>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jeżeli to możliwe to bardzo bym prosił o zmianę typu. Niestety nie ogarnąłem, że dałem tego samego zawodnika w typach na mecz w Grudziądzu.
Zamiast tego poprosiłbym o zmianę typu nr 5 na
Musisz odpowiedzieć w tym temacie, aby zobaczyć zawartość tego fragmentu.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Tak na przyszłość. "Extra zakłady" h2h na poszczególne biegi można dawać, bo widzę iż w tej kolejce pojawiło się to w ofercie?
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Cześć wszystkim, informuję iż jutrzejsza kolejka jest ostatnią, kiedy to poprawiam typy, bądź je ukrywam. Niektórzy nagminnie nie ukrywają postów, pomimo iż trąbię o tym od samego początku. Jeszcze jutro przymykam oko, ale od czwartej kolejki każdy jawny post będzie minusowany.
 
Z 619,2K
Nie da sie po ludzku wytłumafczyć jak ukrywać typy.Bo to wcześniejsze tłumaczenie jest nie jasne i wychodza takie buble.Proszę o zrozumiałe i proste wytłumaczenie
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
1. Wchodzimy do tematu w którym oddajemy swoje typy na konkretny dzień.
2. Klikamy na samym dole w edytorze "napisz swoją odpowiedź".
3. Klikamy przekreślone oko, znajduje się ono po prawej stronie na górze edytora:
1.png
4. Wyskakuje nam lista opcji w jaki sposób chcemy ukryć post, klikamy "ukryj".
5. Wyskakuje nam okienko w którym wpisujemy treść, która chcemy ukryć, czyli w tym przypadku wpisujemy tu swoje typy.
6. Jeśli mamy już napisane wszystkie typy klikamy "kontynuuj".
7. Przenosi nas z powrotem do edytora, nic już nie musimy robić, po prostu klikamy "odpowiedź".
 
Ostatnia edycja:
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Prosze o poprawienie kursu w moim typie na handicap -4,5 na Motor. Powinno być prawidłowo 1,60 a nie 1,72 jak wpisałem (a raczej skopiowałem z szablonu i zapomniałem zmienić).
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Cześć wszystkim. Od tej kolejki tak, jak pisałem wcześniej kończę z poprawianiem i ukrywaniem postów. Mamy za sobą trzy kolejki i każdy miał czas się zaznajomić z wstawianiem prawidłowych postów. Piszę to, ponieważ niektórzy nagminnie nie ukrywają postów i nie chcę, aby ktoś później miał pretensje.
Oczywiście, jeśli ktoś zrobi literówkę, czy nie napisze kursu to niech pisze w tym temacie, takie coś bez problemu poprawimy.
Jeszcze co zauważyłem, mariusz-idol mariusz-idol i zibi16 zibi16 minimalny kurs to 1.59, bo u Was ostatnio były minusy za zbyt niskie kursy.
Poza tym zaznaczajcie o kogo chodzi, bo ostatnio również była sytuacja, kiedy ktoś napisał "Holder". W Apatorze jeździ dwóch Holderów, jeździ też dwóch Pawlickich. Ja nie mam całej oferty skopiowanej, aby sobie sprawdzać jakie były linie, czy h2h. Nie potrzeba do tego wielu trudu, a unikniemy nieporozumień.
Powodzenia dla wszystkich w czwartej kolejce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Ja bym jeszcze chciał dopytać o typowanie. W regulaminie jest zapis, że z danego meczu możemy podać 3 typy: handicap, under/over punktowy, H2H zawodników. Widzę, że w typach za ostatnią kolejkę pojawiła się para H2H G. Łaguta - A. Łaguta. Zakład ten jednak u buka nie dotyczył zdobyczy punktowej, tylko bezpośrednich pojedynków w biegach. I teraz pytanie, czy H2H ma dotyczyć tylko i wyłącznie opcji, który z tych zawodników zdobędzie więcej punktów, czy może być H2H dotyczące pojedynków bezpośrednich z biegów. Z treści regulaminu nie wynika to jasno.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ja bym jeszcze chciał dopytać o typowanie. W regulaminie jest zapis, że z danego meczu możemy podać 3 typy: handicap, under/over punktowy, H2H zawodników. Widzę, że w typach za ostatnią kolejkę pojawiła się para H2H G. Łaguta - A. Łaguta. Zakład ten jednak u buka nie dotyczył zdobyczy punktowej, tylko bezpośrednich pojedynków w biegach. I teraz pytanie, czy H2H ma dotyczyć tylko i wyłącznie opcji, który z tych zawodników zdobędzie więcej punktów, czy może być H2H dotyczące pojedynków bezpośrednich z biegów. Z treści regulaminu nie wynika to jasno.
W regulaminie nie było to ujęte, bo w zeszłych latach takich zakładów w forbecienie było, pytał już o to wyżej power30 power30. Do h2h liczą się tylko zakłady na cały mecz, więc jeśli piszesz, że pojedynek Łagutów dotyczył jednego biegu to nie powinno to być zaliczone, bo ktoś błędnie przepisał zakład nie ujmując, że chodzi o jeden bieg.
Zostajemy przy tym jak było zawsze, czyli liczą się tylko i wyłącznie pojedynki h2h meczowe, czyli zdobycze zawodników podczas trwania całego meczu. Nie obstawiamy pojedynczych biegów, a jeśli takie zakłady pojawią się w konkursie to będą minusowane.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
prosze o poprawienie moich typów z piątku mama 6/6 trafionych-Kołodziej zdobył 9 pkt a p.pawlicki 11 więc ta pozycja jest źle rozliczona
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Witam a ja w meczach pt jeszcze lamberta miałem więcej 9.5 pkt a teraz widze ze mi wyciales ten typ
 
Do góry Bottom