętam inne czasy na tym forum i o ile kiedyś sam czekałem na udzielanie się przez niektórych użytkowników o tyle dzisiaj coraz częściej nie mam na co. Jestem bardziej powściągliwy w ocenianiu innych, uważam, że ciekawi ludzie się tu udzielają, ale są zakrzyczeni przez mnóstwo analiz bazujących na tekstach typu:
&quot;Barcelona ma MSN więc kilka bramek napewno wpadnie, gram over 3,5&quot;
&quot;Ibrahimović i spółka już dzisiaj musi, będzie 1&quot;
&quot;Przeciwnicy na ich tle to leszcze, gram gospodarzy 10/10&quot;
&quot;Jeśli ktoś wierzy, że City tutaj wygra, to jest głupi&quot;
I jeszcze dziesiątki innych. Kiedyś było tego mniej, było więcej dyskutowania o prostych meczach Real - Getafe czy Legia - Hetman Zamość, a już tematy jakichś derbów pękały w szwach od sensownych wypowiedzi. Kłótni jak zawsze nie brakowało, ale szybko była kartka, ban okresowy lub jakieś ostrzeżenia.
Ja rozumiem, że w pewnym wieku zainteresowanie bukmacherką spada bo ludzie się zajmują poważniejszymi rzeczami, sam tak mam, ale zachowałem chęć do zaglądania tu i od czasu do czasu coś skomentuję, coś napiszę. I chciałbym mieć dla kogo napisać jakieś przemyślenie, uwagę a nie uczestniczyć w festiwalu typów opierających się o coraz wyższy handicap czy over bo gdzieś gra &quot;MSN&quot;.

Cd meczu: sukces nasza reprezentacja zawdzięcza konsekwencji. Uważnie z tyłu, szukanie swoich szans, szybkie wyprowadzanie ataku. I tak powinna wyglądać gra dzisiaj. Żadnych odważnych zmian, żadnej odważnej ofensywy i próby dominacji. Rzetelność i twarda obrona, nawet odrobinę antyfutbolu. Szybkie przesunięcie do przodu i poszukanie kontry. Z przodu oczywiście też trzeba piłkę przytrzymać, ale nie bazowałbym na pozycyjnej dominacji z przodu bo Rumuni to fizyczny zespół, jest kilka wymienionych wyżej nazwisk, które w pojedynkach jeden na jeden mogą naszym dać radę. Szczególnie, że niektórzy nasi prezentują niższą formę.

Osobiście nie chciałbym też zmian personalnych. O ile na boisku można porównywać Fabiańskiego i Szczęsnego, o tyle poza nim bardziej ułożonym i pewnym człowiekiem jest Fabian, stąd pewnie sympatia trenera do niego. Podobnie rzecz wygląda z resztą kadry. Trener ma do nich przekonanie, wie czego się spodziewać, to z nimi osiągnął duży sukces. Nawet jeśli są pod formą, będą grać, może ta forma przyjdzie. To nie klub, który za chwilę zagra kilka następnych kolejek i można próbować zmieniać skład. Ja się nie dziwię że Nawałka obawia się robić zmiany, bo kilkoma prostymi decyzjami może umniejszyć swoim zasługom. Jeden dwa gorsze wyniki i możemy do Rosji nie pojechać. Stąd też twierdzę, że Nawałka odważnej gry nie rozkaże, będziemy oglądać trochę szachów. Bliższy jestem underom.
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Krychowiak kartka @3.60 Uni

Będzie raczej krótko. Grzesiek, nie uszukujmy się, zrobił duży błąd przechodząc do PSG. Może nie finansowy, bo to mu się na pewno opłaciło, ale błąd sportowy. W Sevilli miał pewne miejsce w składzie, ludzie go kochali, a w Paryżu już tak różowo nie ma. Konkurecja jest duża i Krychowiak wielu szans na grę nie ma, w dodatku czytając różne doniesienia często pojawia się temat, że Polak jest słabo odbierany przez innych zawodników. Jak to się przekłada na mój typ i Reprezentację? Bardzo proste, mało minut w klubie skutkuje słabą formą i brakiem ogrania. W poprzednich meczach Polaków było wyraźnie widać, że Grzesiek jest „elektryczny”. Nie ma tej pewności co rok temu, jego zagrania są albo po najmniejszej linii oporu albo po prostu złe. Przekłada się to też na grę w defesywie, gdzie zawsze gra ostro i często na pograniczu faulu. Rumuni nie będą łatwym przeciwnikiem na własnym terenie. Po trzech kolejkach mają 5 punków i bilans bramkowy 6:1 więc mają czym postraszyć z przodu i swoje sytuacje będą mieli w tym meczu.
 
7majkel 17

7majkel

Użytkownik
Nie dałby rady. Ja też pamiętam inne czasy na tym forum i o ile kiedyś sam czekałem na udzielanie się przez niektórych użytkowników o tyle dzisiaj coraz częściej nie mam na co. Jestem bardziej powściągliwy w ocenianiu innych, uważam, że ciekawi ludzie się tu udzielają, ale są zakrzyczeni przez mnóstwo analiz bazujących na tekstach typu:
&quot;Barcelona ma MSN więc kilka bramek napewno wpadnie, gram over 3,5&quot;
&quot;Ibrahimović i spółka już dzisiaj musi, będzie 1&quot;
&quot;Przeciwnicy na ich tle to leszcze, gram gospodarzy 10/10&quot;
&quot;Jeśli ktoś wierzy, że City tutaj wygra, to jest głupi&quot;
I jeszcze dziesiątki innych. Kiedyś było tego mniej, było więcej dyskutowania o prostych meczach Real - Getafe czy Legia - Hetman Zamość, a już tematy jakichś derbów pękały w szwach od sensownych wypowiedzi. Kłótni jak zawsze nie brakowało, ale szybko była kartka, ban okresowy lub jakieś ostrzeżenia.
Ja rozumiem, że w pewnym wieku zainteresowanie bukmacherką spada bo ludzie się zajmują poważniejszymi rzeczami, sam tak mam, ale zachowałem chęć do zaglądania tu i od czasu do czasu coś skomentuję, coś napiszę. I chciałbym mieć dla kogo napisać jakieś przemyślenie, uwagę a nie uczestniczyć w festiwalu typów opierających się o coraz wyższy handicap czy over bo gdzieś gra &quot;MSN&quot;.
Cd meczu: sukces nasza reprezentacja zawdzięcza konsekwencji. Uważnie z tyłu, szukanie swoich szans, szybkie wyprowadzanie ataku. I tak powinna wyglądać gra dzisiaj. Żadnych odważnych zmian, żadnej odważnej ofensywy i próby dominacji. Rzetelność i twarda obrona, nawet odrobinę antyfutbolu. Szybkie przesunięcie do przodu i poszukanie kontry. Z przodu oczywiście też trzeba piłkę przytrzymać, ale nie bazowałbym na pozycyjnej dominacji z przodu bo Rumuni to fizyczny zespół, jest kilka wymienionych wyżej nazwisk, które w pojedynkach jeden na jeden mogą naszym dać radę. Szczególnie, że niektórzy nasi prezentują niższą formę.
Osobiście nie chciałbym też zmian personalnych. O ile na boisku można porównywać Fabiańskiego i Szczęsnego, o tyle poza nim bardziej ułożonym i pewnym człowiekiem jest Fabian, stąd pewnie sympatia trenera do niego. Podobnie rzecz wygląda z resztą kadry. Trener ma do nich przekonanie, wie czego się spodziewać, to z nimi osiągnął duży sukces. Nawet jeśli są pod formą, będą grać, może ta forma przyjdzie. To nie klub, który za chwilę zagra kilka następnych kolejek i można próbować zmieniać skład. Ja się nie dziwię że Nawałka obawia się robić zmiany, bo kilkoma prostymi decyzjami może umniejszyć swoim zasługom. Jeden dwa gorsze wyniki i możemy do Rosji nie pojechać. Stąd też twierdzę, że Nawałka odważnej gry nie rozkaże, będziemy oglądać trochę szachów. Bliższy jestem underom.
Pewnie że nie dałbym rady i nigdzie nie napisałem że bym dał. Po prostu chciałem ostudzić to spuszczanie sie nad nasza reprezentacja i żeby nie było nie jestem Jej przeciwnikiem. Kibicuję tym chlopakom i chciałbym żeby wygrali ale nie widzę ku temu argumentów i o tym właśnie pisałem argumenty rzeczowe, chlodna analiza a nie Lewy strzeli bo musi. Wcale nie musi, Ronaldo z Legia tez musial ...
Nasi wygrywali jak trzon druzyny czyli lewy milik krycha i glik grali świetnie. Dzisiaj Lewy i Glik graja ale reszta tak sobie bym powiedział. Dlatego kierowanie gotówki w stronę naszych opłacalne bedzie chyba dla buka bardziej niż dla Nas.
 
U 0

ulek

Użytkownik
Ja osobiscie stawiam na Zwyciestwo Polski i bramke Teodorczyka: 5,50 - expekt
Jak wiadomo Teodorczyk ostatnimi czasie w gazie, a i rywal - Rumunia, jest mu juz znana, gdyz w przeszlosci w meczu towarzyskim przeciwko tejze druzynie strzelil dwie bramki. Uwazam ze jesli tylko selekcjoner da mu szanse, zrobi wszystko aby zamazac zle wrazenie pozostawione po ostatnim meczu w kadrze, jak i dobrze znanej wszystkim afert
Edit admin: dopisuj bukmachera skąd pobrany jest kurs
poprawione ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom