>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
No i Boston zwycięstwem z Indians łamie 13-letnią serie NYY awansów do Postseason - seria trwała od 1995 do 2007 włącznie.
Pierwszy sezon Girardiego i już out - długo to on nie popracuje

Na tą serie zanoszą się 6 World Series - bilans w nich 4-2 - ostatni występ w WS w 2003 roku [porażka z Marlins] , 6 porażek w ALDS i jedna - najsłyniejsza porażka w ALCS z Bostonem w 2004 roku
W 1998 roku gdy bili SD w World Series mieli bilans w sezonie zasadniczym 114-48.
Wszystkie sezony w 13-letniej serii NYY zagrali Jeter , Posada i Rivera
Dłuższą serie awansów do Postseason mieli tylko Braves - bo 14-letnią i trwała ona od 1991 do 2005 włącznie.
Najdłuższą serie w historii czterech najwyższych zawodowych lig mieli zawodnicy Boston Bruins [NHL] - trwała ona 29 lat od 1967 do 1996.
Torre sie przeniósł do LA Doodgers i tam sie chyba też szykują do październikowych gier , bo przewaga 3 zwycięskich meczy , a sezon zasadniczy sie kończy w niedziele

BTW - Ja tu mam monolog prowadzić ?? :p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No i Boston zwycięstwem z Indians łamie 13-letnią serie NYY awansów do Postseason - seria trwała od 1995 do 2007 włącznie.
BTW - Ja tu mam monolog prowadzić ?? :p
Poczekaj. Na forum przyjdzie Lupek to napisze coś. Zwłaszcza o jeśli chodzi o brak awansu NYY. Jego ulubionej drużyny ????
Za niego mogę już powiedzieć, że NYY to trochę przereklamowana ekipa. Albo inaczej. Kupę kasy idzie a wyniki średnie...
Choć dzięki nim w poprzednim sezonie grając fajny progresik zarobiłem sporo. Ale i sporą część zjadła mi progresja na lost Colorado... Po tej progresji zweryfikowałem swoje poglądy na granie progresem...
A ten sezon miałem pomyśleć o ciekawej progresji jednak nic nie wymyśliłem. Ostatnio trochę pogrywałem delikatny progres. Generalnie kolejny sezon MLB i jakieś doświadczenie zdobyte ????
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Ryan Braun first carrer Grand Slam - walk-off w 10 inningu
Minnesota sweep&#39;uje CWS i walk-off w 10 innie
Mets walk-off
Twins gra serie w domu z Kansas , CWS z Indians.
3 dni końca sezonu zasadniczego , a emocji masa
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Na szybko
Sheffield Gary #3 ma 3 dni na Home Runa nr 500 w swej karierze - dziś w nocy zaliczył 2 Home Runy przez co na swoim koncie ma ich 499.
Minnesota i CWS solidarnie przegrali swe mecze - sprawa nie rostrzygnięta.
Philadelphia swoim zwycięstwem w nocy lub porażką NY Mets dzis w nocy może zapewnić sobie awans do Postseason.
Jak tak dalej pójdzie to Mets co sezon będzie zmieniać Mangera , bo po raz kolejny w końcówce wydzierają sobie awans z dywizji , a teraz prawdopodobnie też dziką karte.
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Szkoda, że Ranking juz zamkniety ale może jakis konkurs skuteczności w PO ?;&gt; Dla mnie najwiekszym faworytem w tym momencie są Phillies. Mam nadzieję, że dzisiaj wygraja też CHW bo Minnesota moim zdaniem nie zasługuje na to miejsce. Co do nagród.... kogo widzicie w MVP i CY Award ?
Generalnie dla mnie najlepszymi Miotaczami w tym sezonie byli bezapelacyjnie Lee i Sabbathia a jeśli chodzi o Pałkarzy to oczywiście Howard, Delgado i Hamilton.
P.S.
Vader.... myślałem, że mi robak chodzi po ekranie ????
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Minnesota moim zdaniem nie zasługuje na to miejsce
Drużyna , która od lat leje w Interlidze drużyny z NL , a w tym roku mieli serie 10W w okolicach Interligi - nie wiem czy nie zasługują.
Twins mają zdolny młody zespół , WS w najbliższych latach możliwe.
Chociaż jak dla mnie jak awansuje CWS tragedii nie bedzie.
Byleby w WS nie było Cubsów i mi to obojętne
kogo widzicie w MVP i CY Award ?
Cy Young AL - Lee
Cy Young NL - Sabathia/Webb
MVP AL - Morneau [Hamilton miał słaby sezon po meczu gwiazd]
MVP NL - Howard
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Hmmm no ja powiem Ci, że oglądałem wiele spotkań Minnesoty i mimo, że wygrali dużo ich gra rzadko kiedy była równa. Dla mnie sa od nich lepsze drużyny i właśnie taka jest moim zdaniem CWS. Zgodzę się za to co do Cubsów... mam jakąś dziwna awersję do tej drużyny i mimo, że lubie patrzec np na grę Hardena to liczę z Phillies wygrają swoja dywizję i może nawet World Series. Phillies maja po prostu trudniej. Ich siła jest defensywa. Jest wiele drużyn mających od nich duzo lepszych miotaczy a mimo to, potrafili z nimi zwyciężać. Najbardziej mnie ciekawi jak w tym wszystkim poradzą sobie LAA. Teoretycznie przez większość sezonu uważałem ich za najrówniejszą drużynę MLB ale ostatnio zdarzały im się słabe spotkania i jak na tak klasową drużyne za często mają bardzo niewiele Runs. Hamilton.. czy aby na pewno aż taki słaby. W zasadzie Texas ostatnio jako całość zawodził, był to jego pierwszy sezon u nich i patrząc na to, i na to ile dokonał jak dla mnie znalazł się wśród najlepszych.
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Phillies maja po prostu trudniej. Ich siła jest defensywa
Ja myslalem ze ofensywe mają jedną z najlepszych w lidze - ale może sie nie znam.
Co ma robić LAA , jak skończyło z okolicą 20 meczy przewagi nad następną drużyną
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Miało być ofensywa oczywiście. Zagalopowałem się.
No wiem, że LAA mieli spora przewage i szybko zapewnili sobie awans ale czy ta słabsza dyspozycja aby na pewno była spowodowana tym awansem ? Nawet jeśli to moze sie to zemścić. Dla mnie tej druzynie mimo takiego sukcesu brakuje tego &quot;błysku&quot;. Ogladałem wiele ich meczy ale szczerze mówiąc troche sie przy nich nudziłem ???? Nie wiem czym było to spowodowane. Tak przyjżałem sie Panu Morneau i rzeczywiście ładnie to wygląda... Troche szkoda, że w PO nie ma Lee czy Halladaya (zadziwiał mnie forma przeciwko NYY).
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Którego Lee - tego z Indians czy z Houston ??
Indians grali dno przez pół sezonu , a jak sie rzucili było za późno. W dodatku Twins i CWS mieli dobre bilanse wiec strata spora była.
Prawdopodobnie Ci chodziło o tego z Indians , ale Houston [Berkman w maju rozwalał wszystkich] jak sobie nie poprawi starterów to ciężko. Ale lepiej to u nich wygląda od SF , którzy mają młodych świetnych piczerów , ale ofensywa to istnieje w filmach lub we śnie :jezora:????
---
Czytam sobie jedno forum i wszyscy typują na win Dodgers w pierwszym meczu.
Jak ktoś kieyś napisał na xxxx , w Postseaon gra sie dogi ????
A i Manny przetestuje Zambrano , bo jak narazie widzieli sie w historii na boisku 3 razy , a w tym sezonie ni raza.
Manny vs. Lilly - .262 , 11 H , 4 HR:!:
Na 100 AB vs piczerzy Cubs mahnął 10 HR i miał 12 BB
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Chodziło mi o Cliffa oczywiście aczkolwiek mówiac o Houston to niebywale żałuję, że ta drużyna nie gra w PO. Znowu starali sie gonić w końcówce sezonu i znowu nic z tego. Szkoda ze Roy tak późno sie obudził. Jeszcze większa szkoda, że w tym sezonie nie było już Clemensa, którego wręcz uwielbiam ???? Lance też jakby pod koniec przestał coś grać. SF nie ma co kmomentować bo ofensywa chyba nie wie, że piłke się odbija... mnie trochę zaskoczyło w końcówce WSH, które gdyby grał tak cały sezon....
Moim zdaniem LAD maja spore szanse przeciwko Cubsom. Zambrano jak dla mnie jest przereklamowany, taki człowiek &quot;kratka&quot;. Harden, Dempster... to są miotacze Cubsów i tylko oni moga coś zdziałać przeciwko LAD. Lilly jak gra to mi sie śmiać chce... jakos tak dziwnie rzuca te piłki. Ogólnie rzecz biorać jednak to Cubsi maja mocniejszych starterów. Może i nawet najmocniejszych w tym momencie z całego PO.
P.S.
Miałem wczoraj wrażenie, że to Soriano odbijał a nie Ramirez ;)
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Sezon sie skończył , a otworzyła się lista FA [zawodnicy bez klubu] - a na niej - Manny Ramirez , CC Sabathia , Ben Sheets czy Mark Teixeira ????
Bardzo ciekawie sie zapowiada Offseason.
NYY niby chce ściągnąć wielu grajków , ale $$ nie grają , a oni razem z Metsami z największymi budżetami nie weszli do PO , a AL wygrała Tampa z małym budżetem :p
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Nie mają sobie równych na świecie, a zarabiają po 20 dolarów miesięcznie. Ci, którym udało się uciec do USA, stają się milionerami - pisze o kubańskich bejsbolistach &quot;Rzeczpospolita&quot;.
troszkę naciągany ten artykulik, ale mimo wszystko milo się czyta coś po polsku o baseballu ????

Przez ponad 30 lat żaden bejsbolista nie opuścił Kuby. W latach 1977 - 1987 reprezentacja tego kraju odniosła 129 zwycięstw z rzędu, nie ponosząc ani jednej porażki w najważniejszych rozgrywkach międzynarodowych. Sowicie opłacani gwiazdorzy amerykańskiej Major League Baseball (MLB) nie mieli żadnych szans w konfrontacji z żyjącymi skromnie, mającymi status amatorów Kubańczykami.

10 lipca 1991 r. reprezentacja Kuby została zakwaterowana w hotelu w Miami, w drodze powrotnej z kolejnego międzynarodowego turnieju.

W nocy pitcher Rene Arocha opuścił swój pokój, a następnie pobiegł do mieszkania ciotki, która wyemigrowała na Florydę kilka lat wcześniej. On jako pierwszy zdecydował się na ucieczkę z zamkniętego świata rządzonego przez Fidela Castro.

Początkowo zupełnie nie zdawał sobie sprawy z własnej wartości. - Myślałem, że jestem dużo słabszy od zawodników grających w Major League Baseball. Byłem pewien, że oni są o lata świetlne przede mną. Kiedy jednak patrzyłem na zawodników z innych drużyn i myślałem sobie - znam kilku kumpli z osiedla na Kubie, którzy grają lepiej niż ktokolwiek z tutaj obecnych - wspomina kubańczyk.

Od tego czasu wielu bejsbolistów z Kuby uciekło do USA, gdzie witani są lukratywnymi kontraktami opiewającymi na miliony dolarów. W ostatnich latach jednak liczba uciekinierów spada, ze względu na zaostrzenia zarówno w karaniu ich samych, jak i namawiających ich agentów sportowych, którzy na Kubę muszą przybywać incognito, a w razie zdemaskowania grozi im nawet więzienie.

Szacuje się, że co najmniej 500 milionów dolarów byliby warci w amerykańskiej lidze MLB bejsboliści grający na Kubie.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
mam pytanie: ile wynosiły najdłuższe serie zwycięstw i porażek w minionym sezonie??? Z góry dzięki za odpowiedź
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Nagrodę MVP AL otrzymał 2B Dustina Pedroia z Boston Red Sox.
Nagrodę MVP NL otrzymał 1B Albert Pujols z St.Louis Cardinals.
------
Serie:
12 L
Kansas City Royals [19-30 V]
Washington Nationals [8-20 VIII]
10W
Minnesota Twins [17-27 VI] Interliga
NY Mets [5-17 VII]
Toronto Blue Jays [30 VIII - 9 IX]
Cleveland Indians [17-27 VIII]
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Białe Skarpetki mocno się wzmocniły dzisiaj 3B Dayanem Viciedo - 19 letnim kubańczykiem, który od 14 roku życia gra w drużynie narodowej. więcej informacji tutaj
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Ciekawsze transfery :
CC w NYY - dostanie 7 lat w kontrakcie i 161 millionów $$
Putz i K-Rod w Mets
Ibanez w Phillies
Javier Vasquez w Atlancie
Edgar Renteria w San Francisco
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom