>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi


Luźny temat do rozmów, zadawania pytań oraz do składania ewentualnych skarg i protestów. Proszę się nie krępować, to w końcu forum dyskusyjne, więc w czasie trwania konkursu zachęcam do rozmów.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Czołem miłośnicy Speedwaya. Bardzo miło mi widzieć zarówno nowe "twarze", jak i starych wyjadaczy naszego konkursu. Cieszy mnie, że w edycji 2021 weźmie udział praktycznie cała czołowa dziesiątka z roku poprzedniego. To gwarantuje nam wysoki poziom, dobrą zabawę, jak i kulturalną atmosferę przez cały sezon. Choć przyznam, iż liczę że ktoś trochę namiesza w czołówce.
Rozlosowałem już grupy na I etap. Myślę, że jest najsprawiedliwiej, jak się dało, część grup jest czteroosobowa, a część pięcio. I etap jak zawsze służy głównie "odstrzeleniu" najmniej aktywnych, których mam nadzieję w tym roku nie będzie.
Pewnie, jak zwróciliście uwagę zmieniły się trochę zasady przyznawania nagród. Z racji, że zazwyczaj pierwsze etapy dla niektórych były tylko formalnością i w większości grup już po 5-6 kolejkach było wiadomo, kto awansuje postanowiliśmy, że w tym roku nagrodzimy najlepszych uczestników po każdym etapie, co zapewni emocje do końca.
Z racji, że w tym roku posty będą ukrywane już od początku konkursu to zmieni się trochę forma typowania. W zeszłych latach w I i II etapie oddawaliście typy w swoich grupach przez cały czas trwania etapu. Teraz od samego początku do każdego dnia (zazwyczaj piątek, niedziela) będzie tworzony nowy temat w którym wszyscy podajecie swoje typy. Czyli dokładnie tak, jak odbywało się to w finałach zeszłych edycji. Obowiązuje jednak podział na grupy, bo wydaje mi się, że to rozwiązanie trochę dodaje emocji.
Co ważne i będę o tym przypominał w tematach. Typy muszą być ukryte i każdy może podać w jednym temacie tylko jeden post. Tylko pierwszy post napisany przez konkursowicza X w temacie Y będzie brany pod uwagę. Oczywiście pierwsze 2-3 kolejki nie będziemy od razu karać, jak komuś się poślizgnie noga, czy jak nie ukryje typów, ale od 4-5 kolejki będę już chciał, aby każdy dodawał posty, tak jak należy.
To pewnie jeszcze nie wszystko, na bieżąco będziemy dyskutować o sprawach bieżących. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, wątpliwości to ten temat jest od ich rozwiewania.

Wszystkim życzę powodzenia i przede wszystkim miłej i kulturalnej zabawy.

kacper091097 kacper091097 , L lucaxx95 , chamberlain chamberlain , @Hiroo , Z zwyciestwo1960 , successful successful , kartonik kartonik , marqs3lby marqs3lby , G gregosw , K kamila365 , main1991 main1991 , yaros yaros , pawros pawros , mariusz-idol mariusz-idol , maer maer , arzoo arzoo , pitcairn pitcairn , plebs plebs , zdar zdar , Typer z Peru Typer z Peru , B bosky , S snickers69 , R Ryba1987 , M mumin89 , K klami10 , maniek81 maniek81 , anzelmo anzelmo , B bartek2701 , radzijacek radzijacek , marasspec marasspec , C cekaem , Grac45 Grac45 , M maciekfansport , G gkskubik , power30 power30 , zibi16 zibi16
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +267
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
Czołem, ja mam tylko takie jedno przemyślenie.. Czy forbet jest aż tak biedny że nagrody muszą być wypłacone w formie bonusów, którego warunki do obrócenia to kosmos... No ale w dupie mam tego buka i jego nagrodę. Gram dla przyjemności i sprawdzenia siebie.

Tak dla przypomnienia to kiedyś sie grało w tym konkursie wirtualnymi pieniędzmi i na podium stawali gracze z ujemnym saldem co świadczy, że nie da sie na tym nic wyjąć w dłuższej perspektywie (a co dopiero bonusa :eek:)

Co do samego konkursu to świetna sprawa i duży ukłon dla Ciebie neutralny neutralny , że to fajnie ogarniasz.

Powodzenia dla Wszystkich :)
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Z racji, że uczestników jest mniej niż w tamtym roku pozwoliłem sobie warunkowo dopuścić dwóch użytkowników, którzy zgłosili się dopiero w dniu dzisiejszym. josnyt josnyt i Gucci Mane Gucci Mane dołączają kolejno do grup 3 i 4. Uznajmy, że karą za spóźnienie dla nich jest brak możliwości typowania pierwszego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 0

gregosw

Użytkownik
zatypowałem 2 kolejke jednak zapomniałem ukryć typów. Proszę o wskazówki co teraz mam zrobić by typy się liczyły do zabawy.
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
widac twoje typy xD zle zrobiles musisz zrobic tak kliknac na ukryj a potem na ukryj do momentu dodania odpowiedzi i tam kopiujesz typy
Post automatycznie złączony:

albo jak ktos dalej tego nie umie zrobic
Musisz odpowiedzieć w tym temacie, aby zobaczyć zawartość tego fragmentu.
Post automatycznie złączony:

"
Musisz odpowiedzieć w tym temacie, aby zobaczyć zawartość tego fragmentu.
"
 
Ostatnia edycja:
maer 199,2K

maer

Typer A-League
neutralny neutralny jeśli zapomniałem podać typów na piątkowe spotkania to chyba nic się nie stało czy trzeba mieć podane typy na każdy dzień rywalizacji w zakładanych przez Ciebie tematach?
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
neutralny neutralny jesteś pewny że to rozliczenie jest poprawne tego spotkania:

Dałeś na minus ten handicap chociaż Gorzów wygrał 52-38 czyli 14 oczkami?
Mecz: Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin
Typ: Moje Bermudy Stal Gorzów -12.5 pkt.
Kurs: 2.20

A ten typ dałeś na plus a chyba powinien być u innych na minus:
Mecz: Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin
Typ: Motor Lublin +12.5 pkt.
Kurs: 1.60

Chyba powinno być na odwrót no chyba że wynik był inny spotkania ale chyba nie?
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
neutralny neutralny jesteś pewny że to rozliczenie jest poprawne tego spotkania:

Dałeś na minus ten handicap chociaż Gorzów wygrał 52-38 czyli 14 oczkami?
Mecz: Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin
Typ: Moje Bermudy Stal Gorzów -12.5 pkt.
Kurs: 2.20

A ten typ dałeś na plus a chyba powinien być u innych na minus:
Mecz: Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin
Typ: Motor Lublin +12.5 pkt.
Kurs: 1.60

Chyba powinno być na odwrót no chyba że wynik był inny spotkania ale chyba nie?
Poprawione.
 
Do góry Bottom