>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi, itp.

kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
W sumie różnica niewielka, ale 1.92 było na Czechów na Fortunie, a nie 1.98.
 
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
W tym tygodniu mamy zawody w Drammen już w czwartek (3 marca). Odpowiedni temat do typowania został już założony.

Punktację za miniony weekend ogarnę dzisiaj wieczorem, o ile nie dopadnie mnie zmęczenie (jestem w drodze powrotnej z Karkonoszy, gdzie wczoraj zaliczyłem wejścia na kilka szczytów).
 
Otrzymane punkty reputacji: +689
B 45,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Człowieku ogarnij się, będzie miał czas to ogarnie. Jak Ci nie pasuję to sam policz innym pkt i zapisz sobie na kartce.
 
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi


Tabela po ostatnim weekendzie zaktualizowana. Przypominam, w czwartek kolejne zawody PŚ.​
 
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Tabela konkursu zaktualizowana.

Z uwagi na odwołane zawody w Rosji w dniach 18-20 marca, ulega skróceniu cykl PŚ. Ostatnie zawody rozegrane zostaną w dniach 11-13 marca w szwedzkim Falun. Tym samym przed nami ostatni, decydujący długi weekend konkursu.


W tabeli różnice punktowe nie są duże, może nastąpić jeszcze sporo przetasowań. W związku z tym pytanie z mojej strony. Czy chcecie, by na ostatni weekend podawane typy nie były widoczne dla innych, by uniknąć typowania pod rywala? Jeśli tak, to podsyłacie typy do mnie na skrzynkę, a ja następnie zamieszczę je jako całość lub druga ewentualność, to podajecie typy w ukrytym poście (tylko nie wiem czy każdy da radę, bo przy konkursie żużlowym było z tym trochę problemów). Jeśli nie chcecie zbędnego zamieszania, to zostajemy przy obecnej formule. Czekam na opinie.
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Niby nie trudne,ale jak był konkurs żużla to robiłam tak samo, a parę razy był niekryty.Na jedną kolejkę lepiej wysłać do maniek81 na skrzynkę i nie będzie problemu.
 
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
A więc tak...

TYPY PRZESYŁACIE DO MNIE NA SKRZYNKĘ JAKO WIADOMOŚĆ PW, A W TEMACIE KONKURSOWYM DODAJECIE POST O TREŚCI "Typy wysłane na PW".

Ja mając komplet typów od wszystkich, wrzucę te typy do tematu konkursowego poprzez edycję postu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +694
Do góry Bottom