>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki o MLB

challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Clayton Kershaw ma chyba ochotę na drugą z rzędu nagrodę Cy Young!
Dziś znów zniszczył rywali - tym razem na moje nieszczęście - San Francisco Giants.
Zaliczył Complete Game z 2 H, 0 R, 1 BB i 7 SO.
▶ http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2014_07_26_lanmlb_sfnmlb_1&amp;amp;mode=box&amp;amp;partnerId=as_mlb_20140727_28559426
Żeby tego było mało to Clayton od 1 czerwca notuje bilans 9-0 z 0.94 ERA i .147 Opp BA!
Jego seria 9 zwycięstw z rzędu jest najdłuższą w tym sezonie.
Czapki z głów Clayton!!!
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Grzesio czy wtorkowy mecz Tigers - White Sox był debiutem Joakima Sorii w roli bullpenu Detroit??? Bo jeśli tak to chyba wolałby tego dnia nie pamiętać wogóle:
  • Single
  • Double
  • HR
  • HR
  • GroundOut
  • Single
  • Single
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
To dopiero bomba!!! Oakland pozbywają się Cespedes a pobierają kolejnego miotacza...Ciekawie się dzieje...
Red Sox trade John Lackey, Corey Litrell and cash to the Cardinals for Joe Kelly and Allen Craig.


Rays trade David Price to the Tigers. Tigers trade Austin Jackson and Drew Smyly to the Mariners. Mariners trade Nick Franklin to the Rays.

 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
To dopiero bomba!!! Oakland pozbywają się Cespedes a pobierają kolejnego miotacza...Ciekawie się dzieje...

Red Sox trade John Lackey, Corey Litrell and cash to the Cardinals for Joe Kelly and Allen Craig.


Rays trade David Price to the Tigers. Tigers trade Austin Jackson and Drew Smyly to the Mariners. Mariners trade Nick Franklin to the Rays.

za to w RedSox niedługo Pedroia będzie narzucał bo pozbyli się aż pięciu pitcherów z czego czterech to SP ????

Stephen Drew Jankesem.
http://mlb.mlb.com/news/article/bos/boston-red-sox-trade-stephen-drew-to-new-york-yankees-for-kelly-johnson?ymd=20140731&amp;amp;content_id=87292956&amp;amp;vkey=news_bos
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Panowie, a ja mam pytanie. Jest jakiś sposób na granie kto będzie miał więcej uderzeń w meczu? Czym się kierować, co brać pod uwagę?
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Panowie, a ja mam pytanie. Jest jakiś sposób na granie kto będzie miał więcej uderzeń w meczu? Czym się kierować, co brać pod uwagę?
Zaczynając od podstaw i biorąc pod uwagę statystyki
- Kto jest starterem rywali
- gdzie gramy - Czasami miejsce rozgrywania meczu już duzo mówi jak sobie dany miotacz radzi na danym obiekcie [oczywiście przy wiekszej ilośc gier]
- jak sobie Starter mający wystąpić w meczu radzi przez ostatnie spotkania
- jak ofensywa sobie radzi przez ostatnie spotkania
- historia spotkań [jak jest w miarę świeża] vs dana ekipa.
- linia miotacz vs pałkarze
- forma bullpenu
- kogo mamy w line-upie -&gt; im bardziej ofensywnie nastawiona ekipa , tym większa szansa na obiegi/Hity.
Należy tez pamiętać , że Hits to nie jedyna forma zdobywania bazy - jak zawodnicy mają dobry contact rate to wolą byc cierpliwi i przepuścić piłkę i zdobyć ew. bazę poprzez Walk niż odbić jeśli wiedza , że za miotaczem stoi dobra defensywa.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ciekawy ten trade deadline..kilka druźyn miało być w grze ale ostatecznie odpuściło ( mam na myśli głównie Orioles i Pirates). Być moze ta bierność będzie ich kosztować postseason, ale w dłuższej perspektywie powinno to wyjsc na plus, bo ceny wywoławcze wczoraj dość wysokie.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
MLB marketingowo to porażka jednak. Żadnego meczu w daytimie w sobotę...popyt jest, tylko MLB nie potrafi wykorzystać
Komisz się zmienia po sezonie , to może trochę świeżość wejdzie do MLB.
Chociaż w soboty zawsze leciały mecze o 22. na Fox Sports czy o 19. jak był Boston/Yankees , dzisiaj dziwne trochę , że mało gier.
Zresztą prawa TV i regiony w których dana ekipa ma wyłącznośc na jej mecze to mega osobna bajka w MLB.
Tutaj przykład praw (komentarze do gier transmitowanych na ogólnokrajowym[?] FOX Sports)
http://www.the506.com/mlbmaps/
Na co dzień mecze lecą na regionalnych Fox Sports , Comcast (OAK czy CWS) , NASN , czy mecze Yankees na ich specjalnej stacji
 
rodd 136

rodd

Użytkownik
To ja zaczynajac wrzuce przyklad pecha jaki mnie *****(musialem) przesladuje co do ako MLB...tak na sierpien.

ponad 30k do wygrania
e: na przyszłość wrzucaj obrazki w mniejszej rozdzielczości bo rozwala cały układ tematu ;) / JR08
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Andrew McCutchen &lt; panowie powie mi ktoś czemu dziś go zabraknie w meczu z Padres? W ostatnich meczach też go brakowało, może mi ktoś podpowiedzieć co z nim? z góry dzięki :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom