>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi, itp.

maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
maniek81 maniek81 możesz wyjaśnić co to za błędny kurs w moim typie jokerem w tym poście:

H2H kobiety Niemcy 1 - Szwecja 1, kurs na Szwedki jest błędny.

Faworytkami biegu były Norweżki, drugie w kolejności Szwedki. Nie jest możliwym, aby kurs na mocno faworyzowane w parze z Niemkami Szwedki wynosił 2.20.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
H2H kobiety Niemcy 1 - Szwecja 1, kurs na Szwedki jest błędny.

Faworytkami biegu były Norweżki, drugie w kolejności Szwedki. Nie jest możliwym, aby kurs na mocno faworyzowane w parze z Niemkami Szwedki wynosił 2.20.
maniek81 maniek81 jak wstawiałem typ to był taki kurs i bukmachera forbet, tak naprawdę nie znam się na biegach narciarskich może rzeczywiście bukmacher się pomylił i ciekawe jak rozliczył ten zakład jak ktoś go realnie u niego zagrał.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Proszę o dopisanie w ostatnim typie iforbet
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
W dzisiejszym konkursie liczą się kwalifikacje kto wygra? Czy ćwierćfinały itd bo jak kwalifikacje to 3 typy mi weszly
Jeżeli Twój zawodnik wygrał w kwali z zawodnikiem, który nie przeszedł kwali albo Twój zawodnik wygral z rywalem i obaj nie przeszli kwali to Ci siedzi. W innych przypdkach jeszcze nie.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Liczą się końcowe wyniki zawodów. Jeżeli zawodnik odpadł w kwalifikacjach, to zajmuje miejsce zgodne z wynikiem kwalifikacji. Zawodnicy z miejsc 1-30 w kwalifikacjach walczą dalej w ćwierćfinałach, półfinałach i finale.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Np de graff miała 5 miejsce w ćwierćfinale a w 2 ćwierć finale Jonathan była na 4 miejscu to de graff mi nie weszła mimo to że w kwalifikacjach de graaff była lepsza od niej
Post automatycznie złączony:

Jonatova
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Po rozegraniu eliminacji, kolejne mamy ćwierćfinały w ilości pięciu. Zawodniczki, które zajmą ostanie 6 miejsce w ćwierćfinałach klasyfikowane są na miejscach 26-30, zawodniczki które zajmą 5 miejsce w ćwierćfinałach klasyfikowane na miejscach 21-25. I tutaj konkretna pozycja zależy od tego jak wypadły w eliminacjach.

Van der Graaff i Janatova zajęły w swoich biegach ćwierćfinałowych piąte miejsca. Van der Graaff była wyżej w eliminacjach, dlatego ona zajęła wyższa lokatę niż Janatova w końcowej klasyfikacji zawodów.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
A teraz Norweżki zajęły 3 miejsce w półfinale a amerykanki 1 miejsce czyli norwezki przegrały z amerykankami i mi nie wszedł joker?
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
A teraz Norweżki zajęły 3 miejsce w półfinale a amerykanki 1 miejsce czyli norwezki przegrały z amerykankami i mi nie wszedł joker?
Szczerze, nie chce mi się codziennie tłumaczyć 😁 Sprinty czy indywidualne, czy drużynowe, zawsze najpierw są eliminacje. W sprintach drużynowych jest finał z obsadą 10 zespołów, także rozstrzygnięcie dopiero będzie. Finały będą live na kanałach eurosport 2 i metro.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Niektórzy biorą udział w konkursie a nie wiedzą na czym to polega i jadą na pałę
Cały czas powtarzam regulamin, regulamin, regulamin...

Już nawet stworzyłem ściągę i każdy temat do typów zaczyna się przytoczeniem najważniejszych zasad. Prościej już się nie da, a mimo to... nadal pojawiają się błędy. Też dzisiaj podałeś typ niezgodny z regulaminem z biegu mężczyzn, przez co Twoje typy będą nieważne 🤷‍♂️
 
Otrzymane punkty reputacji: +455
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Z racji, że bukmacher wystawił taką parę, a tych zawodników nie ma na liście startowej proszę o zmianę męskiego typu na:
H2H M Gleb Retivykh - Alexander Terentev 1 @1.65 forbet

post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pŚ-2021-2022-lenzerheide-28-12-2021.163992/#post-7072412
Nie jest moją winą, że bukmacher wystawia złe pary, a że piszę przed 12:12 liczę, że taka zmiana jest możliwa.
Pokaż załącznik 14305
Muszę być konsekwentny i przestrzegać regulaminu. Punkt 6 regulaminu mówi, że w takiej sytuacji jest zwrot i nie można podać typu zastępczego. To zadaniem uczestnika jest sprawdzić listę startową. Buki często nie mają pełnych informacji. Sts też miał parę Skinder - Marcisz, a było wiadomo od wczoraj rano, że obie nie wystartują. Były już sytuacje w poprzednich weekendach, że uczestnik podał typ, gdzie zawodnik nie wystartował i także otrzymał zwrot. Muszę być konsekwentny i wszystkich traktować na równi, zgodnie z regulaminem.
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Muszę być konsekwentny i przestrzegać regulaminu. Punkt 6 regulaminu mówi, że w takiej sytuacji jest zwrot i nie można podać typu zastępczego. To zadaniem uczestnika jest sprawdzić listę startową. Buki często nie mają pełnych informacji. Sts też miał parę Skinder - Marcisz, a było wiadomo od wczoraj rano, że obie nie wystartują. Były już sytuacje w poprzednich weekendach, że uczestnik podał typ, gdzie zawodnik nie wystartował i także otrzymał zwrot. Muszę być konsekwentny i wszystkich traktować na równi, zgodnie z regulaminem.
Rozumiem i szanuję. Sam byłem za tym by nie zmieniać regulaminu. Trzeba na wszystko zwracać uwagę w takim razie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Do góry Bottom