>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Manny to doskonaly zawodnik, ale, no wlasnie, nie idzie to w parze z inteligencja ;)
Niestety majac status gwiazdy poprzewracalo sie mu sie w glowie, i strzela fochy jak panienka nie od dzis.
Co sezon jest przynajmniej kilka takich przypadkow, ale teraz miarka sie juz przebrala po tym co zrobil przed pierwszym meczem przeciwko NYY.
Wytrejdowac go bedzie ciezko (m in klauzala no trade), ale i z tym mozna sobie poradzic, gorzej, ze moze nie byc chetnych na niego. Mam nadzieje, ze to ostatni sezon Ramireza, Boras napewno mu znajdzie klub co da 20 baniek za sezon
Ja bym widzial w Red Sox Teixeire albo Holliday&#39;a oczywiscie na dluzszy okres czasu, a nie do konca sezonu ;)
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
1B Mark Teixeira w LAA wylądował , ale kto sprawdził rano newsy to wie.
W drugą strone powędrowali 1B Casey Kotchman i RHP Stephen Marek.
Dzisiaj w Cards jak starter pierwszy raz od 1.5 roku wystartuje Chris Carpenter :jezora: . Ciekawe czy w tym roku jak dostanie L też wyląduje liście kontuzjowanych :]
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
macie może jakieś archwialne mecze z poprzedniego sezonu?
archiwalne w jakim sensie ??
na dysku czy jak ??
Na MLB.TV jest opcja oglądania starych meczy - jakiś ważnych etc. typu z Playoffów czy jakieś Perfect Game.
A co Cie interesuje dokładnie ??
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
NA-PRAWDĘ niezłe miejsca...

Parę tygodniu temu IndiStar pokazał kilka zdjęć z pewnych &#39;niedociągnięć&#39; na nowym stadionie Indianapolis Colts - &quot;Lucas Oil Stadium&quot;.

Około 200 z 63000 siedzonek to &#39;buble&#39; z których nie można zobaczyć większej części boiska, bo jak byś się czuł/a oglądając spotkanie swoich ulubieńców zza takiego



filaru ? Całe szczęście, że przedstawiciele &#39;Colts&#39; powiedzieli, iż nie będą sprzedawać biletów na te miejsca, co znowu rodzi pytanie - po jaką cholerę w ogóle wstawiali tam siedzonka ?

a oto małe randez vous po stadionach MLB i &quot;ulubionych&quot; miejscach kibiców...

Wrigley Field, Chicago Cubs
Jeżeli decydujesz się zawitać na najstarszy stadion National League dobrze wiesz, że znajduje się tam kilka miejscówek, których nowoczesna architektura by się wstydziła. W szczególności jakichś 60 filarów trzymających górną część stadionu oraz dach.

Teraz nie dziwcie się dlaczego przed każdym spotkaniem domowym Cubs słychać, że “Good Seats are still available at Wrigley Field&quot; ????

Fenway Park, Boston Red Sox
Kiedy ten mały koleś przed stadionem mówi do Ciebie, że ma jeszcze dwa tanie bilety w sekcji 20, rząd 10 miejsca 1 i 2... nie kupuj ich !!!



Minute Maid Park, Houston Astros
na prawdę tanie miejsca

tak na prawdę to po co widzieć lewą połowę boiska ?

Shea Stadium, New York Mets
to chyba najgorsze miejsce w całej lidze baseballowej, ulubione miejsce kobiet, które lubią szeroko rozstawiać nogi ;-)

 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Słaba nieco - ale zauważ , że Pierzynski powstrzymywał Olivo , wiec tamten sie lać nie mógł na całego.
W NHL mają ochraniacze , maski etc. i dostają 5 minut kary za kilka &#39;&#39;strzałów po mordzie&#39;&#39; - więc sie leją. Widzowie uciechę mają :jezora:
Tutaj ochrona to kask i jakieś ochraniacze na klejnoty :] , catcher też ma żeby w twarz nie dostał. Pewnie mają jeszcze na inne części ciała.
Wczoraj RP Tigers Rodney rzucił Hit-By-Pitch batterowi z Tampy prosto w klatke piersiową - bolało na pewno , a skończyć sie mogło o wiele bardziej żle.
Batter wstał i dograł do końca mecz oczywiście.
Szkoda , że w NFL sie nie leją , bo powstrzymać 150 kg-owego gracza jest ciężko :jezora:
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
zgadzam się z Grzesiem, ponad to w NHL większość bijatyk jest ustawionych wcześniej, są nawet w drużynie specialni &#39;łyżwiarze&#39; do zadań specialnych, to tak samo jak byś zamiast prawdziwego dobrego boksu oglądał ustawiony wresling - ale zależy kto co woli, ja skłaniam się do &quot;pure fight&quot;

Szkoda , że w NFL sie nie leją , bo powstrzymać 150 kg-owego gracza jest ciężko :jezora:
oni się już tak na boisku leją, że nie maja na więcej siły ;-)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Baqu ,ale w meczu Kansas - CWS to była parodia bójki.Prawie jak panny na wiejskiej dyskotece...Walki w NHL .może i są ustawione ale tam leją się jak faceci, nie jak płaczliwe blachary.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
w meczu meczu Kansas - CWS to nawet nie była bójka ????

bójka to była w spotkaniu Bostonu z Tampą :jupi:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No właśnie... Fox napisał. Wiadomo, że niektórzy zawodnicy mają za zadanie doprowadzić do bijatyk. Ale tam jak już to się porządnie biją.
Grzesiu piszesz, że w NHL mają ochraniacze. Ale przecież tam jak dochodzi od bójek to ściąga się rękawice, kask i bijesz się po pysku. A nie w miejsca gdzie masz ochraniacze. Więc co z tego, że mają ochraniacze jak leją się po głowie. W temacie &quot;ciekawostki, newsy NHL&quot; wklejałem linki do moich ulubionych starć. W MLB faceci wyglądają niby groźnie a leją się marnie...
w meczu meczu Kansas - CWS to nawet nie była bójka ????
bójka to była w spotkaniu Bostonu z Tampą :jupi:
Ta bójka z meczu Boston - Tampa była już na dobrym poziome ;)
Był wklejany link do niej, chyba nawet w tym temacie. Ale to i tak rzadziej jest dobra bijatyka niż w NHL :razz:
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Bo za bojki w MLB sa zawieszenia, a w NHL ladujesz na lawce kar, chyba, ze zmasakrujesz kolesia to do widzenia, ale zawieszaja tylko za niesportowe zachowania/uderzenie zwiazane z uszczerbkiem na zdrowiu poszkodowanego
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
W meczu Kansas CHW nie było bójki oni po prostu kulturalnie wymienili się uściskami ???? W MLB nigdy nie będzie takich bójek jak w NHL raz z uwagi na kary, dwa, starcia zawodników są raczej baaardzo rzadkie... jak się chce komuś &quot;dokuczyć&quot; zawsze można Hit By Pitch ;) Hokej jest kontaktowy i bójki są wpisane w ten sport... ale zgadzam się, że zawodnicy wyglądają niby groźnie ale tak na prawdę to leją się &quot;na pałę&quot; okładając się bezmyślnie pięściami... gdzieś nawet widziałem film z treningu jakiejś drużyny hokejowej... najlepsze było to, że odbywał się na ringu ????
 
E 0

elektronik120

Użytkownik
Witam, a ja mam takie pytanie:

Sezon MLB z tego co wiem trwa od początku kwietnia do końca września tak? A co dzieje się poza sezonem? Chodzi mi o to czy są rozgrywane jakieś mecze?
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Sezon zasadniczy trwa mniej wiecej tak jak piszesz.
Po sezonie jest Postseason , czyli Play-Offy i World Series - czyli ich finał .
Przed sezonem jest Spring Trening [z miesiac wstecz] , czyli testowanie zawodników mniej znanych oraz ze swoich farm.
Są jeszce rozgrywki gdzie grają reprezentacje narodowe [na mlb.com trzeba poszukac , bo tam pisze co i jak], ale pozasezonem to ciekawsze jest gdzie kto przechodzi i za ile , po to spotykają sie managerowie etc.
 
S 0

surebets

Użytkownik
Zmiana miotacza w Baseball
Witam .

Chiałbym się dowiedzieć jak poszczególni bukmacherzy traktują zmianę miotacza w baseballu ,
oraz gdzie można uzyskać informacje na temat zakończonego spotkania &quot; Baseball - Major League &quot; ( czy i kiedy nastąpiły takie zmiany miotaczy )

Na chwile obecną w grę wchodzą 2 bukmacherzy : Gammebokers i Betclick ,
oraz spotkanie Chicago Cubs - Philadelphia Phillies z dn. 31.08.2008 .

Byłbym wdzięczny za te informacje

pozdrawiam Andrzej
 
beau 1

beau

Forum VIP
Zmiana miotacza w trakcie spotkania to chleb powszedni i nie ma to żadnego wpływu na sposób rozliczania zakładu.Są to tak zwani relief pitcher.Żadko się zdarza aby pitcher rozegrał całe spotkanie czyli 9 inningów.Jeśli postawisz na zespół, w którym ma rzucać np Dempster a spotkanie rozpocznie inny pitcher to wtedy powinien być zwrot ale nie wiem jak to jest traktowane w Betclick i gamebookers.
Strony na, których możesz sprawdzić wszystkie informacje ze spotkania:
http://www.mlb.com wchodzisz w scoreboard a potem klikasz Box
http://scores.espn.go.com/mlb/scoreboard i klikasz Box score
 
S 0

surebets

Użytkownik
Dzięki wielkie za tą informację .

Nadmienię jeszcze , że w Betclick postawiłem na Philadelphia Phillies a w Gamebookers na Chicago Cubs . Wygrała Philadelphia Phillies , lecz Betclick nie wypłacił mi wygranej tylko anulował zakład tłumacząc się zmiana miotacza ( dostałem tylko zwrot postawionej stawki ) . Natomiast w Gammegokers postawiłem na Chicago Cubs i zakład został rozliczony jako przegrany .
Jeszcze będę sie odwoływał gdyż w Betclick przy zawieraniu zakładu i po jego rozliczeniu nie było podane który miotacz miał wziąść udział w meczu .
W Gamebookers nie moge jednak znależć żadnych informacji na temat jak rozliczane są zakłady na baseball .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom