>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmówki o MLB

A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Niesamowita historia miała miejsce dzisiejszej nocy w meczu Washington Nationals - Pittsburgh Pirates. Max Scherzer miał szansę zaliczyć 24-th Perfect Game ale niestety po rozegraniu 8.2 IP zanotował Hit by Pitch na Jose Tabacie (wcześniej takie wianki zdarzyły się tylko raz w całej historii MLB - w 1908 roku!)...ostatecznie zaliczył &quot;tylko&quot; no-no ????
http://m.mlb.com/news/article/20150620131862122?game_pk=414682
Tabata zachował się jak dziwka specjalnie nastawiając łokieć i psując Sherzerowi historyczną chwilę. Rozumiem, żeby Pittsburgh był jeszcze w grze, ale takie zachowanie względem gracza tej klasy w takiej chwili to dla mnie dno. Wydaje mi się, że żaden z czołowych graczy nie zrobiłby takiej żenującej zagrywki w takiej chwili.
 
S 3

szabelq

Użytkownik
Mam pytanie do znawców MLB, czy pod kątem typowania, któryś z miesięcy, kiedy są rozgrywki MLB jest gorszym, tzn. jakieś odpuszczanie, dziwne wyniki itp? Czy poprostu każdy miesiąc jest taki sam i nie ma to większego znaczenia?
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Mam pytanie do znawców MLB, czy pod kątem typowania, któryś z miesięcy, kiedy są rozgrywki MLB jest gorszym, tzn. jakieś odpuszczanie, dziwne wyniki itp? Czy poprostu każdy miesiąc jest taki sam i nie ma to większego znaczenia?
Kwiecień i końcówka Września jak większość teoretycznie o nic nie gra.
 
A 0

aquland

Użytkownik
Witam, niedawno zacząłem interesować się baseball&#39;em, śledzić wyniki, poczynania różnych graczy, kursy i jak ogólnie radzą sobie drużyny, zauważyłem, że ten sport jest bardzo nieprzewidywalny. Chciałbym zapytać o pewną sprawę, natykam się głównie na anglojęzycznych stronach np. oddsshark.com/mlb/consensus-picks na coś takiego jak &quot;LINE&quot; np line +110, line -130, nie bardzo wiem o co w tym dokładnie chodzi, mógłby ktoś mi to po chłopsku wytłumaczyć? ???? bo Consensus to zgoda, czyli jakby prawdopodobieństwo trafienia typu?
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Witam, niedawno zacząłem interesować się baseball&#39;em, śledzić wyniki, poczynania różnych graczy, kursy i jak ogólnie radzą sobie drużyny, zauważyłem, że ten sport jest bardzo nieprzewidywalny. Chciałbym zapytać o pewną sprawę, natykam się głównie na anglojęzycznych stronach np. oddsshark.com/mlb/consensus-picks na coś takiego jak &quot;LINE&quot; np line +110, line -130, nie bardzo wiem o co w tym dokładnie chodzi, mógłby ktoś mi to po chłopsku wytłumaczyć? ???? bo Consensus to zgoda, czyli jakby prawdopodobieństwo trafienia typu?
To jest najpopularniejszy moneyline wg formatu kursów made in USA.
Przykład:
Jeżeli kurs jest niższy niż dwa, przedstawia się go w formie liczby ujemnej – ilustruje on wtedy ile należy postawić, aby wygrać 100 jednostek . Jeżeli kurs wynosi np. -200 (1.50 w formacie dziesiętnym), oznacza to, że aby wygrać 100$ należy postawić 200$.

Proponuję korzystać z konwerterów kursów, których nie brakuje w internecie.
Po jakimś czasie wchodzi już w pamięc i nie trzeba korzystać ????
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Witam, niedawno zacząłem interesować się baseball&#39;em, śledzić wyniki, poczynania różnych graczy, kursy i jak ogólnie radzą sobie drużyny, zauważyłem, że ten sport jest bardzo nieprzewidywalny.
Dlaczego sądzisz , że jest nieprzewidywalny ?
 
A 0

aquland

Użytkownik
patrząc jedynie po h2h, lub po kursach czy też po tym jak dobrzy gracze grają w danej drużynie, dopiero zaczynam się tym interesować i na pewno wielu ważnych rzeczy jeszcze nie dostrzegam, ale w sumie to w każdym sporcie nigdy nic nie wiadomo
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
patrząc jedynie po h2h, lub po kursach czy też po tym jak dobrzy gracze grają w danej drużynie, dopiero zaczynam się tym interesować i na pewno wielu ważnych rzeczy jeszcze nie dostrzegam, ale w sumie to w każdym sporcie nigdy nic nie wiadomo
H2H nie mówi mi nic - 18 gier czy 19 grają ekipy jak są ze sobą w dywizji. - nie wiedząc kto miota ciężko wywnioskować cokolwiek sensownego.
Po za tym teraz Interliga (ekipa z AL vs ekipa z NL) gra cały sezon , więc czasmai grają ze sobą ekipy które na przestrzeni 20 lat grały ze soba może z 15 gier , więc tym bardziej H2H nic nie mówi.
Po kursach to też mozńa na miny trafić po kursie 1.55 (jak na standardy MLB niskie).
Przed każdym meczem odpowiednio wcześniej anonsowani są miotacze - to bukmacherom wiele mówi jak wyznaczyć kursy na mecz czy linię.
Najlepiej patrzeć od tego.
http://www.mlb.com/news/probable_pitchers/
Porównanie miotaczy - z mlb.com przykładowe , sporo jest tego na innych stronach jak covers.com
Jak miotacze będą rozgryzieni to dalej z górki. ;)
Polecam przeszukać ten dział MLB i tematy z dużą ilością postów.
Sporo się można dowiedzieć. ;)
W teorii grając progresją czy zakładami na przełamanie czasami się nie patrzy kto zaczyna , ale to już trzeba w tym sporcie siedzieć trochę.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
FOX Sports&#39; Ken Rosenthal reports that Troy Tulowitzki and LaTroy Hawkins have been traded to the Blue Jays for Jose Reyes and minor leaguers.
Ciekawy trejd.
Inna sprawa to forma Gonzaleza w Rockies który w ostatnich 5 spotkaniach ma 7 Homers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Cole Hamels wylądował w Texasie.
http://www.mlbtraderumors.com/2015/07/cole-hamels-rangers-trade-close.html
Prawdę mówiąc trochę ciężko widzę jego mecze tam , szczególnie teraz gdzie jest po no-no , a miotacze lubią po tym wydarzeniu nieco mieć wyższe liczby jak normalnie - Max Scherzer po no-no dobry przykład (ERA 3.75 , 7 HR w 40+ IP).
Zobaczymy jak na tym wyjdzie.
Jeśli wszyscy będą zdrowi to Texas ma całkiem przyzwoitych Starterów.
 
Do góry Bottom