>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Lepiej poczytaj sobie regulaminy bukow.
W porzadnych bukach masz mozliwosc wyboru czy dany zaklad ma byc wazny jak dany pitcher wystartuje czy nie np Pinnacle
 
S 0

surebets

Użytkownik
Już zalazłem regulaminy dot. baseballa u obu tych bukmacherów :

Betclick :
Każda gra musi mieć 9 rund (8 ½, jeśli gospodarze prowadzą). Jeśli tak się niestanie, Wszystkie zakłady zostaną anulowane (za wyjątkiem zakładów takich jak np. „kto pierwszy zdobędzie punkt?”) Wszystkie gry muszą rozpocząć się i zakończyć w ciągu 48 godzin. W przeciwnym wypadku wszystkie zakłady zostaną anulowane. Obaj miotacze muszą wystąpić w meczu. Wszystkie zakłady zostaną anulowane, jeśli zostanie zmieniony miotacz. „Całkowita liczba punktów” to liczba punktów, które zdobędą obie drużyny podczas meczu. Wszystkie zakłady zawierają dodatkowe rundy.

Gamebookers :
12.2 Baseball: Zakłady typu „Run Line” (handicap) oraz „Total Runs” będą anulowane, jeśli nie zostanie rozegranych 9 zmian (8 i 1/2, jeśli prowadzą gospodarze). Zakłady na wszystkie pozostałe rynki zostaną anulowane, jeżeli spotkanie nie zostanie wznowione i zakończone tego samego dnia lub nie zostanie rozegranych przynajmniej 5 zmian (4 i 1/2, jeśli prowadzą gospodarze). Zwycięzca i przegrany zostaną wyłonieni na podstawie wyniku po ostatniej dokończonej zmianie);

W betclick chodziło o miotacza Chicago Cubs - Carlos Zambrano nie zagrał w tym meczu ponieważ doznał nadwyrężenia barku.

i wygląda na to że umoczyłem troche kasy

trochę późno zacząłem czytać te regulaminy , ale podobno lepiej późno niż wcale .
 
zielarz 0

zielarz

Użytkownik
Witam mam pytanie odnośnie Playoffs. Ile dryżun bierze w nich udział no i tez pytanie ile meczów rozgrywa każda druzyna w sezonie zasadniczym.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
162 w sezonie.
W PO zwyciezcy poszczegolnych dywizji, oraz z kazdej ligi po jednej druzynie, ktora wywalczy WILD CARD.
Czyli w PO graja po 4 druzyny z kazdej ligi :)
Temat byl juz walkowany kilka razy, przejrzyj dokladnie ten dzial :)
 
S 0

surebets

Użytkownik
W Gamebookers wszystko jasne , więc nawet nie próbowałem składać reklamacji .

W Betcliku niestety reklamacje mi odrzucili .
( wydaje mi się , że jeżeli mają taki regulamin to powinni przy składaniu zakładu uwidocznić nazwiska miotaczy od których uzależniają jego rozliczenie , tak jak to robi np. &quot;Expekt &#39; . Oni natomiast nie uwidaczniają takiej informacji zarówno przy zawieraniu , przyjmowaniu i rozliczaniu zakładów . )

Myślę , że to daje podstawę do odwołania sie od ich decyzji , tyle że narazie nie wiem gdzie jeszcze można się z tym udać ?
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
LA Angels jest pierwszą drużyną , która zapewniła sobie awans do PO.
Zapewnili sobie to najszybciej w historii AL West , bo 10 września , czyli na około 18 meczy przed końcem sezonu
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak sobie śledzę wynik meczu TEX- DET i widzę, że w pierwszym podejściu bardzo szybko nastąpiła zmiana SP z McCarthy&#39;ego na Mendoze. Nawet pierwszy inning się nie skończył. Nie wiem czemu go zmieniono ale trochę to dziwne. Jeśli ktoś gra zakład nawet z wybranymi piczerami to i tak ten piczer niby wyjdzie na początek a później po kilku machnięcia schodzi... Analizując mecz mam nadzieję, że pogra ten dany miotacz kilka inningów. A On nawet jednego nie dogra. Jak mówię nie wiem czemu go zmieniono. Może jakaś kontuzja.
Często tak się zdarza? Bo ja takie coś widzę pierwszy raz.
W tym przypadku teoretycznie zmienili na gorszego miotacza ????
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Jeśli się komuś przyda piszcie, mogę podawać:
Hot Pitchers
-- Lowe is 4-1, 1.07 in his last five starts.
-- Parr won his first two big league starts, tossing 12 scoreless innings, but starts were at home vs Rockies, Nationals. Moyer is 3-0, 2.60 in his last three starts.
-- Mets won six of last eight Pelfrey road starts.
-- Volstad has 2.94 RA in his last three starts. Oswalt is 7-1, 1.14 in his last eight starts- he has 32.1 consecutive scoreless IP.
-- Reds won nine of last twelve Arroyo home starts.
-- Brewers won last eight Sabathia starts (5-0, 1.59).
-- Liriano is 4-0, 2.05 in his last six starts.
-- Red Sox won six of last eight Beckett road starts. Rays won ten of last twelve Sonnanstine home starts.
-- Marcum is 4-1, 2.75 in his last six starts.
-- White Sox won eight of Floyd&#39;s last ten starts.
-- Morrow has 2.13 RA in his first two big league starts.
-- Lackey is 2-0, 1.13 against Oakland this season.
Cold Pitchers
-- Karstens is 0-5, 8.53 in his last five starts.
-- Perez has an 8.53 RA in his last four starts.
-- Looper is 1-3, 4.75 in his last five starts.
-- Dempster is 0-1, 4.50 in his last three starts.
-- Jimenez is 2-3, 6.87 in his last seven starts. Estes is 1-2, 4.13 in his last five starts.
-- Haren is 1-2, 6.33 in his last five starts. Giants lost six of last seven Cain road starts.
-- Jackson is 0-3, 7.00 in his last three starts.
-- Pettitte is 0-4, 7.54 in his last four starts.
-- Waters has a 7.50 RA in his last six starts.
-- Miner has an 11.33 RA in his last two starts. Millwood is 0-2, 11.45 in his last two starts.
-- Duckworth has a 5.76 RA in his last four starts.
-- Gallagher has 5.49 RA in four starts at Oakland Coliseum.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Hot Teams
-- Pirates won three of their last four games. Dodgers are 13-2 in their last fifteen games.
-- Braves won five of their last six games. Phillies won their last four games, scoring 26 runs.
-- Reds won seven of their last ten games.
-- Marlins won their last five games, scoring 31 runs.
-- Cubs won last four games, allowing six runs.
-- Giants won nine of their last twelve games.
-- Red Sox are 15-6 in their last twenty-one games.
-- Bronx won three of its last four games.
-- Toronto won its last six home games.
-- Royals won four of their last five games.
-- Angels won their last five games, allowing 15 runs. A&#39;s won six of their last nine games.
Cold Teams
-- Washington is 5-15 in its last twenty games. Mets lost three of their last four games.
-- Astros lost last two games, getting a total of one hit.
-- Cardinals lost their last five games, scoring 15 runs.
-- Brewers lost 11 of last 13 games, fired their skipper Monday.
-- Rockies lost eight of their last nine games. Padres lost five of their last seven games.
-- Arizona lost eight of their last ten games.
-- Minnesota is 4-10 in its last fourteen road games. Cleveland is 4-6 in its last ten home games.
-- Rays lost nine of their last thirteen games.
-- White Sox are 8-13 in their last 21 road games.
-- Orioles are 5-19 in their last 24 games.
-- Tigers lost last five games, allowing 34 runs. Texas is 6-12 in its last eighteen home games.
-- Mariners lost their last seven road games.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Totals
-- Over is 9-3 in last twelve Pittsburgh games.
-- Over is 7-2 in last nine Atlanta games.
-- Over is 6-2-1 in last nine Washington games.
-- Last five Cincinnati games stayed under the total.
-- Under is 6-2 in last eight Florida home games.
-- Under is 5-1 in last six games at Wrigley Field.
-- Over is 5-0-1 in last six San Diego games.
-- Last five Arizona games stayed under the total.
-- Over is 10-5 in White Sox&#39; last fifteen games.
-- Over is 8-3 in Minnesota&#39;s last eleven road games.
-- Over is 9-1 in last ten Toronto home games.
-- Under is 7-3-1 in last eleven Boston games.
-- Five of last six Detroit road games went over the total.
-- Under is 9-4 in last thirteen Kansas City home games.
-- Five of last six Angel games stayed under the total.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Ważniejsze wykluczenia:
Chicago White Sox:
1B Paul Konerko (knee) is OUT.
3B Joe Crede (back) is OUT.
OF Carlos Quentin (wrist) is OUT.
Boston Red Sox:
OF J.D. Drew (back) is day-to-day.
Tampa Bay Rays:
OF B.J. Upton (quadricep) is day-to-day.
Milwaukee Brewers:
OF Gabe Kapler (shoulder) is OUT.
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Z tymi Hot/Cold możesz dawać jak chcesz , ale wykluczenia , kontzuje każdy sobie może znaleść na stronach pokroju coversa , yahoo , ESPN czy sportsline i są dokładniej opisane
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Możecie mi powiedzieć gdzie mogę znaleźć konkretnie takie informacje? Linki jakieś czy coś... Oczywiście znam strony ESPN i mlb.com ale chodzi mi o konkretnego linka z zestawieniem np kontuzji lub czy znacie miejsce gdzie są podawane składy drużyn na dany mecz? Także Ziuta jesli możesz, powiedz skąd bierzesz te zstawienie hot/cold? To Twoje zestawienie? Ja osobiście bym sie z nim nie zgodził ale jestem ciekaw gdzie można znaleźć tego typu zestawienia? Pozdro
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
SKlad co do zasady sie nie zmienia, nastepuja tylko kosmetyczne zmiany na pozycjach w naglych przypadkach np smierc czlonka rodziny, urodziny dziecka, slaba forma w ostatnich dniach, czyli dzien, dwa odpoczynku lub przesuniecie na koniec w rotacji lub odwrotnie swietna forma i jazda na poczatek.
Kontuzje masz przeciez na wszystkich amerykanskich stronach sportowych + strony klubowe
Do tego covers.
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
No niby tak ale była, w którymś momencie taka sytuacja, że zmieniła się połowa składu WSH z meczu na mecz i byłem w szoku... może po prostu zaczynali juz testowac młodych ale gdybym to wiedział wcześniej nie stawiałbym na nich a w taki o to sposób przegrałem swój typ.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Takie jest zycie.
Zreszta gdyby grali pelnym skladem, nie masz pewnosci czy wygraja, wiec takie tlumaczenia do mnie nie trafiaja.
W sezonie masz 162 szanse ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom