>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozmówki o MLB

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
To jest pech... Seattle nic nie gra cały mecz i nagle w 8 ingu mając dwie bazy Gutierez wybija HR inkasując 3 runy. Następnie w 9 ingu na początek dwa wybicia Rangersow bardzo bliskie HR wyłapane przez tego samego obrońce w niemal tym samym miejscu. Ot cały baseball...
Czy ja wiem czy nic nie grali ? Od początku pitcher Texasu wyglądał niemrawo... Kilka razy Texas miało niezłego farta. Myślę, że wynik sprawiedliwy jednak dzisiaj sytuacja powinna się odwrócić...
 
G 0

grzegorze8

Użytkownik
w GB jest opcja 5 innings / koniec meczu - i chyba o to Ci chodziło.
chodzi mi o to aby dalo się umiescic 5 inningów i caly mecz na jedny kuponie a w Gamebookers się nie da na jednym kuponie

a sorry już znalazłem miales rację da się

Baqu ma zawsze racje ;)
życzę samych wygranych
pozdr,
 
onos 28

onos

Użytkownik
Kto wedlug was wygra dzisiejsze Home Run Derby ;)?? Wiadomo ze najwieksze szanse ma Albert Pujols i przez bukmacherow jest typowany na zwyciezce jednak kursy i tak sa wysokie poniewaz mamy na niego az 3,50 na pinnacle. W sumie bym sie skusil ale uwazam ze moze tu byc jakis czarny kon i bedzie to wedlug mnie albo Adrian Gonzalez albo Carlos Pena ;). Jak chca to potrafia wybic pare homerunow ;). Co o tym sadzicie.Zglaszac swoje propozycje ;P:spokodfhgfh:
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Stawiam na Ryan&#39;a Howard&#39;a, a coś chodzą słuchy, że nieźle może namieszać Brandon Inge, wg mnie to może być &quot;czarny koń&quot;.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Uczestnicy Home Run Derby.

Nelson Cruz -Texas Rangers

Carlos Pe&amp;ntilde;a - Tampa Bay Rays

Joe Mauer - Minnesota Twins

Brandon Inge - Detroit Tigers

Prince Fielder - Milwaukee Brewers

Ryan Howard -Philadelphia Phillies

Adrian Gonzalez - San Diego Padres

Albert Pujols - St. Louis Cardinals


Mimo,ze faworytem buków jest Albert ,ja postawię kilka złociszy na WIN Cruza,który jest ostatnio w wysokiej formie.
W Centrebecie trafiłem kurs na niego za 12...

 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
&quot;It&#39;s Albert&#39;s house and Albert&#39;s show. Will it be Albert&#39;s Derby, too?&quot; mlb.com

Ja mysle ze jednak Albert ???? to jest jego sezon, dzieki niemu Cardinalsi maja taki bilans jaki maja. Zawsze moga na niego liczyc. 32 Home Runy przy 24 Gonzaleza i Peny robia wrazenie. Gra w domu i tu sie czuje najlepiej a fani beda go wspierac calym sercem.
Podobno sami zawodnicy sie nie zdziwia jak wygra Albert ???? ???? ????
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Yankees sweep Red Sox, claim &#39;We are your father&#39; :jezora:

kto by się spodziewał, że po 8 wygranych z rzędu w tym sezonie Red Sox zaliczą sweepa w kolejnym pojedynku &quot;na szczycie&quot; ?



Yankesi mają już 6.5 spotkań przewagi nad najgroźniejszym przeciwnikiem w American League East. Ostatnimi czasy ekipa z Bostonu spisują się bardzo słabo, a obecnie notuje bilans aż 6 porażek z rzędu, co jest wynikiem bardzo wysokim jak na tą ekipę.

a na &quot;deser&quot; filmik o tym jak traktuje się &#39;niechcianych&#39; kibiców w USA...

