>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozpiski Systemów - 2 z 5, 3 z 5, 4 z 6, trixie, patent... itd

hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
czyli tak np do bloku A daje mecze
1 Charlton - Fulham 1 1.75
1054 Arsenal - Manch.City 1 1.45
do bloku B
1057 Manch.Utd. - Tottenham 1 1.50
1514 Newcastle - Sunderland 1 1.65
i do bloku C
1515 Bolton - West Bromwich 1 1.60
1517 Everton - Chelsea 2 1.45

Nie to w tym przypadku masz 3 bloki czyli mzoesz zagrac jedynie system 2 z 3
 
K 0

klapciu

Użytkownik
czyli tak np do bloku A daje mecze
1 Charlton - Fulham 1 1.75
1054 Arsenal - Manch.City 1 1.45
do bloku B
1057 Manch.Utd. - Tottenham 1 1.50
1514 Newcastle - Sunderland 1 1.65
i do bloku C
1515 Bolton - West Bromwich 1 1.60
1517 Everton - Chelsea 2 1.45

Nie to w tym przypadku masz 3 bloki czyli mzoesz zagrac jedynie system 2 z 3
czyli w tym wpadku moze mi nie siasc tylko jeden blok tak?czy tylko jeden mecz?
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
czyli w tym wpadku moze mi nie siasc tylko jeden blok tak?czy tylko jeden mecz?

Umoczeni ejednego blocku jest rownoznaczne z umoczeniem jednego meczu ???? Ale mzoe byc tak ze umoczysz 2 mecze z jednego bloku ale tez wygrasz ???? bo 2 pozostale ci wejda
 
N 0

narook

Użytkownik
No ale jak np. mam sześć meczy ligi angielskiej:

1. 1053 Blackburn - Birmingham 1.90 3.20 3.50 1.19 1.67 typ 1
2. 1054 Arsenal - Manch.City 1.45 3.60 6.10 1.05 2.26 typ 1
3. 1514 Newcastle - Sunderland 1.65 3.20 4.70 1.10 1.90 typ 1
4. 1515 Bolton - West Bromwich 1.65 3.20 4.70 1.10 1.90 typ 1
5. 1516 West Ham - M&#39;Brough 2.25 3.05 2.65 1.29 1.42 typ 1
6. 1517 Everton - Chelsea 6.50 3.75 1.40 2.38 1.05 typ 2

i chce to póścić sysytemem 4 z 6 przy czym jeden blok stanowi jeden mecz.

Moja stawka wynosi 2 zł. I teraz:

1) Ile bede musiał wpłacić kasy ogólnie?
2) Jaka bedzie moja wygrana w przypadku trafienia czterech meczy? A jaka w przypadku trafienie pięciu lub sześciu meczy?
3) Jak powinna wyglądac ta karteczka którą daje kasjerce w kasie?
4) Czy powinienem powiedziec (w kasie) po prostu że:&quot;Chce póścić systemem 4 z 6 gdzie jeden blok to jeden mecz&quot;, czy jakos inaczej?

Sorki za tak denne pytania ale ja nie mam pojęcia o tym systemie.

Jeśli można to poprosze o bardzo dokładne odpowiedzi.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
1) Ile bede musiał wpłacić kasy ogólnie?
chyba 6zł


2) Jaka bedzie moja wygrana w przypadku trafienia czterech meczy? A jaka w przypadku trafienie pięciu lub sześciu meczy?
oblicz sobie sam kursy trafione razy stawka kuponu a nastepnie podzielic przez kursy nietrafione :]


3) Jak powinna wyglądac ta karteczka którą daje kasjerce w kasie?
tak jak wyzej i tylko mowiesz 4 z 6


4) Czy powinienem powiedziec (w kasie) po prostu że:&quot;Chce póścić systemem 4 z 6 gdzie jeden blok to jeden mecz&quot;, czy jakos inaczej?
Tak
 
K 0

klapciu

Użytkownik
jezeli gram systemem i obstawiam pewniaki to w jaki sposób pewniak podwyzsza wygrana?czy to sie mnozy tylko przez kurs pewniaka czy to jest jakas inna zasada?
 
S 0

sceptic

Użytkownik
Mam pytanko jak gram system 6/8 i to place za 8 kuponow a jezeli wszytskie mecze mi wejda to dostaje wygrana za 8 kuponow czy za jeden? Bo rozumiem ze przy 2 meczach w plecy moge trawic max 1 kupon a jaka jest sytulacja przy 7 meczach trawionych gdzie gralem systemem 6/8 ? tez tylko max 1 kupon?
 
S 0

sceptic

Użytkownik
blokiem A moze byc 6 spotkan ale warunek poprawnosci tekiego bloku jest to ze wszyteji 6 musza zostac trafione i takich blokw moze byc kilka
no to jak musze trafic wszystkie to po co mi wtedy te mozilwe 2 bledy? w systemie 4 z 6
po to ze blok skladajacy sie z 2 spotkan daje ci wieksza wygrana niz z jednego ???? ( nie mwoiac juz o szesciiu)
Ktos sie orjetuje czy na expekt mozna grac blokowo? bo widze ze to interesujacy system jest ????
 
G 0

guta-gks

Użytkownik
Witam
Nie bardzo wiem o co w tym chodzi,ale mam pytanie:postawilem rozpis 3z5 za lacznom stawke 20zl jak trafie 3 mecze albo 4 to ile wygram??
 
T 0

tomrod

Użytkownik
KONT:


2 z 3 - Jest to system składający sie z 3 zakladow znajdujacych sie w 3 selekcjach.
Conajmniej 2 gry musza zostac poprawnie wytypowane aby mozna bylo odebrac wygrana.
Jestem nowym &quot;graczem&quot;. Mam konto w bet-at-home. Moze mi ktos powiedziec jak tam zrobic ten system 2 z 3
 
beau 1

beau

Forum VIP

Wybierasz 3 zdarzenia jesli chcesz system 2 z 3 a potem zakładke system ,która widać na zamieszczonym zdjęciu.
 
tomekkk 0

tomekkk

Użytkownik
Możecie mi pomóc? No więc zagralem systemem 2/3 prawidłowo dwa mecze mi weszły postawiłem 3 złote a wygralem 2.06 zł coś tutaj nie gra przecież wygrana nie może CHYBA być mniejsza niż stawka? :?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Możecie mi pomóc? No więc zagralem systemem 2/3 prawidłowo dwa mecze mi weszły postawiłem 3 złote a wygralem 2.06 zł coś tutaj nie gra przecież wygrana nie może CHYBA być mniejsza niż stawka? :?
W grach systemowych może być ;) Widocznie miałeś bardzo małe kursy
 
B 0

bobo777

Użytkownik
Możecie mi pomóc? No więc zagralem systemem 2/3 prawidłowo dwa mecze mi weszły postawiłem 3 złote a wygralem 2.06 zł coś tutaj nie gra przecież wygrana nie może CHYBA być mniejsza niż stawka? :?
Własnie tutaj kolega HUBERT nie do końca to wyjasnił, nie wiem czemu... może jest bukmacherem :wink:
Sam sie na to nabrałem, więc spróbuję wytłumaczyc to swoimi słowami, a mianowicie:
Przy zakładach systemowych KLUCZOWYM elementem jest, aby przynajmniej jeden kurs wynosił powyżej 2:1, czyli za dziesięć złotych zgarniasz dwadzieścia. Jeżeli w zakładzie systemowym np. 2/5 stawiasz samych faworytów po kursach rzędu 1,3-1,5 to wystarczy że jeden zakład ci nie wejdzie i już jestes STRATNY. Tzn. na tyle stratny, że z tych 10 złotych odzyskujesz około 6-8,50zł, czyli jestes 1,50-4 w plecy w zalezności od wyników i kursów, zakładając, że weszły ci co najmniej 2 zakłady.
Jeżeli ten kurs 2:1 ci wejdzie, to ZAWSZE wychodzisz na plus, zakładając, że trafiłeś conajmniej 2 spotkania w systemie 2/5
I tu tkwi ten kruczek, na który wszystcy poczatkujący się nabierają.
Jeżeli napisałem cos nie tak, to niech mnie ktos poprawi.
pozdrawiam
 
Do góry Bottom