>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi, itp.

maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Jeszcze jedna wątpliwość. Chodzi o kwestię, by nie powtarzać nazwiska zawodnika w typach. Można by rozłożyć to na czynniki pierwsze i uznać, że pod pojęciem "reszta stawki" można podpiąć wszystkie nazwiska. Uważam, że te typy są na tyle ryzykowne, co pokazał wczorajszy sprint (z jednej strony główny faworyt, ale z drugiej konkurencja wśród całej stawki), że będą one dopuszczalne. Uczestnik konkursu sam może zdecydować, czy chce na tyle ryzykować i podawać taki typ, czy woli podać typ z dwoma nazwiskami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jest możliwość otwierania tematów wcześniej?. Nie wszyscy siedzą 24h na forum.
Zapisałem się, a poprzez brak czasu ominęły mnie dwa konkursy...
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Jest możliwość otwierania tematów wcześniej?. Nie wszyscy siedzą 24h na forum.
Zapisałem się, a poprzez brak czasu ominęły mnie dwa konkursy...
Tak, mogę zmienić godzinę na wcześniejszą. Ale i tak ograniczenia będą spowodowane ofertą buków. Biegi przeważnie są w godzinach porannych, południowych, a oferta wchodzi dzien wcześniej wieczorem. Ale zmienię godzinę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +256
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
do du....... z tym konkursem , prawie 21:30 a typów nie ma a w niedzielę też niestety się pracuje .
Co poradzić 🤷‍♂️ Bukmacherów nie zmusimy, by szybciej wystawiali ofertę. Zresztą podobnie było przy konkursie żużlowym, gdzie oferta pojawia się dopiero w dniu meczu od rana.
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Bieg kobiet został przesunięty z godziny 10:20 na 11:00.

Sytuacja jest dynamiczna. Kobiety jednak pobiegną po mężczyznach, więc macie czas na typów się do godziny 12:29 😀
 
Ostatnia edycja:
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
W ubiegłym tygodniu pisałem, by każdy zapoznał się z najważniejszymi punktami regulaminu. Musi być jeden typ z biegu kobiet i jeden z mężczyzn. I nieobowiązkowo może być jako trzeci "Joker". Nie ma od tego odstępstwa. Co do godzin, to są uroki biegów. One rozgrywane są rano lub wczesnym popołudniem.

Godzina 12:30 dzisiaj, to już biegi finałowe po rozegranych eliminacjach, więc, że tak powiem pozamiatane.

Ja też obecnie siedzę w pracy, ten i następny tydzień mam urwanie głowy w pracy i dzisiaj nic nie zagrałem, nie napisałem analizy, bo po prostu nie miałem kiedy. Musimy mieć wszyscy to na uwadze. Z obserwacji, to forbet chyba wrzuca najszybciej ofertę, a z kolei fortuna dopiero w nocnych godzinach. Tego nie przeskoczymy 🤷‍♂️
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
W ubiegłym tygodniu pisałem, by każdy zapoznał się z najważniejszymi punktami regulaminu. Musi być jeden typ z biegu kobiet i jeden z mężczyzn. I nieobowiązkowo może być jako trzeci "Joker". Nie ma od tego odstępstwa. Co do godzin, to są uroki biegów. One rozgrywane są rano lub wczesnym popołudniem.

Godzina 12:30 dzisiaj, to już biegi finałowe po rozegranych eliminacjach, więc, że tak powiem pozamiatane.

Ja też obecnie siedzę w pracy, ten i następny tydzień mam urwanie głowy w pracy i dzisiaj nic nie zagrałem, nie napisałem analizy, bo po prostu nie miałem kiedy. Musimy mieć wszyscy to na uwadze. Z obserwacji, to forbet chyba wrzuca najszybciej ofertę, a z kolei fortuna dopiero w nocnych godzinach. Tego nie przeskoczymy 🤷‍♂️
maniek81 maniek81 w niedzielę są sztafety kobiet i mężczyzn to też typujemy?
Czy tylko indywidualne bo temat założyłeś?
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Typujemy 😀

Musi być ciekawie. W regulaminie jest zapis:

3. Konkurs polega na typowaniu pojedynków H2H pomiędzy dwoma zawodnikami (lub drużynami w przypadku sztafet). W każdym dniu rywalizacji Pucharu Świata należy podać dwa podstawowe typy, jeden z rywalizacji kobiet, drugi z rywalizacji mężczyzn. Opcjonalnie można podać trzeci dowolny typ, który będzie tzw. "jokerem", jednak nie można powtórzyć zawodnika/drużyny z podanych typów podstawowych...

Aby było to przejrzyste dla wszystkich: jeden typ musi być ze sztafety kobiet, drugi ze sztafety męskiej. Joker tak jak do tej pory jest nieobowiązkowy i może być z dowolnego biegu, jednak nie można powtórzyć danej sztafety.

Z racji, że może być ciężko w przypadku sztafet znaleźć odpowiednią ilość typów po wymaganym minimalnym kursie 1.50, to dopuszczam możliwość podania typów pomiędzy zawodnikami z pierwszych zmian sztafet (bukmacherzy dają często taką opcję do typowania). Należy tylko uważać w przypadku podawania jokera, by nazwisko zawodnika nie powieliło się z krajem sztafety jaki podaliśmy (np. jeśli podałem typ na sztafetę kobiet Szwecja - Norwegia, to nie mogę dać np. pary Ribom - Stupak, bowiem Ribom jest częścią sztafety drużyny Szwecji).
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Jaki jest sens typowania sztafet z taka oferta bukmacherów, przecież możliwości do typowania jest tak mało że każdy będzie miał to samo.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Oferta od wczoraj i tak się poszerzyła ale jeśli ktoś chciał zagrać wczoraj to była naprawdę katorga
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Takie przemyślenie z mojej strony. Biegi rozgrywane są jak wiadomo w godzinach porannych, ewentualnie wczesnopołudniowych. Oferty u bukmacherów są wystawiane różnie, jeden wystawi dzień wcześniej wieczorem, drugi trochę później, inny w nocy albo wczesnym rankiem. To powoduje, że część uczestników nie wyrabia się od rana z podaniem typów na pierwszy bieg. Przykład widoczny nawet dzisiaj. Z jednej strony mamy regulamin, z drugiej jest to forma zabawy. W związku z tym zapytanie do wszystkich uczestników. Jest to pierwsza edycja konkursu, więc trochę rzeczy dopiero się klaruje.

Czy akceptujecie możliwość podawania typów w momencie, gdy już pierwszy z biegów się rozpoczął lub zakończył?
Chcę być w porządku wobec wszystkich, więc jeśli większość będzie za, to wrzucę zmianę do regulaminu. Bez zmian natomiast pozostaje format: jeden typ bieg kobiet, drugi typ bieg mężczyzn, i nieobowiązkowy typ z jokerem z dowolnego biegu.

Czekam na Wasze zdanie. Im szybciej, tym lepiej 😀
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Ja zawsze jestem przeciwko wszelkim zmianom regulaminu w trwania konkursu. Dobrze wiedzieliśmy przed turniejem, o której godzinie zaczynają się biegi. Przed turniejem każdy zaakceptował ten regulamin, a teraz część zaakceptuje, a część nie i co wchodzi nowy zapis? Każdy zaakceptował 9. punkt regulaminu, w którym wyraźnie napisał, że oferty do gry należy się spodziewać raczej tego dnia, w którym jest konkurs.
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
W porządku. Żeby nie robić zamętu zostaje, jak jest w regulaminie. Jako, że nadal pojawiają się błędy, to od przyszłego weekendu w pierwszym poście będzie zawarta informacja do której godziny jest czas na podanie typów (co już dotychczas czyniłem) oraz dodatkowo informacja jakie typy z jakiego biegu należy podać. Powinno być przejrzyście dla każdego :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
maer 199,2K

maer

Typer A-League
maniek81 maniek81 możesz wyjaśnić co to za błędny kurs w moim typie jokerem w tym poście:

 
Do góry Bottom