http://www.youtube.com/watch?v=CcklIVkphxA
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Druzyna Baracka Obamy czyli &quot;szikagowskie&quot; białe skarpety nadal się wzmacniają, po pozyskaniu Jake Peavy dzisiaj generalny menager Kenny Williams pozyskał Alexa Riosa, który był niechciany w Toronto głównie ze względu na swoją ogromną gażę tj. aż 9 mln $ za sezon !

btw wiedzieliscie, że jest bacet który ma baseballowe skrzypce ?



nie ? to posłuchajcie jak gra : )

http://www.youtube.com/watch?v=mPLJKuj_j5M&amp;amp;feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=n9LXHrzOVYA&amp;amp;feature=player_embedded
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Dziwnie sie ostatnio toronto zachowuje. Co prawda jest to pewnie spowodowane brakiem kasy ale chyba przesadzają. Rios to bardzo utalentowany gracz i jeszcze nie pokazał swoich pełnych możliwości.
Dodatkowo krążą sluchy, że toronto chce sie pozbyć Halladaya.
Oczywiście wiem, że za tych zawodników będą mogli nazbierać kilku &quot;młodych zdolnych&quot; ale to nie tak buduje się drużynę, która ma wygrywać. Szczególnie, że rios bedzie sporym osłabieniem, nawet mimo iz maja dość wyrównany skład.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Największa gwiazda tegorocznego draftu - Stephen Strasburg podpisał umówę z popularnymi &quot;Nats&quot; tj. Washington Nationals.

As first reported by Yahoo! Sports&#39; own Tim Brown, the Nationals and the 21-year-old San Diego State righty came to terms on a four-year, $15.1 million deal just moments before — 11:58:43 to be exact — Tuesday&#39;s 12 a.m. ET deadline for clubs to sign their &#39;09 picks.

The agreement ranks as the richest deal in MLB draft history, surpassing the $10.8 million contract the Rangers gave Mark Teixeira in 2001. However, it still falls short of the $20-22 million that Strasburg and agent Scott Boras were said to be demanding earlier on Monday and way short of the silly $50 million number that was floated before the draft.

We&#39;ll have much more on this later today, but my initial reaction is that both sides can walk away as winners. The Nationals are the obvious victors in the financial arena, but in a baseball sense, it was in the best interest of both camps to get Strasburg on the fast track to the bigs instead of defaulting on the negotiations and parting ways forever.
http://www.youtube.com/watch?v=FdtBi7kZ55Y&amp;amp;feature=player_embedded

- - - - -

a na deser dziś nienamowity wyczyn młodego chłopca, który wyłapał w jednym meczu ! dwie piłki Josha Hamiltona. jak wielkim szczęściarzem trzeba być żeby tego dokonać ? sami sobie odpowiedzcie na to pytanie ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=hrSo17ZL7-I&amp;amp;feature=player_embedded
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Przydałoby sie jeszcze ze dwóch chociaż regularnych miotaczy w WSH i w przyszłym sezonie mogą pokazac więcej niż przez ostatnich kilka sezonów.
Chociaz w MLB może być różnie.
Atak btw. Czy nie uważacie, że w tym sezonie nikt nie ma szans pobić NYY?
Tzn rozumiem, że potencjał jest w LAA, PHI czy Bostonie ale dla mnie NYY są w tym momencie niesamowitym, kompletnym &quot;organizmem&quot;.
Ofensywa jest przepotężna, 5 graczy z HR powyżej 20 dodatkowo 19 HR/156H Cano oraz 16HR/166H Jeter, dla którego może to być najlepszy z sezonów. Mają CC Sabathię, Petite sie rozkręca, AJ oraz Joba (Chociaż przydałby się ktos jeszcze pokroju Halladaya).
Od tylu lat żadnego tytułu, w tym sezonie przebudowali skład i jak dla mnie sa najwiekszym faworytem w tym momencie.
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
A co myślisz o St. Louis Cardinals.
Chris Carpenter, Adam Wainwright, Matt Holliday, Albert Pujols
Ja tam się przyglądam temu zespołowi, coś czuję że nieźle namieszają.
:p
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą. Oni także mogą namieszać ale maja kilka &quot;dziur&quot;, które trzeba by załatać. St. Louis nie są tak konsekwentni jak NYY. NYY nawet gdy przegrywają to zawsze jest obawa, że nagle pokarzą na co ich stać. Nawet jak sie prowadzi z nimi 6-7:0 sa nadal groźni. Chociaz z drugiej strony Carpenter to jak dla mnie najlepszy miotacz w lidze obok CC a Pujols i Holliday przechodza samych siebie.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Dodgers i Colorado wzmacniają się przed decydującymi spotkaniami w Play Offach



jak widać White Sox już odpuszczają ten sezon i w sumie dobrze dla nich, że pozbywają się zawodników, którzy u nich zawodzili, to odświerzy im roster.

bardzo emocjonująca będzie końcówka w National League, gdzie moim zdaniem aż 6 drużyn walczy o Wild Card.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Moze to juz kiedys bylo ale...
Mam pytanie do znawcow MLB, poniewaz jest to moj pierwszy sezon z MLB i nie bardzo orientuje sie w zasadach...
Moje pytanie jest:
MLB napewno jak NHL konczy sie jakimis Play Off&#39;ami? Kiedy one sie zaczynaja, oraz kto do nich wchodzi. Czy o awansie decyduje ilosc Win&#39;ow? Jak mniej wiecej wygladaja Play Off&#39;s w MLB (ile spotkan w serii i itd).
Czy moglby ktos to tak krotko przedstawic?!
Moze byc nawet na Prv.
pozdrawiam.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Major League Baseball składa się z dwóch lig (Ligi Narodowej oraz Ligi Amerykańskiej), a każda z nich dzieli się na trzy dywizje (wschodnią, centralną i zachodnią).

Zespoły rozgrywają w sezonie zasadniczym trwającym od kwietnia do września po 162 mecze. Większość meczów jest rozgrywana pomiędzy zespołami z danej ligi, wyjątkiem jest około 20 tzw. meczów międzyligowych (inteleague games), które rozgrywane są w trakcie sezonu (najczęściej w maju i czerwcu).

Po zakończeniu sezonu zasadniczego po cztery zespoły z każdej z lig (trzech zwycięzców dywizji oraz zespół z najlepszym bilansem) przystępują do decydującej rozgrywki o mistrzostwo ligi (postseason). Składa się ona z trzech rund:

Divisional Series (do trzech zwycięstw)
League Championship Series (do czterech zwycięstw)
World Series (do czterech zwycięstw)
Zwycięzca World Series jest ogłaszany mistrzem świata.
Wystarczyło tylko zajrzec na wikipedie i wszystko masz opisane.Zasady w baseballu,system rozgrywek itp.

Play-offs rozgrywane są w pazdzierniku.
 
U 0

uhr

Użytkownik
Witam,
mam nadzieję, że tu mi ktoś pomoże. Mianowicie chcę postawić zakład na zwycięstwo drużyny w meczu na bet365 i za każdym razem pojawia się coś takiego:
PitcherAction:
Action
xx musi zacząć
xx musi zacząć

Przecież wybierałem 1 x 2, na bwinie jest wszystko ok. Dzisiaj postawiłem na Dodgersów, to pole zostawiłem puste i kupon nie siadł :|
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Witam,

mam nadzieję, że tu mi ktoś pomoże. Mianowicie chcę postawić zakład na zwycięstwo drużyny w meczu na bet365 i za każdym razem pojawia się coś takiego:

PitcherAction:
Action
xx musi zacząć
xx musi zacząć

Przecież wybierałem 1 x 2, na bwinie jest wszystko ok. Dzisiaj postawiłem na Dodgersów, to pole zostawiłem puste i kupon nie siadł :|
witaj
kolega Vader juz o tym pisał tutaj odnośnie gry w pinnacle, w bet365 jest bardzo podobnie.

http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=445474&amp;amp;postcount=200

pewnie zaznaczyłeś pitchera ktory nie zagrał i zrobili Ci zwrot zgodnie z regulaminem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom