>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2017

Status
Zamknięty.
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Thiem (-6,5 gemów) - Johnson 1 @1,63 Uni ✅

Thiem kolejny świetny rok, na mączce bilans 19/4. Broni punktów za ubiegłoroczny półfinał. Dynamiczny, świetny timing. Johnson awansował do 3 rundy i to z pewnością bardzo dobry wynik jak na standardy Amerykanina w grze na clayu. Mimo, że Johnson ma już swoje lata, na mączce rozegrał zaledwie 61 meczów. Kilkanaście dni temu zmarł ojciec Amerykanina, z którym ten był bardzo związany. Po wygranym meczu z Coricem, Johnson się rozpłakał i wyznał w wywiadzie, że jest emocjonalnie rozbity. Z pewnością ciężko w takich chwilach myśleć o tenisie, dlatego słowa uznania należą się sympatycznemu Jankesowi. Czysto tenisowo, Stevie gra fajny tenis, który sprawdza się na szybkich kortach. W wymianach zdecydowaną przewagę będzie miał Dominator, bekhend Johnsona wygląda słabo, zazwyczaj jest to slice. Handi gemowe w sam raz.
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Isner J. - Khachanov K
2 @2.14

Tu licze ze Khachanov pójdzie za ciosem. Wiem ze Berdycha przegrał na własne życzenie ale uważam ze Rusek jest lepszy na mączce niz Isner
Pouille L. - Ramos A.
ilosc setow 3.5
+ @1.46

Tu uważam dość wyrównane szanse. Ramos dobrze gra na mączce. Pouille oglądałem z Bellucim i musze przyznać ze nie licząc pierwszego seta, który był wyrównany to reszta nalezała do Fracuza. Powyżej 3,5 myslę duże prawdopodobieństwo.
Edit. Tak jak myślałem. Już bet pokryty.
Dimitrov G. - Carreno Busta P.
ilosc setow 3.5
+ @1.47

Mój ulubiony Busta. Już kilka komentarzy wyzej pisałem o nim dlatego wiele sie nie rozpisuje. uważam ze typ doś jasny, który nie wymaga zbędnego komentarza.
Edit. Mój ulubiony Busta miło mnie zaskoczył. To co się stało w 1 secie to chyba nawet znakomity reżyser by nie wpadł. Dimitrov w pierwszym secie dostał nokaut po którym sie nie podniósł.
Murray A.(-1.5 set) - Del Potro J.M.
2 @2.15

Powiedzenie ze Murray bez formy to przesada ale optymalna forma to nie jest. Klizan dzisiaj bardzo nastraszył Szkota. Del Potro na razie nie pokazał duzo na tym turniej. Ogólnie rzecz biorąc zastanawiam sie nad tym typem, bo Almagro z kontuzją a dał rade urwać mu seta. Del Potro jest dla mnie lekką zagadką. Ale typ ten uzasadniam gorszą grą Murraya. Ogólnie czekam na jakieś propozycje na tym forum. Może ktoś podsunie jakis sensowny typ aby zastąpić mój zakład.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Widzę to dzisiaj tak
Zeballos+7.5gema vs Goffin 1.9
Argentyńczyk ostatnio forma ponad stan. Ostatni mecz przegrał będąc faworytem początkiem kwietnia. Może h2h nie przemawia za nim ale myślę że powalczy. Jak narazie w FO 2 razy po 3-0 z zawodnikami swojego poziomu
Vesely+4.5gema vs Bautista 2.0
Oglądałem 4 set Bautista-Agut z Kukushkin em. Powiem tam szału nie ma. Myślę że jakby zagrali 5 to dzisiaj już by z Nami Hiszpana nie było. ...
Carreno-Busha vs Dimitrov-2.5 1.9
Dla mnie Dimitrov po takim kursie to bajka świetny mecz z Roberto gdzie dobrze trzymał swoje serwis. Może o czym nie wiem ale kursy na niego idą do góry. Dla mnie to pewnik dnia
I jeszcze Raonic 3-0 1.4
Bet365
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Myślicie że Dimitrov WIN to w miarę pewny typ ? Z góry dzieki za odpowiedz.
Chciałbym wjechać grubo dlatego pytam
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Carreno Busta to nie ogórek mysle że bedą co najmniej 4 sety ???? ja bym grubo nie wjezdzał

Swoja drogą proponuje dzisiaj małe ako
Jiri Vesely + 1,5 seta kurs 1.42
czech ostatnio na mączce jest w formie nie da sie tego ukryc odprawienie Socka i Bedene który ostatnio na ziemi był w wysmienitej formie o czyms swiadczy.. z kolei dzisiajszy jego przeciwnik Bautista Agut tracił we wczesniejszych rundach sety ze słabszymi przeciwnikami

Thiem win kurs 1.1
kurs na Thiema mizerny ale idealny do ako wiadomo Thiem przejmuje pałeczke po Nadalu na kortach ziemnych . mysle ze po jego przejsciu na emeryture napewno wygra roland garros choc raz .juz w tej edycji jest wymieniany jako faworyt ..niby Johnson ostatnio jak na jego mozliwosci niezle wyglada na ziemi ale to nie ta połka do tego stawka taka ze Thiem nie odpusci

Poullie set + 2.5 kurs 1.17

Poullie gra u siebie napewno chce dojsc jak najdalej forma całkiem niezła . w poprzedniej rundzie przetarł sie z podobnie jakim jest jego obecny rywal Ramos - leworecznym przeciwnikiem Bellucim ..nie miał zadnych problemów zeby go ograc wiec to na plus. Ramos tez swietnie gra w tym roku na mączce ale nie wierze ze Poullie nie ugra choc seta.

ako 1,84 grane w Pinbet
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Struff/Zverev-Kyrgios/Thompson 1-2
Kyrgios/Thompson 1.64 bah
✅✅✅
Spory ruch kursów w tym spotkaniu. Nie ma stabilizacji, tylko sytuacja ciągle się zmienia, a przecież nie jest to wywołane jakimiś informacjami, tylko zwykłym ruchem na rynku. Kangury ograli w 1R dwójki turniejowe, czyli Mahuta z Herbertem. Zaskoczenie? Na pewno. Sensacja? Już niekoniecznie. Nick pokazywał co potrafi między liniami deblowymi już co najmniej kilkukrotnie. Super turniej w Madrycie u boku Socka, gdzie oddali półfinał Kubotowi i Melo bez wychodzenia na kort. Tutaj Kyrgios gra z Thompsonem, który przecież także nieźle wypada w grze podwójnej. Dla przykładu potrafili odpalić z Kokkim już w pierwszym turnieju sezonu, gdzie zaskoczyli wszystkich i zdobyli tytuł w Brisbane. Jasne, że to hard i to na Antypodach, ale widać po statach, że Jordan na cegle także wypada dobrze. W pierwszym meczu Australijczycy świetnie wypadli na serwisie. Potrafili trzymać ten element szukając szans na returnie. Po drugim secie, kiedy to Francuzi wymęczyli przełamanie myślałem, ze sytuacja wraca do normy i to Nicolas z Pierrem pójdą dalej. Było jednak inaczej i to Nick z kolegą pewnie wygrali decidera 6-3. Tutaj w 2R dostają Miszę ze Struffem. Para o kilka klas słabsza, ale wiadomo, że mecz meczowi nierówny. Niemcy pomęczyli się z Jacqem i Nysem, a tego drugiego dobrze pamiętamy z zakupów w MC. Niewysoki poziom, a seta jednak im urwali. O starszym z braci Zverevów w kontekście debla już wcześniej pisałem. Preferuje na pewno szybsze nawierzchnie, na cegle nie wypada tak efektywnie. Za partnera ma Struffa, który potrafi pograć w debla i to tym bardziej na cegle, ale w challkach, a nie na poziomie ATP. Serwis jest na pewno po stronie Kangurów, a i uderzenia kończące powinny być ich atutem. Przekonała mnie wygrana nad Mahutami, więc w obliczu tego myślę, że warto pobrać do kombinacji taki typ, tym bardziej, że kursy poszybowały do góry i szło złapać nawet coś bliskiego 1.80.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
ejson 5

ejson

Użytkownik
Pouille L. - Ramos A.
ilosc setow 3.5
+ @1.46


Tu uważam dość wyrównane szanse. Ramos dobrze gra na mączce. Pouille oglądałem z Bellucim i musze przyznać ze nie licząc pierwszego seta, który był wyrównany to reszta nalezała do Fracuza. Powyżej 3,5 myslę duże prawdopodobieństwo.
Tutaj bym uważał, gdyż po pierwszym secie Belluci zaczął odczuwać jakieś bóle i to znacznie wpłynęło na jego pozostałe 2 sety. Ale nie neguję typu, wchodzę tu w stronę Francuza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adik1992 421,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Djokovic - Schwarzman under 30,5 @1,8 1xbet
Novak z meczu na mecz się rozkręca i coraz bardziej zaczyna przypominac tego który dominował na korcie. Miewa już przebłyski gniuszu tak jak w meczu z Thiemem czy Del Potro. Argentyńczyk wygląda przeciętnie na tym turnieju. Męczył się z Rublevem następnie dostał dość słabego Włocha i jest w 3 rundzie. Nie widzę zbytnio argumentów którymi miałby zagrozić Serbowi. Jedynie jego regularne przebijanie może wytrącić Novaka z równowagi. Serb mimo tego że dużo poświęca czasu z trenerem mentalnym dość łatwo się irytuje nawet po mało ważnych akcjach. Jednak koniec końców wieńczę tu łatwe zwycięstwo byłego numeru jeden w trzech setach.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Thiem vs Johnson over 0.5 tb w meczu @ 1.98 Unibet ✅

No dobra oto mój pomysł na ten mecz. Thiem wszyscy wychwalają, nowy Nadal itp itd. Ogólnie ok gość jest dobry, ale z psychą u Niego różnie, najwyższa pora żeby się trochę zmęczył. Amerykanin notuje bardzo solidny sezon na mączce. Na 9 spotkań przegrał tylko raz, z Mischą Zvarevem w Genevie. Niemiec w tym turnieju mega odpalił i ku zdziwieniu wszystkich przegrał dopiero w finale po 3 setach z Wawrinką. Johnson może nie miał wybitnych rywali na tej mączce w tym sezonie, ale w porównaniu do zeszłego sezonu to niebo a ziemia. Widać, że się mocno spiął i przygotował na turniej we Francji. Amerykanin na serwisie jest mocny i wierzę, że chociaż do jednego TB doprowadzi.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Właśnie przyszła burza na korty Rolanda Garrosa. Dziś i jutro mają być deszcze, więc myślę, że z typowaniem lepiej wstrzymać się przynajmniej do niedzieli. Przerywane spotkania przez deszcz i ponownie wznawiane nawet po kilka razy często mają dziwne przebiegi.
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
John Isner - Karen Khachanov over 10,5 w 1 secie @1,86 ✅
Isner to oczywiście serwis, drugie podanie Amerykanina jest lepsze aniżeli 70% pierwszych serwisów w męskim tourze. Czasami zdarzy się, że Jaś zostanie przełamany, jednak rzadko i przy sporym szczęściu. Khachanov dobry zawodnik, gra ofensywnie, także świetnie podaje. W poprzedniej rundzie obaj nie stracili swojego serwisu, ba, Karen nie dał Berdychowi ani jednej szansy na brejka. Isner dał Lorenziemu dwie szansę. Serwis będzie tutaj kluczowym elementem, kursy na over 10,5 w pierwszym secie bardzo fajne.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Gasquet - Monfils typ 2 @1.65 Unibet

Na jutro wybrałem meczyk który według mnie wydaję się dość pewny. Gasquet w French Open nie miał za wielu wymagających rywali grał z Estrella oraz De Greef oba te spotkania zakończyły się wynikiem 3-0. Patrząc na wcześniejsze wyniki Gasqueta to przegrana w Portugalii z Andersonem 2-1 oraz z Sugita ponownie 2-1 i to by było na tyle na nawierzchni ziemnej więc bilans w 2017r. nie wygląda za wesoło dla Gasqueta.

Jeśli chodzi o Monfilsa to też dwa spotkania z nieco trudniejszymi rywalami jakimi są: Monteiro świetnie spisujący się na tej nawierzchni oraz Brown. Oba te spotkania zakończyły się dość łatwymi zwycięstwami Monfilsa 3-0. Potem nadarzyły się porażki z Simon,Chung. Myślę ,że spokojnie Monfils powinien skończyć to nie tracąc seta. Można spróbować na Mofilsa zagrać -1.5 seta. napewno kurs jest wyższy w granicach 2.20. Zachęcam do zagrania tego typu.Pozdrawiam trzymajcie się !!!


EDIT: Mecz zakończył się kreczem ze strony Gasqueta więc mecz rozliczany jako zwrot. Pozdrawiam
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Fabio @3.25

Dla mnie temat krótki, dwaj dziwolagi na korcie, z czego jeden trochę większy i bardziej niezrownowazony, ale daje mu to dziwny handicap bo z najlepszymi grać potrafi, Stan to nie zawodnik, który potrafi wyprowadzić z równowagi bardzo łatwo, bo często sam popełnia błędy, a to będzie woda na młyn dla Włocha, owszem jakby Wawrinka wyszedł na kort i zagrał swojego maksa będzie 6:0 x3, ale zanim on zatrybi może być po meczu, bo Włoch złapie wiatr w żagle.
 
ejson 5

ejson

Użytkownik
Moim zdaniem Fog nie ma żadnych szans ze Stanem, już Dolgo miał sprawić niespodziankę, a dobrze wiemy jak to się skończyło. Fog na mecze z topowymi zawodnikami odlatuje, idealnym przykładem ostatni mecz ze Zverevem w Rzymie, gdzie przed własna publicznością miał okazje powalczyć, a jedna sytuacja z nieprawidłowym autem rozwaliła kompletnie jego psychikę, nie widze go w tym meczu. Myśle, ze Stan straci max seta.
Szybciej niespodzianki szukałbym w Azjatyckim pojedynku, Chung solidny, a forma Nishiego dobrze znana.
Uderzam w Koreanca po kursie @3,40 w Fortunie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Del Potro + 5,5 gema @ 1,8 unibet
Zapowiada sie ciekawe spotkanie i rewanz za finał IO. Konsekwentnie chyba trzeba szukac betów przeciwko Murrayowi oraz Djokoviciowi bo nic sie poki co nie zmienia i nie widac u nich powrotu do dużej formy. Podczas fnału IO, Murray miał wyrazna taktyke gry na backhand zwłaszcza podczas returnów, gdzie 90% ich leciało własnie tam. DelPotro grał blisko 70% wszystkich backhandów slajsem dajac na starcie przewage rywalowi. Obecnie to juz ponizej 50%. Argentyńczyk spedził na korcie do tej pory 3h, Murray 2x tyle. Nie widze opcji zeby tak agresywny zawodnik jak JMDP nie wyrwał chociaz jednego seta i sie nie postawił.
 
B 31,7K

bartezgambler

Użytkownik
Harrison/Venus - Raja/Sharan 1 2.00 unibet ✅
4:6,7:6 (7-5), 6:2
Kurs wystawiony na Harrison/Venus trochę zawyżony, prawidłowo powinno być odwrotnie. Amerykanin i Nowozelandczyk mimo iż, clay nie jest ich naturalną nawierzchnią radzą sobie w tym roku bardzo dobrze, wygrali Estoril wczoraj wyrzucili z turnieju naszego klapka. Hindusi to solidny debel choć w pierwszej rundzie mieli wiele szczęścia bo gdyby nie skurcze Johnsona po meczu singlowym rezultat mógłby być inny. Jakoś mi się nie wydaję żeby Raja/Sharan awansowali dalej...
6/10
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Harrison/Venus - Raja/Sharan 1 2.00 unibet

Kurs wystawiony na Harrison/Venus trochę zawyżony, prawidłowo powinno być odwrotnie. Amerykanin i Nowozelandczyk mimo iż, clay nie jest ich naturalną nawierzchnią radzą sobie w tym roku bardzo dobrze, wygrali Estoril wczoraj wyrzucili z turnieju naszego klapka. Hindusi to solidny debel choć w pierwszej rundzie mieli wiele szczęścia bo gdyby nie skurcze Johnsona po meczu singlowym rezultat mógłby być inny. Jakoś mi się nie wydaję żeby Raja/Sharan awansowali dalej...
6/10
Ja bym tutaj zauważył jak Ryan z Michaelem spisywali się na serwisie przeciwko Łukaszowi i Marcelo. Byli nie do ruszenia. Mimo że Kubot z Melo grali swoje, w wymianach nie wypadali źle, to nie mieli żadnego bp, a seta wygrali po zaciętym tb. Szczególnie Jankes wyglądał świetnie w tym elemencie. Masa asów i nieodebranych serwisów. Raja/Sharan to para z poziomu challków, która czasami pogrywa coś na tym niższym szczeblu ATP. Ja jednak nie gram, bo skoro nie zdecydowałem się po pierwotnym ~2.35, to tym bardziej nie wezmę 2.00.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Wawrinka vs Fog (Wawrinka -1.5 seta) @ 1.55 Unibet ✅

Oglądałem mecz Stana z Ukraińcem i jak dla mnie to trzeba być szalonym aby grać przeciwko Niemu. Forma jest, a serwis mu siedzi jak nigdy. Dolgo się postawił ostro i też grał świetnie, ale w kluczowych momentach Stan był bezbłędny. Dla mnie finał Rafa vs Stan jest bardzo prawdopodobnym scenariuszem. Włoch ok, niby forma jest, wygrana z Andym itp. To było w Rzymie, gdzie Andy ogólnie olał mecz a Fog miał jeden z lepszych dni w karierze chyba. Tutaj już trochę gorzej. Oddał 2 sety Tiafoe, więc we Francji już taki pewny nie jest. Tu myślę, że spokojnie może być 3:0 dla Staśka, ale zagram bezpieczniej, bo z Włochem nigdy nic nie wiadomo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom