>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozpiski Systemów - 2 z 5, 3 z 5, 4 z 6, trixie, patent... itd

M 0

micha

Użytkownik
System: 2z3
Stawka: 2zł
Wygrana: 14.70 zł
Łączna Stawka: 6 zł
bez pewnniakow

czyli jak trafie wszystkie 3 mecze to otrzymam te 14,7zl?? a jak nie trafie zadnego to porazka?? no a jak trafie 1 ??
 
V 0

vincent

Użytkownik
Z tego co ja sie orientuje to cennik jest rozny w zaleznosci od buka. Czasem wynosi to 1zl za jedna pozycje (czyli jak gramy 3z5 [10 kombinacji] to stawke mamy 1zl, ale wartosc kuponu wynosi 10zl) a w niektorych bukach jest tak ze mam przykladowo minimum 2zl + 80gr za kazda kombinacje (kwoty podalem zupelnie przypadkowe).

Jesli ktos chce, to mam napisany przeze mnie w excelu programik ktory oblicza nam mozliwosc wygranej w zaleznosci od tego jakie zdarzenia nam weszly (jednak program obsluguje tylko systemy proste jak 2z3, 2z4, 2z5... 2z10, 3z4, 3z5...3z10...9z10), wiec nie ma mozliwosci gry blokowej (jak przy systemach 11, 26 itd).
Poza tym program obsluguje tylko zdarzenia typu &quot;kto wygra mecz&quot;, wiec nie obsluguje zdarzen gdzie obstawiamy dokladny wynik meczu, czy ilosc setow, bramek itp.
Jak widac program jest dosc ograniczony, jednak w excelu trudno cos lepszego napisac. Jednak jesli uwazacie ze wam sie przyda, to chetnie sie nim podziele.
Chetnych zapraszam do mnie na gg 4787616, gdy bedzie pisac, to odrazu w jednej wiadomosci piszcze o co chodzi, bo na wiadomosci &quot;czesc&quot; nie odpisuje.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
ale mi chodzi oto ze np. za system 6z8 trzeba zapłacić 16 zł a za system 4z8 ile trzeba zapłacić
tak jak ci napisałem wyżej za system 4z8 przy stawce na rząd 4 zł zapłacisz 280zł

za system 6z8 przy stawce 4 zł płacisz stawkę całkowita 112

za system 6z 8 zapłacisz 16 zł ale przy stawce 0,57 zł na rząd i wtedy wyjdzie ci dokładnie 15,96zł za kupon

4z8 to jest 70 rzędów i to mnożysz przez stawkę na rząd czyli np. 70*4=280zł

6z8 to jest 28 rzędów i jw. np 28*4=112zł
 
Z 0

zwykly-expert

Użytkownik
Proszę was pomoc.Czy ktoś łaskawy mógłby mi opisać całkowicie system 2 z 4 jak mam to na kartce rozpisać co mam mówić do babki która puszcza kupony i ile kosztuje wyżej wymieniony system.Pozdrawiam i czekam na pomocna dłoń.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Przykłądowe mecze :
spotkanie A SV Darmstadt 98 - VFL Bochum typ 2 , 1.50
spotkanie B SM Caen - FC Stade Rennes typ X , 2.90
spotkanie C Olympique Marseille - Aris Thessaloniki typ 1 , 1.70
spotkanie D Olympiakos Pireus - MKE Ankaragücü typ 1 , 1.55

System 2/4,czyli musza Ci siasc 2 mecze z tych powyzej.

Na kartce piszesz
A (nr spotkania) typ
B (nr spotkania) typ
C (nr spotkania) typ
D (nr spotkania) typ

I mowisz system 2/4
Mozesz dodac jeszcze pewniaki(dopisujesz jeszcze P (nr spotkania) typ)
System ma 6 rzędów i to mnożysz przez stawke,np 2 zł na rząd czyli wychodzi 12 zł.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Jak nie chcesz to nie musisz dodawac.
Podwyższają one kurs w każdym rzędzie,czyli mnożone są przez kursy z bloków.No niestety jak nie wejdą to kupon idzie,ale przeważnie sie stawia niskie kursy po 1.2 itp.
 
edge 0

edge

Użytkownik
Witam!

Jeśli będę chciał rozpisać np. 2 z 5, to mogę zrobić tak, że do KAŻDEGO z pięciu bloków wrzucam po np. 5 spotkań? I wtedy jeśli nie wejdą 2 bloki, wygrywam iloczyn tych pozostałych trzech bloków, tak?
Czyli kupon wyglądał by tak:
A
kilka spotkań
B
-//-
C
-//-
D
-//-
E
-//-
Głównie chodzi mi o to czy do każdego bloku można wrzucić więcej niż dwa spotkania.

Pozdrawiam.
 
S 0

sevrond

Użytkownik
Sorki, ale jestem zielony w tym temacie
mianowice:
4 z 5
ABCD
ABCE
ABDE
ACDE
BCDE w sumie 5 kuponów po 4 spotkania na każdym
tzn. musze postawic az 5 kuponowpo 4 spotkania na kazdym ?
i o co chodzi z tymi ABCDE... zwykle grajac systemem 4z5 w totomixie na jednym kuponie pisałem 5 meczy i wszystkie były oznaczoe literka &quot;a&quot; o co chodzi z tymi literkami,blokami otp.
proszeo pomoc
 
marko_k2 0

marko_k2

Użytkownik
Czy moze mi ktos powiedziec w takim razie jakim systemem najlepiej grac i na jakie kursy stawiac najlepiej na poszczegolnych systemach?
Aha jeszcze jedno.Dajmy na to ze jest sobie taki system 3 z 5, stawka 2 zl.W tym systemie kombinaji wychodzi 10 czyli laczna kwota ktora postawie u bukmachera jest rowna 20 zl. Na kalkulatorze systemow totomixa wychodzi mi min wygrana= 40,20zl, max wygrana= 494 zl. I teraz moje wazne pytanie;D Czy te 40,20 zl wygram gdy wpadnie mi jedna z kombinacji a 494 jak wpadna wszystkie? Innymi slowy czy wystarczy trafic jedna kombinacje z 10 zeby odebrac minimalna wygrana? Pozdrawiam
 
M 1

maki

Użytkownik
nie, stawiasz jeden kupon
jesli chodzi o literki to hm masz cos takiego dla przykladu
4z5
A legia:wisla 1 &lt;-- to jest jeden blok, moze tu byc wiecej meczy, nie tylko jeden ale to juz jak uwazasz
B groclin:cracovia 2 &lt;--- to jest drugi blok, jw
C lech:korona 1 &lt;-- trzeci blok, jw
D polonia:jagielonia 1 &lt;--- czwarty blok, jw
E zaglebie:belchatow x &lt;--- piaty blok, jw
na kazdym kuponie masz spis wszytskich blokow we wszytskich mozliwych formacjach
ABCD
ABCE
ABDE
ACDE
BCDE
itd
Jak wejda Ci bloki A C D E to wygrales sume ktora masz tam ponizej napisana przy takim zestawieniu blokow
 
P 0

pilkarzysta

Użytkownik
Witam

Chciałbym zagrtać takim systemem w profesjonalu..

4 z 8

i teraz kilka pytań:

1. stawka 3 zł to ile zapłacę za kupon razem?
2. jeśli wejdą min 4 spotkania to wygrana liczona jest z kursów tych 4 spotkań razy stawkę (3zł)?
3. jeżeli wejdą np 6, to liczę z tych kursów 6 spotkań ktore weszły razy stawkę (3zł)?

jakie są minimalne stawki?
 
Do góry Bottom