>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rumunia - Polska, el. MŚ 2018 [piątek, 11.11.2016, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Polska Win 2,60 Oddsring
Kurs na Polskę mocno przesadzony jak dla mnie. Nie sugerowałbym się spotkaniami z Dania, Armenia i Kazachstanem, do gry wraca Kung Fu Pazdan i nasza reprezentacja zagra w tym meczu w obronie czwórką która na euro była najlepsza linia formacji. Jedyną przewagą Rumunów bedzie własne boisko. Motywacja napewno będzie po stronie Polaków, zwłaszcza że niektórzy będą chcieli się odwdzięczyć za drugą szansę. Liczę przede wszystkim na Teodorczyka który grał na kacu z Armenią. Myślę ze bedzie chciał zakmnać usta krytykom strzelając gola o ile Nawałka zagra dwoma napastnikami oczywiście. Dużo też bedzie zależeć Krychowiaka, który musi się wkońcu przebudzić. Ale tak jak napisałem na początku nie sądze żeby Polska straciła w tym meczu więcej niż jednego gola bo obrona w tym składzie to inna bajka.
 
J 0

jannn08

Użytkownik
Rumunia lub remis 1.57
BTS 2.05
Rumunia i over 2.5 7 Bet365
Myślę, że przegramy to spotkanie a w najlepszym przypadku zremisujemy. Nasza reprezentacja powoli zaczyna gubić formę, notuję co raz niższe loty. Najpierw mecz z Danią gdzie po strzeleniu trzeciej bramki daliśmy się zepchnąć do tyły, glik swojaka, i daliśmy wbić drugiego gola. Rumunii u siebie nie będą się bawić w takie szopki tylko wbiją nami pierwsi bramkę lub dwie. Krychowiak filar środka pola, nie gra, jest bez formy, bez jego kluczowej formy środek pola to dziura. Jak już wyżej ktoś napisał, Armenia mogła nam wbić bramkę. Ja byłem przerażony bo Armeńczycy mogli nam strzelić ze 3 bramki jak byli by lepiej przygotowani fizycznie bo przy końcu brakło im sił.
BTS i over 2.5 ponieważ i my powinniśmy coś strzelić, bo mamy Lewego, Grosika
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
To może odwołać się do EURO przecież nie tak dawno zakończonego, Rumuni nie mieli wcale takiej trudnej grupy mogli spokojnie walczyć o wyjście z Szwajcarią tymczasem zajęli ostatnie miejsce zdobywając 1 pkt i przegrywająca nawet z Albanią nie zdobywając żadnego gola z gry (2 bramki z karnych), tak zmienił się trener teraz prowadzi ich Daum ale drużyny nie odmienił w 3 miesiące, jedynym ich atutem jest publiczność a umiejętności piłkarskie zostają po naszej stronie
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
To na pewno nie będzie łatwy mecz dla naszej reprezentacji.Ale każdy zdobyty punkt może okazać się przydatny w ostatecznym rozrachunku. Grunt to nie przegrać. Jeśli zremisujemy to do wiosny przeczekamy na drugim miejscu. Jeśli wygramy to na wiosnę może być już z górki.
Ja pójdę chyba w stronę kartek.
Czekam tylko na linie jaka wystawi całoroczny i tutaj wrzucę swoją propozycję.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Lewandowski strzeli gola @ 2,10 (Bet365)

Dla mnie kurs sporo przesadzony i upatruję w tym typie spore value. To My jesteśmy faworytem tego spotkania i prawdopodobnie będzie to mecz overowy, taki jak wszystkie Nasze spotkania po Euro 2016 (2-2 Kazachstan, 3-2 Dania, 1-1 Armenia). Rumuni też z niezłą ofensywą: Sapunaru, Chipciu, Stancu, Stanciu są w stanie coś ustrzelić. Po tym meczu spodziewam się ze bedzie on otwarty i będzie w nim dużo się działo pod bramkami, a dla Polski w ostatnim czasie strzela praktycznie tylko Lewandowski. Dodatkowym aspektem jest brak Arka Milika w naszych szeregach, więc cała odpowiedzialność za grę ofensywną spada na Lewandowskiego.

Przepraszam za błędy i trochę brak sensu w niektórych zdaniach, ale nie jestem pewien czy będę miał chwilę czasu zeby wejść na forum do meczu i napisać parę zdań, więc napisałem na szybko w pracy.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Romania - Poland
typ X
k 3,15
unibet
Po tym co zobaczylismy w meczu z Armenia oraz w 2 polowie meczu z Dania nie wspominajac o Kazachstanie ja nie jestem optymista co do tego meczu z Rumunia. Dodatkowo dochodzi brak Milika oraz słaba forma Krychowiaka, jakies afery pseudoalkoholowe. Po za tym Rumunia do wirtuozów piłki obecnie nie należy ale nie ejst to zespół który sie podłoży grając u siebie. Zastanawia mnie nawet czy czasem Polska tego nie przegra ale patrząc na wyniki Rumunów w ich meczach wydaje mi sie ze te mają swoje problemy. Bezbramkowy remis z Kazachstanem i 1-1 u siebie z Czarnogórą. Wychodzi remis Polski z Rumunią na którym najwięcej zyska własnie Czarnogóra oczywiscie jak wygra z Armenią. Polska ma słabą obrone niestety, 5 bramek w plecy w 3 meczach i to w dwóch ze slabymi zespołami. O ile w ataku nie wygląda to najgorzej to aż mi sie nie chce wierzyć że Rumunia nie strzeli bramki tak słabo zorganizowanej i popełniającej takie błady obronie jak nasza. Ja tu widze remis i mam nadzieje oby nie porażka.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Rumunia-Polska

Widziałem wcześniej sympatyków Fabiańskiego i stawiania go do grona pewniaka w bramce reprezentacji Polski. Oglądałem ostatni mecz ze Swansea i moim zdaniem (a zapewne tak będzie) stawianie na Fabiana to strzelenie sobie w kolano. Z całym szacunkiem do Łukasza, ale jest on na chwilę obecną słabszym GK niż Wojtek. Bramkarz, w chwili gdy zespół gra beznadziejnie w obronie - ma być opoką, a on w klubie nią nie jest. W reprezentacji czasami potwierdza moje słowa dziwnymi interwencjami. Chociażby niepotrzebne wyjście z bramki przy samobóju Glika. &quot;To są te detale&quot; jak mawia pan Hajto. Jednak jestem prawie pewien, że Nawałka postawi na Fabiana i oby zagrał dobrze. Ma do niego jakąś sympatię.. No nieważne, a co do meczu:
Rumuni pokazali dobry futbol w ostatnich meczach z Armenią i Czarnogórą. Armenię totalnie deklasując (co prawda dostała czerwoną kartkę, ale jak widzieliśmy w meczu Polska-Armenia, nie każdy umie wykorzystać przewagę zawodnika....), a z Czarnogórą niefortunnie tracąc bramkę po kontrze i nie trafiając karnego w ostatnich sekundach meczu - remisując. Grają ostro, stanowczo i konsekwentnie, a my mamy problem w takich meczach z solidnym przeciwnikiem. Nie można powiedzieć, że są podobni do Duńczyków, bo ci nie wiedzieli czego chcą, jak dostali w plecy. Rumuni stawiali opór nawet wicemistrzom Europy praktycznie wygrywając do ostatniej minuty, w dodatku wyglądając dobrze piłkarsko. Mam dwie propozycje co do tego meczu. Wydaje mi się, że będzie sporo walki, a nasz ŚPD Grzesiek nei jest w dobrej formie. Brak mu ogrania i widać było sporo niepewnych zagrań. Pobawię się w typowanie kartek i jedną z nich przypisałbym właśnie jemu. Poza tym widzę bardzo trudny mecz, patrząc po tym, co prezentowaliśmy do tej pory z Kazachami i Armenią. Niestety. Dodatkowo liczę na szachy i bezbramkowy remis do połowy. Generalnie spotkanie nie zapowiada się overowo.

Unibet
Grzesiek Krychowiak dostanie kartkę @3.60 ⛔
Rumunia lub remis @1.53⛔
1 połowa remis @1.93 ⛔
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Rumunia - Polska typ: Polska powyżej 1,5 gola w meczu @2,75 Bet365
Jak dla mnie to faworytem tego meczu jest nasza reprezentacja. Przewaga Rumunii to gra u siebie, ale więcej sportowych argumentów jest po naszej stronie. Fakt, że zagraliśmy fatalnie z Armenią, ale wiadomo jakie były okoliczności tamtego meczu... Mimo to i tak wygraliśmy, więc szczęście również nam sprzyja, a to też jest ważne. Nawet bez Milika mamy ogromną moc z przodu, na czele z Lewandowskim. Rumunia niby nie traci wielu bramek, ale nasza ekipa powinna im popsuć statystyki. Dodatkowo nasi będą zmobilizowani, żeby zmyć plamę po tym meczu z Armenią. Mamy lepszą reprezentację od Rumunii i powinniśmy to pokazać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Trener Rumunów zapowiedział, iż pokona nas naszą własną bronią, czyli kontratakiem. Nie mamy się co spodziewać, iż Rumuni będą atakować nas pressingiem, będą spokojnie czekać na ataki naszych na swojej połowie. Nie sądzę by ta zapowiedź ich trenera była zasłoną dymną, każdy wie że atak pozycyjny u nas kuleje. No właśnie. Co wykombinuje Nawałka przy mało grającym Krychowiaku i jeszcze niestabilnym Zielińskim? Sądzę, że dobrym typem na to spotkanie będzie 0-0 do przerwy 2,37. Mimo to wierzę, że wywieziemy zwycięstwo po ciężkim meczu. Drużyna chce na pewno się zrehabilitować za ostatnie afery, o czym wyżej wspominaliście. Dodajmy do tego, że tego dnia jest święto narodowe i sądzę, że ambicje wezmą tutaj górę i Polska wzniesie się na wyżyny. Dlatego dobrym typem jest też X/2 za 5,50! Myślę, że warte grania.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ktoś tu wcześniej zauważył, że Polska ma problem z wygrywaniem na wyjazdach. Moja pierwsza myśl – co za bzdury. Ale potem przejrzałem nasze wyniki na wyjazdach za kadencji Nawałki:

Eliminacje EURO:
Gibraltar – wygrana 7:0
Gruzja – wygrana 4:0
Irlandia – remis 1:1
Niemcy – porażka 1:3
Szkocja – remis 2:2

Turniej finałowy:
Irlandia Północna – wygrana 1:0
Niemcy – remis 0:0
Ukraina – wygrana 1:0
Szwajcaria – remis 1:1
Portugalia – remis 1:1

Eliminacje
Kazachstan – remis 2:2

Łącznie 11 meczów: 4-6-1

Za Nawałki na wyjazdach raczej nie przegrywamy, ale o wygrane też ciężko, na 6 meczów wyjazdowych wygrane tylko w Gruzji i w Portugalii z Gibraltarem. Na wyniki na turnieju finałowym patrzę trochę inaczej bo to były mecze na gruncie neutralnym (w sumie mecz z Gibraltarem też). Dlaczego więc nagle przełamanie miałoby nastąpić właśnie w Bukareszcie? Zespół jest osłabiony brakiem Milika, właściwie został zmuszony do zmiany taktyki (nie mamy drugiego takiego piłkarza w kadrze). Krychowiak, który był jedną z kluczowych postaci w poprzednich eliminacjach i turnieju we Francji, po przenosinach do Paryża stracił formę i gra właściwie tylko dlatego że nie ma nikogo kto mógłby go zastąpić. Pazdan też dopiero wraca po kontuzjach, przez które stracił prawie cały dotychczasowy sezon. Na skrzydłach chimeryczny Grosicki, który umie zagrać mecz fenomenalny, żeby kolejny zagrać beznadziejnie i Błaszczykowski który zawsze w kadrze gra lepiej niż w klubie.

Rumunia jest chyba trochę niedoceniana – w eliminacjach EURO 2016 na
własnym boisku nie przegrali (2-3-0). Oczywiście grupy nie mieli zbyt mocnej, ale Polacy europejską potęgą na poziomie Niemiec, Włoch, Francji też nie są. W bieżących eliminacjach, grając w roli gospodarza także podzielili się punktami.

Generalnie ten mecz pachnie mi jakimś bramkowym remisem, np. 1:1. Polacy mają problemy na wyjazdach, są nieco osłabieni, a Rumunia też raczej u siebie nie przegrywa

Remis @ 3,10 ⛔
DW 1:1 @ 6,00
(delikatniej) ⛔
Bwin
 
E 0

emcowy

Użytkownik
Polska bez gola w tym meczu? Wolne żarty. Ostatni raz NIE STRZELILIŚMY bramki w meczu eliminacyjnym do turnieju... jeszcze za kadencji Fornalika, z Anglią, 15.10.2013. 3 lata temu. To, że Polska bramki strzela, wie każdy na świecie - nazwisko Lewandowski robi swoje. Niestety, jeśli chodzi o czyste konta, nie jest już tak miło i przyjemnie. Ostatni raz udało nam się je zachować w meczu eliminacyjnym z Gruzją u siebie, a na wyjeździe... też z Gruzją, 7 miesięcy wcześniej. Wiadomo, że w ostatnich meczach zabrakło Pazdana, ale mimo wszystko, nawet z nim, my sobie coś wpakujemy na pewno. Tyle o nas. Rumuni? Grają u siebie, dzięki zwycięstwu nas wyprzedzają, jak mogą o nie nie powalczyć? Może i ich trener twierdzi że się nas boi, ale to raczej tylko kurtuazyjne gadanie. Oni tu muszą grać o 3 punkty i doskonale o tym wiedzą, bo w Warszawie będzie im nieco trudniej, a 0 punktów z Polską chyba skreśli ich szanse na awans. Dla nas to chyba lepiej, że się otworzą, prawda?
W każdym razie - myślę, że bierzemy ten mecz.
bet365:
Polska &amp; over 2,5 @5 2/10
over 2,5 &amp; BTTS @2,87 3/10
Polska AH0 @1,825 3/10
Lewandowski 2 lub więcej @6,5 1/10
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Typ: Lewandowski strzeli pierwszego gola w meczu
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ na to, że Robert Lewandowski strzeli gola w meczu jest wielce prawdopodobny, jednak warto zaryzykować również, że to właśnie ten piłkarz zdobędzie pierwszego gola w meczu.
Po meczu z Kazachstanem gra Polaków nie napawała optymizmem - mimo prowadzenia nie potrafiliśmy utrzymać wyniku, brak koncentracji spowodował taki, a nie inny rezultat. Mimo wszystko za każdym razem to kapitan ciągnął drużynę do przodu, Robert jest aktywny w każdym aspekcie, nawet w roli defensora jeśli zajdzie taka potrzeba.
Ostatnie spotkania w Bayernie pokazały, że Lewy wrócił do formy, jest w gazie i po prostu wykorzystuje to, co się nadarzy. Mam nadzieję, że podobnie będzie w meczu z Rumunami, choć jak wiemy, grają oni bardzo dobrze w defensywie. Nie sądzę, aby Polacy rzucili się do panicznego ataku od pierwszego gwizdka sędziego, jednak wiele piłek będzie trafiało głównie do Roberta, który już będzie wiedział co z nimi zrobić.
Podepnę się tutaj pod słowa kolegi wyżej - ostatnia afera z udziałem piłkarzy powinna wpłynąć na nich motywująco - wielu z nich ma coś do udowodnienia przede wszystkim trenerowi, jak również kibicom, więc miejmy nadzieję, że pokażą się z jak najlepszej strony.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dziwi mnie ten huraoptymizm, że mamy wygrywać z wszystkimi jakbyśmy byli narodową Barceloną.Rumunia to bardzo solidna ekipa z wypracowaną marką, mają także swoje potknięcia no ale My także je mamy, chociaż mamy akurat więcej szczęścia.Motywacji na to spotkanie im nie braknie, też grają o awans, wiedzą o co My gramy a dla nich kolejnym krokiem jest właśnie pozbawienie nas punktów.
Rumunia u siebie postawi wymagające warunki, mają specyficzny styl gry pod prostą solidną piłkę, często underują u siebie.Po ciężkiej przeprawie stawiałbym jakiś under ze wskazaniem na gospodarzy.
W meczu powinno być dużo szachów, utrudniony dostęp do bramek i prób długich podań, przy dostępnych statystykach na to spotkanie chętnie bym zagrał na over spalonych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
W 353

walejakos

Użytkownik
Polecam grac czysto na Polaków moim zdaniem kurs na Polske jest bardzo przesadzony bo az 2.40 , mamy teraz dobrze grajaca reprezentacje i zawodnikow ktorzy graja w bardzo dobrych klubach licze ze w tym meczu Teodorczyk dostanie swoja szanse i przełamie sie wreszcie , mysle ze to bedzie mecz przełomowy Teodorczyka i Polacy wygraja bez problemu ten mecz , dla mniej odważnych polecam rownież typ Polska wygra 1 lub 2 połowę po kursie 1.85 @ Bet365
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Polecam grac czysto na Polaków moim zdaniem kurs na Polske jest bardzo przesadzony bo az 2.40 , mamy teraz dobrze grajaca reprezentacje i zawodnikow ktorzy graja w bardzo dobrych klubach licze ze w tym meczu Teodorczyk dostanie swoja szanse i przełamie sie wreszcie , mysle ze to bedzie mecz przełomowy Teodorczyka i Polacy wygraja bez problemu ten mecz , dla mniej odważnych polecam rownież typ Polska wygra 1 lub 2 połowę po kursie 1.85 @ Bet365

Boże, co za bzdury. Jak dobrze gra ta reprezentacja miałeś okazję zobaczyć w meczu z Armenią. To, że nie przegraliśmy tego meczu to była fura szczęścia. Obrona gra tragicznie. Samą &quot;gwiazdą&quot; w ataku nie wygra się meczu. Dowód tego miałeś niedawno w spotkaniu Realu z poległą. W Realu atak kosmiczny a w obronie rezerwy albo wracający po kontuzji. I skończyło się tak jak się skończyło. Nasza obrona wygląda solidnie ale tylko na papierze. Taki Kazachstan potrafił ich docisnąć tak, że żal było patrzeć. Krychowiak dno dna. Zieliński w kadrze nie gra nic. I ty proponujesz grać czysty win na Polaków. Gratuluję pojęcia i optymizmu.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Według mnie warto zastanowić się nad typem na over. Kursy zdecydowanie zachęcają. Na podstawie ostatnich meczy eliminacyjnych możemy spodziewać sie otwartej gry Polaków. Zdecydowanie nie idzie nam gra w obronie, co dobitnie pokazały mecze z Kazachstanem i Armenią. Jednak potencjał ofensywny jest bez wątpienia spory. Mimo braku Arka w ataku, ma kto strzelać bramki. Może w końcu odpali Teodorczyk w reprezentacji. Rywali mamy na to idealnych, bowiem trudno szukać znanych nazwisk w obronie Rumunii. Jest to jednak ekipa, która potrafi postawić trudne warunki, co np. pokazali w meczu na Euro z Francją. Tam wcale nie chcieli sie cały czas bronić i doszli do niejednej sytuacji strzeleckiej. Na swoim terenie na pewno nas się nie przestraszą i spróbują wykorzystać nasze mankamenty w obronie. Z Czarnogórą byli o krok od zwycięstwa, zawiódł jednak najlepszy w drużynie Rumunii - Nicolae Stanciu, nie wykorzystując jedenastki. Nie popisali się też w Kazachstanie. Dlatego tez potrzebują teraz punktów na własnym terenie i liczę na to, że nie wyjdą z nastawieniem żeby tylko utrzymać bezbramkowy rezultat. Jezeli nie braknie skuteczności to myślę, że zobaczymy gole po obu stronach. Mecz z Armenią pokazał jak łatwo skontrować Polaków. Pokazał jednak tez nasz charakter, w każdym meczu gramy do końca i podobnie będzie jutro. Liczę na zwycięstwo, ale przy obecnej dyspozycji Krychowiaka na pewno swoje szanse będą mieli Rumuni i myślę, że coś też wykorzystają.

Mój typ:
over 2.5 @ 2.45 sportingbet
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Ja z kolei coraz bardziej myślę nad underem w naszym meczu. Do obrony wraca Pazdan, co powinno przywrócić równowagę i spokój w tyłach. Nie ma Rybusa. Więc po lewo zagra Jędrzejczyk, który w defensywie jest solidniejszy od Rybusa. Krychowiak niestety nie gra, a to od razu odbija się na jego grze, bo to piłkarz, który potrzebuje rytmu meczowego. W ostatnich meczach reprezentacji było to bardzo widoczne. Teraz pytanie, kto zagra za Milika? Moim zdaniem nie będzie to Teodorczyk ale solidnie grający w Serie A Linetty lub wracający do formy Mączyński. Myślę, że Nawałka zwróci większą uwagę na defensywę po ostatnich meczach, gdzie ten aspekt u nas szwankował. Do tego gramy na wyjeździe z najgroźniejszym rywalem w naszej grupie. Kluczem do zwycięstwa będzie dobra gra w obronie. Rumuni również w defensywie potrafią być bardzo skuteczni (jak w wspomnianym wcześniej meczu z Francją).
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Zastanawiam się nad tym meczem. Po większości wypowiedzi w tym temacie widzę spory optymizm. Polska wygra! Pytanie tylko jak wysoko i jak bardzo Lewandowskiemu będzie chciało się strzelać. Natomiast mi osobiście po ostatnich meczach bliżej do szukania remisu. Wprawdzie Rumunia to nie potęga, ale czy my nią jesteśmy? Ostatnie mecze pokazały, że tak uznają nasi piłkarze. A podejście niektórych z nich do Armenii najlepiej o tym świadczy. Rywal nie klęknie przed naszymi piłkarzami z prośbą o jak najniższy wymiar kary.
Prawdopodobny wydaje się być wynik 1:1. Jak sami piszecie, Polacy mają słabsze drugie połowy. Można więc założyć stratę gola. Z kolei pierwsza wychodzi nam bardzo poprawnie. Dlatego popieram BTS i go traktuje jako główny typ na to spotkanie. Cała reszta w nogach i głowach piłkarzy.
Moja propozycja:
obie strzelą (około 2.05)
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Rumunia - Polska
Godzina: 20:45
Typ: 1 - HA 0 (zwrot przy remisie)
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Już w piątkowy wieczór czeka nas powrót do reprezentacyjnej piłki. W dniu obchodów Święta Niepodległości, Polaków czeka ciężka przeprawa. Przeciwnikiem Rumuni, którzy też mają aspiracje do wywalczenia pierwszego miejsca w grupie.

Spoza trzech drużyn, które miały między sobą rozstrzygnąć sprawę awansu, wyrosła nagle czwarta i to ona aktualnie okupuje pozycję lidera. Mowa tu oczywiście o Czarnogórze, która jest niemałą niespodzianką tych eliminacji. Sporym rozczarowaniem z kolei jest na pewno postawa Duńczyków, którzy w trzech meczach ugrali tylko 3 punkty. Jak długo utrzyma się taki stan rzeczy? Dużo zweryfikują mecze bezpośrednie, ale także pojedynki z outsiderami - Kazachstanem i Armenią. W Astanie punkty pogubili już Polacy i Rumuni, Ormianie byli bardzo blisko sprawienia niespodzianki w Warszawie i Kopenhadze, gdzie ostatecznie przegrywali różnicą jednej bramki.
Uważam zatem, że dwumecz z Rumunią wcale nie będzie najważniejszy dla losów tabeli i nawet wpadka w dwóch spotkaniach nie przekreśli szans podopiecznych Nawałki na 1. miejsce w grupie. Wspominam o tym w analizie, gdyż przewiduję tutaj raczej wygraną gospodarzy.

Skłania mnie ku takiemu typowi przynajmniej kilka przesłanek. Jedną z nich jest mało przekonująca postawa Polaków w tych eliminacjach. Pierwszy mecz z Kazachstanem - i już pierwsza wpadka. Zremisować wygrany mecz to na pewno boli, zwłaszcza z takim rywalem jakim jest Kazachstan. Drugi występ także mimo wszystko nie zachwycił. Danię co prawda ograliśmy, ale potrzebny był do tego rzut karny i indywidualny rajd Lewego od połowy boiska, oprócz tego w defensywie kiepsko i mogliśmy to zwycięstwo wypuścić w samej końcówce. Nie będę nawet wspominał o niedawnej potyczce z Armenią, bo do tej pory na myśl o tym występie aż mnie krew zalewa. Oto dorobek Polaków, punktowo okazały, stylowo już mniej. Jak spojrzymy na statystyki meczów wyjazdowych okaże się, że mamy problemy z wygrywaniem takich spotkań z silniejszymi rywalami. Od 2013 roku na obcym terenie potrafiliśmy ograć tylko Gruzję, Gibraltar, Mołdawię i San Marino. Reszta wypraw za granicę to remisy i porażki.

Jak tu zatem być optymistą przed wizytą w Bukareszcie? Nie wiem, ja nie jestem. Rumuni są bardzo dobrze zorganizowaną ekipą, zwłaszcza w defensywie. Wyniki może nie przekonują, ale na pewno trzeba się z nimi liczyć w każdym meczu. W starciu o punkty przegrali w roli gospodarza ostatnio w 2013 roku, i co ciekawe, tylko wtedy stracili więcej niż jednego gola. Ostatni mecz na własnym terenie zagrali w aktualnie trwających eliminacjach i zremisowali wówczas pechowo z Czarnogórą, nie wykorzystując rzutu karnego w doliczonym czasie gry. Oprócz solidnej defensywy, Rumuni posiadają także argumenty w ataku, m.in. duet z Stancu, Chipciu z Anderlechtu, czy strzelający jak natchniony Keseru z Łudogorca. Podrażnieni dwoma remisami gospodarze z pewnością podejdą do tego meczu przeładowani motywacją i postawią bardzo wysoko poprzeczkę reprezentantom Polski.

Sercem oczywiście za Polską, rozumem za Rumunią. Miejmy nadzieję, że zobaczymy kawał dobrego widowiska w Bukareszcie. Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Florin Andone strzeli @ 4,10 Unibet zwrot(nie gra)
Warto pgrac na jakiś wyższy kurs,ja stawiam na środkowego napastnika Rumunii.Szybki,zwinny,umie pograc na granicy spalonego,taka rasowa 10 z hiszpańskich podwórek. Gracz Deportivo La CoruĂąa, tydzień temu wpisał się na listę strzelców w meczu z Granada.Rumuni 2pkty za Polska,u siebie powalczą o dobry wynik.
Pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom