>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
ogółnie Valencia zauważyłem, że mało obiektywizmu w Twoich typach :razz: codziennie na Red Sox :razz:
ja też dzisiaj wpadłem... najgorszy atak ligi im 16 runs zrobił haaha
:grin: RedSox tu patrz sygnatura, wlasnie na typach z Bostonem dostaje w dupe a na innych jakos odrabiam :razz: ale to co zagrali wczoraj to katastrofa
DiceK coraz gorszy i dobrze ze został wygwizdany przez publike, już myslałem że coś się ruszy po wejściu Wake&#39;a, z początku niezle mu to wyszło pożniej już coraz gorzej... lajf is brutal :]

PS musisz zobaczyc moje typy z koncowki poprzedniego rankingu i PO to jest dopiero obiektywizm hahaha
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
już myslałem że coś się ruszy po wejściu Wake&#39;a, z początku niezle mu to wyszło pożniej już coraz gorzej
Tim jest za stary.
Pociągnie z 1-2 IP ,ale jako Starter już nie.
Knuckleballer to coraz większa rzadkośc obecnie , a takich jak on to bardzo rzadko sie trafiają.
Mmo ERY 4.50 za karierę , średniakiem nie był , co innego że nie miał innego pitch&#39;a jak knuckleball
ERA+ 107 za karierę , czyli lepiej niż średnio , ale Ci najlepsi mają ERE + ponad 130
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
Fuld i Damon po raz kolejny sprawiają niespodzianke i zapewniają kolejna wygraną Rays. Ekipa po słabym rozpoczęciu teraz ma wygrane trzy spotkania z rzędu z ekipami które wymieniano w gronie do dominacji w tym sezonie. Oby tak dalej a moze sie okazać czarnym koniem rozgrywek jeśli Boston się szybko nie przebudzi.

Ciekawe czy HR Posady w 9tym inningu da Jankesom ciężko wymęczone zwcięstwo.
Mariano zmienia Joba i może być interesująco ????

edit
Yankees izzzi w 10tym dwie bazy zajęte 0out i 6:5 koniec ????
 
blads 187

blads

Użytkownik
Miałem Phile i właśnie Minnesote. To co odstawili obaj zmiennicy się w pale nie mieści... niemniej jednak Rays wydają się powoli ogarniać
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Panowie chciałbym zagrać MLB, ale na bet365 muszę zaznaczyć &quot;wskazani pitchersi muszą zacząć&quot; gdzie mogę znaleźć takie info kto zaczyna w spotkaniu? bardzo proszę o odpowiedź
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Panowie chciałbym zagrać MLB, ale na bet365 muszę zaznaczyć &quot;wskazani pitchersi muszą zacząć&quot; gdzie mogę znaleźć takie info kto zaczyna w spotkaniu? bardzo proszę o odpowiedź
Zazwyczaj bukmacherzy mają informację z pierwszej ręki kto zaczyna i jeśli zachodzi zmiana to na samym początku spotkania, gdzie możliwości zmiany typu już nie ma chyba, że na zakładach live, a informacje znajdziesz na http://www.mlb.com
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Panowie chciałbym zagrać MLB, ale na Bet365 muszę zaznaczyć &quot;wskazani pitchersi muszą zacząć&quot; gdzie mogę znaleźć takie info kto zaczyna w spotkaniu? bardzo proszę o odpowiedź
Masz tam wypisanych SP na BET365 i i nie musisz tego zaznaczać możesz różnie są 4 opcje zależy od Ciebie
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Panowie chciałbym zagrać MLB, ale na bet365 muszę zaznaczyć &quot;wskazani pitchersi muszą zacząć&quot; gdzie mogę znaleźć takie info kto zaczyna w spotkaniu? bardzo proszę o odpowiedź
Zaznacz &quot;Action&quot; i po kłopocie.
 
Baqu 958K

Baqu

Forum VIP
Zmarł najstarszy na świecie baseballista


W wieku 105 lat zmarł najstarszy baseballista na świecie, Portorykańczyk Emilio &quot;Millito&quot; Navarro. Przyczyną zgonu były komplikacje po udarze.

eszcze w 2008 roku Navarro na nowojorskim stadionie Yankee Stadium wykonał pierwszy rzut piłeczką i rozpoczął mecz. Wcześniej zadbał o prawidłowe &quot;rozgrzanie&quot; ramienia. W niedzielę na tym obiekcie minutą ciszy uczczona zostanie pamięć o zmarłym.

W ubiegłym roku, w ostatnim wywiadzie dla amerykańskiej agencji Associated Press, Portorykańczyk przyznał, że nie ma recepty na długie życie. Wspomniał, że zawsze lubił tańczyć i okazjonalnie wypijał szklaneczkę whisky.

Urodzony 26 września 1905 roku w Patillas Navarro w wieku sześciu lat stracił ojca. Wychowywała go matka, a on starał się zarobić na życie; m.in. roznosił gazety i czyścił buty. W wieku 17 lat zaczął zawodowo grać w baseball, był pierwszym portorykańskim zawodnikiem w amerykańskiej Negro League. Później mieszkał na Dominikanie i w Wenezueli.

Navarro był żonaty (jego małżonka zmarła na raka piersi ponad dwie dekady temu w wieku 62 lat), miał czworo dzieci, 11 wnuków, dziewięciu prawnuków i jednego praprawnuka

 
porky 104

porky

Użytkownik
Bartolo Colon - emeryt po eksperymentalnej terapii podbija baseball. Idą czasy genetycznego dopingu?


Eksperymentalna terapia łącząca użycie komórek macierzystych z zastosowaniem koncentratu płytek krwi wyleczyła ramię i łokieć baseballowego emeryta, zmieniając go w objawienie obecnego sezonu amerykańskiej ligi MLB. Sportowe władze boją się fali &quot;genetycznego dopingu&quot;. Lekarz, który przeprowadził terapię zapowiada, że umożliwi powrót do sportu innych emerytowanych gwiazd. Czy czekają nas czasy 50-letnich supersportowców?

Czytaj więcej..


sport.pl
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Filmików ciąg dalszy , tym razem z kronik baseballowych

Walter Johnson w akcji.
To jest chore jak rzuca piłkę
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Wczoraj w nocy mieliśmy Interlige
Na 14 meczy rozegranych między ekipami z AL i NL , AL wygrało 5 , a NL 9.
Osobiście uważam , że najciekawszy mecz odbył się na Miller Park w Milwaukee , gdzie Browarzyści podejmowali Rockies. Jest to jedyna seria w NL w tym czasie.
Mieliśmy walk-off HR wykonany przez Fieldera , kolejny HR Giambiego [wczoraj miał 3 HR , dziś dołożył HR] oraz HR piczera - wykonany przez startera ekipa Rockies - J.Hammela.
Tylko Bedard miał hita sposród piczerów z AL
Jeszce jedno - nie liczę nawet , ale Giants już n-ty mecz kończą walk-offem , szczęście kiedyś się musi skończyć.
 
Baqu 958K

Baqu

Forum VIP
Pobity kibic San Francisco Giants. Hańba w Mieście Aniołów.


Awantury między kibicami nigdy nie były uważane w USA za wielki problem. Nie ma tam wydzielonych sektorów dla fanów gości ani kilkumetrowych płotów dzielących trybuny. Kibice w koszulkach rywalizujących ze sobą klubów zawsze siadają obok siebie na widowni. Na pierwszy rzut oka - w porównaniu do Europy - sielanka.

Okazało się jednak, że nie jest tak bezpiecznie, jak się wcześniej wydawało. 31 marca po meczu rozpoczynającym baseballowy sezon Bryan Stow, kibic San Francisco Giants, został pobity na parkingu stadionu Los Angeles Dodgers. 42-latek doznał pęknięcia czaszki i obrzęku mózgu. Jego stan wciąż - po siedmiu tygodniach leczenia - jest bardzo poważny. Dopiero kilka dni temu został wybudzony z farmakologicznej śpiączki, ale kontakt z nim jest bardzo utrudniony. Rehabilitacja potrwa co najmniej rok - twierdzą lekarze.

