>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ruch Poparcia Palikota - opinie, dyskusje, uwagi.

aerts 78

aerts

Użytkownik
Jakieś oficjalne dane czy tak sobie gdybasz ? I co to jest lansowanie homoseksualizmu ?
Żadne źródła poza statystyką nie mogą tego zobrazować, ale na chłopski rozum jeżeli na SLD i RPP głosuje w sumie jakieś 25% wyborców, to wydaje mi się, że właśnie tyle osób zgadza się z tymi poglądami(oczywiście te +/-5%).
ha demokracja to ustrój w którym rządzi większość, z poszanowaniem praw mniejszości.
Kolejna fikcja, większość ogranicza mniejszość i widzę to na każdym kroku.
Pewnie większość Polaków &quot;śmieszą&quot; rozwiązania polityczne, społeczne i gospodarcze czy też kulturowe w krajach zachodu. Ale jak przychodzi co do czego to na saksy za chlebem, a potem rozmowy przy wódce dlaczego tam może być ok a u nas
Ja się nigdzie nie wybieram, a co do tego &quot;zacofania&quot; to nie wynika ono z genialności tych na zachodzie, wynika raczej z naszej przeszłości.
Co do tych rozwiązań to jak wszyscy widzimy 100% akceptacja wszystkich kultur owym państwom nie wychodzi na dobre(czyt.Francja,Niemcy,Norwegia Holandia czy też najnowszy przykład Finlandia).
Co do tych społecznych i gospodarczych rozwiązań, kiedyś były zdecydowanie inne i to właśnie wtedy te państwa przeżywały gwałtowny rozwój, teraz natomiast korzystają z tego co wypracowały.
Ja Ci powiem tak, racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
✅
 
picia 13

picia

Użytkownik
jak lewak to wyzwisko to świadczy to raczej o Tobie
Sposób w jaki używasz tego określenia zdecydowanie jest negatywny.
Jesteś świetnym przykładem, ze mając takie poglądy nie można wyjśc zwycięsko z dyskusji, to mi wystarczy.
W dykusji nie chodzi o &#39;zwycięskie&#39; wyjście tylko o wymianę poglądów.
[...] wyłącznie dzięki kretyńskiej ordynacji wyborczej.
W 100% się zgadzam.
Czyli to socjalizm sponsoruje to wszystko? Zaskoczyłeś mnie, bo zawsze myślałem, że to jednak z pracy są opłacane wszystkie składki a nie z decyzji urzędnika.
Są opłacane, ale to ten system to wszystko reguluje - tylko o to mi chodziło ;)
I tak przy okazji. Jeśli już mówimy o dyskusji to widzę różnicę pomiędzy wymianą zdań z użytkownikami: Fabik10 i Aerts.
Aerts pisze rzeczowo przedstawiając jakieś konkretne fakty - potrafi zaprezentować różnicę poglądów.
Fabik10 uważa się za wielkiego pogromcę (co zresztą widać w Jego stopce: &quot;Tępię lewactwo i z głupoty szydzę !&quot;), jednak o tym nie Jemu oceniać.
 
S 4

sokolpl

Użytkownik
Palikot nie obiecał legalizacji marihuany, pokażcie mi fragment gdzie tak mówi. Chodziło tylko o brak sankcji za posiadanie małej ilości, tak jak to było jeszcze kilka lat temu rozwiązane. W tej chwili za nabitą lufkę grozi do trzech lat więzienia. Pomniejszając fakt że mnie to zupełnie nie interesuje to jednak program RPP przeczytałem.)
To dlaczego na marszu wyzwolenia konopi skandował: sadzić, palić, zalegalizować ? Mówisz, że za posiadanie małej ilości grozi do 3 lat, za odpalenie racy na stadionie grozi do 5...Wracając po raz ostatni do tematu krzyża, przecież logiczne jest, że to mu się nie uda, a tego typu próby mógłby wykonywać, gdyby wygrał wybory i miał większość w Sejmie, bo w tym momencie wprowadza tylko niepotrzebny chaos i zyskuje jakiś tam kapitał wyborczy nic poza tym.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Palikot nie obiecał legalizacji marihuany, pokażcie mi fragment gdzie tak mówi.
Liberalizacja miękkich narkotyków
W każdym społeczeństwie, także naszym, jest jakaś grupa osób, które potrzebują
pomocy emocjonalnej w formie różnych używek. Nie zmieniają tego żadne zakazy. Warto zatem objąć te grupę specjalną opieką. Ponieważ miękkie narkotyki są mniej uzależniające niż alkohol czy dopalacze i nikotyna, ich legalizacja pozwoli zmniejszyć skutki toksycznego zatruwania się oraz rozwinąć programy społeczne oferując tym osobom pomoc emocjonalną innego rodzaju. Udawanie, że tego problemu nie ma, gdy wprowadza się kary więzienia i zamyka sklepy z dopalaczami, to polityka całkowitej nieodpowiedzialności społecznej
No, ale ten ich program jest tak ogólny, że nie wiadomo o co cho.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
No, ale ten ich program jest tak ogólny, że nie wiadomo o co cho.
No racja teraz też znalazłem kilka miejsc gdzie jest powiedziane legalizacja ... Mogli by raz a stanowczo zadeklarować co tak właściwie chcą w tej materii zmienić. Akurat w tym punkcie zbytnio się z RPP nie zgadzam.
Zresztą już dawno porzuciłem takie podejście jakieś propartyjne. Jak każdy mam jakiś swój światopogląd i zdanie na różne tematy, jeśli pomysł PiS czy PO uznam za dobry to będę go popierał. Wyznawcy jedynej słusznej opcji (zadeklarowani fanatycy tej czy innej opcji politycznej) mają z tym problem. Ja na wybory poszedłem popierająckonkretne proponowane rozwiązania, nie wszystkie bo w każdej partii znajdę rzeczy z którymi totalnie się nie utożsamiam. Polityka to bagno.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Jeszcze do krzyża wróce. Z bloga Palikota A.D. 09.12.2009:
Wielu komentatorów tego bloga dopytuje o mój stosunek do uchwały w sprawie krzyży. Dlatego poruszam ten temat raz jeszcze. Nie brałem udziału w glosowaniu nad uchwałą sejmową, gdyż nie dojechałem na czas z Lublina. Głosowałbym przeciw. Jednak nie przeszkadzają mi krzyże w szkołach czy innych miejscach publicznych. Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym. Jeśli komuś przeszkadza symbol religijny niech odczytuje to w sposób narodowy właśnie. Kościół w Polsce był zawsze bowiem po stronie ludu i po stronie polskości. Dlatego – inaczej niż w Hiszpanii – nie można bezmyślnie walczyć z krzyżem. Są jednak sytuacje gdzie zdecydowana większość jest innego zdania i w tych miejscach powinno dojść do zmiany. Krzyż nie powinien dzielić Polaków.
Chyba komentarz niepotrzebny ;)
// to nie temat o Kaczorze.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
- Jeżeli w 2011 roku wyborów nie wygramy, to ja pozostawię miejsce innym, pewnie młodszym, oni dalej będą to prowadzili - w 2008 roku zapowiadał lider Prawa i Sprawiedliwości, a jednocześnie wyrażał graniczące z pewnością przekonanie, iż tę wyborczą batalię wygra.
Chyba komentarz niepotrzebny ;)
// nie będę specjalnie zakładał tematu o pisie,a sens postu ten sam
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie ten sam sens. Takie &quot;zapowiedzi&quot; jak ta Kaczyńskiego to typowa PR-owa gra, którą stosują ludzie w każdej branży (sportowcy, politycy, aktorzy, muzycy), Kaczor chciał bodajze zmotywować swój elektorat. Palikot przedstawił na blogu swój światopogląd który dziwnie już nie zbiega się z tym co sądzi teraz, bo akurat antyklerykalizm jest modny. Dla mnie to nie jest to samo. O &quot;tak mi dopomóż Bóg&quot; nawet nie ma co pisać.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Piszesz o zabiegach PRowych,a przecież Palikot będąc w PO siłą rzeczy musiał przedstawiać podobne stanowisko co reszta partii,bo w tym czasie jeszcze nie pokazywał,że chce z niej wystąpić.A teraz po prostu obrał za target ludzi młodych,którzy też domagają się wyraźnego rozdziału państwa od kościoła.Generalnie to nie wiem o co to całe oburzenie.Mało to polityków z dnia na dzień zmienia swoje deklaracje,po to tylko,żeby zdobyć większe poparcie?To się Palikota uczepiliście,którego program nie składa się tylko ze &quot;zdejmowania&quot; krzyży...
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Piszesz o zabiegach PRowych,a przecież Palikot będąc w PO siłą rzeczy musiał przedstawiać podobne stanowisko co reszta partii,bo w tym czasie jeszcze nie pokazywał,że chce z niej wystąpić.A teraz po prostu obrał za target ludzi młodych,którzy też domagają się wyraźnego rozdziału państwa od kościoła.
Genialne, cała kwintesencja polityki Palikota w kilku prostych zdaniach:grin:
 
T 828

the_longer

Użytkownik
Chyba komentarz niepotrzebny ;)

// nie będę specjalnie zakładał tematu o pisie,a sens postu ten sam
Czyli widać Palikot to chorągiewka zmienia swoje poglądy jak mu wiatr zawieje. Niby to Kaczyński zawsze kłamał a Palikot święta krowa...

Uch... aż mi było niedobrze jak popytałem się znajomych ze studiów na kogo głosowali słysząc że większość za Palikotem lecąc na tą marihuanę i totalną demoralizację.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Szkoda tylko, że Palikot bedąc tyle lat w sejmie, a jednocześnie bedąc jednym z ważniejszych ludzi partii rządzącej zrobił BARDZO NIEWIELE by cokolwiek uprościć w biurokracji, bo ta komisja którą przewodził to jedna wielka farsa przecież.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Szkoda tylko, że Palikot bedąc tyle lat w sejmie, a jednocześnie bedąc jednym z ważniejszych ludzi partii rządzącej zrobił BARDZO NIEWIELE by cokolwiek uprościć w biurokracji, bo ta komisja którą przewodził to jedna wielka farsa przecież.
Przecież sam mówił,że jego komisja opracowała ponad 150 projektów,z czego ponad połowa(i to jeszcze tych ważniejszych) nie została nawet poddana głosowaniu,więc jak można w ogóle dywagować nad efektywnością jego działań?
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Wielki fanatyku niezrównoważonego Korwina przeczytaj sobie chociażby http://www.ruchpoparciapalikota.pl/s...Cniejsza_0.pdf a nie skupiaj się na jakichś pierdołach. E:A kto głosował na Palikota tylko dlatego,że obiecał im legalizację marihuany jest totalnym idiotą.
Kupiłbyś nawet piasek na pustyni, jeżeli sprzedawałby Palikot.
Nie dziwię się tak nerwowej reakcji obronnej, wszak wiarygodność owego mesjasza lewicy po raz setny została podważona.Naprawdę musiało zaboleć bo skamlesz jak głodny szczeniak.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Kupiłbyś nawet piasek na pustyni, jeżeli sprzedawałby Palikot.
Nie dziwię się tak nerwowej reakcji obronnej, wszak wiarygodność owego mesjasza lewicy po raz setny została podważona.Naprawdę musiało zaboleć bo skamlesz jak głodny szczeniak.
Weź się nie ośmieszaj prosty człowieczku.Gdzie tu masz jakąś nerwową reakcję?Żal ci dupę ściska,że twój mesjasz nie wszedł do rządu po raz pięćsetny(hmmm,może to jednak jego wina,że ludzie mają go za psychola?) i teraz wszędzie szukasz powodów porażki.
E:mad:down: cóż za riposta...niech ktoś pousuwa te posty,bo nic nie wnoszą do tematu.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Weź się nie ośmieszaj prosty człowieczku.Gdzie tu masz jakąś nerwową reakcję?Żal ci dupę ściska,że twój mesjasz nie wszedł do rządu po raz pięćsetny(hmmm,może to jednak jego wina,że ludzie mają go za psychola?) i teraz wszędzie szukasz powodów porażki.
Jest ci źle? Nie powiem ci: hej, uśmiechnij się, daj spokój, nie warto płakać. Płacz ile chcesz, pomyśl tylko, czy warto.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
E:A kto głosował na Palikota tylko dlatego,że obiecał im legalizację marihuany jest totalnym idiotą.
Podzielam Twoje zdanie, ale nie o tym chciałem, ale Twoja wypowiedź poniekąd ma się do linku poniższego ;).
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/2120/okregi-wyborcze-gdzie-palikot-otrzymal-najwyzsze-poparcie
W zakładach odosobnienia Palikot ewidentnie jest hegemonem.
Panowie, sam się nad tym zastanawiałem, ale może ktoś z Was to zrobi, mianowicie widziałem, że wątek kościoła/religii/wiary się w tym temacie, a jest on na tyle ciekawy, ze warto aby ktoś założył temat bo można poznać różne opinie.Zachęcam.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie ma nudy.
Roman Kotliński miał zostać pozyskany jako TW „Janusz”. Podpisał zobowiązanie. Nie przyznał się do tego w oświadczeniu lustracyjnym
Roman Kotliński, lider listy Ruchu Palikota w Łodzi, który zdobył właśnie mandat poselski, nie ujawnił w oświadczeniu lustracyjnym, że w 1989 r. podpisał zobowiązanie dla Służby Bezpieczeństwa. Z SB spotykał się jako młody kleryk Wyższego Seminarium Duchownego (WSD) we Włocławku. Został zarejestrowany jako tajny współpracownik o pseudonimie Janusz.
http://www.rp.pl/artykul/600153,733226-Kotlinski-z-Ruchu-Palikota-w-rejestrach-SB.html?p=1
Gmyz dobra robota, nie pierwszy raz.
 
Do góry Bottom