>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi, itp.

maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
W tym temacie swobodnie rozmawiamy, zadajemy pytania, składamy ewentualne skargi i protesty. Zachęcam do rozmów, pytań. Jeśli dobrze sięgam pamięcią, to chyba pierwsza edycja konkursu w historii forum z biegami narciarskimi, więc wszelkie spostrzeżenia mile widziane. Postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości. Proszę o wyrozumiałość, czasami może minąć trochę czasu zanim odpiszę (praca na 1.5 etatu, rodzina, uprawianie sportu, więc grafik u mnie bardzo napięty). Zapraszam :)
 
G 8,1K

grzesiekk

Użytkownik
Mam pytanie o zapis regulaminu: Pisanie analiz w dziale nie jest wymagane, ale daje możliwość zdobycia dodatkowych punktów w konkursie.

Nie doprecyzowano jak punktowane będą analizy. Nie mam czasu na ich pisanie, ale chętnie wziąłbym udział w konkursie. Nie wiem jednak czy ma to sens.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Jest wszystko ładnie napisane 😀

Punkt 4 regukaminu:

"- za trafiony podstawowy typ gracz otrzymuje 1 punkt. Nietrafienie tego typu to 0 punktów.
- w przypadku trafionego typu opcjonalnego, oznaczonego jako "joker" gracz otrzymuje 2 punkty, ale nietrafienie tego typu to -2 punkty.
- napisanie rzeczowej analizy w dziale to dodatkowy 1 punkt, trafiony typ z analizy to kolejny 1 punkt, czyli w sumie można zdobyć 2 punkty.

W przypadku remisu punktowego w klasyfikacji końcowej konkursu o wyższym miejscu decyduje kolejno:
- wyższa ilość punktów zdobytych za rzeczowe analizy
- reputacja na forum (punkty reputacji).
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Witam serdecznie wszystkich uczestników historycznej, bo I edycji konkursu Typer Biegi Narciarskie 2021/2022 :):
C cobi1989 , T trcdd , @Hiroo , M mariusz133 , ibis ibis , T typerbukmacher , ziroxxx ziroxxx , L lucaxx95 , Z zwyciestwo1960 , kokosek1960 kokosek1960 , B bartek2701 , K kamila365 , kacper091097 kacper091097 , Jc123 Jc123 , S severin , maarcin14 maarcin14 , maer maer , M maciekfansport , K k0r0niarz , S snickers69 , lukaku80 lukaku80, marasspec marasspec .


Zabawę zaczynamy w najbliższy piątek tj. 26.11.2021. Doprecyzowany został regulamin w dwóch punktach: pkt.8 wytłuszczonym drukiem. Nowe brzmienie uzyskał pkt.14.

8. Minimalny kurs typu to 1.50. Typy z mniejszymi kursami będą nieważne. Typy podajemy z ofert następujących bukmacherów: Betfan, Betclic, Fortuna, superbet, forBET i Fuksiarz . Przy podawaniu typu i kursu należy dopisać nazwę bukmachera od jakiego dany typ pochodzi. Typy od bukmacherów nie wymienionych w tym punkcie nie będą brane pod uwagę.

14. Format konkursu i pula nagród:

Konkurs będzie podzielony na trzy etapy:
- etap 1: Pierod I PŚ (26.11. - 19.12.2021)
- etap 2: Pierod II i Pierod III PŚ (28.12.2021 - 23.01.2022) dla top15 uczestników po etapie 1
- etap 3: Pierod IV PŚ (26.02. - 20.03.2022) dla top10 uczestników po etapie 2.

Pula nagród to 500 zł do podziału wśród zwycięzców na konta Skrill. Nagrody przedstawiają się następująco:
1 miejsce - 150 zł + 1000 pkt. reputacji
2 miejsce - 120 zł + 800 pkt. reputacji
3 miejsce - 100 zł + 600 pkt. reputacji
4 miejsce - 80 zł + 400 pkt. reputacji
5 miejsce - 50 zł + 300 pkt. reputacji
miejsca 6-10 200 pkt. reputacji

Życzę powodzenia, trafnych typów i rywalizacji na dobrym poziomie ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +517
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
dlaczego już nie ma zapisów do konkursu ,przecież biegi startują w piątek a jest poniedziałek????????
Dlatego, że nie zawsze mam czas, by wszystko dopiąć na ostatni guzik w ostatniej chwili. Pracuję na 1,5 etatu i niejednokrotnie ciężko jest mi znaleźć czas, by ogarnąć sprawy na forum. Ten margines czasowy daje mi chociaż trochę komfortu, bo nie wiem czy na przykład dziś lub jutro będę miał tyle czasu, aby zająć się sprawami związanymi z konkursem. Cały dział konkursowy z zapisami, regulaminem, itp. jest widoczny od ponad 2 tygodni, więc czasu było sporo na zapisy. Ale jeśli tak bardzo chcesz mogę dopisać do listy uczestników, jeszcze zdarzę to jutro ogarnąć. Od środy do soboty jestem wyautowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dlatego, że nie zawsze mam czas, by wszystko dopiąć na ostatni guzik w ostatniej chwili. Pracuję na 1,5 etatu i niejednokrotnie ciężko jest mi znaleźć czas, by ogarnąć sprawy na forum. Ten margines czasowy daje mi chociaż trochę komfortu, bo nie wiem czy na przykład dziś lub jutro będę miał tyle czasu, aby zająć się sprawami związanymi z konkursem. Cały dział konkursowy z zapisami, regulaminem, itp. jest widoczny od ponad 2 tygodni, więc czasu było sporo na zapisy. Ale jeśli tak bardzo chcesz mogę dopisać do listy uczestników, jeszcze zdarzę to jutro ogarnąć. Od środy do soboty jestem wyautowany.
bardzo bym poprosił o dopisanie mnie ,dziękuję z góry i przepraszam za problem
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Już jutro inauguracja PŚ w biegach narciarskich 🤩

Przypominam, że zaczynamy eliminacjami do sprintów o godz. 10:00, które są częścią składową zawodów, więc czas na oddanie typów jest do godziny 9:59. Powodzenia 😀
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
A jak wygląda kwestia analiz. Ile tematów konkursowych tyle może być analiz?
Post automatycznie złączony:

I czy jest kurs minimalny w analizie to 1.5?
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
A jak wygląda kwestia analiz. Ile tematów konkursowych tyle może być analiz?
Post automatycznie złączony:

I czy jest kurs minimalny w analizie to 1.5?
Każdy dzień, to nowy temat konkursowy i w każdy dzień można taką analizę napisać, czy tak jak napisałeś ile tematów konkursowych tyle może być analiz. Minimalny kurs 1.50 dotyczy także analizy. Dopiszę to w regulaminie, aby nie było wątpliwości.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
KILKA WAŻNYCH UWAG PO PIERWSZYM DNIU KONKURSU
Pojawiło się trochę błędów w typach pierwszego dnia i widzę, że na drugi dzień także pojawiają się błędy. W związku z tym podaję kilka ważnych uwag na podstawie regulaminu konkursu.

1. Schemat podawania typów:
- dwa typy podstawowe: jeden typ z biegu kobiet, drugi typ z biegu mężczyzn (one są obowiązkowe). Nie można podać na przykład dwóch typów z biegu kobiet, albo dwóch z biegu mężczyzn.
- "joker" jest typem dowolnym, ale można go podać w momencie, gdy mamy podane dwa typy podstawowe. I tu ważna sprawa: nazwisko zawodnika nie może powtórzyć się z tym z typów podstawowych. Joker może być według własnego uznania, z biegu kobiet lub mężczyzn.

2. Kurs minimalny i bukmacher:
- kurs minimalny to 1.50. Typy muszą pochodzić od następujących bukmacherów: : Betfan, Betclic, Fortuna, superbet, forBET i Fuksiarz . Kolejna ważna sprawa, to przy typach należy podać nazwę bukmachera (w typach na drugi dzień już widzę braki, napisałem PW i proszę podać w odpowiedzi, to skoryguję. W kolejnych dniach zgodnie z regulaminem typy będą nieważne).

Najważniejsze punkty regulaminu 3-8. Dokładne zapoznanie się z nimi ułatwi typowanie i zminimalizuje ryzyko błędów. Jeśli macie pytania, to piszcie. Dziękuję za uwagę :)
 
Do góry Bottom