>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Bez przesady, takie teksty to na forum SF.
Oba typy niestety zgodnie z regulaminem będą zminusowane.
Ty jesteś koleś niedorozwinięty? Zgłaszam błąd w zapisie typu, a nie w kursie czy braku takiego zdarzenia i to minuty po zatwierdzeniu.

A Ty, że oba typy niezgodne z regulaminem. Weź rozpędz się i głową o ścianę polecam, to może ogarniesz ten łeb.
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Moje zdanie "oba typy zgodnie z regulaminem będą zminusowane" nie oznacza "oba typy niezgodne z regulaminem", tak jak Ty to na swój sposób zrozumiałeś, więc nie wiem, czy aby na pewno w dobrym kierunku użyłeś słów o moim niedorowinięciu, gdyż jak już to słowa te powinny być skierowane w przeciwnym kierunku. Z kolegą, który popełnił taki sam błąd, co Ty wszystko sobie wyjaśniłem na priv w bardzo przyjazny i kulturalny sposób. O dziwno kacper091097 kacper091097 nie zalecał mi żadnego rozpędzania i głową o ścianę (w sumie co miałbym z tą głową zrobić, bo tu również nie wysłowiłeś się jasno?). Mało tego, podporządkował się i choć również jest zawiedziony to rozumie po co jest regulamin.
Ciebie "koleś" odsyłam do poczytania sobie dyskusji z poprzednich lat konkursu żużlowego. Mam nadzieję, że zobaczysz tam, jaka zawsze była kultura wypowiedzi uczestników, nawet jeśli nie zawsze wszystko szło po ich myśli.
Regulamin jest po to, abym i ja i Ty i każdy go przestrzegał. W tym roku jest on jeszcze bardziej udoskonalony, aby zminimalizować jakiekolwiek wątpliwości, więc nie ma taryfy ulgowej przy podawaniu typów. Nikt nikogo nie zmusza do typowania i do zabawy, a jeśli ktoś nie ma ochoty się bawić z nami to po prostu niech tego nie robi.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Wybaczcie ale się pogubiłem.Czy typy podawane w piątek na mecze z leszna i grudziądza są ważne???????????( skoro dzis tyle osób podaje typ na leszno )
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Typy oczywiscie sa wazne. Jednak dosc wczesnie poinformowano o przelozeniu meczu, po czym bukmacher wycofal oferte, wiec nie wszyscy zdazyli podac swoje typy. Zarowno te z piatku, jak i dzisiejsze sa wazne. Jesli ktos poda typy dwukrotnie to licza sie te podane wczesniej.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Grupa 4 typ:
Kolejka 3
Mecz: Częstochowa - Wrocław
Typ: Doyle - Janowski 1
Kurs: 1.67

omylkowo zaliczony na plus u Snickersa
 
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zamiast kolejka nr 4, dodałem przez przypadek nr 3, proszę o poprawkę, jakby było możliwe.

 
power30 18K

power30

Forum VIP

Tutaj chyba powinien być 3 typ na minus, bo powieliłem Worynę. Aczkolwiek jest to niby w parach, ale nazwisko się powtarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi

Tutaj chyba powinien być 3 typ na minus, bo powieliłem Worynę. Aczkolwiek jest to niby w parach, ale nazwisko się powtarza.
Racja, brawo za zabawę fair play.
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W TYM temacie możecie sprawdzić aktualną tabelę zabawy forBET Speedway Typer 2020 po czwartej kolejce PGE Ekstraligi. Meczu w Gorzowie póki co nie rozliczamy, zobaczymy jaką decyzję podejmą władze ligi. W miarę możliwości proszę sprawdzić swoje wyniki punktowe. Jeśli gdzie wyłapiecie błąd to proszę o wiadomość prywatną lub o post w temacie pytania, dyskusje, skargi.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Grupa IV 6 kolejka, moj post:
Pawlicki poniżej 3,5 pkt @2,15

Dostalem minusik, a Przemek zaliczyl efektowne 0,0,-,-,-, wiec na moje 0 to mniej niz 3,5 :D
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Będzie dzisiaj komunikat w sprawie meczów od neutralny neutralny, które razem ustaliliśmy. Wszystkich to nie zadowoli, ale to najlepsza możliwa opcja. Wieczorem albo jutro będzie info.
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
WAŻNE!

Razem z Gucci Mane Gucci Mane podjęliśmy decyzje, co do sześciu ekstraligowych spotkań, które zakończyły się w nietypowy sposób, lub wcale się nie odbyły. Informuję, co następuje:

- Typy z meczu GKM Grudziądz - Stal Gorzów nie będą brane pod uwagę.
Mecz MrGarden GKM Grudziądz ze Stalą Gorzów z VII kolejki został zakończony po dziewięciu biegach. Biorąc pod uwagę wszelkie opcje zdecydowaliśmy, że to spotkanie po prostu nie będzie rozliczane, gdyż będzie to najsprawiedliwszym wyjściem dla wszystkich i nikt według nas nie będzie mógł się czuć pokrzywdzony. Co do wyniku meczu GKM wygrał 29-25, więc obie najpopularniejsze linie pokryłyby ten rezultat. Zarówno Stal +6.0, jak i GKM -2.0 , więc kompletnie nic nie zmieniłoby to w ogólnej klasyfikacji. Co do over / under oraz H2H zawodników sytuacja jest zdecydowanie bardziej skomplikowana. Niektórzy zawodnicy pojechali dwa biegi, inni trzy, więc kompletnie mijałoby się z celem rozliczanie takich typów i wszelkie próby podliczenia ich w jakikolwiek sposób nie miałyby sensu, bo zawsze ktoś byłby pokrzywdzony.

- Typy z meczu Włókniarz - Unia zachowują ważność.
Mecz Włókniarz - Unia z VII kolejki został w ostatniej chwili przełożony najprawdopodobniej na 4. sierpnia. Wszyscy zainteresowani jednak swoje typy oddali w wyznaczonym terminie i zgodnie z 23. punktem regulaminu forBET Speedway Typera 2020 zachowują swoją ważność i nie można podać nowych typów, ani zmienić tych podanych wcześniej.

- Na przełożone mecze VI kolejki Unia - Falubaz, ROW - Włókniarz oraz Stal - Sparta podajemy nowe typy.
Tu sytuacja jest klarowna. O przełożeniu tych meczów wiedzieliśmy na kilka dni przed ich rozpoczęciem. Praktycznie nie było na nie oferty, nikt nie podał typów, więc podajemy je przed planowanym rozpoczęciem danego spotkania.

- Trzeba podać nowe typy na mecz Stal - Włókniarz.
Pojedynek Stali Gorzów z Włókniarzem Częstochowa w ramach IV kolejki został przerwany z powodu awarii zasilania. Decyzją Ekstraligi zostanie on powtórzony, więc ten pierwszy w praktyce nie ma żadnego znaczenia. Jest to sytuacja absolutnie bezprecedensowa i o tym najwięcej dyskutowaliśmy. Ostatecznie uznaliśmy, że skoro mecz odbędzie się całkowicie od nowa to typy również trzeba podać na nowo. Nie zastosujemy tu punktu 23. regulaminu ST 2020, ponieważ nie jest to przełożenie spotkania o kilka, maks kilkanaście dni, tak jak w przypadku trzech spotkań opisanych wyżej. Mecz odbędzie się ponad miesiąc po pierwotnym terminie, oferta jak i linie zaproponowane przez forbet zapewne będą zupełnie inne, dodatkowo nie wiadomo, czy pojadą zawodnicy ze "starej" oferty. Czy to Woźniak, czy obecnie Thomsen, który ma problemy ze zdrowiem. Ich występy nie są pewne, czyli wszyscy którzy ujęli ich w swoich pierwotnych typach albo z góry mieliby plusy, albo nie mieliby w ogóle szans na punkty, co na pewno nie byłoby dobrym wyjściem. Uznaliśmy więc, że skoro mecz jedzie całkowicie na nowo, a tamten praktycznie zostaje unieważniony to i my typujemy na nowo.


Mam nadzieję, że opisałem wszystko w klarowny sposób, jest tego sporo, ale sezon żużlowy jest dość specyficzny, wiele pojedynków przełożonych, więc przyszedł czas, aby to wszystko uregulować i wyjaśnić.
Wszystkie powyższe decyzje są ostateczne i bardzo proszę zainteresowanych o zapoznanie się z nimi, żeby później nie było wątpliwości i niedomówień. Staraliśmy się, aby było, jak najmniej krzywdząco i jak najbardziej sprawiedliwie.
W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę śmiało pytać w tym temacie, wszystko wyjaśnię najjaśniej jak będę tylko potrafił. Proszę o nie wylewanie żali w stylu "ja miałby komplet w meczu GKM - Stal". Nie bądźmy egoistyczni, myślmy o ogóle, nie o sobie. Szanse wszyscy mamy równe i NIECH WYGRA NAJLEPSZY. POWODZENIA!





 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +116
Do góry Bottom