>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki o MLB

grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Andrew McCutchen &lt; panowie powie mi ktoś czemu dziś go zabraknie w meczu z Padres?
Seria z Arizoną z ubiegłego weekendu i polowanie. :grin:
Najpierw upolowano Goldschmidta.
Ten nie zagra do końca sezonu
Następnie próbowano upolować Cutcha , ale Cutch poczuł się żle dzień później i trener oczekuje czy mają go wystawić na DL czy nie.
http://www.cbssports.com/mlb/eye-on-baseball/24647143/video-diamondbacks-retaliate-for-accidental-hbp
W ostatnim czasie z takich bardziej pamiętliwych sytuacji to bodajże Harper został specjalnie trafiony przez Hamelsa na początku któregoś z sezonów.
A no i seria Dodgera-Diamondbacks rok temu , gdzie doszło do bijatyki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Bullpen Detroit jest tak żałosny , że szkoda gadać... na dodatek Soria idzie na DL , a Nathan oddaje co popadnie
Seria z Toronto to wciąż otwarty dowód , że powinni zwolnić chyba wszystkich z bullpenu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Czy ten człowiek ma jakieś granice???
Clayton Kershaw (bo o nim mowa) notuje kolejny fantastyczny mecz w tym sezonie!!!
Jego staty z tego sezonu są imponujące:
bilans 14-2, 1.78 ERA, 163 K&#39;s, .201 AVG, 0.86 WHIP!!!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Czy ten człowiek ma jakieś granice???
Clayton Kershaw (bo o nim mowa) notuje kolejny fantastyczny mecz w tym sezonie!!!
Jego staty z tego sezonu są imponujące:
bilans 14-2, 1.78 ERA, 163 K&#39;s, .201 AVG, 0.86 WHIP!!!
Póki jest w formie to pokazuje pełnię możliwości i w sumie bardzo dobrze bo to jego czas ;) mimo drobnych urazów czy dolegliwości on i tak wraca najmocniejszy, coś w tym jest bo już niejeden miotacz miał świetną dyspozycję nagle kontuzja i bańka pryskała a tu regularność aż bije po oczach.
Akcja z wczoraj ;)
https://d13csqd2kn0ewr.cloudfront.net/uploads/image/file/64505/animation.mp4?ts=1407704450
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
@Challenger
Na przyszłość pisz linie meczowe dotyczące spotkania
----------------------------------------------------
Wczoraj mieliśmy rocznicę 20. lat jak w MLB rozpoczął się strajk zawodników.
Dwa ciekawe artykuły na ten temat
http://www.sbnation.com/mlb/2014/8/12/5995493/1994-strike-mlb-al-central-white-sox-indians-royals
http://www.sbnation.com/mlb/2014/8/12/5995169/1994-strike-rangers-bud-selig-root-for-chaos
Od tamtej pory MLB jakoś trwa na nogach , chociaż zobaczymy co będzie jak odejdzie obecny komisarz i w jakim kierunku pójdą zmiany.
Parę rzeczy z którymi trzeba będzie się zmierzyć ma na głowie nowy komisarz.
Zresztą jak sie popatrzy to w NBA był strajk niedawno , w NHL na przestrzeni 10 lat dwa razy , w NFL był chwilowy strajk zawodników (stracili tylko jeden mecz Offseason) i sędziów.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Nie lubię takich dni jak dzisiaj - niby czwartek słynący ze sporej ilości gier o wczesnej porze - a zero meczu wcześniej.
Jutro na Comerica Park rusza re-match World Series z 2012 roku czyli SF Giants - Detroit Tigers.
Obie ekipy na dzień dzisiejszy posiadają Dzikie Karty i tracą nieduży dystans do liderujących w dywizji Kansas City i Los Angeles Dodgers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Już myślałem , ze przejdzie sezon na czysto bez wizyt na DL..
http://m.mlb.com/news/article/94278650/hit-in-face-marlins-slugger-giancarlo-stanton-suffers-laceration-fractures
Zresztą to jest kpina co sędziowie wczoraj odstawiali - przy następnym HBP Fiers nie został wyrzucony za drugi rzut na wysokości twarzy/ręki przy zamachu , a miotacz Miami został wywalony za uderzenie w plecy piłką Gomeza..
W ciągu miesiąca drugi zawodnik wart nagrody MVP leci na Listę Kontzujowanych przez HBP , u Stantona to może trwać nieco dłużej niż u McCutch&#39;a
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Już myślałem , ze przejdzie sezon na czysto bez wizyt na DL..
http://m.mlb.com/news/article/94278650/hit-in-face-marlins-slugger-giancarlo-stanton-suffers-laceration-fractures
Zresztą to jest kpina co sędziowie wczoraj odstawiali - przy następnym HBP Fiers nie został wyrzucony za drugi rzut na wysokości twarzy/ręki przy zamachu , a miotacz Miami został wywalony za uderzenie w plecy piłką Gomeza..
W ciągu miesiąca drugi zawodnik wart nagrody MVP leci na Listę Kontzujowanych przez HBP , u Stantona to może trwać nieco dłużej niż u McCutch&#39;a
Co racja to racja! Fiers miał pełne portki przy stanie 4-0 dla Brewers a gdy Stanton pojawił się na pałce bazy były zajęte a na co stać Giancarlo w tym sezonie wszyscy wiemy. Wymyślił sobie pewnie, że najprościej będzie znokautować pałkarza a po całym zdarzeniu jeszcze zamieszcza wpisy na twiterze &quot;@Giancarlo818 I am deeply sorry about what happened tonight. I can&#39;t imagine what you and your family are going through&quot; że niby to był przypadek. Doprawdy ciężko mi w to uwierzyć!!!
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie jestem w tym sezonie na co dzień z MLB ale bodaj za każdym razem kiedy wracam to okazuje się, że sędziowie odwalają jakąś komedię.
HR który był albo i nie było mimo, że cały stadion widział i nawet oczywista powtórka sędziowska nie pomogła.
Teraz to.
Oglądam MLB od 5-6 lat ale takiego czegoś w wykonaniu sędziów jeszcze nie widziałem. Komedia.
 
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Witam. Czytam często to forum, ale jakoś wcześniej nie dane mi było nic napisać. Przepraszam za offtopic, ale zwracam się z prośbą o głos w szlachetnym czynie, czyli budowy boiska baseballowego we Wrocławiu ????
tutaj jest link do głosowania:
wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/glosowanie
projekt nr 481 we Wrocławskim Budżecie Obywatelskim.
Z góry dziękiuję za głos i mam nadzieje, że teraz w koncu po zalogowaniu bedę się tu częsciej udzialał ????
pozdrawiam
---------------------------------------------------------------
Szymon szkoda, że nie widziałeś co wyprawiają polscy sędziowie ????
strefa striku ruchoma jak nie powiem co ???? choć zdarzają się też bardzo dobrzy sędziowie.
tej nocy ogólnie bardzo dużo walk-offów i to przy wyniku 1:0!
tak przy okazji, jesli ktoś jest z Wrocławia, to zapraszam na mecze polskiej ligi. 28 września we wrocławiu na Zakrzowie decydujący mecz o wejście do finału ekstraligi.
pozdrawiam
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Mam pytanko do znawców tej dyscypliny ????
Dziś kończą się rozgrywki MLB, więc kiedy powracają?
właściwie to się nie kończą , bo mamy Play-Offs mniej więcej do końca Października.
Rozgrywki sezonu regularnego zaczynają się na początku Kwietnia - w tym przypadku 5 Kwietnia 2015 roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom