>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
K kamila365 proszę, abyś zaczęła ukrywać posty. Od następnej kolejki wszelkie typy jawne oraz jakieś dziwne posty cytowane, kopiowane po trzy razy będą niestety minusowane.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
A kto to jest P. Pawlicki?
no tak ,nie dopisałem Piotr ,W ofercie forbet nie było innej pary do gry jak Kołodziej-Piotr Pawlicki .Wydaje mi się ,obiektywnie patrząc ,że mógłbyś mi uznać ten typ
Post automatycznie złączony:

no tak ,nie dopisałem Piotr ,W ofercie forbet nie było innej pary do gry jak Kołodziej-Piotr Pawlicki .Wydaje mi się ,obiektywnie patrząc ,że mógłbyś mi uznać ten typ
to samą pozycję grali-Bartek2701,mear,mumin89,gregosw więc wiadomo że chodziło o Piotra.W geście dobrej woli proszę o rozpatrzenie tej sytuacji i uznanie mi punktu ,żebym miał jeszcze szanse powalczyć o top3 .dziękuję
 
Ostatnia edycja:
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
W zawartym typie mam błędny kurs wskazujący na under Vaculika. Powinno być 1,92 i typ taki jaki jest over 11,5
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
no tak ,nie dopisałem Piotr ,W ofercie forbet nie było innej pary do gry jak Kołodziej-Piotr Pawlicki .Wydaje mi się ,obiektywnie patrząc ,że mógłbyś mi uznać ten typ
Post automatycznie złączony:


to samą pozycję grali-Bartek2701,mear,mumin89,gregosw więc wiadomo że chodziło o Piotra.W geście dobrej woli proszę o rozpatrzenie tej sytuacji i uznanie mi punktu ,żebym miał jeszcze szanse powalczyć o top3 .dziękuję
Na Przema z Bjerrem też było h2h tylko bodaj z handi. Oczywiście, że z kursów wynika, że chodziło Ci o Przemka, jednak właśnie o takich pomyłkach kiedyś wspominałem.
Przekonałeś mnie jednak i masz za to zdarzenie plusik, jednak proszę abyś następnym razem wyszczególnił o którego brata chodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
We wzorze na 8 kolejkę w dwóch ostatnich typach zamiast Częstochowy jest Gorzów. Niby nic to nie zmienia no ale jednak ;)
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Ze swojej strony proszę neutralny neutralny o wyrozumiałość dla kolegi power30 power30 i podliczenie jego wszystkich typów - również tych z pierwszego spotkania. Żadna to radość wygrać rywalizację w ten sposób, a pozostałe osoby w grupie nie mają szans na włączenie się do walki o miejsca 1-2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
power30 18K

power30

Forum VIP
Ze swojej strony proszę neutralny neutralny o wyrozumiałość dla kolegi power30 power30 i podliczenie jego wszystkich typów - również tych z pierwszego spotkania. Żadna to radość wygrać rywalizację w ten sposób, a pozostałe osoby w grupie nie mają szans na włączenie się do walki o miejsca 1-2.
Ewidentny mój błąd, więc nawet nie śmiałem pisać. Wielkie dzięki za postawę Fair Play, niech "góra" zadecyduje :)
 
G 0

gregosw

Użytkownik
Prosze mi dodac punkt za piatkowy typ Janowski-A.Laguta. Umkneło mi tylko podac ze typuje 1 czyli na Magica. Po kursie 1,60 można wywnioskować że typowałem na Magica więc poprawnie.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Prosze mi dodac punkt za piatkowy typ Janowski-A.Laguta. Umkneło mi tylko podac ze typuje 1 czyli na Magica. Po kursie 1,60 można wywnioskować że typowałem na Magica więc poprawnie.
Ja tu nie jestem od wnioskowania tylko od rozliczania, nie podałeś którego zawodnika typujesz, czyli najważniejszej sprawy w typie, więc z jakiej racji mam przyznać punkt?
 
G 0

gregosw

Użytkownik
Ja tu nie jestem od wnioskowania tylko od rozliczania, nie podałeś którego zawodnika typujesz, czyli najważniejszej sprawy w typie, więc z jakiej racji mam przyznać punkt?
tak jak wspomniałem po kursie już wiadomo jaki jest typ
Post automatycznie złączony:

Druga sprawa dałem Lambert poniżej 9,5 pkt i roxlicxone jako błąd. Dlaxzego ?
 
Ostatnia edycja:
zdar 571

zdar

Użytkownik
Jeśli jest to możliwe, to prosiłbym o uwzględnienie typu (Pawlicki - Smektała - 1.5/+1.5) na Pawlickiego, czyli 1, co wskazuje kurs z meczu Unia Leszno - Włókniarz (9 kolejka). Brak wskazania zwycięzcy zauważyłem, po umieszczenie typów. Z góry dziękuję.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jeśli jest to możliwe, to prosiłbym o uwzględnienie typu (Pawlicki - Smektała - 1.5/+1.5) na Pawlickiego, czyli 1, co wskazuje kurs z meczu Unia Leszno - Włókniarz (9 kolejka). Brak wskazania zwycięzcy zauważyłem, po umieszczenie typów. Z góry dziękuję.
Poprawione.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Proszę, abyście takie zgłoszenia, jak napisał zdar zdar pisali mi w wiadomości prywatnej. Zbliżamy się do końca pierwszego etapu, a w niektórych grupach jeszcze nie wszystko jest jasne, a typy nie powinny być jawne. Jeśli napiszecie w tym temacie to automatycznie jeden z Waszych typów jest ujawniony, a sytuacje z roku ubiegłego pokazują, że muszę zwracać uwagę nawet na takie detale.
Proszę o wyrozumiałość i życzę powodzenia.
 
Do góry Bottom