>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki o MLB

grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Tytuł artykułu sugeruję zupełnie inną tematykę , ale jak się popatrzy ilu ciekawych Free Agents będzie lub może pojawić się za rok to hmm... będzie to bardzo ciekawy Offseason.
http://www.sbnation.com/mlb/2015/2/11/8019667/2016-mlb-free-agents-offseason
&quot;...może się pojawić&quot; ponieważ w wielu kontraktach są opcję , czy to klubu czy zawodnika i po prostu może ją aktywować jedna ze stron i zawodnik nadal będzie grał i trafi na FA rok czy dwa póżniej.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Ciekawa opcja :grin: choć w sezonie zasadniczym zapewne zakazana. Wiesz coś na ten temat Grzesio?
Niby czemu zakazana ?
Po prostu nie tak spotykane (bardzo mało przypadków) jak kiedyś.
Wykorzystuję się przeważnie u zawodnika tą rękę , która jest silniejsza.
Z obecnej ligi w stanie drugą ręką z tego co czytałem kiedyś byłby w stanie na dobrym poziomie narzucać Yu Darvish.
Jest kilka rzeczy mało spotykanych lub praktycznie od wielu wielu lat nie pojawiających się w MLB - innym przykładem jest chociażby brak leworęcznych łapaczy w defensywie.
Tutaj masz więcej przypadków switch pitcherów.
http://en.wikipedia.org/wiki/Switch_pitcher
 
K 0

kuba16

Użytkownik
mam pytanie do wszyskich tu obecnych,na tym forum.jestem w posiadaniu rekawicy z autografem.nie wiem o ty sporcie nic i teraz jest pytanie do was kogo to jest podpis jesli jest kosior w tej dziedzinie zdjecia wysle mu na meyla dzzieki
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Zapożyczone z Twittera.
First 12 seasons
Miguel Cabrera .320/.396/.564 - 869 XBH - 390 HR - 1,369 RBI
Hank Aaron .320/.376/.567 - 869 XBH - 398 HR - 1,305 RBI
First 634 games
Hank Aaron .535 SLG - 295 XBH - 120 HR
Miguel Cabrera .542 SLG - 295 XBH - 120 HR
Giancarlo Stanton .540 SLG - 300 XBH - 154 HR
Co do ostatniej statystyki do Mike Trout ma wszelkie predyspozycję by być w następnym sezonie w tym gronie. Trout&#39;s at 493 G, 235 XBH, 98 HR, .549 SLG.
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Przypominam, że oddajemy max 3 typy do rankingu bez konieczności pisania analizy...każdy kolejny bez analizy będzie nie liczony i kasowany!
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Po raz drugi przypominam, że oddajemy max 3 typy do rankingu bez analizy, każdy kolejny musi być poparty analizą napisaną w odpowiednim temacie. Większość osób potrafiła się dostosować do regulaminu, ale nie wszyscy. Mam nadzieję, że nie będę musiał za tydzień znów o tym przypominać. Od dziś do niedzieli włącznie max 3 typy bez obowiązku pisania analizy. Pamiętajcie o tym!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Na Twitterze poszukano statystyk o łapaczu Y.Molinie i te są bardzo ciekawe
Since 2005, 26 of the other 30 teams have allowed more stolen bases than there have been TOTAL ATTEMPTS (830) vs. the Cardinals.
Molina HOF credentials -- since 2005, STL has allowed 248 fewer SB than next-closest team. Two WS titles, best C of his generation.
 
Do góry Bottom