>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Imperium zaatakowało raz jeszcze... tym razem na stadnionie drużyny związanej z Boston Red Sox





@Vader - jakieś fanty zdobyczne ? ;)
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
dzisiaj znowu kilka ważnych informacji

1) ze względu na słabe wyniki ( 12W-17P ) zwolniono managera Arizony - Boba Melvina, drużynę obecnie ma prowadzić były łapacz A.J.Hinch. Zwolniono również trenera pałkarzy, a trener miotaczy sam zrezygnował.

2) La Dodgers wreszcie przegrali w domu ! mieli fantastyczną serię trzynastu wygranych z rzędu !

3) dzisiaj przeciwko Baltimore ma wreszcie wrócić i zagrać po kontuzji największa gwiazda ligi i New York Yankees - Alex Rozdriquez.
 
N 8

nalewator

Użytkownik
Witam. Mam takie nietypowe pytanko do znawcow ???? . Otoz ciekawi mnie to w MLB, druzyna A wygrywa z druzyna B pierwsze 2 mecze z trzech zaplanowanych szybko, latwo i przyjemnie i w ostatnim meczu pomiedzy tymi zespolami na zespol A jest wystawiony wiekszy kurs przez buki niz na zespol B mimo tego ze pierwsze 2 mecze druzyna A bez problemu wygrala ???? . Dlatego moje pytanie do &quot;kumatych&quot;. Czym to jest spowodowane??
PS Mam nadzieje ze przejrzyscie to napisalem
 
kozaosw 0

kozaosw

Użytkownik
Ranking MLB - wystarczy zobaczyć typy z kilku ostatnich dni, aż roi się od Toronto nawet czasami -1,5. Nie orientuje się za bardzo w MLB dlatego pytam czym to jest spowodowane jeśli ostatnio ciągle przegrywają. ????
 
snowman 0

snowman

Użytkownik
Bo grają progresję na Toronto. Dziś pewnie znowu będzie to samo, tym bardziej że gra Halladay, a Toronto źle nie odbija, tylko brakuje mu zawodnika do&quot; wykonczenia&quot;. Ale jakby stawiali oni naprawdę swoje pieniądze, to dawno by przestali tam pisać ;)
@nalewator, jakieś 70% końcowego wyniku zależy od pitchera startującego, w pierwszych 2 meczach grają dobrzy starterzy, a na 3 mecz przewidziany jest słaby (lub może być inna konfiguracja, 1 zły, 2 i 3 dobry itp. wszystko zależy od rotacji).
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Praworęczny starter Kansas City Royals Zack Greinke został pierwszym pitcherem od czasu kiedy Juan Marichal w 1966 zanotował bilans poniżej 1.00 ERA &quot;earned-run average&quot; ( najważniejszeto współczynnika miotaczy ). Tym razem zanotował całe spotkanie przeciwko Tygrysom z Detroit w spotkaniu wygranym 6:1.

Pitcher St. Louis Chris Carpenter, zdobywca w 2005 roku nagrody Cy Young, również wraca do wielkiej formy po kontuzji. Jego dotychczasowe statystyki w tym sezonie ( w sumie narzucił 23 inningi ) wyglądają imponująco: 0 earned runs, 23 strikeouts, 10 hits, 4 walks.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Ranking MLB - wystarczy zobaczyć typy z kilku ostatnich dni, aż roi się od Toronto nawet czasami -1,5. Nie orientuje się za bardzo w MLB dlatego pytam czym to jest spowodowane jeśli ostatnio ciągle przegrywają. ????
To przecież TYLKO ranking.
 
F 0

felixo

Użytkownik
Heh 8 poziomowa progresja na toronto zakończona ???? Tzn nie dzisiaj, dzisiaj znów przegrywa ale mówię o tym, że rzeczywiście ja również grałem progresję na tą drużynę i bardzo mnie zawiodła. Mam uraz do tego zespołu ;p Dobrze, że progresje ukończyłem i odzyskałem swój wkład, bo zysk jest nieproporcjonalnie mały w porównaniu do stresu. Wiecie jakie to uczucie jak ósmy raz na livesports widzę, że Toronto przegrywa a moja stawka jest taka, że się muszę zapożyczać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom