>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozpiski Systemów - 2 z 5, 3 z 5, 4 z 6, trixie, patent... itd

sawyer 0

sawyer

Użytkownik
Chciałbym spytać o coś apropost tych systemów... Wczoraj zagrałem sobie w to poraz pierwszy w systemie 10/13 za 2,86 przy kursie 3,28. Wpadło mi 10 na 13 i wygrałem zaszczytne 0,03 zł. Czy ktoś mi wyjaśni dlaczego tak sie stało?? Myślałem że to się chociaż zwróci...
 
W 2

wislak

Forum VIP
Chciałbym spytać o coś apropost tych systemów... Wczoraj zagrałem sobie w to poraz pierwszy w systemie 10/13 za 2,86 przy kursie 3,28. Wpadło mi 10 na 13 i wygrałem zaszczytne 0,03 zł. Czy ktoś mi wyjaśni dlaczego tak sie stało?? Myślałem że to się chociaż zwróci...
jest 286 kombinacji w 10 z 13 wiec dales 1 gr na kombinacje. musiales dac jakies mecz po 1.05 bo 10 meczy łaczne AKO wyszlo widocznie koło 3. i masz z 1 gr 3 grosze ????
 
M 0

maju87

Użytkownik
czesc mam pytanie
obstawilem niedwano same remisy na kupoponach
wybralem sobie 18 meczow na remis z czego 12 trafilem ????
na kazdym kuopnie mialem po 7 meczow (kuponow bylo 12 za 5 zl kazdy)
ale gralem akumulowany
zalozmy ze kurs kazdego meczu byl 3.0
i ja trafilem na jednym kuponie 6 na 7 remisow, na 4 innych 5 na 7 a reszte mniej
jesli bym obstawil to systemowo 5/7 to ile bym wygral ??


prosze obliczcie mi to bo ja nieiwme jak to sie robi ????
dzieki z gory
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Z tego co tu wyczytałem to nie wszystkie rozpiski śa tu zamieszczone :p Wcześniej ktoś prosił o Goliatha i Canadiana

Canadian
Canadian (albo Super Yankee) to 26 zakładów zawartych w 5 selekcjach - 10 podwójnych, 10 potrójnych, 5 czwórkowych i 1 piątkowa. Minimum 2 gry muszą być wygrane, aby otrzymać zwrot.

Goliath
Goliath to 247 zakładów zawartych w 8 selekcjach - 28 podwójnych, 56 potrójnych, 70 poczwórnych, 56 piątkowych, 28 szóstkowych, 8 siódemek i 1 ósemka. Minimum 2 gier musi byc wygranych, aby otrzymać zwrot.

Są jeszcze inne udziwnienia sam nimi nie grywam ???? Ale znalazłem opisy ich : ( Jak ktoś wie gdzie można grać nimi to proszę o wypowiedznie się na ten temat ) ????

678/8
Zakład 678/8 to 37 zakładów zawierających się w 8 selekcjach - 28 szóstkowych, 8 siódemkowych i 1 ósemkowy. Minimum 6 zakładów musi zakończyć się sukcesem, aby liczyć na zwrot, lub częściowy zwrot.

5678/8
Zakład 5678/8 to zakład 93 zawierający się w 8 selekcjach - 56 piątkowych, 28 szóstkowych, 8 siódemkowych i 1 ósemkowy. Minimum 5 zakładów musi zakończyć się sukcesem, aby liczyć na zwrot, lub częściowy zwrot.

567/7
Zakład 567/7 to zakład 29 zawierający się w 7 selekcjach - 21 piątkowych, 7 szóstkowych i 1 siódemkowy. Minimum 5 zakładów musi zakończyć się sukcesem, aby liczyć na zwrot, lub częściowy zwrot.

4567/7
Zakład 4567/7 to 64 zakładów zawartych w 7 selekcjach - 35 czwórkowych, 21 piątkowych, 7 szóstkowych i 1 siódemkowy. Minimum 4 zakładów musi zakończyć się sukcesem, aby liczyć na zwrot, lub częściowy zwrot.

Super Heinz
Super Heinz to 120 zakładów zawartych w 7 selekcjach - 21 podwójnych, 35 potrójnych, 35 poczwórnych, 21 piątkowych, 7 szóstkowych 1 siódemka. Minimum 2 gier musi być wygranych, aby otrzymać zwrot.

456/6
Zakład 456/6 składa się z 22 zakładów zawartych w 6 selekcjach - 15 czwórkowych, 6 piątkowych i 1 szóstkowego. Minimum 4 gier musi się zakończyć sukcesem, aby otrzymać zwrot, lub częściowy zwrot.

3456/6
Zakład 3456/6 składa się z 42 zakładów zawartych w 6 selekcjach - 20 potrójnych, 15 czwórkowych, 6 piątkowych i 1 szóstkowego. Minimum 3 zakładów musi się zakończyć sukcesem, aby liczyć na zwrot, lub częściowy zwrot.

345/5
Zakład 345/5 składa się z 16 zakładów zawartych w 5 selekcjach - 10 potrójnych, 5 czwórkowych i 1 piątkowego. Minimum 3 gier musi zakończyć się sukcesem, aby otrzymać zwrot, lub częściowy zwrot

Prosiłbym wyjadaczy o dokładnijeszy opis tych rozpisek, czyli jakie stawki itd. ????
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
2 z 8 - System ten sklada sie z 28 zakladow ktore sa zawarte w 8 selekcjach.
Conajmniej 2 gry musza zostac poprawnie wytypowane aby mozna bylo odebrac wygrana.
Niewiem czy dobrze myśle, ale to moze być coś takiego:

A
900 PSV Eind.-Arsenal X
B
901 Lille-Manch.Utd X
C
902 Real M.-Bayern M. X
D
903 Celtic-AC Milan X
E
904 AS Roma-Lyon X
F
905 Barcel.-Liverpool X
G
906 Inter M.-Valencia X
H
907 FC Porto-Chelsea X

I mam pytanie ile musze zapłacić za taki zakład (najmniej 8 zł. ?) i ile mi musi siąsc żebym wygrał ? Byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś odpowiedział :spokodfhgfh: I jeszcze jak sie oblicza wygraną :mrgreen:
 
W 2

wislak

Forum VIP
zalezy od buka, jak minimalna stawka jest 2 zł to zaplacisz 28*2zł=56zł.
Zeby ci wyszlo na PLUS, to zakladajac ze kursy na remis są 3.00 to musiałbys trafic 4 remisy :/

No ale kursy są zawsze wyzsze troche to 3 mecze w sam raz na minimalny plusik bedą
 
S 0

strateg1

Użytkownik
2 z 8 - System ten sklada sie z 28 zakladow ktore sa zawarte w 8 selekcjach.
Conajmniej 2 gry musza zostac poprawnie wytypowane aby mozna bylo odebrac wygrana.
Niewiem czy dobrze myśle, ale to moze być coś takiego:

A
900 PSV Eind.-Arsenal X
B
901 Lille-Manch.Utd X
C
902 Real M.-Bayern M. X
D
903 Celtic-AC Milan X
E
904 AS Roma-Lyon X
F
905 Barcel.-Liverpool X
G
906 Inter M.-Valencia X
H
907 FC Porto-Chelsea X

I mam pytanie ile musze zapłacić za taki zakład (najmniej 8 zł. ?) i ile mi musi siąsc żebym wygrał ? Byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś odpowiedział :spokodfhgfh: I jeszcze jak sie oblicza wygraną :mrgreen:
=&gt;Witam ! :gool:

Jeżeli wybrałeś sobie system firmowy 2 z 8-miu to masz 28 zakładów rozpisane po 2 spotkania w systemie pełnym ! Typy remisowe czyli wysoki kurs około 3.00.

Jeżeli trafisz tylko 2 remisy to masz trafny jeden zakład a wygrałeś= 3 x 3 = 9 jednostek licząc ako po 1 jednostce. Czyli opłata również po 1 jednostce razem zapłaciłeś 28 jednostek. Teraz chcąc odegrać te 28 jednostek musisz trafić przynajmniej 3 remisy co daje 3 trafne zakłady po 2 spotkania. Tu wychodzisz na zero. (9x3 = 27 jednostek ) Jak trafisz więcej jak 3 spotkania to będzie twój zysk. Np. 4 trafne remisy to 6 trafnych zakładów po 2 spotkania.
5 to 10 zakładów , 6 to 15 zakładów , 7 to 21 zakładów i 8 to 28 zakładów. Wszystko zależy od kursów na jakie obstawiasz. Im mniejszy kurs spotkań to więcej musisz trafić wyników.

Wygraną obliczasz jako Ako za trafne 2 spotkania jako zakład.

Czy to teraz zrozumiałeś ? :siata: :gool:
 
S 0

strateg1

Użytkownik
moze mi ktos rozpisac kupon 2 z 3 za 10 zeta !!???
bardzo bym prosil

Witam !

Jak masz 3 spotkania to rozpisujesz tak:

1-2-3
----------------
rozpis
1+2
1+3
2+3
------------ Tyle, masz 3 zakłady po 2 spotaknia.

A+B
A+C
B+C
----------
To nic innego jak rozpis pełny na 3 kombinacje.
Stawka możesz sam sobie obstawić np. po 3 zeta za zakład = 9 zeta za całość.
pozdr :gool:
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
A mam jeszcze jedno małe pytanko. Jak oblicza sie wygraną jesli by ktoś mógł prosze napisać . Z góry dziękiiiiii :mrgreen:
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Witam !

Jak masz 3 spotkania to rozpisujesz tak:

1-2-3
----------------
rozpis
1+2
1+3
2+3
------------ Tyle, masz 3 zakłady po 2 spotaknia.

A+B
A+C
B+C
----------
To nic innego jak rozpis pełny na 3 kombinacje.
Stawka możesz sam sobie obstawić np. po 3 zeta za zakład = 9 zeta za całość.
pozdr :gool:[/quote]


No więc jesli chce postawic kupon musze to zrobic np. tak ?? :
A MODENA-JUVENTUS 2
B BENFICA-FERREIRA 1
C BRAGA-PARMA 1
i jesli chociaz dwa wejdąto juz wygralem
TAK ???????? :grin:
 
S 0

strateg1

Użytkownik
A mam jeszcze jedno małe pytanko. Jak oblicza sie wygraną jesli by ktoś mógł prosze napisać . Z góry dziękiiiiii :mrgreen:
Witam :-D

Obliczasz ako powstałe z 2 spotkań.
Tu wszystko zależy od kursu tych 2 -ch spotkań np.
spotkanie nr. 1--&gt; kurs 2
spotkanie nr. 2--&gt; kurs 3
----------
ako= 2x3 =6 czyli masz 6 jednostek wygrane z tych 2 -ch spotkań
co innego jak dasz
spotkanie nr. 1--&gt; kurs 1.20
spotkanie nr. 2--&gt; kurs 1.30
----
ako = 1.20 x 1.30 = 1.56 tylko i tu masz wygraną tylko 1.56 czyli z trzech zakładów które wysłałeś masz stratę !
czy to rozumiesz ?
pozdr :gool:
 
A 0

adijedi

Użytkownik
Mam pytanko, jak rozpisać 2 z 8

Wszędzie X, liczę na farta ;| w jednym z kuponów. Ile przy tym wydam jak najmniej sary?
Atlanta - Miami

Boston - Charlotte

Cleveland - Dallas

Milwaukee - LA Clippers

Sacramento - Minnesota

San Antonio - Indiana

Seattle - Washington

Toronto - Orlando
 
M 0

maxtoon

Użytkownik
Ja pytanie które tu chyba nie padło(albo ślepy jestem ;) ).

Jaka jest minimalna stawka do poszczególnych systemów? Jest jakis sposób zeby to obliczyc?
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
mam pytanie...
czy grając systemem... jakimkolwiek... np. 6z12...
wygrana jest zalezna od kursow meczow ktore zostaly poprawnie wytypowane czy od lacznego kursu calego zakladu?

bo np. na bet-at-hom gdy wybieram sobie te 12 meczy i gram systemem 6z12 to pokazuje mi np. łaczny kurs 5,5... to obojetnie ktore 6 z tych 12 meczy mi wejdzie to wygralem po takim kursie jak jest napisany? czy ma znaczenie ktore dokladnie mecze mi wejda?
 
Do góry Bottom