Jak zeznali świadkowie, Stow został pobity w Los Angeles, bo miał na sobie koszulkę &quot;wrogiego&quot; klubu. Dwóch pijanych napastników w strojach Dodgersów najpierw pchnęło go na asfalt, a potem skopało. Uciekli dzięki pomocy kobiety o latynoskiej urodzie, która zabrała ich do samochodu, gdy nadbiegali zaalarmowani funkcjonariusze. Na kilka chwil przed pobiciem Stow esemesował do rodziny, że nie czuje się bezpiecznie w nieprzyjaznym tłumie.

Napastników do tej pory nie udało się złapać, choć nagroda za ich ujęcie jest bardzo wysoka - 200 tys. dol. Połowę zapłaci klub z Los Angeles, który chce poprawić zaszargany wizerunek. Na tym zależy również fanom Dodgersów, którzy zebrali w kweście na stadionie ponad 61 tys. dol. na leczenie Stowa. 50 tys. na ten cel dał również klub z Miasta Aniołów. Zbiórki na leczenie pobitego odbywają się zresztą w całym Los Angeles, jakby miasto chciało z siebie zmyć hańbę, którą okryło je dwóch bandytów.

Incydent stał się pretekstem do poważniejszego zastanowienia się nad bezpieczeństwem na stadionach w USA. Okazało się, że na trybunach w Los Angeles bójki między kibicami (oczywiście nie chodzi o masowe bitwy z policją, do jakich dochodzi na piłkarskich stadionach w Europie, ale o wymianę ciosów i szarpaninę między pijakami, bo alkohol jest tu głównym czynnikiem potęgującym emocje) to wcale nie taki rzadki widok. Nawet na YouTubie można obejrzeć parę takich filmików. Oczywiście nikt nie bije na alarm i nie wzywa do radykalnych rozwiązań, bo to wciąż tylko drobne incydenty w kibicowskiej ocenie (liczby poniżej). Problem został jednak zauważony.

Kibicowskie liczby:

133 mln - łączna liczba widzów na stadionach z czterech najważniejszych lig zawodowych: NFL, MLB, NHL i NBA

64 mln - liczba widzów z dwóch największych lig NCAA (koszykówka i futbol amerykański)

44 mln - liczba widzów z czterech największych lig piłkarskich w Europie (angielska, hiszpańska, włoska i francuska)

 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Właśnie zakończyłem oglądać epicki,trwający 19 innów mecz między Phillies i Reds.W dziewiętnastym rozdaniu na pozycji miotacza zagrał Vilson Valdez pierwszy raz w swojej karierze.Nie odddał przy tym uderzenia.Niedługo pojawi się pewnie nie jedno video z tego wydarzenia.Zachęcam do oglądania,ja tylko na szybko musiałem się podzielić wrażeniami:]
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?c_id=mlb&amp;amp;content_id=15201269&amp;amp;topic_id=17807232 [uwaga na reklamy , które są bardzo irytujące]
Nie byłoby w występie Valdeza nic nadzwyczajnego , gdyby nie to , że normalnie gra on na pozycji 2B [drugobazowy].
Jest pierwszym position player od 2000 roku , który zebrał zwycięstwo.
Mecz mógł zakończyć się w 10 inningu , ale przy prowadzeniu 4-3 Reds dało HR Howardowi i musieli grac dalej.
Czy batterzy często narzucają ?? Z tego co obserwuję , to raz na dwa-3 miesiące. Są zawodnicy , którzy za młodu grali jako piczer i mają to doświadczenie.
Zico1910 - na czym oglądałeś ?? ESPN ??
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
właśnie mnie też interesuje czy jakaś stacja tv pokazywała to spotkanie
kładłem się spać jeszcze się nie zaczęło a wstając do roboty spojrzałem na mlb.com a tu meczyk trwa 19ty inning Phillies wszystkie bazy zajęte 1out i tylko 5:4 i po moim handiku czar prysł ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom